Иди на:  
търсене   регистрация   чат   помощ   правила   влизане в сайта
Автор Съобщение

Аватар
Регистриран на:
05 Юли 2006 13:52
Мнения: 8122
Заглавие: Re: Фитнес темата
Публикувано на: 22 Авг 2014 08:28


прави кардио като бесен, свали кила и мускулите ще се покажат. гладуването не е вариант :wink:


Профил

Аватар
Регистриран на:
08 Сеп 2009 20:35
Мнения: 2307
Заглавие: Re: Фитнес темата
Публикувано на: 22 Авг 2014 09:29


Абе Майстъре, нали си беше постнал наскоро една снимка тук у форума. На нея хич не ми се виждаш дебел. Така че не знам от какво се притесняваш :D


Профил

Аватар
Регистриран на:
15 Авг 2014 22:43
Мнения: 438
Местоположение: Независимо Княжество Лозенец
В момента играе: ❚█══█❚
Заглавие: Re: Фитнес темата
Публикувано на: 22 Авг 2014 09:31


Deprivd написа:
Може и двете едновременно, но аз по-скоро бих ти препоръчал няколко месеца да се поизчистиш ей така за мотивация, а и maintenance калориите ще ти намалеят, демек ще са ти нужни по-малко калории за да съществуваш просто

===> по-лесно ще увеличиш мускулатурата после

5x5 програмата и въздържане от разни 'кофти' храни


А кво ше рече 5х5 програмата? :oops:

___________________________________
TAPAKO PROST...


Профил

Супер Марио или Смърт
Аватар
Регистриран на:
01 Фев 2002 23:43
Мнения: 4867
Местоположение: Demented Mind
Заглавие: Re: Фитнес темата
Публикувано на: 22 Авг 2014 09:37


От ограничените ми познания, това хем да сваляш, хем да оформяш, изисква доста посвещение и изключително строга диета, по часовник, кантар и броене на калории. По-лесното е да сваляш килограми, които после да орелефяваш.

___________________________________
<3Bandaids don't fix bullet holes<3
Taytay.


Профил

Аватар
Регистриран на:
21 Мар 2002 19:51
Мнения: 10923
Местоположение: София
Заглавие: Re: Фитнес темата
Публикувано на: 22 Авг 2014 09:59


Ама то като ходиш на фитнес, тренираш здраво, хапваш правилно... щеш нещеш -оформяш, пък дали ще сваляш кг или не - си зависи от броя на калориите. Повечето хора нямат нужда от намаляване на кг, а от преформиране на мазнините в мускулна маса.
И понеже мускулната маса тежи повече от отпусната(мазнините), съвсем спокойно може да си яко релефен и оформен, а да тежиш колкото преди, когато си бил доста мек и с шкембе.
Аз примерно едно време като почвах и спирах фитнеса 100 пъти, винаги качвах килограми като почнех да тренирам. И до ден днешен единствения ми начин за качване на кг е чрез фитнес.

___________________________________
Гипчо ( ◕ Y ◕ )


Профил

Аватар
Регистриран на:
10 Юли 2004 06:39
Мнения: 6843
Местоположение: София
Заглавие: Re: Фитнес темата
Публикувано на: 22 Авг 2014 14:29


vanmx написа:
Абе Майстъре, нали си беше постнал наскоро една снимка тук у форума. На нея хич не ми се виждаш дебел. Така че не знам от какво се притесняваш :D

Е не съм дебел, имам леко шкембе просто, което няма как да се забележи ако не съм гол, но все пак искам да го махна.


Профил Skype

Аватар
Регистриран на:
21 Мар 2002 19:51
Мнения: 10923
Местоположение: София
Заглавие: Re: Фитнес темата
Публикувано на: 22 Авг 2014 14:37


Ами написах ти как, действай :P

___________________________________
Гипчо ( ◕ Y ◕ )


Профил

Аватар
Регистриран на:
12 Окт 2005 13:50
Мнения: 1676
Заглавие: Re: Фитнес темата
Публикувано на: 23 Авг 2014 19:20


Аз мисля, че е по-добре човек първо да поотслабне малко, не яко да чисти, просто за да му се намали количеството калории нужни в ежедневието, или maintenace-a. Естествено, не със глад. Просто да започваш да тренираш и постепенно качваш приема на калории, и от само себе си хем ще отслабнеш, понеже ще гориш повече, хем ще заздравееш, нали тренираш все пак.
Тогава няма да му е нужно да изяжда по 3500 калории на ден за да расте, а 3000, което си е по-лесно. Освен това ще са по-видими резултатите и ще се чувства по-мотивиран. Ако почне директно да яде по 3500 ще натрупа излишни мазнини и така. Чел съм го като препоръка на бая места и като питам някого все го потвърждава, споделям го, ако не ви кефи си правете каквото работи за вас.
5x5 програмата е 5 серии по 5 повторения лежанка, раменна преса и клек в един ден и гребане, клек и тяга в другия. Преди да направиш петте повторения загряваш с 1/3 от тежестта с която ще тренираш, после една серия с 2/3 от тежестта и накрая си правиш петте серии... демек малко 7 по 5 става, ма така са я кръстили, ддз
И като започнеш да ги смачкваш килата с които тренираш, качваш

И е важно form-a да е много добър, че миналата година се надъхах колко много клякам (грешно) и ми се поду коляното и ме боля :(

___________________________________
МИНИМУМ, примерно, сешсе, а у?


Профил Skype

Аватар
Регистриран на:
05 Юли 2006 13:52
Мнения: 8122
Заглавие: Re: Фитнес темата
Публикувано на: 25 Авг 2014 01:02


днеска правих гръб и бицара
и я заковах на 47 санта
ама рамото нещо не расте


Профил

Аватар
Регистриран на:
12 Окт 2005 13:50
Мнения: 1676
Заглавие: Re: Фитнес темата
Публикувано на: 25 Авг 2014 11:13


хъхъ
ми нали си прайл гърб и бицепс Монка
как да арсте рамото :D
хъхъ

___________________________________
МИНИМУМ, примерно, сешсе, а у?


Профил Skype

Аватар
Регистриран на:
15 Авг 2014 22:43
Мнения: 438
Местоположение: Независимо Княжество Лозенец
В момента играе: ❚█══█❚
Заглавие: Re: Фитнес темата
Публикувано на: 25 Авг 2014 11:26


Admiral General Till написа:
днеска правих гръб и бицара
и я заковах на 47 санта
ама рамото нещо не расте


ПИКС or it didn't happen :D

___________________________________
TAPAKO PROST...


Профил

Супер Марио или Смърт
Аватар
Регистриран на:
01 Фев 2002 23:43
Мнения: 4867
Местоположение: Demented Mind
Заглавие: Re: Фитнес темата
Публикувано на: 25 Авг 2014 12:34


Съвета ми, като един начинаещ на друг, е наистина да правиш клекове, раменни преси и мъртва тяга, обаче, отдели 2-3 седмици и ги прави само с лосто и някой по-умел от теб до теб. Техниката, която се иска за правилно изпълнение не че е сложна, но не идва от само себе си в началото, когато осъзнаваш, че си живял по въобще грешен начин.

И за сваляне, можеш да пробваш разни т.нар 'комплексни' тренировки. Отделяш 20-30 минути и въртип упражнения, аз примерно правя нещо от рода на, 5 опита за набиране, 10 бърпита, 1 обиколка. И това ти е 1 кръг, и се стараеш максимално много кръгове за тия 20-30 мин. Другото е бърпита, суингове, клекове примерно.

___________________________________
<3Bandaids don't fix bullet holes<3
Taytay.


Профил

Аватар
Регистриран на:
21 Мар 2002 19:51
Мнения: 10923
Местоположение: София
Заглавие: Re: Фитнес темата
Публикувано на: 25 Авг 2014 15:22


Admiral General Till написа:
днеска правих гръб и бицара
и я заковах на 47 санта
ама рамото нещо не расте

Баси мамата, още малко колкото прасците ми :o

___________________________________
Гипчо ( ◕ Y ◕ )


Профил

Аватар
Регистриран на:
05 Юли 2006 13:52
Мнения: 8122
Заглавие: Re: Фитнес темата
Публикувано на: 25 Авг 2014 17:20


хаха
който видял - видял :wink:
емко, то ппц не расте, даже и рамо да прая


Профил

Аватар
Регистриран на:
12 Окт 2005 13:50
Мнения: 1676
Заглавие: Re: Фитнес темата
Публикувано на: 25 Авг 2014 23:01


Изолирай го, ама с хват като за чукове, не като за преса, иначе същото движение, буташ нагоре
и още едно - вдигаш бавно с изправена ръка, правиш full range of motion и надолу

някой викат за рамо - супер серии

___________________________________
МИНИМУМ, примерно, сешсе, а у?


Профил Skype

Аватар
Регистриран на:
12 Окт 2005 13:50
Мнения: 1676
Заглавие: Re: Фитнес темата
Публикувано на: 10 Окт 2014 18:33


100 lejanka

that is all

za vednuj de, zimata 6e praa serii s tolko

___________________________________
МИНИМУМ, примерно, сешсе, а у?


Профил Skype

Аватар
Регистриран на:
12 Яну 2002 11:09
Мнения: 974
Местоположение: Пловдив
В момента играе: Белот ...
Заглавие: Re: Фитнес темата
Публикувано на: 21 Окт 2014 16:13


Пичувиееееееее ..... затвориха ми залето бре ....
Ревъ

Днеска долзавам да бацна едни крака на бързо и ми викат - Утре недей да са мъкнеш че нема работим. Общинът зимала сградата ....

Мамка му и на общинът, мамка йм и на евреите, масоните и педалите. 2 години ода в таз зала, бех си като у назе. Сега къв ше го дърва , не знам ...

___________________________________
Only god can judge me , is that right ?
Only god can judge me now .
Only god baby , nobody else , nobody else .


Профил Skype

Аватар
Регистриран на:
12 Яну 2002 11:09
Мнения: 974
Местоположение: Пловдив
В момента играе: Белот ...
Заглавие: Re: Фитнес темата
Публикувано на: 21 Окт 2014 23:29


Пичове, винаги съм ви уважавал и оценявам че никои не споделя болката ми в този труден за мен момент , изпълнен със страх и несигурност към утрешният ден. Затова ще продължа да изливам моята болка макар да съм сам и неразбран ...

Едничка радост на този свят и тези жестоки хора без сърца да ми я отнемат. Едно място изпълнено с топлота и обич сред този груб и жесток свят, което да бъде погазено по този най-зверският начин ...

Не винаги съм харесвал тази зала. В началото ме отвращаваше и отблъскваше , но постепенно свикнах с нея. Взех да я опознавам по-добре и всеки следващ ден бяхме все по-близки. Започнах да я харесвам , а не след дълго това чувство премина в обич. Тя не беше идеалната , имаше много недостатъци , много хора не биха я харесали. Биха се зачудили защо сме заедно. Беше малко груба, недодялана а и понякога студена, особено зимно време. Но и аз бях като нея , затова любовта ми растеше всеки изминал ден. Радостта ме споходи един летен ден когато отидох без особено настроение в залата, но тогава разбрах че обичта която изпитвам е споделена. Тя отвръщаше на моята обич , което ме правеше истински щастлив, макар и само за час или два, когато бяхме заедно.
И днес най-безцеремонно ми я отнемат ... без предупреждение, без причина. Дори не ми дадоха време да се сбогуваме. Не ми дадоха време да свикна че нея вече няма да я има. Разделиха ни по най-грубият начин , заявявайки ми че вече нашата любов е невъзможна и аз нямам право да се боря за нея.

Пичове, оставям ви защото имам много да пия ...

___________________________________
Only god can judge me , is that right ?
Only god can judge me now .
Only god baby , nobody else , nobody else .


Профил Skype

Аватар
Регистриран на:
21 Мар 2002 19:51
Мнения: 10923
Местоположение: София
Заглавие: Re: Фитнес темата
Публикувано на: 22 Окт 2014 07:50


Не тъжи, ще дойде нова любов.
Тая е била гадна и нехигиенична. Пак добре, че не си хванал нищо (дали?). Ще дойде друга, която да те обгрижва с повече любов и ще е винаги подмита.

___________________________________
Гипчо ( ◕ Y ◕ )


Профил

Аватар
Регистриран на:
16 Яну 2009 20:45
Мнения: 345
В момента играе: Grand Theft Auto: Vice City
Заглавие: Re: Фитнес темата
Публикувано на: 22 Окт 2014 09:18


NoName написа:
Пичове, винаги съм ви уважавал и оценявам че никои не споделя болката ми в този труден за мен момент , изпълнен със страх и несигурност към утрешният ден. Затова ще продължа да изливам моята болка макар да съм сам и неразбран ...

Едничка радост на този свят и тези жестоки хора без сърца да ми я отнемат. Едно място изпълнено с топлота и обич сред този груб и жесток свят, което да бъде погазено по този най-зверският начин ...

Не винаги съм харесвал тази зала. В началото ме отвращаваше и отблъскваше , но постепенно свикнах с нея. Взех да я опознавам по-добре и всеки следващ ден бяхме все по-близки. Започнах да я харесвам , а не след дълго това чувство премина в обич. Тя не беше идеалната , имаше много недостатъци , много хора не биха я харесали. Биха се зачудили защо сме заедно. Беше малко груба, недодялана а и понякога студена, особено зимно време. Но и аз бях като нея , затова любовта ми растеше всеки изминал ден. Радостта ме споходи един летен ден когато отидох без особено настроение в залата, но тогава разбрах че обичта която изпитвам е споделена. Тя отвръщаше на моята обич , което ме правеше истински щастлив, макар и само за час или два, когато бяхме заедно.
И днес най-безцеремонно ми я отнемат ... без предупреждение, без причина. Дори не ми дадоха време да се сбогуваме. Не ми дадоха време да свикна че нея вече няма да я има. Разделиха ни по най-грубият начин , заявявайки ми че вече нашата любов е невъзможна и аз нямам право да се боря за нея.

Пичове, оставям ви защото имам много да пия ...


Поклон.

___________________________________
Шефо написа:
бате тебе май са те правили двойка негри педали у психодиспансера на раднево


Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  

Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
 
Иди на:  
cron
© 2009 PC Mania | Реклама | Контакти web by: ilyan.com