Иди на:  
търсене   регистрация   чат   помощ   правила   влизане в сайта
Автор Съобщение

Аватар
Регистриран на:
29 Апр 2002 18:52
Мнения: 424
Местоположение: Sofia
Заглавие: Re: Истината - Конзолните игри са по добри от компютърните Ф
Публикувано на: 18 Яну 2011 14:34


Радостин Стефанов добра колекция и всичко но имам 1 въпорос всичко от снимките ми е ясно но има нещо което не мога да си обесня и това е тръбния монитор на бюрото ти?Имаш нормален монитор към който си вързал боска защо държиш подобна стара техника като този LG монитор?

___________________________________
it's never easy....


Профил WWW

Заглавие: Re: Истината - Конзолните игри са по добри от компютърните Ф
Публикувано на: 18 Яну 2011 15:58


Много просто - С LCD-то (Philips не LG) съм задължен да ползвам нативната (1980х1080) резолюция. Ако не си на нативна - гадна картина. Обаче на компютъра имам доста ретро игри (Diablo да речем) които си вървят на малки резолюцийки, няма широкоекранна поддръжка и като цяло са много отвратителни на големия монитор. CRT-то обаче няма такива проблеми.
Ироничното е че LCD монитора беше на бюрото известно време но го махнах защото ми правеше повече проблеми отколко ползи.


Профил

Аватар
Регистриран на:
08 Сеп 2009 20:35
Мнения: 2307
Заглавие: Re: Истината - Конзолните игри са по добри от компютърните Ф
Публикувано на: 18 Яну 2011 16:41


Моя компютър е свързан към подобен LCD монитор и също цъкам по-стари игрички. Повечето игри има начин да се пуснат на произволна резолюция, чрез бъзикане на регистрите, ini файловете или чрез някакъв пач. Само за AoE 2 не съм намерил начин, затова съм пуснал монитора в режим 4:3 и итрата пак изглежда добре, стига да не ти правят впечатление черните полета от двете страни на екрана.
Дори и PS2-ката съм свързал към този екран и с компонентен кабел качеството е горе-долу добро.


Профил

Аватар
Регистриран на:
29 Апр 2002 18:52
Мнения: 424
Местоположение: Sofia
Заглавие: Re: Истината - Конзолните игри са по добри от компютърните Ф
Публикувано на: 18 Яну 2011 16:55


Радостин Стефанов аз този пробпем отдавна съм го решил с 17 инчов монитор ЛСД сони който ми е от едно 6 години сгиурно които е 4:3.Проблема с тръбните е че дразнат очите повече не си заслужава да го ползваш ако можеш да си земеш друг монитор.Иначе боска ми е включен към 37 инча ТВ Сони което за момента ми е идеално.

___________________________________
it's never easy....


Профил WWW

Заглавие: Re: Истината - Конзолните игри са по добри от компютърните Ф
Публикувано на: 18 Яну 2011 17:31


Е то със 17" какъв е смисъла от цялата работа? Нищо не печеля като качество/големина.
б.т.в. на 130 Hrz нямам никакви проблеми с очите :). Много зависи от конкретния модел явно.


Профил

Заглавие: Re: Истината - Конзолните игри са по добри от компютърните Ф
Публикувано на: 26 Яну 2011 10:56


аз не съм чул до сега добра стратегия или ммо да е излязло за конзола , но щом казваш че най - разнообразните игри по геймплей излизат за конзола вярвай си ! Няма нищо лошо да се заблуждава човек. Чудно ми е обаче как може да твърдиш нещо и да го наричаш факт , като чисто и просто не е :D просто си смешен. Това че за конзоли имат 10-тина игри може би който са специфични за тях си просто , не ги прави определено разнообразни. PC-то точно с това надминава всяка една конзола и това си е факт-а .
Дори и доста хубави игри да излизат просто поради причината че производителите не печелят достатъчно от PC-то. Никой не би си купил конзола , а да няма PC само заради игрите. И доста заглавия има който просто никога няма да излязат за конзоли.
Надявам се в бъдеще производителите да се откажат и от конзолите и да се върнат на най - доброто PC-то :) което всеки ден се изменя заразлика от конзолата. Както видяхме какво стана с PS3-ката , по какъв начин я хакнаха. Тогава всички друга песен ще запеете, просто защото не играете качествените жанрове който предлага единствено PC-то в момента. А те са много. А и най-удобно се играе на PC :D или може би на Wii , но там игрите са доста ограничени и не няма доста хубави заглавия. Все пак всяка конзола си струва, защото предлага определени заглавия който излизат само за нея си. Но повечето излизат и за PC.
Срамота е да пишеш такава измишлютина след като седиш на PC-то и кой знае сигорно прекарваш повече часове на него :).


Профил

Аватар
Регистриран на:
01 Юли 2009 15:35
Мнения: 63
В момента играе: MGS GT5
Заглавие: Re: Истината - Конзолните игри са по добри от компютърните Ф
Публикувано на: 26 Яну 2011 11:06


И един мормот завива шоколада в станиол !

Слушай сега пич, някой да те е карал да четеш или да изказваш мнение .......мммммммммне.
Запази фенбойското си мнение за теб и за темите където фигурира "PC IS THE BEST " тук не ни вълнува това. Само ми е интересно ТИ какво си търсел в раздел на тъй слабите и за нищо неставащи конзоли ???? Ей на мъка си умрете, че всички пишат игрите за нас а до вас стигат само калпаво портвани игри !
Жалко нали. Е остава само да храните но от това полза няма. Нали PC е най-великото нещо измисляно за игри ........ е да но разработчиците пишат игри за .......... а да точно така КОНЗОЛИ !

Не си виждал стратегия на конзола или ММО ?
Е не си и виждал и 1 милион $ но това не означава, че го няма ;-)


Профил

Заглавие: Re: Истината - Конзолните игри са по добри от компютърните Ф
Публикувано на: 26 Яну 2011 11:50


б.т.в. Винаги съм се чудил защо всички смятат компютъра за 400 лева за универсална машина :) при сравнение за закупуване.


Профил

Заглавие: Re: Истината - Конзолните игри са по добри от компютърните Ф
Публикувано на: 28 Яну 2011 09:15




Профил

Аватар
Регистриран на:
01 Юли 2009 15:35
Мнения: 63
В момента играе: MGS GT5
Заглавие: Re: Истината - Конзолните игри са по добри от компютърните Ф
Публикувано на: 28 Яну 2011 09:20


Хахаххахахах ДЖИстоко !


Профил

Аватар
Регистриран на:
05 Фев 2011 12:57
Мнения: 94
В момента играе: на Телевизор
Заглавие: Re: Истината - Конзолните игри са по добри от компютърните Ф
Публикувано на: 06 Фев 2011 10:26


Конзолите са компютри.


Профил

Аватар
Регистриран на:
29 Авг 2010 16:57
Мнения: 26
В момента играе: К'вото падне
Заглавие: Re: Истината - Конзолните игри са по добри от компютърните Ф
Публикувано на: 06 Фев 2011 11:45


Компютрите за мен стават само за работа, колкото и да ги ъпгрейдваш рано или късно пак някоя игра ти се опъва, докато при конзолите само дърпаш или купуваш игрите и си олесняваш живота :)
П.П. Който разцъква на компютър е n00b


Профил

Аватар
Регистриран на:
18 Авг 2009 14:48
Мнения: 544
Заглавие: Re: Истината - Конзолните игри са по добри от компютърните Ф
Публикувано на: 06 Фев 2011 12:12


Drusalin написа:
аз не съм чул до сега добра стратегия или ммо да е излязло за конзола



Профил

Заглавие: Re: Истината - Конзолните игри са по добри от компютърните Ф
Публикувано на: 06 Фев 2011 12:34


Хайде, хайде - играл съм ги и трите и трите стават само за сингъл.


Профил

Аватар
Регистриран на:
18 Авг 2009 14:48
Мнения: 544
Заглавие: Re: Истината - Конзолните игри са по добри от компютърните Ф
Публикувано на: 06 Фев 2011 12:39


Ми ще ги играе във сингъл? :shock: Освен FFXI, което няма сингъл.


Профил

Аватар
Регистриран на:
01 Авг 2007 17:53
Мнения: 2686
Местоположение: Дискотека
Заглавие: Re: Истината - Конзолните игри са по добри от компютърните Ф
Публикувано на: 06 Фев 2011 14:21


Не говорете глупости и трите игри са лайна отгоре. Хубавите игри излизат на всички платформи, има малки изключения, заради които човек си преценява дали да си купи конзола, заради 10 игри, ако си има вече комп. Аз го направих и отдавна си изиграх, каквото ме интересуваше и сега бокса и кутията, събират прах, докато излезе Мортал Комбат. Заглавието на темата ме напушва на смях, този къде го е писал, мога да му кажа, да се скрие по най-бързия начин.

И двете платформи си имат разкошни неща, но е смешно да се генерализира така. Тези игри, които ги има за комп и конзоли, ги играя почти винаги на конзоли. Тези, които ги няма, а ми се играят - вадя от шкафа кашона и ги мятам.


Профил

Заглавие: Re: Истината - Конзолните игри са по добри от компютърните Ф
Публикувано на: 06 Фев 2011 22:30


Ами ако не искам да се скрия ко ще става ?
Ти не разбра ли че темата е насочрна към фанатизираните спам фенбойчета дето се кланят пред компа като тийн момиченце пред плакат на Джъстин Бийбър.

И изключенията далеч не са малко или малки, само на година излизат повече от 20 игри за конзоли които пц-то няма да помирише никога. Единственото дето излиза на всичко са ламавите CoD, MoH и някое друго добро РПГ.


Профил

Аватар
Регистриран на:
29 Мар 2009 17:28
Мнения: 955
Местоположение: M.I.A
В момента играе: Prime World
Заглавие: Re: Истината - Конзолните игри са по добри от компютърните Ф
Публикувано на: 07 Фев 2011 00:47



___________________________________
Roses are red
violets are blue
if I'm schizophrenic, then I am too


Профил WWW

Заглавие: Re: Истината - Конзолните игри са по добри от компютърните Ф
Публикувано на: 07 Фев 2011 08:27


Why ?


Профил

Аватар
Регистриран на:
29 Мар 2009 17:28
Мнения: 955
Местоположение: M.I.A
В момента играе: Prime World
Заглавие: Re: Истината - Конзолните игри са по добри от компютърните Ф
Публикувано на: 07 Фев 2011 10:37



___________________________________
Roses are red
violets are blue
if I'm schizophrenic, then I am too


Профил WWW
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  

Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
 
Иди на:  
cron
© 2009 PC Mania | Реклама | Контакти web by: ilyan.com