Иди на:  
търсене   регистрация   чат   помощ   правила   влизане в сайта
Автор Съобщение

Аватар
Регистриран на:
16 Фев 2009 13:57
Мнения: 1007
Заглавие: Stargate
Публикувано на: 22 Юли 2011 14:36


Кво мислите за филма и сериялите ? Аз досега съм изгледал филма на Роланд Емерих, SG-1 до SE10 EP3, Atlantis до SE2 EP7 и Universe до SE1 EP17. И почва да ми става по-любим даже и от Фарскейп. Въобще тая идея за пътуване до други светове чрез портал винаги ми се е мотала в главата и тая Chappa'ai :lol: е една доста готина интерпретация на идеята.


Профил

Аватар
Регистриран на:
06 Фев 2009 21:49
Мнения: 2677
Местоположение: Стара Загора
В момента играе: CSS, SW: Empire at War, Legacy of Kain
Заглавие: Re: Stargate
Публикувано на: 23 Юли 2011 20:17


Миналото лято само това гледах. Епичен е. Сега съм на Star Trek: Enterprise.

___________________________________
TheChosen1 написа:
даджайците


Профил Skype

Заглавие: Re: Stargate
Публикувано на: 25 Юли 2011 10:27


Значи гледал съм ги всичките, личното ми мнение по въпса е следното :)
1.Игралните филми по Старгейт не са лоши и стават за гледане.
2.От сериалите си заслужава да се видят сезоните на СГ-1 и Старгейт Атлантис, колкото до Юниверса за съжаление не можах да го издържа до края и спрях да го гледам.
3.От СтарТрековете най-добър според мен е последния - СтарТрек Ентърпрайз - струва си да се види, останалите като сюжети не са лоши но изпълнението им е далеч от него.
4.БатълСтар Галактика - сериала много ми хареса, малко прилича на Юнивърс и на моменти е труден за гледане заради психологичния си драматизъм, но редовния екшън помага за бързото гледане на сериите. Последния епизод ми е направо култов. Жената рева на него яката два часа не можах да я успокоя :)
5.Само за Вавилон 5 не мога да кажа отзиви защото не съм го гледал все още- някой може да сподели за него, струва ли си гледането.


Профил

Аватар
Регистриран на:
07 Юли 2010 23:05
Мнения: 445
В момента играе: с мерника и мушката на кремъклийката
Заглавие: Re: Stargate
Публикувано на: 26 Юли 2011 11:46


kokyto написа:
Значи гледал съм ги всичките, личното ми мнение по въпса е следното :)
1.Игралните филми по Старгейт не са лоши и стават за гледане.
2.От сериалите си заслужава да се видят сезоните на СГ-1 и Старгейт Атлантис, колкото до Юниверса за съжаление не можах да го издържа до края и спрях да го гледам.


Аз съм на същото мнение. Юнивърса е бозичка.

BSG е готин до края на трети сезон. В четвъртия е вкарана драма и като цяло не е направен като хората.

Star Trek-овете са готини. На мен най-много ми допаднаха The Next generation и Voyager. Enterprise е с най-модерни ефекти, но си заслужават само 3 и 4 сезон.

От Фарскейп съм гледал 2 серии и като цяло не ми харесва.

___________________________________
Времето е в нас и ние сме във времето


Профил

Аватар
Регистриран на:
21 Яну 2011 21:19
Мнения: 147
В момента играе: Според теб?
Заглавие: Re: Stargate
Публикувано на: 07 Авг 2011 22:01


Много добър филм, сериалите доста завиха от оригиналната идея но също са хубави с изключение на Universe. Само той не ми хареса.
BTW Някой да има информация за предстоящия филм по атлантис и за третия на сг-1??

___________________________________
It is said that ignorance is bliss. Tell me, is that true for you? Then how peaceful it must be for you to have a mind unburdened by thought!


Профил

Аватар
Регистриран на:
06 Фев 2009 21:49
Мнения: 2677
Местоположение: Стара Загора
В момента играе: CSS, SW: Empire at War, Legacy of Kain
Заглавие: Re: Stargate
Публикувано на: 08 Авг 2011 01:19


Всичко относно Stargate e мъртво. Universe им донесе огромни загуби и поради липса на средства прекратиха всякакви бъдещи проекти. Би трябвало да има поне още един сезон на Атлантис и след това филм, но явно няма да го бъде.

___________________________________
TheChosen1 написа:
даджайците


Профил Skype

Заглавие: Re: Stargate
Публикувано на: 14 Авг 2011 17:26


Някой да има инфо дали ще има 3ти сезон на SG univarse :?


Профил

Аватар
Регистриран на:
16 Фев 2009 13:57
Мнения: 1007
Заглавие: Re: Stargate
Публикувано на: 15 Авг 2011 01:14


Darksite написа:
Някой да има инфо дали ще има 3ти сезон на SG univarse :?


Няма да има.


Профил

Заглавие: Re: Stargate
Публикувано на: 17 Авг 2011 19:20


thewhitestig написа:
Darksite написа:
Някой да има инфо дали ще има 3ти сезон на SG univarse :?


Няма да има.

Кофти... надявах се да има интериорни врати


Профил

Аватар
Регистриран на:
29 Май 2011 17:09
Мнения: 121
Заглавие: Re: Stargate
Публикувано на: 26 Авг 2011 22:46


Ами къде забравяте Андромеда? вярно на моменти е леко.... мех... но си става за гледане.
Относно SCU първия сезон наистина беше много бозав... наблягаха много на личната драма и едвам го изтърпях. За 2-ри сезон, нещата тъкмо се развиваха малко по интересно и динамично, отклониха се от социалните драма и то взеха че дръпнаха шалтера на сериала. ;/

___________________________________
Side effects may include: dry mouth, nausea, vomiting, water retention, painful rectal itch, hallucination, dementia, psychosis, coma, death, and halitosis. Magic is not for everyone. Consult your doctor before use.


Профил

Заглавие: Re: Stargate
Публикувано на: 28 Авг 2011 10:57


Първо изгледах Юнивърс,много ми хареса.Изобщо аз мисля,че той е най-добрия от всички сезони на сериала.Има драма,дилеми,героите са сложно изградени,всеки със своя индивидуалност,страхове и фантазий.Изобщо класи над предните два.
После гледах и Атлантис-ми какво да кажа,всяка серия сама за себе си-никакво развитие на героите.Иначе е интересен,но не ми харесва как са представени героите,за мен Юнивърс е класа над него(лично мнение).


Профил

Аватар
Регистриран на:
06 Фев 2009 21:49
Мнения: 2677
Местоположение: Стара Загора
В момента играе: CSS, SW: Empire at War, Legacy of Kain
Заглавие: Re: Stargate
Публикувано на: 29 Авг 2011 16:01


Не си гледал SG 1, а правиш заключения за всичко :lol: И нормално всеки епизод да е отделен от другите, същото е и при Star Trek. При Universe всичко е "свързано" защото проследява събитията свързани само с един кораб и екипажът му... Откъдето и фейлва всичко. Къде отиде Звездната порта?

___________________________________
TheChosen1 написа:
даджайците


Профил Skype

Заглавие: Re: Stargate
Публикувано на: 29 Авг 2011 19:23


Е как къде отиде,на кораба има портал,май ти не си гледал Юнивърс.
Гледал съм няколко серий на SG1,но много наивен ми се вижда,Атлантис е малко по-добре,а Юнивърс е върха от тази поредица(поне за мен де)


Профил

Заглавие: Re: Stargate
Публикувано на: 30 Авг 2011 13:21


Съжелявам но, не мога да съглася с теб - Юнивърс е бозата в случая.
Тотално бягство от същността на Старгейт.Ти да си видял във всички останали
сериали и игрални филми, нещо такова като Юнивърс - май не, няма и да видиш.
Първо - филмите по поредицата и сериалите са правени като екшън фантастика, а не като психологична драма фантастика, а и още нещо ако искахме да гледаме, личностна социална драма и дълбочина на характери щяхме да гледаме Листопад или друга подобна сапунка.


Профил

Заглавие: Re: Stargate
Публикувано на: 30 Авг 2011 19:08


И си прав и не си прав,но както и да е.Това е мое мнение,всеки си има вкус.


Профил

Аватар
Регистриран на:
16 Фев 2009 13:57
Мнения: 1007
Заглавие: Re: Stargate
Публикувано на: 30 Авг 2011 21:25


cupakabra написа:
И си прав и не си прав,но както и да е.Това е мое мнение,всеки си има вкус.


Изгледай Страгейт, филма от 94-та, после поне 1-ви сезон на SG-1 и друга песен ще запееш.


Профил

Заглавие: Re: Stargate
Публикувано на: 30 Авг 2011 23:34


Хехе,филма съм гледал няколко пъти-него никой сериал не може да го мине.Даже ме хвана яд навремето като почнаха да правят SG1,че само опорочават филма,който си е култов и класика.
Както писах и по-нагоре гледал съм епизоди от SG1,но не ми харесва,може все пак като намеря време да изгледам един сезон.


Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  

Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
 
Иди на:  
cron
© 2009 PC Mania | Реклама | Контакти web by: ilyan.com