Иди на:  
търсене   регистрация   чат   помощ   правила   влизане в сайта
Автор Съобщение

Аватар
Регистриран на:
30 Ное 2006 13:02
Мнения: 8411
Местоположение: Yuggoth
Заглавие: Re: Какво играете в момента ?
Публикувано на: 05 Яну 2015 01:40


виждам та, че влизаш в wow-чето, не се пръй :D

___________________________________
джумерки


Профил Skype WWW

Аватар
Регистриран на:
19 Дек 2008 23:15
Мнения: 691
Местоположение: Пловдив
Заглавие: Re: Какво играете в момента ?
Публикувано на: 05 Яну 2015 14:53


Civ:V BNW
Dark Souls
DA:O
Metro redux
Divinity
GW 2 и Path of Exile чат пат рядко играя предимно на работа :D, ако някой му се цъкат последните 2 да вика :)


Профил

Горд Пролетарий
Аватар
Регистриран на:
22 Фев 2012 13:46
Мнения: 6959
В момента играе: Serious Sam
Заглавие: Re: Какво играете в момента ?
Публикувано на: 06 Яну 2015 18:25


Аз ей сега тъкмо си свалих Ziggurat и ще я разцъкам.

___________________________________
¯\_(ツ)_/ ¯


Профил Skype

Аватар
Регистриран на:
27 Мар 2014 21:21
Мнения: 533
Заглавие: Re: Какво играете в момента ?
Публикувано на: 06 Яну 2015 19:27


Serious Sam написа:
Аз ей сега тъкмо си свалих Ziggurat и ще я разцъкам.

Ма това е игра от 2014. :shock:


Профил

Горд Пролетарий
Аватар
Регистриран на:
22 Фев 2012 13:46
Мнения: 6959
В момента играе: Serious Sam
Заглавие: Re: Какво играете в момента ?
Публикувано на: 06 Яну 2015 19:31


Е и?
10 символа

___________________________________
¯\_(ツ)_/ ¯


Профил Skype

Аватар
Регистриран на:
05 Юни 2011 15:04
Мнения: 1738
Местоположение: София,Люлин
В момента играе: Във форума.
Заглавие: Re: Какво играете в момента ?
Публикувано на: 06 Яну 2015 20:15


Nreth написа:
Serious Sam написа:
Аз ей сега тъкмо си свалих Ziggurat и ще я разцъкам.

Ма това е игра от 2014. :shock:

То от 2015 игри има ли вече?

Ziggurat играх преди време за кратко. Не ме спечели. Някакви елементарни rpg елементи и тук-там някой друг посредствен бос.

Сега играя Ю-Ги-О и съм срещу Кайба(някакъв мод), мочмета! Но се преебах и си отключих всички карти, а така тръпката е нулева. Правя зверски непобедими тестета и по едно време яко се бях зарибил, ама еднаквите реакции на Кайба, а също и на места елементарните му грешки, както и по слабото му тесте скоро направиха играта тотално скучна. Последните дни най-много да разцъкам по един дуел на двайсет и четири часа... Така и не мога да се начудя що го преебаха толко това аниме, имаше по голям потенциал от Покемон, според мен.

Също паралелно играя най-новия Bionic Commando, въпреки че нито е от 2014, нито от 2013, ти да видиш :D Играта е интересна точно около две минути и половина в началото, когато главния герой търсеше ръката си в някаква сграда и тихомълком изтребваше тъпи противници.
Оттам нататък от нищото изскочи шибан туториъл и почнах да рипам досущ като асасин по разни квадратчета. След това продължих да подскачам и в играта, изтребвайки дебили. Много обичам безлюдни, полуразрушени градове в игрите, но тук не може и да обикаляш. Кривнеш ли от пътя, който ти е начертала играта, веднага те обхваща радиация, но разбираш ли, точно по това "коридорче" от света, по което се движиш, радиацията липсва.
Историята стана прекалено клиширана и банална още преди да съм преполовил кампанията, а босовете пък на нормална трудност се убиваха с две-три гранати. Даже не знам дали ще я завърша, много скучна, еднообразна и посредствена игра, която е кратка, но се усеща като много дълга.


Профил Skype

Горд Пролетарий
Аватар
Регистриран на:
22 Фев 2012 13:46
Мнения: 6959
В момента играе: Serious Sam
Заглавие: Re: Какво играете в момента ?
Публикувано на: 06 Яну 2015 20:49


Играй в Dueling Network ве, кво играеш вс ботове... :lol:

___________________________________
¯\_(ツ)_/ ¯


Профил Skype

Аватар
Регистриран на:
05 Юни 2011 15:04
Мнения: 1738
Местоположение: София,Люлин
В момента играе: Във форума.
Заглавие: Re: Какво играете в момента ?
Публикувано на: 06 Яну 2015 21:40


Serious Sam написа:
Играй в Dueling Network ве, кво играеш вс ботове... :lol:

Ще последвам съвета през уикендите, като най-после от близу дойдат да си свършат работата и престана да използвам модем по принуда :(


Профил Skype

Горд Пролетарий
Аватар
Регистриран на:
22 Фев 2012 13:46
Мнения: 6959
В момента играе: Serious Sam
Заглавие: Re: Какво играете в момента ?
Публикувано на: 06 Яну 2015 22:59


Ziggurat e Heretic в WoW дрешки... :lol: Иначе играта ще се врътне.

___________________________________
¯\_(ツ)_/ ¯


Профил Skype

Аватар
Регистриран на:
21 Мар 2002 19:51
Мнения: 10928
Местоположение: София
Заглавие: Re: Какво играете в момента ?
Публикувано на: 07 Яну 2015 08:51


ESO + D3 = всичко, което ми е необходимо 8)

___________________________________
Гипчо ( ◕ Y ◕ )


Профил

Аватар
Регистриран на:
30 Ное 2006 13:02
Мнения: 8411
Местоположение: Yuggoth
Заглавие: Re: Какво играете в момента ?
Публикувано на: 07 Яну 2015 13:20


това Ziggurat верно лъха яко на олд скуул Heretic-a и ми върна доста спомени, ще я пробвам скоро :D

___________________________________
джумерки


Профил Skype WWW

Аватар
Регистриран на:
01 Мар 2014 12:54
Мнения: 307
Заглавие: Re: Какво играете в момента ?
Публикувано на: 07 Яну 2015 15:28


Превъртам за 2ри път XCOM-Enemy within, ама реших да си дам малко почивка, след като пропуснах 3 пъти подред при 80-87 процента шанс за попадение и изгубих assault-a си, който го имах от началото на играта и в резултат, на което изгубих кенче бира. - " It was a sad day for the XCOM project"


Профил

Аватар
Регистриран на:
07 Дек 2010 04:17
Мнения: 2105
Заглавие: Re: Какво играете в момента ?
Публикувано на: 07 Яну 2015 17:13


System Shock 2. Щото 2014 беше много зле за моя вкус, 1 игра съм превъртял всичко друго не можах до края. Засега добре започва, даже графиката на места показва неочаквано много внимание като за такава на 16 години.


Профил

Заглавие: Re: Какво играете в момента ?
Публикувано на: 07 Яну 2015 23:59


Doom3 remaster-a с яките текстури ... Alien isolation L.A. Noire, Black mesa .. half life 1 с енджина на SOURCE и skyrim-to ДЛЦ-то дето е на оня другия остров .. ся не моа се сетя как асе пише ... обаче .. тия игри още сам на първите им им 20% .. че от как се закачих на bf3 друго не ми се играе ... има толкова много оръжия и vehicles & air vehicles за усвояване че е като наркотик .. и колкото повече играя .. толкова по добър ставам .. коооооооолкото по добуър ставам .. тоооооолкова повече ми се играе ... егати .. за първи път поопадам в подобен омагьосан кръг ..

а усещам как неш в мен напира и и крещи че му се гейми всичкото дето изброих по горе .. ама на ... срещу други хора си е друго чуството .. и да напрвиш 95:4 kd .... rewarding-a не може да се сравни с никоя сингъл кампания ...

То няя ткаъв experience то не са jet-вете танковете да мяташ c4 докато се spawn-ваш с парашута и избиеш половината отбор, да направиш 3 хедшота с един коршум или хедшот от 800 метра гледайкли Bullet drop-a .. то не са claymores, мини, рпг-та джавелини гранатомети взривяващи фасади на сгради премазващи по 2 3ма в последсвие и да ти цука kills ... то не са стингери SOFLAM-и motion детектори приставки за сякакви ситуции на оръжията .. то не са пустини, заснежени планини, индустрални заводи горички рекички ... да гръмнеш 2 танка едно до друго с джип на който има прикачени 4 c4- и да им го нахендриш тоз джип изотзад и да ги изгърбиш ... в таз игра .. наистина станах свидетел на ЕПИИИИИИИИИЧни битки ... и мноооооооого забавления ... изява за експерементиране в тоз мултиплеур шуутър няма граници ...

инак колегата неш ме надъха за SYSTEM SHOCKA отново ... аа да еее успоредно с бф3ката цъкам само една сингъл ... Commandos: Behind enemy lines .. на най-трудно ... винаги ме изпотява тоози игра :Д


Профил

Горд Пролетарий
Аватар
Регистриран на:
22 Фев 2012 13:46
Мнения: 6959
В момента играе: Serious Sam
Заглавие: Re: Какво играете в момента ?
Публикувано на: 08 Яну 2015 15:01


dishai bro, dishai :x

___________________________________
¯\_(ツ)_/ ¯


Профил Skype

Аватар
Регистриран на:
07 Дек 2010 04:17
Мнения: 2105
Заглавие: Re: Какво играете в момента ?
Публикувано на: 09 Яну 2015 00:39


След години отлагане започнах System Shock 2 и пак си дадох сметка колко изключително слаба (поне за моя вкус) година беше 2014-а и как половината модерни игри са "Press ь to pay respects" i.e. "Ти си олигофрен и трябва да ти кажем точно какво да правиш всяка секунда". Адски рефрешващо е да играя нещо, в което ми се изсипаха една камара мутанти и да открия чрез игрене, а не гигантски хинтове и светещи стрелки, че съм пропуснал оръжието... Или че камерите се чупят и не вдигат аларамите. И има добър sound design. Абе прекрасна просто, от Deus Ex HR не съм бил толкова щастлив със sci-fi игрица. Само да не си оплескам разпределянето на точките по статовете, че от там може да се прецакам много лошо late game от малкото предварително инфо, което попрочетох. Но пък има истинска тръпка така. :live:


Профил

Заглавие: Re: Какво играете в момента ?
Публикувано на: 09 Яну 2015 10:21


Започнах епично изиграване на цялата поредица King's Bounty.Просто не е истина колко са добри тези момчета от Катаури,които правят поредицата.Страхотни игри са направили със много голямо развитие във всяка следваща.Не ми се мисли ако имат някакъв голям бюджет какво биха направили.


Профил

Горд Пролетарий
Аватар
Регистриран на:
22 Фев 2012 13:46
Мнения: 6959
В момента играе: Serious Sam
Заглавие: Re: Какво играете в момента ?
Публикувано на: 09 Яну 2015 15:15


Аз съм на StarCraft тези дни :) Решил съм да я врътна за n-ти път барабар с родовите войни.

___________________________________
¯\_(ツ)_/ ¯


Профил Skype

Заглавие: Re: Какво играете в момента ?
Публикувано на: 14 Яну 2015 00:49


И аз така в последния месец вече. След като превъртях WOL и HOTS, сега се върнах на първата :!:

___________________________________
Нещо остроумно

Sturm написа:
къв ханс бе...


Профил

Горд Пролетарий
Аватар
Регистриран на:
22 Фев 2012 13:46
Мнения: 6959
В момента играе: Serious Sam
Заглавие: Re: Какво играете в момента ?
Публикувано на: 14 Яну 2015 13:50


Ем ако искаш да те добавяме в общия чат, може да разцъкаме нещо :lol:

___________________________________
¯\_(ツ)_/ ¯


Профил Skype
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  

Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
 
Иди на:  
cron
© 2009 PC Mania | Реклама | Контакти web by: ilyan.com