Иди на:  
търсене   регистрация   чат   помощ   правила   влизане в сайта
Автор Съобщение

Аватар
Регистриран на:
08 Фев 2004 14:09
Мнения: 1732
Местоположение: Гори тилилейски
В момента играе: Mozilla Firefox
Заглавие:
Публикувано на: 13 Май 2011 19:34


Tiny написа:
За Зина и Херкулес да не чувам лошо, че :smkbm:


Това е шоу за петгодишни негри бе, какво очакваш да чуеш?

___________________________________
Remember when you could play multiplayer without 15-year-olds insulting your mother or questioning your sexuality? Good times...

Алкохола - враг на пола, с плодов сок - към полов скок!


Профил Skype WWW

Аватар
Регистриран на:
21 Мар 2002 19:51
Мнения: 10923
Местоположение: София
Заглавие: Re: Conan the Barbarian (2011)
Публикувано на: 14 Май 2011 12:13


Близо 1/3 от парите за филма са отишли в Румъния, а не в България, заради това, че сме тъпанари :). В един момент главния отговорник за заснемането на филма (българин) е казал, че вече нямаме ресурс да продължат снимките тук и вместо да предаде щафетата на други бгта, снимките са продължили в Румъния.
За главния актьор знам, че е мега тупан и че не може да каже две думи без 10 дубъла.
Мой познат участва в направата на декорите на всички големи продукции, които се снимат тук. От него имам какви ли не инфота за актьори и филми :).

___________________________________
Гипчо ( ◕ Y ◕ )


Профил

Заглавие: Re: Conan the Barbarian (2011)
Публикувано на: 14 Май 2011 15:20


Май няма да се гледа... :D


Профил

Аватар
Регистриран на:
01 Дек 2010 01:23
Мнения: 15
Заглавие: Re: Re:
Публикувано на: 05 Юни 2011 18:52


Stylized Corpse написа:
Минотавъра написа:
Арни, който беше живо дърво и не можеше една свястна мимика да изобрази.


такъв трябва да е един варварин, здрав на камик, непоклатим, и ТЪП
Арни беше идеалният Конан. Никой друг на света не би се справил по-добре, освен може би Галин Релефа, разбира се. :D



Арни бил идеалният Конан. Ако Робърт Хауърд те чуе, ще се обърне в гроба.
Въпреки че Конан е мускулест, Хауърд често сравнява своя герой по динамика и начин на придвижване до тази на пантера. Кожата му често се характеризира като "бронзова" от постоянното излагане на слънце. Косата му е като "черна грива"
Въпреки скотски външния си вид, Конан използва мозъка си, както крадец, той е и командир, тактик, стратег,лидер, говори много езици, дешифрира някои древни тайни или знаци и надписи.
Кажи ми сега кой повече отговаря на тези качества.
BTW. Кимерийците живеели в района на Черно море(за тези , които са решили да критикуват режисьора за избора му да го заснеме в БГ.) , според записките на Хауърд.










Профил

но с големо съ̀рце
Аватар
Регистриран на:
14 Май 2005 18:21
Мнения: 4847
Местоположение: The city of Neverwinter
В момента играе: A dance with rogues
Заглавие: Re: Conan the Barbarian (2011)
Публикувано на: 20 Юни 2011 10:53


http://www.youtube.com/watch?v=uY83VU0_Ym8

Изглежда все по-добре.
Дано не се получи някаква глупост като Clash of the titans.

___________________________________
A man was hospitalized with 6 plastic horses up his ass. The doctors described his condition as stable.


Профил Skype

Eroguro Lolies FTW!
Аватар
Регистриран на:
18 Апр 2004 19:14
Мнения: 16351
Местоположение: くそくらえ、やりまんめ!~
В момента играе: しんじまえ、でぶぶす!~
Заглавие: Re: Conan the Barbarian (2011)
Публикувано на: 20 Юни 2011 12:38


Харесва ми как има повече гор, някакси по-извратено изглежда, съвременна версия на Конан. :) Ще го видим като излезе, ама викам да не бъдем тесногръди дядки :!:

___________________________________
天皇陛下万歳。。!

Serious Sam написа:
Бих ебал японка с кеф... Но с къса подстрижка... Нито дибидюс, нито джунглясала...


Цитат:
iskam nqkoq bipolqrna s koqto da ne znam dali 6te se sybudq 6toto mi duha ili mi e otrqzala huq


Профил WWW

Аватар
Регистриран на:
08 Фев 2004 14:09
Мнения: 1732
Местоположение: Гори тилилейски
В момента играе: Mozilla Firefox
Заглавие:
Публикувано на: 26 Авг 2011 15:08


BUMP

Премиерата е днес. Ха да видим какво ще излезе.

___________________________________
Remember when you could play multiplayer without 15-year-olds insulting your mother or questioning your sexuality? Good times...

Алкохола - враг на пола, с плодов сок - към полов скок!


Профил Skype WWW

Аватар
Регистриран на:
30 Ное 2006 13:02
Мнения: 8408
Местоположение: Yuggoth
Заглавие: Re: Conan the Barbarian (2011)
Публикувано на: 26 Авг 2011 19:54


на бас, че в тия трейлъри са показани най-яките моменти

и тва не е ли курвата Роуз, от GoT ?

___________________________________
джумерки


Профил Skype WWW

но с големо съ̀рце
Аватар
Регистриран на:
14 Май 2005 18:21
Мнения: 4847
Местоположение: The city of Neverwinter
В момента играе: A dance with rogues
Заглавие: Re: Conan the Barbarian (2011)
Публикувано на: 26 Авг 2011 20:13


От гнилидомати.цом
Цитат:
While its relentless, gory violence is more faithful to the Robert E. Howard books, Conan the Barbarian forsakes three-dimensional characters, dialogue, and acting in favor of unnecessary 3D effects.


Понеже оригиналът ни предложи дълбоко психологически изследвания на комплексни персонажи и диалози, написани сякъш от самия Бард - Шекспир.

___________________________________
A man was hospitalized with 6 plastic horses up his ass. The doctors described his condition as stable.


Профил Skype

Eroguro Lolies FTW!
Аватар
Регистриран на:
18 Апр 2004 19:14
Мнения: 16351
Местоположение: くそくらえ、やりまんめ!~
В момента играе: しんじまえ、でぶぶす!~
Заглавие: Re: Conan the Barbarian (2011)
Публикувано на: 26 Авг 2011 20:47


ГЛЕДАЙТЕ КОНАН, ЗАЩОТО ТОЙ ЗНАЕ КЪДЕ ЖИВЕЕТЕ! :x

___________________________________
天皇陛下万歳。。!

Serious Sam написа:
Бих ебал японка с кеф... Но с къса подстрижка... Нито дибидюс, нито джунглясала...


Цитат:
iskam nqkoq bipolqrna s koqto da ne znam dali 6te se sybudq 6toto mi duha ili mi e otrqzala huq


Профил WWW

The King of Kings
Аватар
Регистриран на:
26 Дек 2002 14:16
Мнения: 3480
Заглавие: Re:
Публикувано на: 27 Авг 2011 18:04


Минотавъра написа:
BUMP

Премиерата е днес. Ха да видим какво ще излезе.


Не се издавай, за да не те причака бензинджията пред киното :lol: :smkbm:

___________________________________
Цитат:
az se nadqvam planeta turneto da e ludnica taq godina!


Профил ICQ

Аватар
Регистриран на:
30 Ное 2003 00:24
Мнения: 2086
Местоположение: Alaska secret underground military base
В момента играе: GTA IV, Heroes 6
Заглавие: Re: Conan the Barbarian (2011)
Публикувано на: 12 Сеп 2011 12:32


Гледах филма и си признавам, че въобще не разбрах, че е сниман в България и някои от актьорите са българи, били те и почти само статисти. :oops:
Филмът не беше лош, но и не беше нищо особено. Екшънът беше съвременен, т.е. по-раздвижен, с малко по-реалистични битки, но и не беше акробатики в стил "Принцът на Персия". За съжаление обаче и нищо запомнящо се не предложи.
Историята не беше зле, но си беше там, колкото да връзва случките и да събира персонажите на едно място. Имаше и някои тъпи моменти според мен де.
Момоа според мен игра добре Конан, имаше излъчване на арогантност, чувство за превъзходство и суровост. Като че ли можеше още малко по-добре да го играе, но на мен ми хареса.
Това, което не ми допадна обаче, бяха две неща - първото е, че очаквах повече екшън от филм за Конан. Второто е, че в целия филм Конан се би само с две митични същества, само на едно място се използва магия (за създаването на едните митични същества), а аз Конан винаги съм го свързвал с това как един воин се бори и побеждава магьосници и някакви големи и силни чудовища. Все пак говорим за жанра "меч и магия", а от него видяхме почти само меча... :lol:

Като гледам кои са участвали, българските актьори са били почти само статисти. Малката Марик (дъщерята на лошковеца) са я играли две (?!?) българки - Ивана Станева и Йоана Петрова, и според мен персонажът беше доста интересен. Топлес мацките ми изглеждаха доста добре, пък то било, понеже са си нашенки и са ми по вкуса. :D

EDIT: 3D-то във филма малко липсва. Нищо запомнящо се, няколко пейзажа, в които оставаш с впечатлението за перспектива, но по-скоро няколко лева отгоре на цената. След филма викам на брат ми, че "добре, че са 3D надписите, че да се сетим, че филмът беше 3D".

___________________________________
Never save anything for the swim back!


Профил ICQ Skype

Аватар
Регистриран на:
01 Авг 2007 17:53
Мнения: 2686
Местоположение: Дискотека
Заглавие: Re: Conan the Barbarian (2011)
Публикувано на: 12 Сеп 2011 16:42


Абе истината е, че на ниво диалог, история и месности - един от най-слабите за последните 5 години. Обаче хореографията на битките беше доста прилична и актьорите добре знаеха какво правят. Освен това двата момента с веригата, бяха ебати силата - много им се изкефих, а останалото си беше толкова стандартно, че никой не може да се заблуди какво ще последва. Не съжелявам че го гледах, най-малкото защото видях някои български актьорчета, хубавата ни планина, пича в главната роля, който е по-добър от Арни и мацката с небесно сините очи, която желая страстно.


Голямо тъпотия беше че имаше две сцени, които дадоха два пъти във филма най-нагло. Такъв непрофесионализъм не бях виждал, честно.


Профил

Аватар
Регистриран на:
01 Авг 2007 17:53
Мнения: 2686
Местоположение: Дискотека
Заглавие: Re: Conan the Barbarian (2011)
Публикувано на: 12 Сеп 2011 16:42


Абе истината е, че на ниво диалог, история и месности - един от най-слабите за последните 5 години. Обаче хореографията на битките беше доста прилична и актьорите добре знаеха какво правят. Освен това двата момента с веригата, бяха ебати силата - много им се изкефих, а останалото си беше толкова стандартно, че никой не може да се заблуди какво ще последва. Не съжелявам че го гледах, най-малкото защото видях някои български актьорчета, хубавата ни планина, пича в главната роля, който е по-добър от Арни и мацката с небесно сините очи, която желая страстно.


Голямо тъпотия беше че имаше две сцени, които дадоха два пъти във филма най-нагло. Такъв непрофесионализъм не бях виждал, честно.


Профил

Аватар
Регистриран на:
30 Ное 2003 00:24
Мнения: 2086
Местоположение: Alaska secret underground military base
В момента играе: GTA IV, Heroes 6
Заглавие: Re: Conan the Barbarian (2011)
Публикувано на: 12 Сеп 2011 16:51


DJ Cat написа:
Голямо тъпотия беше че имаше две сцени, които дадоха два пъти във филма най-нагло. Такъв непрофесионализъм не бях виждал, честно.

Може ли да попитам кой е този момент? Стана ми любопитно. :)

___________________________________
Never save anything for the swim back!


Профил ICQ Skype

Аватар
Регистриран на:
01 Авг 2007 17:53
Мнения: 2686
Местоположение: Дискотека
Заглавие: Re: Conan the Barbarian (2011)
Публикувано на: 12 Сеп 2011 19:17


Значи в началото като дават Конан като пораснал, го дават как язди кон в някаква пустош. Към средата на филма, не се сещам, дали е в момента когато отвличат момичето или преди това, отново го дават абсолютно същата сцена 1 към 1. Другия момент беше в този Манастир ли, какво беше, когато показаха два пъти еднаква сцена на нещо като предверието на комплексчето. Едно скалисто местенце, хората просто си го показват два пъти 1 към 1 отново. Мързелива работа.


Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  

Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
 
Иди на:  
© 2009 PC Mania | Реклама | Контакти web by: ilyan.com