Иди на:  
търсене   регистрация   чат   помощ   правила   влизане в сайта
Автор Съобщение

Горд Пролетарий
Аватар
Регистриран на:
22 Фев 2012 13:46
Мнения: 6956
В момента играе: Serious Sam
Заглавие: Re: Star Wars VII - VIII - IX
Публикувано на: 15 Апр 2019 15:38



___________________________________
¯\_(ツ)_/ ¯


Профил Skype

Аватар
Регистриран на:
22 Ное 2006 18:05
Мнения: 4480
Местоположение: София
Заглавие: Re: Star Wars VII - VIII - IX
Публикувано на: 15 Апр 2019 23:16


Serious Sam написа:
Image
Image


тая я бях забравил, дейба :lol:

___________________________________
тежки нокаути


Профил

Аватар
Регистриран на:
06 Фев 2009 21:49
Мнения: 2677
Местоположение: Стара Загора
В момента играе: CSS, SW: Empire at War, Legacy of Kain
Заглавие: Re: Star Wars VII - VIII - IX
Публикувано на: 16 Апр 2019 18:36


Добри миймс, мочмета. А сега се пригответе за свръхдоза криндж 8)

Предупредени сте!




___________________________________
TheChosen1 написа:
даджайците


Профил Skype

Горд Пролетарий
Аватар
Регистриран на:
22 Фев 2012 13:46
Мнения: 6956
В момента играе: Serious Sam
Заглавие: Re: Star Wars VII - VIII - IX
Публикувано на: 16 Апр 2019 21:11


Хайпа и свръхемоционалните реакции от хора на по 25+ години по отношение на продукти предназначени за 15 годишни, ми идва в повече.

Още повече че тоя очевидно се опитва да имитира оная мацка, дето гледа роуж 1. :lol:

___________________________________
¯\_(ツ)_/ ¯


Профил Skype

Горд Пролетарий
Аватар
Регистриран на:
22 Фев 2012 13:46
Мнения: 6956
В момента играе: Serious Sam
Заглавие: Re: Star Wars VII - VIII - IX
Публикувано на: 16 Апр 2019 22:47


Императора написа:
Serious Sam написа:
роуж 1.


роуг*


роуге*

___________________________________
¯\_(ツ)_/ ¯


Профил Skype

Аватар
Регистриран на:
06 Фев 2009 21:49
Мнения: 2677
Местоположение: Стара Загора
В момента играе: CSS, SW: Empire at War, Legacy of Kain
Заглавие: Re: Star Wars VII - VIII - IX
Публикувано на: 17 Апр 2019 02:42


Поредният пример, че J. J. Abrams няма нито една оригинална идея в главата си.

https://twitter.com/Kloppholic/status/1 ... 9098958848

___________________________________
TheChosen1 написа:
даджайците


Профил Skype

Аватар
Регистриран на:
06 Фев 2009 21:49
Мнения: 2677
Местоположение: Стара Загора
В момента играе: CSS, SW: Empire at War, Legacy of Kain
Заглавие: Re: Star Wars VII - VIII - IX
Публикувано на: 17 Апр 2019 02:57


Добре, само да не се появят пак една дузини колажи, които сравняват Ep. 9 с предишни филми от франчайза или някакви други, както стана с Еп. 7.
Не помня да е имало такива прилики с прикуълите. (aко ми кажете sw ring theory ви позволявам да се шамаросате).

___________________________________
TheChosen1 написа:
даджайците


Профил Skype

Аватар
Регистриран на:
05 Авг 2012 18:08
Мнения: 784
Местоположение: София
В момента играе: Футбол, ама навън
Заглавие: Re: Star Wars VII - VIII - IX
Публикувано на: 17 Апр 2019 17:08


Две неща могат да спасят епизод 9:
1. Кайло Рен ще убие всички.
2. Палпатин ще убие всички.
Нито едно от тези неща няма да стане, така че съм песимист.
А това, че Рей се мята без притеснение към летателен апарат, който може да я направи на пихтия, не помага за приземяването й. Напротив, това е допълнително доказателство за божествения й статут.


Профил

Аватар
Регистриран на:
05 Авг 2012 18:08
Мнения: 784
Местоположение: София
В момента играе: Футбол, ама навън
Заглавие: Re: Star Wars VII - VIII - IX
Публикувано на: 26 Апр 2019 16:30


Веднага ти казвам кой може да умре.
Всички герои, които не са представени в изцяло позитивна светлина.
Фин е страхливец, но надали ще го убият, защотo e главен герой и защото the First Order можеха да го екзекутират още в миналия филм, но опитът ми да манипулирам мислите на Раян бе неуспешен. Уви.
Актрисата на Роуз участва и в третия филм, така че не се учудвам да се окаже, че и тя е веща в Силата, да пълзи няколко километра и да заплюе стормтруупърите преди да й закачат една граната за жилетката.
Тъй като това е филм на Джей Джей, отсега знам, че Кайло Рен ще умре като Дарт Вейдър и ще се покае в последните си мигове. Рицарите на Рен ще се предадат и Люк ще им се хили от призрачно изображение: "Ю мъст трейн ъндър Рей нау".
Лея ще умре знаем защо.
Ландо ще умре, за да оцелее Хилядолетният Сокол (или Чуи).
По ще умре, защото пак ще атакува сили, които могат да го направят на пепел, но този път сценарият няма да го спаси.
Генерал Хъкс пак ще се кара на Кайло и ще го отнесе.

Всеки може да умре. Само Рей не може да умре.


Профил

Аватар
Регистриран на:
06 Фев 2009 21:49
Мнения: 2677
Местоположение: Стара Загора
В момента играе: CSS, SW: Empire at War, Legacy of Kain
Заглавие: Re: Star Wars VII - VIII - IX
Публикувано на: 08 Май 2019 16:05


Следващите SW филми ще излязат през декември 2022, 2024, 2026 (ще се редуват с Аватарите).
Засега все още не е потвърдено дали става въпрос за филмите на режисьорите на GoT или трилогията на Руин Джонсън (puke).
https://www.cnet.com/news/disney-star-w ... ntil-2027/

След около година и половина чакане, днес най-накрая беше пусната завършената версия на един доста амбициозен фенски проект- SC 38 Reimagined.



Имо се е получило добре, но ми се струва, че леко са прекалили с филтрите и камерата се движи прекалено много на моменти.

___________________________________
TheChosen1 написа:
даджайците


Профил Skype

Горд Пролетарий
Аватар
Регистриран на:
22 Фев 2012 13:46
Мнения: 6956
В момента играе: Serious Sam
Заглавие: Re: Star Wars VII - VIII - IX
Публикувано на: 12 Май 2019 03:55


Image

___________________________________
¯\_(ツ)_/ ¯


Профил Skype

Аватар
Регистриран на:
22 Ное 2006 18:05
Мнения: 4480
Местоположение: София
Заглавие: Re: Star Wars VII - VIII - IX
Публикувано на: 12 Май 2019 23:20


https://www.facebook.com/9gag/videos/500038097198784/ тая трябваше да бъде кастната за главна женска роля. :o

___________________________________
тежки нокаути


Профил

Аватар
Регистриран на:
06 Фев 2009 21:49
Мнения: 2677
Местоположение: Стара Загора
В момента играе: CSS, SW: Empire at War, Legacy of Kain
Заглавие: Re: Star Wars VII - VIII - IX
Публикувано на: 20 Май 2019 20:59


С наближаването на първата годишнина от излизането на Solo: A Star Wars (Flop) Story реших, че е подходящо време да го изгледам, за да мога да го критикувам по-обстойно :twisted:
Първата 1/3 от филма е изключително скучна и се наложи да направя няколко паузи, докато най-накрая успея да стигна до нещо по-интересно.
Не знам как точно са си използвали бюджета (преди и след reshoots), но на моменти филма изглежда доста зле, особено локациите и костюмите- все едно са някакви фенски творения и косплей :D

Alden Ehrenreich, който играе Соло на моменти е адското дърво и начина, по който поднася някои реплики си е направо eye-rolling. Харизмата, която Харисън Форд имаше липсва изцяло и е доста лесно да гледате филма, възприемайки персонажа като някой друг :D
Емилиа Кларк също не разочарова с дървеното си изпъление™ и трудно се понасяше в някои сцени. Поне в това e постоянна.
Доналд Гловър и той играеше някакъв косплейър.
Чуи беше изигран добре, но ми се струва, че би било адски трудно да оплескат и това.
От останалите персонажи почти всички бяха wasted и имаха прекалено малко екранно време, но oт наличното ми харесаха извънземното пилот с многото ръце и персонажа на Woody Harrelson.
Тъпият SJW дроид определено беше дъното на този филм и ми беше изключително трудно да изгледам сцените с него.

Сюжета беше предвидим и скучен. Както и изпълнен с множество недосмислици.
Отделно с този филм ретконват/ променят доста неща с разни тъпотии, които само развалят представите ни за някои събития и персонажи в SW, а някои от насилените неща дразнят адски здраво (тъпите златни зарове...)...
Беше доста яко как RedLetterMedia познаха абсолютно всичко почти година преди филма да излезе :lol:

Музиката (по традиция с новите SW филми) беше meh. Не броя ползването на оригиналните тракове.
Един от големите wtf моменти беше, когато се оказа, че The Imperial March същесвува във вселената на SW и Империята го ползва в разни промоционални материали за набиране на войници :shock:

Най-добрият комплимент, който мога да дам на Соло е, че беше малко по-добър от The Last Jedi :lol:
Повечето персонажи не бяха пълни кретени през по-голямата част от времето и имаше някои Ок сцени.

Жалко е, че Рей Парк (играещ) и Сам Уитуър (озвучаващ) Дарт Моул бяха пропилени.

Като цяло не мога да му дам повече от 5/10.

В много категории е inoffensive и/ или uninspired.
Най-вероятно знаете кашата покрай направата на този филм и как се превърна в първата финансова загуба на SW, но така става, когато кретените от Дисни/ Лукасфилм решат да направят филм, който никой не е искал да види.

Aко ви кефи да гледате meh SW филми- това е филмът за вас!

/end rant

Edit: Забравих да спомена, че през почти половината филм картината е адски тъмна и е доста трудно да се види какво по дяволите се показва. Все едно гледам AvP: Requiem :lol:

А сега малко новини :D
Както знаете преди няколко дни Дисни разкриха плановете си за следващите главни филми, които ще пускат.
Вече се знае, че 3-те SW филма ще бъдат продуцирани и с написан сценарий от D. B. Weiss
и David Benioff
(Game of Thrones), което в зависимост от това, кого питате, може да е добре или не.
Трилогията на Ruin Johnson изглежда тихомълком се изхвърля в кофата, но остава опасността той да режисира поне един от тези филми или някой от сериалите.
Аз лично не мисля, че ще му бъде позволено отново да се докосне до SW, но кой знае, може би Дисни наистина искат да убият франчайза :D

И момента, в който трейлъра за завършека на епична 40-годишна история има по-малко гледания от тези на средностатистически блокбъстър :lol:


___________________________________
TheChosen1 написа:
даджайците


Профил Skype

Аватар
Регистриран на:
28 Юли 2001 17:23
Мнения: 4390
Местоположение: Sofia
Заглавие: Re: Star Wars VII - VIII - IX
Публикувано на: 21 Май 2019 07:58


the_presator написа:
Един от големите wtf моменти беше, когато се оказа, че The Imperial March същесвува във вселената на SW и Империята го ползва в разни промоционални материали за набиране на войници :shock:

Апропо, за първи път (по ред на излизане) тази версия и обяснението, че е официялния химн се появява в първа серия на първи сезон на Star Wars Rebels - честваха някаква годишнина на Империята.
На мен идеята ми харесва, защото е по-лека, по-позитивна и по-епична разработка на стария мотив. Наистина звучи, като имидж който Империята би искала да наложи за себе си.

___________________________________
Stop the bats! Stop the bats!
Make them go and not come back!


Профил

Аватар
Регистриран на:
22 Ное 2006 18:05
Мнения: 4480
Местоположение: София
Заглавие: Re: Star Wars VII - VIII - IX
Публикувано на: 21 Май 2019 16:16


Аз мисля, че съм от малкото хора, на които Story филмите им харесват повече, включително и Соло, за разлика от редовите епизоди :lol:

___________________________________
тежки нокаути


Профил

Горд Пролетарий
Аватар
Регистриран на:
22 Фев 2012 13:46
Мнения: 6956
В момента играе: Serious Sam
Заглавие: Re: Star Wars VII - VIII - IX
Публикувано на: 21 Май 2019 19:01


Мдам, story филмите са по-читави.

___________________________________
¯\_(ツ)_/ ¯


Профил Skype

Аватар
Регистриран на:
31 Май 2010 19:52
Мнения: 1382
Местоположение: бегето
В момента играе: PTSD simulator
Заглавие: Re: Star Wars VII - VIII - IX
Публикувано на: 21 Май 2019 22:15


Най-накрая се заех и аз да гледам филмите и мога да кажа че първите 6 >>> disneywars, най-вече поради факта че има сюжет и човек може да проследи действието.

___________________________________
Горд психопат, социопат, олигофрен, аутист, сериен убиец, евреин, темерут. (няма градация)
PISO MOJADO, DIRTBAG!


Профил

Аватар
Регистриран на:
06 Фев 2009 21:49
Мнения: 2677
Местоположение: Стара Загора
В момента играе: CSS, SW: Empire at War, Legacy of Kain
Заглавие: Re: Star Wars VII - VIII - IX
Публикувано на: 23 Май 2019 02:38


Нормално, при положение, че Лукасфилм нямаха план за сюжета на новата трилогия, след Ep. 7 и оставиха Руин Джонсън да прави каквото си иска (ако се интересувате потърсете в нета "star wars no plan for the sequel trilogy").

Миналата неделя The Phantom Menace официално навърши 20 години :shock:
Това ме подсети да изгледам панела по случая от SW Celebration:



Каквото и да си говорим не може да се отрече, че Ep. 1 за времето си имаше доста яки ефекти, за направата на които буквално са изобретили нови технологии и методи, които са дали сериозен тласък в развитието на CGI.
И Дарт Моул оfc.

Иначе ето някакво ново инфо за Ep. 9, което не ми се занимава да чета, заедно с разни снимки :D
https://www.vanityfair.com/hollywood/20 ... verso=true

Потвърдени са ролите на Richard E. Grant- Allegiant General Pryde (First Order) и Keri Russell- Zorri Bliss (masked scoundrel).




___________________________________
TheChosen1 написа:
даджайците


Профил Skype

Аватар
Регистриран на:
22 Ное 2006 18:05
Мнения: 4480
Местоположение: София
Заглавие: Re: Star Wars VII - VIII - IX
Публикувано на: 23 Май 2019 18:35


the_presator написа:
Миналата неделя The Phantom Menace официално навърши 20 години :shock:



Спомням си когато ни водеха да го гледаме от даскалото :D

Между другото, едва преди две-три години осъзнах, че прикулите са оплювани. Което, според мен, не е справедливо.

___________________________________
тежки нокаути


Профил

Аватар
Регистриран на:
06 Фев 2009 21:49
Мнения: 2677
Местоположение: Стара Загора
В момента играе: CSS, SW: Empire at War, Legacy of Kain
Заглавие: Re: Star Wars VII - VIII - IX
Публикувано на: 23 Май 2019 21:18


The Arrow написа:
Между другото, едва преди две-три години осъзнах, че прикулите са оплювани. Което, според мен, не е справедливо.
E защо да не е справедливо? Чисто обективно Ep. 1 и 2 са ужасни филми с множество проблеми, и ефектите не ги спасяват.
Ep. 3 е добър и доста забавен, и успява в някаква степен успешно да свърже двете трилогии.


Аз помня, че са ни водили да гледаме първия Хари Потър и Star Wars: Revenge of the Sith, на който се изкъртихме от кеф :D
Определено не беше нещо редовно и се случваше само за най-популярните филми.

Anyway, Тор изкара добро видео относно новата информация за Ep. 9:



Не разбирам как маса ютубъри знаят за някакъв сюжетен лийк, според който:
Spoiler for :
Палпатин ще се появи само и единствено под формата на холограмни съобщения, чрез които Кайло Рен се е надъхвал, а Рей ще трябва да използва чинията на Звездата на Смъртта, за да разпрати съобщение от Люк (щяло да бъде в стил нападка към Тръмп), което да разбуди галактиката и да ги накара се разбунтуват,
и никъде не мога да намеря писмен източник за тези неща, дори някакво умряло копие :x
Tbh това ми звучи като лош фан фикшън и най-вероятно не е вярно, но има само един начин да се убедим със сигурност :lol:

___________________________________
TheChosen1 написа:
даджайците


Профил Skype
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  

Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
 
Иди на:  
© 2009 PC Mania | Реклама | Контакти web by: ilyan.com