В какво вярвате?
-
VALEN7INVS
- Цар
- Мнения: 8459
- Регистриран на: 18 Ное 2001 08:24
- Местоположение: Амстердам, Нидерландия
- Pеnnywise9198
- Мнения: 453
- Регистриран на: 20 Авг 2006 22:06
- Местоположение: Под Дери
-
VALEN7INVS
- Цар
- Мнения: 8459
- Регистриран на: 18 Ное 2001 08:24
- Местоположение: Амстердам, Нидерландия
-
Sardonic Wrath
- Мнения: 773
- Регистриран на: 24 Окт 2005 21:05
- В момента играе: "живот"
- Обратна връзка:
Ако има БОГ, то той е извънземно, а едно извънземно, даже и да е в друго измерение не може да създаде цял свят. Аз не вярвам, че има бог, като същество, а че бог всъщност сме всички ние. Естествено съм християнин де, защото религията наистина събира хората. Вярвам и във преражданията, защото толкова години хората да се увеличават даже, а да не намаляват няма да стане ако не се прераждат и се появяват нови
Извънземни съм абсолютно сигурен, че има. Даже лично аз съм виждал летяща чиния(без майтап)
А относно телепатичнитие способности - вярвам, защото много хора ги притежават(ако не лъжат де
) Даже съм чувал за човек който със мисълта си местел малки предмети като например чинии и прочие
PARKOUR 4EVER BROS!!! 
DRS-КашеKublai Khagan написа:Растафари Джа ме пита луд ли съм да да'м по 10 кинта за десятка... ;рPеnnywise написа:I belive in Jah![]()
Бог има, телепатични способности има (мноооого рядко, но съществуват), прераждане-не знам (то и Рай да има, и прераждане се губи логиката малко). Извънземни трябва да има, но със сигурност приличат повече на животни отколкото на хора и са мноооого първобидни.
- fastsamorai
- Мнения: 95
- Регистриран на: 25 Фев 2007 09:11
В Бог не вярвам,защото според мен такъв няма.Бог е създаден просто да има хората кого да обвиняват и да си обяснават странните неща, които в миналото не са могли да си обаснят също так е създаден и за да се обединят хората.За мен човек си избира какъв да е също не вярва, и в съдбата.Човек сам си избира бъдещтето и само той може да направи света такъв какъвто го иска той.И точно затова вярвам че лудите са иай-нормални,защото само те знаят как да променят света около себеси.Пример: ти си мечтаеш да видиш дракон докато лудия щом си пожелае направо го вижда и си говори с него.В прераждането ми мисля ,че като умре човек той си избира къде да отиде, и че може да отиде в мечтите си.В извънземни ми вярвам ,но все още не сме ги срещнали и не мисля, че тук на Земята има извънземни ,защото няма смисъл да се крият,защото ако идват от друга планета това значи, че са по-развити от нас.А историята е показала, че срещите между по-нисши народи с по-развити не са протекли добре и единственото, което можем да се надява ме(защото вече са изпратени сигнали в космоса и е прекалено късно) дано извънземните да са надживели воините.Но не мисля ,че на Земята има извънземни макар, че съм чувал много теорий и съм гледал филми по дискавъри,че (това ми звучеше много смешно) Земята била куха и имала отвор от към северния полюс и че вътре се били скрили Хитлер и Сталин и че от там изпращали летящите чиний и че те отвличали хора.
.За телепатичните способности ми там съм почти сигурно ,че има такива защото мозъкът е най-висшия компютър и тои има неограничени възможности и стига да ги отклиучиш ти можеш да промениш света както си искаш.Затова смятам лудите за нормални, защото те са успели да го направят.И все пак съвършрнството се крие в различното.Представете си ако всички бяхме еднакви и примерно ако бяхме и тъпи сега нямаше да имаме нищо и щяхме да сме по дърветата.
Всичко е хаос,а хаосът е хармония,туршията е хаос и животът е туршия и всички сме в нея!
Това за бъдещето дето го каза не е вярно. Човек има право на избор, но този избор е предвиденfastsamorai написа:В Бог не вярвам,защото според мен такъв няма.Бог е създаден просто да има хората кого да обвиняват и да си обяснават странните неща, които в миналото не са могли да си обаснят също так е създаден и за да се обединят хората.За мен човек си избира какъв да е също не вярва, и в съдбата.Човек сам си избира бъдещтето и само той може да направи света такъв какъвто го иска той.И точно затова вярвам че лудите са иай-нормални,защото само те знаят как да променят света около себеси.Пример: ти си мечтаеш да видиш дракон докато лудия щом си пожелае направо го вижда и си говори с него.В прераждането ми мисля ,че като умре човек той си избира къде да отиде, и че може да отиде в мечтите си.В извънземни ми вярвам ,но все още не сме ги срещнали и не мисля, че тук на Земята има извънземни ,защото няма смисъл да се крият,защото ако идват от друга планета това значи, че са по-развити от нас.А историята е показала, че срещите между по-нисши народи с по-развити не са протекли добре и единственото, което можем да се надява ме(защото вече са изпратени сигнали в космоса и е прекалено късно) дано извънземните да са надживели воините.Но не мисля ,че на Земята има извънземни макар, че съм чувал много теорий и съм гледал филми по дискавъри,че (това ми звучеше много смешно) Земята била куха и имала отвор от към северния полюс и че вътре се били скрили Хитлер и Сталин и че от там изпращали летящите чиний и че те отвличали хора..За телепатичните способности ми там съм почти сигурно ,че има такива защото мозъкът е най-висшия компютър и тои има неограничени възможности и стига да ги отклиучиш ти можеш да промениш света както си искаш.Затова смятам лудите за нормални, защото те са успели да го направят.И все пак съвършрнството се крие в различното.Представете си ако всички бяхме еднакви и примерно ако бяхме и тъпи сега нямаше да имаме нищо и щяхме да сме по дърветата.
П.С А вие гледахте ли миналата неделя в "БТВ Документите" за дупката в Царичина, където идвали извънземни, които говорили с оная там с телепатичните умения и казали, че идват от Плутон и, че са с БГ произход
Обаче извънземни на луната има 100%. Като я удари метеорит бие на кухо(доказали са го), едната й страна винаги е тъмна и не може да се види, влияе на водата и т.н Тези неща според мен не са случайни. А за озоновата дупка дето сама се затвори да не говорим
PARKOUR 4EVER BROS!!! 
-
Zero-Blade
- Мнения: 611
- Регистриран на: 11 Юли 2002 21:30
- Местоположение: 666
- Обратна връзка:
Omg. Tи осещаш ли се какво каза изобщо?D@®K-3LF™ написа:Вярвам и във преражданията, защото толкова години хората да се увеличават даже, а да не намаляват няма да стане ако не се прераждат и се появяват нови... А относно телепатичнитие способности - вярвам, защото много хора ги притежават(ако не лъжат де
Аз спамих форума на PC Mania за да дръпна хора към моя нов форум.
-
TheGuardian
- Мнения: 682
- Регистриран на: 06 Ное 2002 19:02
-
The Grim Reaper
- Шефа на Кенефа
- Мнения: 7933
- Регистриран на: 30 Ное 2003 14:14
- В момента играе: на троянска чушка
- Местоположение: Троянски манастир
- Обратна връзка:
Как по точно?D@®K-3LF™ написа:Естествено съм християнин де, защото религията наистина събира хората.
Или как по-точно си проспал часовете по история?
Или как по-точнно все още учиш родинознание?
Или как по-точно съществуват такива неща като теб, щом човека е създаден по божие подобие?
a.k.a. ЧУПЕН ЧАЙНИК
-
асдасдфасф
- Мнения: 168
- Регистриран на: 10 Мар 2007 13:49
- Местоположение: Karhazan
- Обратна връзка:
-
Nocturne
- Curse of the Sands
- Мнения: 1899
- Регистриран на: 14 Дек 2005 12:43
- Местоположение: Velvet
- Обратна връзка:
Вярвам в Господ и също ,че никой човек не може дори и да си представи какво е той. Точно за това е и Бог. Няма значение да не обяснявам.
Извънземни има просто трябва да си сляп или малоумен да не го вярваш. А и си има хора виждали извънземни. Въпреки ,че има теории ,че всъщност те не са точно извънземни а си живят на Земята просто в друго измерение и просто отварят порти към нащо летят си и после обратно ... но само теория. На 100% съм сигурен ,че си има истински извънземни от други планети. И също във пълната погрешност в теорията за големият взрив , глупост пълна но няма значение.
Също вярвам и във преражданията както и способностите на човешкият ум.
Всички вери по света са почти идентични. И това е така защото Бог е един но просто се проявява във различна светлина в зависимост от народа и времето. Едно ще е пред Китайци , друго пред Индийци , друго пред Българи прсто защото вижданията са различни но той си остава един. И определено не е извънземен Лол това беше яко тъпо.
Също така вярвам ,че човек може да вярва във идея, сила, чудо дори и на някакъв човек важното е да вярва и да си го отстоява така показва сила.
Човек без вяра е много грозна гледка повярвайте ми.
Извънземни има просто трябва да си сляп или малоумен да не го вярваш. А и си има хора виждали извънземни. Въпреки ,че има теории ,че всъщност те не са точно извънземни а си живят на Земята просто в друго измерение и просто отварят порти към нащо летят си и после обратно ... но само теория. На 100% съм сигурен ,че си има истински извънземни от други планети. И също във пълната погрешност в теорията за големият взрив , глупост пълна но няма значение.
Също вярвам и във преражданията както и способностите на човешкият ум.
Всички вери по света са почти идентични. И това е така защото Бог е един но просто се проявява във различна светлина в зависимост от народа и времето. Едно ще е пред Китайци , друго пред Индийци , друго пред Българи прсто защото вижданията са различни но той си остава един. И определено не е извънземен Лол това беше яко тъпо.
Също така вярвам ,че човек може да вярва във идея, сила, чудо дори и на някакъв човек важното е да вярва и да си го отстоява така показва сила.
Човек без вяра е много грозна гледка повярвайте ми.
- martinkfreеman
- Мнения: 458
- Регистриран на: 31 Дек 2006 17:40
- Местоположение: Тлаченските крипти
Вервай ми, такова нещо като политеистична религия НЕМА.Karaliyski написа: Всички вери по света са почти идентични. И това е така защото Бог е един но просто се проявява във различна светлина в зависимост от народа и времето. Едно ще е пред Китайци , друго пред Индийци , друго пред Българи прсто защото вижданията са различни но той си остава един. И определено не е извънземен Лол това беше яко тъпо.
Е, па и аз съм гледала летящи чинии. Метнеш чинията и тя лети. Чудо! Без майтап, бе.D@®K-3LF™ написа:Ако има БОГ, то той е извънземно, а едно извънземно, даже и да е в друго измерение не може да създаде цял свят. Аз не вярвам, че има бог, като същество, а че бог всъщност сме всички ние. Естествено съм християнин де, защото религията наистина събира хората. Вярвам и във преражданията, защото толкова години хората да се увеличават даже, а да не намаляват няма да стане ако не се прераждат и се появяват новиИзвънземни съм абсолютно сигурен, че има. Даже лично аз съм виждал летяща чиния(без майтап)
![]()
Нема бог, а си христянин? Д`еба и вярата.
Поне се научи верно да си изписваш верата, д`еба.Черно фередже оле! написа:В какво вярвам аз ли?
Аз вярвам в смърта.
Смъртта. Не смърта, бе.
Д`еба.
Beleza nao vejo, em sangue seco nos meus lábios.
Lembrar quem eu era nao consigo mais,
antes da scuridao, antes da sede salgada e furía controlada.
Eu me virei um monstro e terei que perceber isso.
Lembrar quem eu era nao consigo mais,
antes da scuridao, antes da sede salgada e furía controlada.
Eu me virei um monstro e terei que perceber isso.
- Undead Dude
- Мнения: 1168
- Регистриран на: 11 Апр 2003 07:31
- Местоположение: Newcastle
- Обратна връзка: