Иди на:  
търсене   регистрация   чат   помощ   правила   влизане в сайта

Добар ли беше?


 Най-добрия филм!!!11!!    8%  8%  [ 3 ]
 Отврат.    14%  14%  [ 5 ]
 добар, ама недостатъците го съсипаха.    8%  8%  [ 3 ]
 РУСАТА МНОГО ЩЕ Я ЕБА!!!!    28%  28%  [ 10 ]
 СМЪРТ ЗА РУСАТА!!!    22%  22%  [ 8 ]
 3Д-то не струва.    8%  8%  [ 3 ]
 Не съм гледал старите, нема да гледам и тоя...    11%  11%  [ 4 ]
Общо гласове : 36
Автор Съобщение

Аватар
Регистриран на:
11 Юли 2009 13:52
Мнения: 484
Местоположение: In the mountains In the mountains In the mountains...
В момента играе: LoL ,най-тъпата игра на света...
Заглавие: Transformers 3
Публикувано на: 29 Юни 2011 23:59


Бях на примиерата и какво да кажа...един много готин филм, ама с тонове глупости в него.
-Хумора деградира.Ако в първия филм беше готин, а във втория преувеличен и расистки сега е мега тъп.
-Все още не се разбира кой робот кой е.
-Работота по детайлите е отвратителна.Защо в форма на коли, роботите са супер лъскави, но с оригиналната форма са издраскани, без да са влезли в битка.Защо по едно време сребристата кола без покрив вървеше без шофьор и хората по улицата дне даваха пет пари?Какво стана с хологграмите?Откъде я изкара Мегатрон тая армия на Луната?Що не я използва да защити падналия и пирамидата?И ако всъщност това е армията на Падналия, показана в 2-рия филм, откъде е намерил енергона, да я изроди?Как Сентинел накара Аирънхаид да ръждяса?Аз видях само да го застрелва, а не да изпива енергона от тялото му.
-Второстепенните персонажи(агента, повечето аутоботи)бяха много зле развити и можехе без тех.
-Шибаната кавга между Меган и Майк прееба филма.А препратките към нея бяха толкова педалски и глупави...Защо Микейла не просто заменета с друг артист, вместо да се създава нов персонаж с още по-малко лигика от предишния?И нека направим малка спреавка : Обама дава на Сам медал около или 1 седмица или 1 месец след края на първия филм.За това време Мики го е изоставила, въпреки, че спаси света 2 пъти с него и толкова му ревеше, че го обича.
-За да се удалжът тъпите сцени(Руския бар дето беше най-тъпата сцена въобще)са намалили добрите сцени, като например битката на Оптимус с Мегаратрон(8 секунди)и края, който (след трепането не боса) не е повче от минута и половина.
И въпреки глупостите с сценария ми хареса.Ама Майн и Стивън стават все по-тъпи и неоригинални със всяка година.

___________________________________
Basanaruga написа:
Аз се подчинявам на Изродар. Не се бръсна.


Профил

Аватар
Регистриран на:
11 Юли 2009 13:52
Мнения: 484
Местоположение: In the mountains In the mountains In the mountains...
В момента играе: LoL ,най-тъпата игра на света...
Заглавие: Re: Transformers 3
Публикувано на: 30 Юни 2011 07:21


Брей, толкова ли зле изглежда отстрани?

___________________________________
Basanaruga написа:
Аз се подчинявам на Изродар. Не се бръсна.


Профил

Аватар
Регистриран на:
06 Фев 2009 21:49
Мнения: 2677
Местоположение: Стара Загора
В момента играе: CSS, SW: Empire at War, Legacy of Kain
Заглавие: Re: Transformers 3
Публикувано на: 30 Юни 2011 13:45


Вижда ли се нещо от 3D-то на тоя филм или да не си правя труда да ходя да го гледам?
Щото като пускаха трейлъра му беше много зле и само ми натовари очите на макс, а пък за цял филм не знам.

___________________________________
TheChosen1 написа:
даджайците


Профил Skype

Аватар
Регистриран на:
30 Мар 2009 20:04
Мнения: 1352
Местоположение: София
В момента играе: Квот фана
Заглавие: Re: Transformers 3
Публикувано на: 30 Юни 2011 15:20


Аз пък ще си чакам HD1080p :D

___________________________________
жената трябва да прави само 70 неща - 69 и мусака
...master freakout...
...the world is full of shit...


Профил

Аватар
Регистриран на:
01 Авг 2007 17:53
Мнения: 2686
Местоположение: Дискотека
Заглавие: Re: Transformers 3
Публикувано на: 30 Юни 2011 15:27


Я напишете препратките към Меган, а тая русата има феноменален задник, но мутрата и е като на премазан бухъл. Иначе не се и съмнявам че филма е лайно.


Профил

Дидко Бандитко
Аватар
Регистриран на:
28 Сеп 2002 08:47
Мнения: 16966
В момента играе: No man's sky
Заглавие: Re: Transformers 3
Публикувано на: 30 Юни 2011 17:10


the_presator написа:
Вижда ли се нещо от 3D-то на тоя филм или да не си правя труда да ходя да го гледам?
Щото като пускаха трейлъра му беше много зле и само ми натовари очите на макс, а пък за цял филм не знам.

Мен трейлъра ми направи добро впечатление с 3D-то си. Тооо после гледах Карибски Пирати де, където 3D-то в целия филм беше по-малко от това в трейлъра на Трансформърс

___________________________________
[02:11:17] Алминатора: mejdu drugoto sym si mislel
[02:11:19] Алминатора: che imam leka forma
[02:11:22] Алминатора: na auizym ponqkoga :D


Профил

Аватар
Регистриран на:
11 Юли 2009 13:52
Мнения: 484
Местоположение: In the mountains In the mountains In the mountains...
В момента играе: LoL ,най-тъпата игра на света...
Заглавие: Re: Transformers 3
Публикувано на: 30 Юни 2011 19:26


3D-то не струва.По-добре го гледай на 2д, или както казаха там 1080p

___________________________________
Basanaruga написа:
Аз се подчинявам на Изродар. Не се бръсна.


Профил

Аватар
Регистриран на:
10 Юли 2004 06:39
Мнения: 6843
Местоположение: София
Заглавие: Re: Transformers 3
Публикувано на: 30 Юни 2011 19:52


първите 2 части ме излъгаха да ги гледам на кино и общо взето за над 13 годишни не стават. най-вероятно и сега е така.


Профил Skype

Аватар
Регистриран на:
17 Май 2008 21:00
Мнения: 1306
В момента играе: dota 3
Заглавие: Re: Transformers 3
Публикувано на: 01 Юли 2011 02:46


3д-то е много по-добре от 2д специално за тоя филм. Аз го гледах с нагласата да видя яки ефекти, не толкова края на историята на автоботовете и десептиконитата. Останах си много доволен и 12-те лева дето дадох, не мисля, че са били на вятъра. Русата пичка е яка, ако не броим режисьорското недоразумение да не я засягат никакви външни физични сили.

___________________________________
LA COKA


Профил WWW

Заглавие: Re: Transformers 3
Публикувано на: 01 Юли 2011 11:19


Ще го гледам със сигурност! :)


Профил

Аватар
Регистриран на:
28 Юли 2001 17:23
Мнения: 4390
Местоположение: Sofia
Заглавие: Re: Transformers 3
Публикувано на: 01 Юли 2011 11:48


DJ Cat
Цитат:
тая русата има феноменален задник, но мутрата и е като на премазан бухал

Това е велик лаф!
Ще си го запиша.

Иначе за новите трансформъри - пълен игнор.
Първа серия ми доказа, че в съвременния Холивуд повече пари, експлозии и CGI означават по-тъп екшън.
Сериозно, как успяват да профукат толкова много пари, за такива тъпи екшън секвенции?
Едно време някак всичко беше координирано и като сглобиш парчетата от отделните схватки се получаваше битка...Някъде от втората Матрица насам гледаш поредица от хвърчащи, виещи и перманентно трансформиращи се елементи, които сглобени нямат смисъл или тежест.
Само някои от битките в Карибски Пирати го докарваха прилично (и то защото бяха театрални и монтирани за по-голям комичен ефект). В Чудовищно и Стар Трек също имаше някой и друг добър момент (може би с това, че ти показват само по-кратки фрагменти и не набиват фокуса прекалено дълго, като и заради игрите с перспективата). Terminator 4 също ставаше до момента в който главният герой не стигна до истинските борци от съпротивата на Джон Конър...от там нататък, екшън сцените станаха боклук (а кулминацията на тъпотата беше CGI-натият Арни...да опропастят такава добра идея, мамка им...).

Било то в Аватар или в Тъмният Рицар - екшън сцените са грандиозни, но приличат на балет гледан на забавен каданс. Няма го усещането за опасност, динамика или приключение (И за 100-тен път...тресенето на камерата в документален стил не придава динамика!)...все едно гледаш клип по някаква музикална телевизия.
Майкъл Бей ми е особено противен в това отношение.
Естествено, когато гледаш негов филм не може да очакваш смислен, че дори и свързан сценарий...обаче очакваш качествен екшън...и получаваш големи количества от най-изпипаните и същевременно най-скучните сцени със специални ефекти на всички времена.
Този човек ме дразни с това, как може да хвърли огромни пари и усилия в сцена и в резултат тя да ми е убийствено досадна.

Нещо холивудци се отучиха да правят екъшни...къде са съвременните аналози на Predator, Aliens и Die Hard 1?
AvP-тата бяха ужасни (и откъм екшън), Predators беше нискобюджетна скука, Die Hard 4.0 горе-долу ставаше, ако игнорираш цялото хакерски безумие и "убиването" на хеликоптер с автомобил...
Да не отваряме теми като Indiana Jones 4 и prequal-ите на Star Wars.

За мен това е основният проблем на Transformers 3: по подразбиране се очаква да е тъп...но по забавен начин и да е фрашкан с добро пата-кюта...е, няма да получим нито едното от двете.
Ако съдим по опита от 1 и 2, де. :lol:

___________________________________
Stop the bats! Stop the bats!
Make them go and not come back!


Профил

но с големо съ̀рце
Аватар
Регистриран на:
14 Май 2005 18:21
Мнения: 4847
Местоположение: The city of Neverwinter
В момента играе: A dance with rogues
Заглавие: Re: Transformers 3
Публикувано на: 01 Юли 2011 14:24


Чакаме да видим новия Alien на Ридли Скот.

___________________________________
A man was hospitalized with 6 plastic horses up his ass. The doctors described his condition as stable.


Профил Skype

Заглавие: Re: Transformers 3
Публикувано на: 01 Юли 2011 17:29


Tiny написа:
Чакаме да видим новия Alien на Ридли Скот.

Ще има да си чакаме :lol:

___________________________________
Who do I belong To? Not Earth Not world Not Evil Not mortals Not wretches Not horrors Who do I belong to? Unchanging Unbreaking Unfailing Creator Immortal Eternal !!!


Профил

Аватар
Регистриран на:
01 Авг 2007 17:53
Мнения: 2686
Местоположение: Дискотека
Заглавие: Re: Transformers 3
Публикувано на: 01 Юли 2011 21:27


Аре каква препратка иа към Меган Фокс, какво ми обсъждате тоя пробития филм.


Профил

Аватар
Регистриран на:
11 Юли 2009 13:52
Мнения: 484
Местоположение: In the mountains In the mountains In the mountains...
В момента играе: LoL ,най-тъпата игра на света...
Заглавие: Re: Transformers 3
Публикувано на: 01 Юли 2011 22:21


DJ Cat написа:
Аре каква препратка иа към Меган Фокс, какво ми обсъждате тоя пробития филм.

Целия филм критикуваха миналата и роля каква кучка е била.
По едно време(преди гейската изцепка на японеца) в офиса идва една дебелоцицеста латинска курва, която пищи нещо неразбираемо.После един се обръща към Сам и му вика, че с латино не можеш да се разбереш като хората.

___________________________________
Basanaruga написа:
Аз се подчинявам на Изродар. Не се бръсна.


Профил

но с големо съ̀рце
Аватар
Регистриран на:
14 Май 2005 18:21
Мнения: 4847
Местоположение: The city of Neverwinter
В момента играе: A dance with rogues
Заглавие: Re: Transformers 3
Публикувано на: 01 Юли 2011 23:31


Цитат:
She has Irish, French and Cherokee ancestry.

Не виждам какво общо има с латиносите. Но и аз съм чел, че е била супер надута по време на снимките на трансформърите :roll:

___________________________________
A man was hospitalized with 6 plastic horses up his ass. The doctors described his condition as stable.


Профил Skype

Аватар
Регистриран на:
21 Мар 2002 19:51
Мнения: 10923
Местоположение: София
Заглавие: Re: Transformers 3
Публикувано на: 03 Юли 2011 17:26


Определено намирам новия трансформърс за по-добър от двойката(то всичко би било по-добро от двойката). По-добър е и от единицата, според мен (единствено в отношение хумор може да не е).
Филмът беше добре, няма как да искам повече от филм по комикс за трансформиращи се роботи :).
3Dто беше ташак и за пореден път ни обират по тоя тъп начин. В другите страни си избираш, дали да го гледаш в 2D или 3D, тук ни набутват 3D, за да плащаме повече.

Твърде много смисъл и реализъм търсите във филм по комикс. Да, в някои го има, в други не, но то не е и нужно. Ако сте отишли на тоя филм с идеята за нещо епично... си е ваш проблем :D

___________________________________
Гипчо ( ◕ Y ◕ )


Профил

но с големо съ̀рце
Аватар
Регистриран на:
14 Май 2005 18:21
Мнения: 4847
Местоположение: The city of Neverwinter
В момента играе: A dance with rogues
Заглавие: Re: Transformers 3
Публикувано на: 03 Юли 2011 18:18


Не е по комикс. По анимация, която пък е по серия играчки.

___________________________________
A man was hospitalized with 6 plastic horses up his ass. The doctors described his condition as stable.


Профил Skype

Аватар
Регистриран на:
30 Ное 2003 00:24
Мнения: 2086
Местоположение: Alaska secret underground military base
В момента играе: GTA IV, Heroes 6
Заглавие: Re: Transformers 3
Публикувано на: 06 Юли 2011 13:15


Гипо, виж мнението на AlShu - точно това, което мисля и аз. Проблемът не е, че очакваме феноменален сценарий във филм като Transformers, а че очакваме качествен екшън. А именно това последното не го получаваме в последно време. Повечето филми са с грандиозни сцени, много ефекти и т.н., но сравнително скучноват екшън. Разбира се, има някоя и друга готина сцена, но толкова - 1-2 за целия филм. Не съм гледал още 3-ката, но това ми е мнението за повечето "големи екшъни" в последно време.
Разбира се, това си е лично мнение де - на някои хора например им харесва екшъна в Sucker Punch, който на мен ми бе изключително бавен (с едно изключение).
Брат ми иска да ходи да гледа филма на кино и ме пита, дали ми се ходи с него. Аз се засмях... :lol:

___________________________________
Never save anything for the swim back!


Профил ICQ Skype

Дидко Бандитко
Аватар
Регистриран на:
28 Сеп 2002 08:47
Мнения: 16966
В момента играе: No man's sky
Заглавие: Re: Transformers 3
Публикувано на: 06 Юли 2011 13:43


Който не иска да го гледа на 3D - в CCS го има на 2D и по-евтино

___________________________________
[02:11:17] Алминатора: mejdu drugoto sym si mislel
[02:11:19] Алминатора: che imam leka forma
[02:11:22] Алминатора: na auizym ponqkoga :D


Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  

Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
 
Иди на:  
cron
© 2009 PC Mania | Реклама | Контакти web by: ilyan.com