Иди на:  
търсене   регистрация   чат   помощ   правила   влизане в сайта

А де ?


 ДА !?    49%  49%  [ 29 ]
 НЕ ?!    51%  51%  [ 30 ]
Общо гласове : 59
Автор Съобщение

Eroguro Lolies FTW!
Аватар
Регистриран на:
18 Апр 2004 19:14
Мнения: 16351
Местоположение: くそくらえ、やりまんめ!~
В момента играе: しんじまえ、でぶぶす!~
Заглавие:
Публикувано на: 13 Фев 2007 13:17


†Soul Hunter† написа:
Хамелеоне, почвам да губя уважението си към тебе, бе човек! Къв е тоя дебилизъм от тебе?!?!

Ама пък като се замисля, постъпката е била адски забавна, ако го погледнеш в правилната светлина.


Не може 24/7 да сме все сериозни, приятелю.. :wink:

Трябва да позволяваме да идват моменти, в които да релаксираме с някоя и друга дебилска шега! Иначе ще се превърнем с мрачни и нацупени Петковци. ( Сърдитко Петко - празна му торбата... :oops: ) От друга страна хич не е лошо често да си изпразваш таз торба. О.О Нов смисъл в поговорката, ставам по-сериозен и от бат Бойко!!! Той затова е толкоз сериозен брееееееее.... :lol: :lol:

___________________________________
天皇陛下万歳。。!

Serious Sam написа:
Бих ебал японка с кеф... Но с къса подстрижка... Нито дибидюс, нито джунглясала...


Цитат:
iskam nqkoq bipolqrna s koqto da ne znam dali 6te se sybudq 6toto mi duha ili mi e otrqzala huq


Профил WWW

Аватар
Регистриран на:
07 Яну 2003 14:38
Мнения: 223
Местоположение: Cimmura
Заглавие:
Публикувано на: 13 Фев 2007 13:53


Ще отговоря с една пословица: "Единствения начин да не полудееш е вече да си малко луд." Така и с фентъзи феновете - лудички сме си, но се гордеем с това :lol:

___________________________________
http://www.citadelata.com - сайт за фентъзи и фантастика


Профил WWW

Аватар
Регистриран на:
11 Юни 2004 08:33
Мнения: 138
Заглавие:
Публикувано на: 13 Фев 2007 16:44


Защо няма отговор "Не знам"? :)


Профил

Eroguro Lolies FTW!
Аватар
Регистриран на:
18 Апр 2004 19:14
Мнения: 16351
Местоположение: くそくらえ、やりまんめ!~
В момента играе: しんじまえ、でぶぶす!~
Заглавие:
Публикувано на: 13 Фев 2007 16:59


Защото след като не знаеш, няма да вземаш страна. :wink:

___________________________________
天皇陛下万歳。。!

Serious Sam написа:
Бих ебал японка с кеф... Но с къса подстрижка... Нито дибидюс, нито джунглясала...


Цитат:
iskam nqkoq bipolqrna s koqto da ne znam dali 6te se sybudq 6toto mi duha ili mi e otrqzala huq


Профил WWW

Аватар
Регистриран на:
09 Юли 2006 04:53
Мнения: 1732
Местоположение: пред компа
Заглавие:
Публикувано на: 13 Фев 2007 17:00


The Chameleon написа:
Защото след като не знаеш, няма да вземаш страна. :wink:


Трай бе, дебил! :lol:

___________________________________
Заповядай в Comics Bistro - мястото за български уеб-комикси


Профил WWW

Eroguro Lolies FTW!
Аватар
Регистриран на:
18 Апр 2004 19:14
Мнения: 16351
Местоположение: くそくらえ、やりまんめ!~
В момента играе: しんじまえ、でぶぶす!~
Заглавие:
Публикувано на: 13 Фев 2007 17:05


Всеки червей да си знае почвата :!:

БГ поговорка. :lol:

___________________________________
天皇陛下万歳。。!

Serious Sam написа:
Бих ебал японка с кеф... Но с къса подстрижка... Нито дибидюс, нито джунглясала...


Цитат:
iskam nqkoq bipolqrna s koqto da ne znam dali 6te se sybudq 6toto mi duha ili mi e otrqzala huq


Профил WWW

Аватар
Регистриран на:
15 Май 2005 20:34
Мнения: 402
Местоположение: В страната на свободата
Заглавие:
Публикувано на: 13 Фев 2007 18:54


The Chameleon(states): Всеки червей да си знае почвата :!:

(БГ поговорка. ) :o

___________________________________


Have you been touched by his noodly appendage?


Профил

Аватар
Регистриран на:
24 Окт 2006 16:48
Мнения: 335
Заглавие:
Публикувано на: 15 Фев 2007 23:29


Хм според мен не зависи от фентази книгите,а от човека.Аз лично съм голям почитател на този жанр,но чета тея книги,само за да се "отдалеча" временно от реалността,нещо по-приказно и различно да прочета от поредното убийство или глупави политически кавги.Има хора обаче,които са по срамежливи,не създават повече контакти ,имат много малко приятели и ги базикат в даскало.Този тип хора търсят във фентазито свят,в които да избягат от реалността,но уви не са много тея,които се връщат.Чист пример за този тип хора си е и романа "Дон Кихот де Ла Манча",в която за незнаещите става въпрос за 1 беден идалго разочарован от опорочаването на моралното и ценностната система и намира своя "бряг" спасение в тези рицарски романи(време на достойнство,дженталментство,честност и благородство),които го довеждат и до неговата трагична лудост.Та много се отклоних от темата,пак казвам хора,по-ограничени в контактите си,по-срамежливи,неуверени и които ги ебават по 1 или друга тема,намират този "бряг" спасение във фентазито,където те стават част от епично приключение,но за жалост както скъпия ни Дон Кихот,така и те се загубват в тази иреална действителност.За мен фентазито си е хубав жанр,който ме вълнува,но си имам и други по-приятни занимания :).В крайна сметка отговорът ми,дали читателите на фентази са дебили или не е:Зависи от самия тип човек,а не от книгата!

___________________________________
† Harbinger of Death †


Профил

Аватар
Регистриран на:
21 Май 2004 09:20
Мнения: 828
Местоположение: Starship Enterprise_____ Професия: Starfleet Lieutenant Commander
Заглавие:
Публикувано на: 16 Фев 2007 14:08


Аз съм фен на фентъзито.
Не съм дебил =>
=> Отговора на въпроса "Всички фенове на фентъзито ли са дебили" е не.

Hard Evidence.

___________________________________


Не съм се покатерил на върха на ...аната хранителната верига за да ям ...ани моркови.

27B-6


Профил ICQ Skype

Аватар
Регистриран на:
11 Апр 2003 07:31
Мнения: 1168
Местоположение: Newcastle
Заглавие:
Публикувано на: 16 Фев 2007 14:54


Да, дебили са. Кой нормален човек би чел фентъзи, вместо да играе с приятели D&D? :)

Иначее... 2ма от моя клас са запалени по фентъзито и са дебили. В смисъл... изръсват някакъв тъп лаф от фентъзи книга и не спират да се хилят до края на деня. Или се обиждат на фентъзи създания цяла вечност. Или обсъждат циците на фентъзи мацки. Бля :)

Сега друг въпрос: Does a fantasy addicted gets laid by a humanoid? :wink:

___________________________________
flickr flickr.com/photos/georgeoftheearth


Профил ICQ WWW

Цар
Аватар
Регистриран на:
18 Ное 2001 08:24
Мнения: 8447
Местоположение: Амстердам, Нидерландия
Заглавие:
Публикувано на: 16 Фев 2007 14:56


Undead Dude написа:
Да, дебили са. Кой нормален човек би чел фентъзи, вместо да играе с приятели D&D? :)

Иначее... 2ма от моя клас са запалени по фентъзито и са дебили. В смисъл... изръсват някакъв тъп лаф от фентъзи книга и не спират да се хилят до края на деня. Или се обиждат на фентъзи създания цяла вечност. Или обсъждат циците на фентъзи мацки. Бля :)

Сега друг въпрос: Does a fantasy addicted gets laid by a humanoid? :wink:

Well, he does get laid, yes. By an elf, named Nev in my case.

___________________________________
QVOD·EST·SVPERIVS
EST
·SICVT
QVOD
·EST·INFERIVS


Профил WWW

Дидко Бандитко
Аватар
Регистриран на:
28 Сеп 2002 08:47
Мнения: 16967
В момента играе: No man's sky
Заглавие:
Публикувано на: 16 Фев 2007 22:11


По въпроса - да

___________________________________
[02:11:17] Алминатора: mejdu drugoto sym si mislel
[02:11:19] Алминатора: che imam leka forma
[02:11:22] Алминатора: na auizym ponqkoga :D


Профил

Аватар
Регистриран на:
25 Дек 2001 19:20
Мнения: 881
Заглавие:
Публикувано на: 16 Фев 2007 22:16


ReCoNNeCt написа:
Undead Dude написа:
Да, дебили са. Кой нормален човек би чел фентъзи, вместо да играе с приятели D&D? :)

Иначее... 2ма от моя клас са запалени по фентъзито и са дебили. В смисъл... изръсват някакъв тъп лаф от фентъзи книга и не спират да се хилят до края на деня. Или се обиждат на фентъзи създания цяла вечност. Или обсъждат циците на фентъзи мацки. Бля :)

Сега друг въпрос: Does a fantasy addicted gets laid by a humanoid? :wink:

Като 2мата ти съоченици , за задръстени комплексари и четат фентъзи , коментиарт цици на фентъзи мацките , това незначи че всички са такива !!!


:doh:


Профил

Аватар
Регистриран на:
15 Май 2005 20:34
Мнения: 402
Местоположение: В страната на свободата
Заглавие:
Публикувано на: 16 Фев 2007 22:25


ReCoNNeCt написа:
Undead Dude написа:
Да, дебили са. Кой нормален човек би чел фентъзи, вместо да играе с приятели D&D? :)

Иначее... 2ма от моя клас са запалени по фентъзито и са дебили. В смисъл... изръсват някакъв тъп лаф от фентъзи книга и не спират да се хилят до края на деня. Или се обиждат на фентъзи създания цяла вечност. Или обсъждат циците на фентъзи мацки. Бля :)

Сега друг въпрос: Does a fantasy addicted gets laid by a humanoid? :wink:

Като 2мата ти съоченици , за задръстени комплексари и четат фентъзи , коментиарт цици на фентъзи мацките , това незначи че всички са такива !!!


(Darth Vader): (speaks with a low-pitched voice interrupted only by the whispers of his breathing apparatus) "The Force Is Growing Inside HIM, Lord NIXON!"

___________________________________


Have you been touched by his noodly appendage?


Профил

Аватар
Регистриран на:
16 Ное 2003 18:58
Мнения: 516
Заглавие:
Публикувано на: 16 Фев 2007 23:17


Според мен фентъзито е мноу яку. Не съм дебил.

Иначе по темата - не разбрах въпроса. Какво ще рече да се лигави? Да говори глупости, да преиграва, да се отрича от фентъзито? Не ми е ясно. Както и да е. Ще отговоря малко повече за себе си. Пък вие ще ми кажете дали съм дебил, ок? Не съм чел много фентъзи книги. Изчел съм всичко около средната земя(писано от Толкин) и според мен това е най-доброто. Но не съм чел доста други книги, затова не натяквам мнение. Но от фентъзито и като цяло от книгите, които съм чел, Властелина е единствената книга, която ме кара да мечтая, да се забавлявам истински и да се радвам докато чета. Друга книга не поражда такива усещания у мен - предимно са ми ... интересни. Доколко фентъзито ме привлича като свят? Много обичам да играя фентъзи игри. До толкова, че ги играя и наживо. Сигурно един-двама от вас са чували за нещото наречено ЛАРП. Участвал съм в над 15 такива събития, даже и белези и контузии имам оттам. Но това не ме е отказало. Отказа ме липсата на време през 12-ти клас. На ларповете съм изкарал едни от любимите си моменти. Няма такова усещане като да хванеш меч и да се сбиеш с няколко души. Естествено мечовете не са метални и не са остри, но тръпката е много голяма. Особено като се събрахме 50 човека - и Багатур пристигнаха ... и ни е*аха маата, ама тва е друг въпрос - накрая ги надвихме с числено превъзходство 3:1, но май това не се брои... Та както и да е това са ми фентъзи наклонностите. Ще серадвам да ми кажете дебил ли съм и какво точно значи това с прости думи. И евентуално да отговорим най-накрая на този толкова належал въпрос.

___________________________________
"Когато критиците говорят, дори и авторът мълчи."
by Phantom


Профил

Заглавие:
Публикувано на: 16 Фев 2007 23:29


Phantom написа:
...и Багатур пристигнаха ... и ни е*аха маата, ама тва е друг въпрос - накрая ги надвихме с числено превъзходство 3:1, но май това не се брои...


Багатур да не е клуб за Таекуон-До?

___________________________________
私の拳は、死の出血!あなたの運命へようこそ!


Профил

Аватар
Регистриран на:
16 Ное 2003 18:58
Мнения: 516
Заглавие:
Публикувано на: 16 Фев 2007 23:41


†Soul Hunter† написа:
Phantom написа:
...и Багатур пристигнаха ... и ни е*аха маата, ама тва е друг въпрос - накрая ги надвихме с числено превъзходство 3:1, но май това не се брои...


Багатур да не е клуб за Таекуон-До?

Те са две части - едното е за Таекуон-До, другото е прабългарската школа - тренират езда, стрелба с лък, бой с меч и т.н. Уж е с прабългарски бойни изкуства. Абе добри са.

___________________________________
"Когато критиците говорят, дори и авторът мълчи."
by Phantom


Профил

Заглавие:
Публикувано на: 17 Фев 2007 00:28


Phantom написа:
†Soul Hunter† написа:
Phantom написа:
...и Багатур пристигнаха ... и ни е*аха маата, ама тва е друг въпрос - накрая ги надвихме с числено превъзходство 3:1, но май това не се брои...


Багатур да не е клуб за Таекуон-До?

Те са две части - едното е за Таекуон-До, другото е прабългарската школа - тренират езда, стрелба с лък, бой с меч и т.н. Уж е с прабългарски бойни изкуства. Абе добри са.


Аз тренирам Таекуон-До в Багатур.А пък прабългарската школа, е, какво да ти кажа - за мен е просто хоби, отколкото сериозна занимавка.Брат'чеда ходи в прабългарето, и на една негова презентация, когато се биха с пластмасови брадви, ръкоплясках учтиво с всички останали зрители.А вътрешно се боях да не си пукна ребрата от скрих смях, просто...

Поне Багатур си знаем работата, отидем на състезание, вземем първо място и се върнем.Абе добър си ми е клуба.Лошото е, че все повече хора се отказват, заради ежедневните проблеми и напрежение, а новодошлите малчугани си бъркат в носа и блеят към стената...Малко останахме сериозните багатурци.

___________________________________
私の拳は、死の出血!あなたの運命へようこそ!


Профил

Аватар
Регистриран на:
24 Окт 2006 16:48
Мнения: 335
Заглавие:
Публикувано на: 17 Фев 2007 23:49


Phantom написа:
Според мен фентъзито е мноу яку. Не съм дебил.

Иначе по темата - не разбрах въпроса. Какво ще рече да се лигави? Да говори глупости, да преиграва, да се отрича от фентъзито? Не ми е ясно. Както и да е. Ще отговоря малко повече за себе си. Пък вие ще ми кажете дали съм дебил, ок? Не съм чел много фентъзи книги. Изчел съм всичко около средната земя(писано от Толкин) и според мен това е най-доброто. Но не съм чел доста други книги, затова не натяквам мнение. Но от фентъзито и като цяло от книгите, които съм чел, Властелина е единствената книга, която ме кара да мечтая, да се забавлявам истински и да се радвам докато чета. Друга книга не поражда такива усещания у мен - предимно са ми ... интересни. Доколко фентъзито ме привлича като свят? Много обичам да играя фентъзи игри. До толкова, че ги играя и наживо. Сигурно един-двама от вас са чували за нещото наречено ЛАРП. Участвал съм в над 15 такива събития, даже и белези и контузии имам оттам. Но това не ме е отказало. Отказа ме липсата на време през 12-ти клас. На ларповете съм изкарал едни от любимите си моменти. Няма такова усещане като да хванеш меч и да се сбиеш с няколко души. Естествено мечовете не са метални и не са остри, но тръпката е много голяма. Особено като се събрахме 50 човека - и Багатур пристигнаха ... и ни е*аха маата, ама тва е друг въпрос - накрая ги надвихме с числено превъзходство 3:1, но май това не се брои... Та както и да е това са ми фентъзи наклонностите. Ще серадвам да ми кажете дебил ли съм и какво точно значи това с прости думи. И евентуално да отговорим най-накрая на този толкова належал въпрос.


Прочети и "Спомен,Печал и Трън"..Тази фентази история за мен е редом до "Властелина на пръстените".Просто много добра е ;),но за това си е и доста дългичка :)

___________________________________
† Harbinger of Death †


Профил

Цар
Аватар
Регистриран на:
18 Ное 2001 08:24
Мнения: 8447
Местоположение: Амстердам, Нидерландия
Заглавие:
Публикувано на: 18 Фев 2007 12:37


Phantom написа:
Според мен фентъзито е мноу яку. Не съм дебил.

Иначе по темата - не разбрах въпроса. Какво ще рече да се лигави? Да говори глупости, да преиграва, да се отрича от фентъзито? Не ми е ясно. Както и да е. Ще отговоря малко повече за себе си. Пък вие ще ми кажете дали съм дебил, ок? Не съм чел много фентъзи книги. Изчел съм всичко около средната земя(писано от Толкин) и според мен това е най-доброто. Но не съм чел доста други книги, затова не натяквам мнение. Но от фентъзито и като цяло от книгите, които съм чел, Властелина е единствената книга, която ме кара да мечтая, да се забавлявам истински и да се радвам докато чета. Друга книга не поражда такива усещания у мен - предимно са ми ... интересни. Доколко фентъзито ме привлича като свят? Много обичам да играя фентъзи игри. До толкова, че ги играя и наживо. Сигурно един-двама от вас са чували за нещото наречено ЛАРП. Участвал съм в над 15 такива събития, даже и белези и контузии имам оттам. Но това не ме е отказало. Отказа ме липсата на време през 12-ти клас. На ларповете съм изкарал едни от любимите си моменти. Няма такова усещане като да хванеш меч и да се сбиеш с няколко души. Естествено мечовете не са метални и не са остри, но тръпката е много голяма. Особено като се събрахме 50 човека - и Багатур пристигнаха ... и ни е*аха маата, ама тва е друг въпрос - накрая ги надвихме с числено превъзходство 3:1, но май това не се брои... Та както и да е това са ми фентъзи наклонностите. Ще серадвам да ми кажете дебил ли съм и какво точно значи това с прости думи. И евентуално да отговорим най-накрая на този толкова належал въпрос.

Phantom - самата истина думаш. На Толкиновата Средна Земя никой не може да й стъпи и на малкия пръст - единственото, което може поне да се приближи малко до нея е света на Мартин в "Песен за Огън и Лед". Всичко останало е прях във вятъра.

___________________________________
QVOD·EST·SVPERIVS
EST
·SICVT
QVOD
·EST·INFERIVS


Профил WWW
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  

Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
 
Иди на:  
© 2009 PC Mania | Реклама | Контакти web by: ilyan.com