Иди на:  
търсене   регистрация   чат   помощ   правила   влизане в сайта
Автор Съобщение

Аватар
Регистриран на:
23 Окт 2004 14:30
Мнения: 416
Местоположение: София
Заглавие:
Публикувано на: 06 Фев 2005 13:39


Не,няма да има.....са доволни ли сте?!Всяко 2-ро мнение в тая тема е"Айдее бе,искаме продължение"!!!Айде спрете се малко.

___________________________________
+++


Профил

Аватар
Регистриран на:
10 Дек 2004 17:51
Мнения: 517
Местоположение: Sofia
Заглавие:
Публикувано на: 21 Фев 2005 22:06


Какжо стана с новата част :?: :?: :?: Изобщо ще има ли такава :nooo: :nooo: :nooo: :nooo: :nooo: :gredande: :disbelief: :notfair: :notfair: :notfair: :notfair: :notfair: :notfair: :notfair:


Профил Skype

The King of Kings
Аватар
Регистриран на:
26 Дек 2002 14:16
Мнения: 3480
Заглавие:
Публикувано на: 05 Май 2005 14:11


Тая тема я пренебрегнах още при третия пост в нея, но опеределно е имало какво да се види. :lol:

Умрех от смех, изпростехме, отъпехме...

:twisted: :twisted:

___________________________________
Цитат:
az se nadqvam planeta turneto da e ludnica taq godina!


Профил ICQ

Заглавие:
Публикувано на: 05 Май 2005 16:41


Браво бе направо ме разпра от смях :live: :live: :live:

___________________________________
Стилян.

http://en.wikipedia.org/wiki/Autism


Профил Skype

Аватар
Регистриран на:
02 Фев 2005 21:41
Мнения: 23
Местоположение: Bulgaria, Sofia
Заглавие:
Публикувано на: 06 Май 2005 19:36


Сигурно ми е станало нещо, защото и аз много се смях! Глупаво и просташко ама смешно!!!

___________________________________
http://parap0d.12.forumer.com
http://infinit.11.forumer.com
http://infinit.hit.bg
http://www.rolice.hit.bg
http://proguide.12.forumer.com/
Вижте, посетете!


Профил ICQ

Заглавие:
Публикувано на: 08 Май 2005 00:50


За всички хакери :

Ako ti izpolzva6 hak
ey sega te pretrepah
6alqlqlqlqlqlqlqlqlq
mama ti 6e naeba
mnogo zdravo vuv gyza
6alqlqlqlqllqlqlqlqlq
ti sega si otidi
i 4ekiq si nabiy
6alqlalalalqlqlqlqlq
6toto qko si eban
no si sy6to i nasran.
Tam ta ra ra ram tam TAM TAM !!!

АХАХАХАХА! Тва не съм го писал аз, но го намерих в датата! ЛЕЛЕ! :lol:

___________________________________
Некви тестиси, некви копелета, мани мани...


Профил ICQ Skype WWW

Заглавие:
Публикувано на: 10 Май 2005 17:47


Уоу!!... радвам се че ви харсва толкова :) И BTW ще има други части.

___________________________________
Съществуваме за да трупаме познание. Трупаме познание за да усмислим съществуването си. Нека усмислим съществуването си, за да бъдем чисти пред съвеста си...


Профил

Аватар
Регистриран на:
25 Юли 2002 02:44
Мнения: 170
Местоположение: Gaming Entertainment Ltd.
Заглавие:
Публикувано на: 12 Май 2005 08:36


Миналата седмица някой мина през общия форум, в който аз предимно пиша, и каза :

"А така, стойте си в общия, не идвайте в творческия..."... май Фрешка беше,
и аз нали си помислих "Я да вида какво има в творческия... може би наистина има интелегентни хора..."
ЗЕМИ ТУО :)
ЗЕМИ ТОЯ ЕБЛЬЮ....пфффф
Какво е това ве хора, тва тема ли е ? тва поезия ли е ? каква е тая гавра със всичко дето е свято :)

И после ше ми викат Да си стоя в общия... хахаа... аз мисла да се паза с тамян от творческия вече ;)

Пийс

___________________________________

Drum'n'Bass Addict
http://www.hmsu.org


Профил ICQ Skype

Аватар
Регистриран на:
04 Юни 2005 17:36
Мнения: 642
Местоположение: У паркъ
Заглавие:
Публикувано на: 06 Юни 2005 13:01


Това е просто размазва6то! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Цепи мрака! :lol: Продължи нататака,4е много
ме радва! :lol: :lol: :lol:


Профил

Аватар
Регистриран на:
01 Фев 2003 11:45
Мнения: 1542
Местоположение: London, UK
Заглавие:
Публикувано на: 10 Юни 2005 10:23


TheUnknownOne написа:
Миналата седмица някой мина през общия форум, в който аз предимно пиша, и каза :

"А така, стойте си в общия, не идвайте в творческия..."... май Фрешка беше,
и аз нали си помислих "Я да вида какво има в творческия... може би наистина има интелегентни хора..."
ЗЕМИ ТУО :)
ЗЕМИ ТОЯ ЕБЛЬЮ....пфффф
Какво е това ве хора, тва тема ли е ? тва поезия ли е ? каква е тая гавра със всичко дето е свято :)

И после ше ми викат Да си стоя в общия... хахаа... аз мисла да се паза с тамян от творческия вече ;)

Пийс

Minalo e pokrai poezia.... Nito stypka, nito ritym nishto... Samo poslednite dumi na edin red se rimuvat s poslednite ot sledvashtia... No e zabavno. DO niakade....

Skapan kirilizator.....

___________________________________
Chris написа:
Vermic написа:
Тъъъъъ тъъъъ дъъъъ дъъъъъъъъъъъ дъ дъ да да да па па да па па да дъъъъъ дааааааааааааааа!

Музиката от Star Wars ли е това или бъркам? Щото тя е Търъдъдъъън дъъън дъръдъдъъън а твойта версия някво различно ми звучи :?


Профил ICQ

Аватар
Регистриран на:
22 Юни 2005 09:34
Мнения: 1
Заглавие:
Публикувано на: 30 Юни 2005 08:55


Невероятно лирическо произведение!!!!!!! :twisted: Вазов пасти да яде :twisted: :twisted: !!!!

___________________________________
Make war not love


Профил

Аватар
Регистриран на:
01 Май 2005 11:02
Мнения: 12
Заглавие:
Публикувано на: 30 Юни 2005 13:18


Dark_Hart написа:
Невероятно лирическо произведение!!!!!!! :twisted: Вазов пасти да яде :twisted: :twisted: !!!!

Що па пасти :?:


Профил

Eroguro Lolies FTW!
Аватар
Регистриран на:
18 Апр 2004 19:14
Мнения: 16351
Местоположение: くそくらえ、やりまんめ!~
В момента играе: しんじまえ、でぶぶす!~
Заглавие:
Публикувано на: 30 Юни 2005 16:02


Имало едно време "хит.бг"...В това чудо се намирали мнооого вицове.Историките за Еблю били любимите на много юзъри, но изведнъж авторът им се уморил и спрял да измисля нови...Имало и един ламер във форума на ПС Мания, който се казвал IDontForgive..та този ламер случааайно попаднал на историиките за Еблю, и тъй като много го изкефили просташките римички във "творбата", решил че няма да е зле да поплагиатства с точност 200%.Копвал,пействал,копвал,пействал и дошъл момента в който нямало повече епизодчета.КРАЙ.

Случайно да забелязвате, че темата е от Октомври 2004, и че през последните шест страници няма нищо смислено?!?!?!Стига сте я изравяли, защото й отмина времето, няма продължения и т.н..Тцтцтцт..

___________________________________
天皇陛下万歳。。!

Serious Sam написа:
Бих ебал японка с кеф... Но с къса подстрижка... Нито дибидюс, нито джунглясала...


Цитат:
iskam nqkoq bipolqrna s koqto da ne znam dali 6te se sybudq 6toto mi duha ili mi e otrqzala huq


Профил WWW

Заглавие:
Публикувано на: 04 Юли 2005 22:44


Слушай какво шибяняк миришещ, тези работи са лично МОИ!!!!!! казвал съм го и преди и сега ще ти кажа - много обичам такива цигани като тебе, дето се чудят за какъв член да са хванат! ЗЕМИ УМРИ В ПИКОЧ БЕ ОЛИГОФРЕН!!! Майкати ше изтърбуша ако още един път споменеш подобна пумия по мой адрес!!! Ебаси миришещия боклук.... ДОРДЕ ТИ СТИГА АКЪЛА Е НЕЩАСТНИКОООООООООООООООООООО!!!! ИМАМ 112 ръкописни листа с това нещо бе сопол!!!!! КАДЕ СИ ТРЪГНАЛ ДА КАЗВАШ ЧЕ НЕ Е МОЕ БЕ ЛЕКЕ!!!!!!!

ЗЕМИ СИ ПРЕГРИЗИ ТОПКИТЕ И СКОЧИ ПОД ФАДРОМА!!! ЕБАЛ СЪМ ТЕБЕ И РОДАТА ТИ!!!!!

___________________________________
Съществуваме за да трупаме познание. Трупаме познание за да усмислим съществуването си. Нека усмислим съществуването си, за да бъдем чисти пред съвеста си...


Профил

Аватар
Регистриран на:
11 Дек 2002 22:21
Мнения: 893
Местоположение: Д'Драгонленд в крепоста Д'Драгонхарт !
Заглавие:
Публикувано на: 04 Юли 2005 22:51


IDontForgive - класика синко класика :) Не че искам да ти казвам нещо но ако използваш такива думички в даскало не се очудваи защо вашите те пляскат всяка сутрин за отскок . Аз лично на тяхно място даже бих те и приспивал по същият начин . Както и да е . Видяхме лирическите ти способности и всички богове да са ми напомощ - няма желание да ги виждам отново . Аиде сега почиваи в мир и нали разбра докато не станеш поне седми клас подобни думички да не съм чул от теб .

___________________________________
Злото винаги ще е по-силно !

There`s no such priest that can pray me to heaven.
Там където взорът не стига фантазията танцува.


Профил

Аватар
Регистриран на:
08 Апр 2004 10:21
Мнения: 46
Местоположение: Hell House
Заглавие:
Публикувано на: 05 Юли 2005 00:33


IDontForgive написа:
Слушай какво шибяняк миришещ, тези работи са лично МОИ!!!!!! казвал съм го и преди и сега ще ти кажа - много обичам такива цигани като тебе, дето се чудят за какъв член да са хванат! ЗЕМИ УМРИ В ПИКОЧ БЕ ОЛИГОФРЕН!!! Майкати ше изтърбуша ако още един път споменеш подобна пумия по мой адрес!!! Ебаси миришещия боклук.... ДОРДЕ ТИ СТИГА АКЪЛА Е НЕЩАСТНИКОООООООООООООООООООО!!!! ИМАМ 112 ръкописни листа с това нещо бе сопол!!!!! КАДЕ СИ ТРЪГНАЛ ДА КАЗВАШ ЧЕ НЕ Е МОЕ БЕ ЛЕКЕ!!!!!!!

ЗЕМИ СИ ПРЕГРИЗИ ТОПКИТЕ И СКОЧИ ПОД ФАДРОМА!!! ЕБАЛ СЪМ ТЕБЕ И РОДАТА ТИ!!!!!

Абе младеж я по-полека с обидите. Това тука да не ти е някаква селска махала? Я се овладей и престани да плещиш глупости. Не на всички ни е приятно да четем такива простотии. :evil:

___________________________________
a.k.a. Bad Dog
Без бой не казвам, с бой забравям...
МНОГО ЯК STAR WARS РАП


Профил

Заглавие:
Публикувано на: 05 Юли 2005 12:06


EviL написа:
IDontForgive - класика синко класика :) Не че искам да ти казвам нещо но ако използваш такива думички в даскало не се очудваи защо вашите те пляскат всяка сутрин за отскок . Аз лично на тяхно място даже бих те и приспивал по същият начин . Както и да е . Видяхме лирическите ти способности и всички богове да са ми напомощ - няма желание да ги виждам отново . Аиде сега почиваи в мир и нали разбра докато не станеш поне седми клас подобни думички да не съм чул от теб .


Седми клас... стииига е! Батка! Странно, но май у нас имам диплома за завършено висше образование. Брях! В седми клас сигурно са ми я дали. Беш'ли мааму?!
Ти май не излизаш често а? Или май въобще не си виждал слънце? Защото ако беше излизал поне един път в месеца щеше да усетиш , че "вулгарния" език си е нещо нормално. Ама какво ти обяснявам, продължавай да си живееш в измисления ти свят и спри да мърмориш глупости, защото индивиди ,представящи се за "умни, хитри и всезнаещи" като тебе не ми се нравят. Почивай в мир, мрак и миризма СИНЕ!!!

___________________________________
Съществуваме за да трупаме познание. Трупаме познание за да усмислим съществуването си. Нека усмислим съществуването си, за да бъдем чисти пред съвеста си...


Профил

Аватар
Регистриран на:
11 Юли 2005 12:06
Мнения: 68
Заглавие:
Публикувано на: 13 Юли 2005 09:21


IDontForgive,ти си жалък.

___________________________________
Огъната трева
Изящна извивка
На тъгата


Профил

Аватар
Регистриран на:
01 Апр 2003 11:41
Мнения: 1578
Местоположение: Hashburry
Заглавие:
Публикувано на: 13 Юли 2005 10:53


Embrace написа:
IDontForgive,ти си жалък.

Това би било подобрение .
Непрощаващия , не знам висшист ли си или не , но в живота на всеки човек настъпва един период в който осъзнава някои прости истини , като например баналната приказчица за магарето и магарията , която ни разиграваш от няколко месеца . И на 30 да си , акъла ти още е на 16 годишен селянин .

___________________________________
http://wkoz.net - rap shit 24/7


Профил

Аватар
Регистриран на:
03 Дек 2004 20:31
Мнения: 22
Заглавие:
Публикувано на: 13 Юли 2005 11:30


Embrace написа:
IDontForgive,ти си жалък.

може да е жалък но темата стана 13 страници :shock:


Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  

Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
 
Иди на:  
© 2009 PC Mania | Реклама | Контакти web by: ilyan.com