Знам че има някои по специализирано форуми за PSP-та, но те са прекалено големи и трябва да се ровя из тях, за да намеря съответните отговори на въпросите, които ме вълнуват

Поставил съм съответните теми,но както и очаквах.... без отговор и темата ми право в кошчето
Така.... положението е следното, след 2 дни ще имам PSP и ме интересуват някои въпроси. Ако не си хакна джаджата, никакви ли игри няма да мога да играя, като става дума за тези от BG торентите. Какви са предимствата на хакнатото PSP ?! И ако се наложи да се "хака"

къде мога да отида за да ми свършат тази работа, като се има предвид че съм варненец

Ще съм Ви благодарен ако ми помогнете
