Няколко въпроса отностно PSP-то

Раздел за всичко конзолно от Magnavox Odyssey до текущото конзолно поколение.
Аватар
Xpu$тo
Мнения: 651
Регистриран на: 18 Авг 2007 10:32
Местоположение: Varna City
Обратна връзка:

Няколко въпроса отностно PSP-то

Мнение от Xpu$тo »

Знам че има някои по специализирано форуми за PSP-та, но те са прекалено големи и трябва да се ровя из тях, за да намеря съответните отговори на въпросите, които ме вълнуват :lol: Поставил съм съответните теми,но както и очаквах.... без отговор и темата ми право в кошчето :P
Така.... положението е следното, след 2 дни ще имам PSP и ме интересуват някои въпроси. Ако не си хакна джаджата, никакви ли игри няма да мога да играя, като става дума за тези от BG торентите. Какви са предимствата на хакнатото PSP ?! И ако се наложи да се "хака" :D къде мога да отида за да ми свършат тази работа, като се има предвид че съм варненец :lol:
Ще съм Ви благодарен ако ми помогнете :wink:
http://best-cocktails-recipes.com - Cocktails recipes and mixed drinks
http://www.vzonata.com - диета Зоната от проф. Бари Сиърс
Аватар
Till.Lindemann
Мнения: 8122
Регистриран на: 05 Юли 2006 13:52

Re: Няколко въпроса отностно PSP-то

Мнение от Till.Lindemann »

почвам
значи без хакване ПСП-то не може да подкара нищо, дръпнато от торент, че дори и някои видео файлове
предимствата са огромни-вместо да имаш една игра на диска в самата конзола и да си купуваш отделни калъфчета за оригинални дискове, които са и скъпи, взимаш си една голяма карта с памет и си слагаш игрите там и си играеш навсякъде
значи за хакване-пиши ми на скайп или на ЛС като го вземеш и тогава се уговаряме да ти намеря човек от форума на ПС като те мързи токлова :P
Аватар
Tiny
но с големо съ̀рце
Мнения: 4847
Регистриран на: 14 Май 2005 18:21
В момента играе: A dance with rogues
Местоположение: The city of Neverwinter
Обратна връзка:

Re: Няколко въпроса отностно PSP-то

Мнение от Tiny »

Относно хакването можеш и сам да го направиш.
http://forums.data.bg/viewtopic.php?t=1395565
A man was hospitalized with 6 plastic horses up his ass. The doctors described his condition as stable.
Аватар
Till.Lindemann
Мнения: 8122
Регистриран на: 05 Юли 2006 13:52

Re: Няколко въпроса отностно PSP-то

Мнение от Till.Lindemann »

айде само да не му даваш такива съвети, а?
почти съм сигурен, че съм по наясно от теб в тая област
КАКВОТО И ДА Е НЕ СЕ ОПИТВАЙ ДА ГО ХАКВАШ САМ
има два начина-физичен-прекъсваш с поялник връзка вътре в ПСП то, съмнявам се да рискуваи
и софтуерен-обаче си ислим, трябват ти нови батерии и рускуваш да си скапеш софтуера на ПСПто, което няма да ти го приемат заради гаранцията при такова положение, нали
Аватар
Xpu$тo
Мнения: 651
Регистриран на: 18 Авг 2007 10:32
Местоположение: Varna City
Обратна връзка:

Re: Няколко въпроса отностно PSP-то

Мнение от Xpu$тo »

Щях да попитам дали е прекалено сложно да си го хакна сам, но вече разбрах :lol:
Till Lindemann можеш ли да го хакнеш, защото ако не се лъжа беше от Варна. Ти например къде го хакна :?:
http://best-cocktails-recipes.com - Cocktails recipes and mixed drinks
http://www.vzonata.com - диета Зоната от проф. Бари Сиърс
Аватар
Dheart
Мнения: 286
Регистриран на: 15 Апр 2004 10:39
Местоположение: Somewhere in Kalimdor

Re: Няколко въпроса отностно PSP-то

Мнение от Dheart »

Мм само да кажа... Че след като един приятел реши да си даунгрейдне фирмуеъра получи един хубав шарен брик - Не се опитвай сам да даунгрейднеш ако не си готов да разправяш на пичовете от гаранцията как псп-то ти е пристигнало брикнато... Не че не можеш сам, но ако нещо се обърка - духаш супата. По-добре да го направи някой, който знае как...
My victim you are meant to be
No, you cannot hide nor flee
You know what I'm looking for
Pleasure your torture, I will endure
Аватар
Морт
Мнения: 1543
Регистриран на: 01 Фев 2003 11:45
Местоположение: London, UK
Обратна връзка:

Re: Няколко въпроса отностно PSP-то

Мнение от Морт »

Горното са глупости, хакването е безполезнено след 20 минути четене. Наблягам на четенето. Пропускането му е основната причина за тухлиране. Още повече, че вече перманентно тухлиране няма.

Никакви писти не се прекъсват в псп-то, най-близкото до това е Pandora battery, при което се слага пластинка между две от клемите на батерията.
Chris написа:
Vermic написа:Тъъъъъ тъъъъ дъъъъ дъъъъъъъъъъъ дъ дъ да да да па па да па па да дъъъъъ дааааааааааааааа!
Музиката от Star Wars ли е това или бъркам? Щото тя е Търъдъдъъън дъъън дъръдъдъъън а твойта версия някво различно ми звучи :?
Аватар
Till.Lindemann
Мнения: 8122
Регистриран на: 05 Юли 2006 13:52

Re: Няколко въпроса отностно PSP-то

Мнение от Till.Lindemann »

Mорт написа:Горното са глупости, хакването е безполезнено след 20 минути четене. Наблягам на четенето. Пропускането му е основната причина за тухлиране. Още повече, че вече перманентно тухлиране няма.

Никакви писти не се прекъсват в псп-то, най-близкото до това е Pandora battery, при което се слага пластинка между две от клемите на батерията.
ей, ама много разбираме, а?
аз се опитвах да го хакна и питах навсякъде къв е принципа дори и във вбокс си го пише че физичестоко хакване става спрекъсване на писта, което не си е работа
другото е с пандора батерия, правиш й фабричния номер на 00000000000, дърпаш малко пиратски софтуер и хакваш, само дето трябва да ти е фат конзолата, а тя ти е слим
Wolfman`, имаш ЛС
Аватар
Морт
Мнения: 1543
Регистриран на: 01 Фев 2003 11:45
Местоположение: London, UK
Обратна връзка:

Re: Няколко въпроса отностно PSP-то

Мнение от Морт »

Опасявам се, че разбирам повече от теб.
Chris написа:
Vermic написа:Тъъъъъ тъъъъ дъъъъ дъъъъъъъъъъъ дъ дъ да да да па па да па па да дъъъъъ дааааааааааааааа!
Музиката от Star Wars ли е това или бъркам? Щото тя е Търъдъдъъън дъъън дъръдъдъъън а твойта версия някво различно ми звучи :?
Аватар
Tiny
но с големо съ̀рце
Мнения: 4847
Регистриран на: 14 Май 2005 18:21
В момента играе: A dance with rogues
Местоположение: The city of Neverwinter
Обратна връзка:

Re: Няколко въпроса отностно PSP-то

Мнение от Tiny »

Морт, научи се да слушаш по-разбиращите:bash: Не разбра ли, че е по-добре да хвърлиш 20 лева отколкото сам да сис вършиш работата :!:
A man was hospitalized with 6 plastic horses up his ass. The doctors described his condition as stable.
botlik3
Мнения: 1829
Регистриран на: 29 Дек 2005 17:41
Местоположение: The City of Ruse

Re: Няколко въпроса отностно PSP-то

Мнение от botlik3 »

Не че нещо ама... подценявате Морт :roll:
И аз вече не знам защо още влизам в този форум...
denik
Дидко Бандитко
Мнения: 16982
Регистриран на: 28 Сеп 2002 08:47
В момента играе: No man's sky

Re: Няколко въпроса отностно PSP-то

Мнение от denik »

Бе закво се занимавате с глупости? пфф ПСП, по-тъпа и безсмислена скъпа играчка не съм виждал :wink:
[02:11:17] Алминатора: mejdu drugoto sym si mislel
[02:11:19] Алминатора: che imam leka forma
[02:11:22] Алминатора: na auizym ponqkoga :D
Аватар
Till.Lindemann
Мнения: 8122
Регистриран на: 05 Юли 2006 13:52

Re: Няколко въпроса отностно PSP-то

Мнение от Till.Lindemann »

тва е най-лишеното от смисъл мнение досега
Аватар
DukeNukem
Мнения: 1433
Регистриран на: 13 Мар 2004 14:20
Местоположение: Vendigroth (Карнобат)
Обратна връзка:

Re: Няколко въпроса отностно PSP-то

Мнение от DukeNukem »

PsP е чикия за богаташчета.
Точка.
Чрез омраза ще живея, със омраза ще си спомням за нея, през омраза ще гледам как тя умира и върху тази омраза живота си ще изградя,докато по друга започна да тлея.
Аватар
Вuddy
Мнения: 1099
Регистриран на: 17 Сеп 2004 11:40

Re: Няколко въпроса отностно PSP-то

Мнение от Вuddy »

Гроздето е кисело?
denik
Дидко Бандитко
Мнения: 16982
Регистриран на: 28 Сеп 2002 08:47
В момента играе: No man's sky

Re: Няколко въпроса отностно PSP-то

Мнение от denik »

Ъ?

Иначе споделям мнението на Дюк ;)
[02:11:17] Алминатора: mejdu drugoto sym si mislel
[02:11:19] Алминатора: che imam leka forma
[02:11:22] Алминатора: na auizym ponqkoga :D
botlik3
Мнения: 1829
Регистриран на: 29 Дек 2005 17:41
Местоположение: The City of Ruse

Re: Няколко въпроса отностно PSP-то

Мнение от botlik3 »

Аз на Бъди :roll:
И аз вече не знам защо още влизам в този форум...
Аватар
Xpu$тo
Мнения: 651
Регистриран на: 18 Авг 2007 10:32
Местоположение: Varna City
Обратна връзка:

Re: Няколко въпроса отностно PSP-то

Мнение от Xpu$тo »

Моля, въздържете се от безмислени коментари :wink: Благодаря :)

Искам да попитам, всички игри ли (от торентите) няма да тръгнат, ако не си хакна PSP-то... Защото получавам сведения че някои игри тръгват и без да е хакнато PSP-то :!:
http://best-cocktails-recipes.com - Cocktails recipes and mixed drinks
http://www.vzonata.com - диета Зоната от проф. Бари Сиърс
Аватар
Hangwire
Мнения: 1639
Регистриран на: 21 Фев 2007 11:59

Re: Няколко въпроса отностно PSP-то

Мнение от Hangwire »

Wolfman` написа:Моля, въздържете се от безмислени коментари :wink: Благодаря :)

Искам да попитам, всички игри ли (от торентите) няма да тръгнат, ако не си хакна PSP-то... Защото получавам сведения че някои игри тръгват и без да е хакнато PSP-то :!:
Брат, не мога да разбера какво се пазариш? Не-хакнато PSP е на 20% от възможностите си.
За цялото това мрънкане тук 3 дена, вече да си намерил човек, да го е оправил и да си цъкаш на спокойствие.
The.Rampage.Rado
Мнения: 1024
Регистриран на: 14 Мар 2004 12:08
Местоположение: sf m1 Професия: гийк

Re: Няколко въпроса отностно PSP-то

Мнение от The.Rampage.Rado »

С тая тухла мога ли да говоря?
Е, ако можеше и щех да си взема - хем нет, хем телефон, хем игри и др. готини неща... Ама щом не мога да говоря - ще си взема покет...
KusLink.com - скъси си... линка! :) www.rampagesport.eu - магазин за волейбол, хокей на трева и разни други
Публикувай отговор