Аниме Лист
Re: Аниме Лист
WWW.Working!! ep. 11 - в този епизод поне се опитаха малко да бъдат смешни, а не само злобни.
Saiki Kusuo no Ψ-nan (TV) ep. 105-110 - страхотен арк с лятната ваканция на Саики. Тенисът и посещението на лунапарка бяха най-смешни.
Saiki Kusuo no Ψ-nan (TV) ep. 105-110 - страхотен арк с лятната ваканция на Саики. Тенисът и посещението на лунапарка бяха най-смешни.
The only difference between Salvador Dalí and crazy people
is that Salvador Dalí is not crazy.
is that Salvador Dalí is not crazy.
Re: Аниме Лист
Ще му хвърля един поглед на списъка, когато имам време.
The only difference between Salvador Dalí and crazy people
is that Salvador Dalí is not crazy.
is that Salvador Dalí is not crazy.
Re: Аниме Лист
Ти не обичаш риба...
The only difference between Salvador Dalí and crazy people
is that Salvador Dalí is not crazy.
is that Salvador Dalí is not crazy.
Re: Аниме Лист
Знаех си, че си ихтиофоб.
The only difference between Salvador Dalí and crazy people
is that Salvador Dalí is not crazy.
is that Salvador Dalí is not crazy.
Re: Аниме Лист
Ако не съдържа русалки не ме касае.Познай кое аниме
The only difference between Salvador Dalí and crazy people
is that Salvador Dalí is not crazy.
is that Salvador Dalí is not crazy.
Re: Аниме Лист
Че то ми го пише на лицето.
Дори в момента нагъвам директно от една консерва с херинга...
Дори в момента нагъвам директно от една консерва с херинга...
The only difference between Salvador Dalí and crazy people
is that Salvador Dalí is not crazy.
is that Salvador Dalí is not crazy.
Re: Аниме Лист
Цъ.
Не съм го дропнал, но при последното гледане затъпяваше (29-тата от 195 серии).
Не съм го дропнал, но при последното гледане затъпяваше (29-тата от 195 серии).
The only difference between Salvador Dalí and crazy people
is that Salvador Dalí is not crazy.
is that Salvador Dalí is not crazy.
Re: Аниме Лист
Occultic;Nine ep. 11 - разкриха доста работи. А Юта имал ЕДНО положително качество...което естествено не е негова заслуга.
Sengoku Choujuu Giga ep. 11 - това не го схванах. Може би някаква шегичка за гадното отношение на Хидейори към Юкимура пък после е разчитал доста на него.
Другото беше референция за тайните тунели използвани при защитата на замъка.
WWW.Working!! ep. 12 - горе-долу смешно, но WWW се оказа не най-любимата ми част от поредицата.
Fune wo Amu ep. 10 - бе, скука. Нещо не им вярвам на трудовия ентусиазъм.
Bernard-jou Iwaku. ep. 11 - Шиори за пореден път се хвана на тролщините на Савако.
Detective Conan ep. 842 - ъххх. Следващият път поне ще продължат с мангата.
Soushin Shoujo Matoi ep. 11 - бащата на главната героиня ми е най-противният герой в анимето.
Natsume Yuujinchou Go ep. 10 - покрай историята на приемните родители на Нациме, се виждат и вече познати случки, но от гледната точка на Токо.
Teekyuu 8 ep. 11 - училищния спортен празник на нашите хора естествено е пълен идиотизъм.
Detective Conan: Episode One - Chiisaku Natta Meitantei ep. 1 - освен свръх раздут вариант на двата случая от първи епизод на сериала, за да запълнят 90-те минути авторите са вкарали още доста неща, включително връзки с други познати събития - убийството в аквариума, случки от Тропикал ленд, които ги има само във филмите и пр.
В разследването на полицията са вмъкнати Такаги и Чиба. От Черната организация заедно с Джин и Водка се появяват още Шери заедно със сестра и, Кианти, Корн и естествено Вермут. ФБР-то са представени от Джоди-сенсей и Акай Шуичи.
Общо взето излишен спешъл, защото феновете тези неща ги знаят, а на незапознатите с Конан може и да им е любопитно в началото, но превъртането на бързи обороти в края няма да ги впечатли.
Nobunaga no Shinobi ep. 11 - Чидори хем го закъса, хем изкара късмет.
Sengoku Choujuu Giga ep. 11 - това не го схванах. Може би някаква шегичка за гадното отношение на Хидейори към Юкимура пък после е разчитал доста на него.
Другото беше референция за тайните тунели използвани при защитата на замъка.
WWW.Working!! ep. 12 - горе-долу смешно, но WWW се оказа не най-любимата ми част от поредицата.
Fune wo Amu ep. 10 - бе, скука. Нещо не им вярвам на трудовия ентусиазъм.
Bernard-jou Iwaku. ep. 11 - Шиори за пореден път се хвана на тролщините на Савако.
Detective Conan ep. 842 - ъххх. Следващият път поне ще продължат с мангата.
Soushin Shoujo Matoi ep. 11 - бащата на главната героиня ми е най-противният герой в анимето.
Natsume Yuujinchou Go ep. 10 - покрай историята на приемните родители на Нациме, се виждат и вече познати случки, но от гледната точка на Токо.
Teekyuu 8 ep. 11 - училищния спортен празник на нашите хора естествено е пълен идиотизъм.
Detective Conan: Episode One - Chiisaku Natta Meitantei ep. 1 - освен свръх раздут вариант на двата случая от първи епизод на сериала, за да запълнят 90-те минути авторите са вкарали още доста неща, включително връзки с други познати събития - убийството в аквариума, случки от Тропикал ленд, които ги има само във филмите и пр.
В разследването на полицията са вмъкнати Такаги и Чиба. От Черната организация заедно с Джин и Водка се появяват още Шери заедно със сестра и, Кианти, Корн и естествено Вермут. ФБР-то са представени от Джоди-сенсей и Акай Шуичи.
Общо взето излишен спешъл, защото феновете тези неща ги знаят, а на незапознатите с Конан може и да им е любопитно в началото, но превъртането на бързи обороти в края няма да ги впечатли.
Nobunaga no Shinobi ep. 11 - Чидори хем го закъса, хем изкара късмет.
The only difference between Salvador Dalí and crazy people
is that Salvador Dalí is not crazy.
is that Salvador Dalí is not crazy.
Re: Аниме Лист
Хъммм, дали тогава все още имаш моралното право да се наричаш Microsoft Word?и офис пакета
Тези 195 епизода (-29) всъщност не заемат много място, защото са хем нискокачествени, хем силно компресирани.
По-големият обем бяха 173-те епизода от 197 на MYST3K (реших да пропусна нулевия сезон, а две серии така и не успях да ги намеря).
Там всеки епизод е 90 минути и повечето са ДВД рипове. (Майтап, пък филмът им е 73 минути.)
В момента боря 8-ми сезон, та на диска се диша.
Друга логистическа пречка бяха Patlabor сериалите и филмите - всичките някакви щедри БД рипове, но и тях ги опуках.
Та няма такова понятие достатъчно памет.
Има ли свободна, ще бъде запълнена.
The only difference between Salvador Dalí and crazy people
is that Salvador Dalí is not crazy.
is that Salvador Dalí is not crazy.
Re: Аниме Лист
Media Player Classic Home Cinema, ма той си е част от пакета на CCCP.
Понякога ползвам и VLC-то, но най-вече за recode, което също ми се налага рядко - само ако искам да пусна някакъв екзотичен видео формат на телевизора от флашката.
ПП
На стария комп, който е с Win XP SP 2
Home Cinema-та не тръгва, защото иска Sp 3 и затова ползвам обикновено Media Player Classic, за разкодиране на H264 съм насочил AVC-то, които има малко по-добър перформанс. VLC-то върви и там, но на тежките места накъсва.
Пак трябва да се избягва 1080p, а 10 битовото кодиране си вървеше, но някъде по време на Титаните, кодьорите масово решиха, че е време да направят и 720p прекалено тежко.
В крайна сметка, в момента там мога да пускам само медия с 8 битово кодиране.
Телевизорът пък просто не го може 10 битовото кодиране.
Понякога ползвам и VLC-то, но най-вече за recode, което също ми се налага рядко - само ако искам да пусна някакъв екзотичен видео формат на телевизора от флашката.
ПП
На стария комп, който е с Win XP SP 2
Пак трябва да се избягва 1080p, а 10 битовото кодиране си вървеше, но някъде по време на Титаните, кодьорите масово решиха, че е време да направят и 720p прекалено тежко.
В крайна сметка, в момента там мога да пускам само медия с 8 битово кодиране.
Телевизорът пък просто не го може 10 битовото кодиране.
The only difference between Salvador Dalí and crazy people
is that Salvador Dalí is not crazy.
is that Salvador Dalí is not crazy.
Re: Аниме Лист
Па работи и дори БД-та подкарва. Само с менютата им не може да работи.using anything
Пък точно затова съм го игнорирал.писал съм за него в темата за полезните програми
Без да съм го виждал - на бас, че има някакъв проблем. Я не може да пребори определен вид титри, я не ги показва форматирани на екрана, я не ще да скача по тагове, я нещо друго.
Няма такова нещо, като "решение на всички задачи в едни продукт" - пълно е с всякакви стари и нови аниме архиви. Прекалено разнообразни са.
Не знам какво е второто, но си имам принцип да не се опитвам да оправям неща, които вече си работят.MPC-HC + madVR
Nope.като видиш разликата в качеството и performance-a
10 битовите сега ги правят някакви изродщини. Най-ефективния софтуер да хвана, пак ще съм прецакан.
Има достатъчно 8 битови с врязани субтитри за стария.
Зи драмата на XP-то е, че като го patch-неш с по-високо SP и перформънса пада на 30-40% процента.ама поне сървис пак 3 може да му сложиш
За да не падне, трябва да инсталираш от нула Win XP SP 3.
Начи да го търся, да го инсталирам, да ровя кои бяха най-работещите драйвери - примерно да си утрепа минимум 2-3 дена.
После да се уча на това madVR, да видя че не баца, да го деинсталирам (ако въобще поиска) и да си сложа моята стара смесена формула (ако я помня и ако намеря достатъчно стари версии).
Бах маааму!
The only difference between Salvador Dalí and crazy people
is that Salvador Dalí is not crazy.
is that Salvador Dalí is not crazy.