Иди на:  
търсене   регистрация   чат   помощ   правила   влизане в сайта
Автор Съобщение

Аватар
Регистриран на:
31 Май 2010 19:52
Мнения: 1382
Местоположение: бегето
В момента играе: PTSD simulator
Заглавие: Re: Вирусът Корона - Глобална Епидемия
Публикувано на: 24 Яну 2022 13:04


Аз в петък трябваше да отида до офиса и трябваше да си направя бърз тест в най-близката лаборатория.
Друго е някой друг да ти бърка в носа :lol:

___________________________________
Горд психопат, социопат, олигофрен, аутист, сериен убиец, евреин, темерут. (няма градация)
PISO MOJADO, DIRTBAG!


Профил

Аватар
Регистриран на:
08 Сеп 2009 20:35
Мнения: 2308
Заглавие: Re: Вирусът Корона - Глобална Епидемия
Публикувано на: 07 Фев 2022 16:42


Аз преди десетина дена имах някакви симптоми - беше ми леко умряло, някаква отпадналост, сополи, болежки в гърлото и т.н. Не ми пукаше особено, защото често някакви такива настинки още от дете имам (както и доста по-тежки ) и ги убивам още в зародиш с витамин С, парацетамол, разни фервекс и подобни. Така стана и тогава - за два дена се оправих.

Интересното е че няколко дена по-късно - миналия понеделник бях при зъболекар. Трябваше срядата пак да отида, но вторника ми се обади и ми каза че имала ковид, била зле и щяла да ми се обади след 2 седмици като се оправи.

Аз тогава си бях у Сливен. Викам си докато чакам зъболекарката да дойде отново на линия, ще взема да се върна у София и още срядата вечерта си бях у квартирата. Уикенда съквартиранта ми започна да подсмърча и да спи много, нещо нетипично за него. Преди малко ми се обади по-телефона и каза че са му направили там някакъв тест и бил положителен.

Въпросът сега е: Трябва ли ся да се паникьосвам и да правя нещо ? Общо взето си бачкам от вкъщи и си се чувствам съвсем ОК. И другото - абе заради тоя дебилен грип ли е целия цирк който се играе 2 години ? :D

п.п Съквартирантът ми не е ваксиниран и кара нещото по същия начин като мен с двете спринцовки и зеления сертификат.


Профил

Шефа на Кенефа
Аватар
Регистриран на:
30 Ное 2003 14:14
Мнения: 7901
Местоположение: Троянски манастир
В момента играе: на троянска чушка
Заглавие: Re: Вирусът Корона - Глобална Епидемия
Публикувано на: 09 Фев 2022 13:24


Ако питаш дали е възможно ти да си ги заразил тия хора, с невъозбразимо безотговорното си поведение да си повярваш, че ше "убиеш в зародиш" вирус със витамин Ц, а и да се пишеш здрав след два дена, та чак и на зъболекар да отидеш и да пътуваш, отговора е - да.

Аз обаче нищо повече не бих питал, защото единствения логичен отговор е, че ти наистина си потресаващо малоумно копеле, честно.

___________________________________
a.k.a. ЧУПЕН ЧАЙНИК


Профил ICQ

Аватар
Регистриран на:
08 Сеп 2009 20:35
Мнения: 2308
Заглавие: Re: Вирусът Корона - Глобална Епидемия
Публикувано на: 09 Фев 2022 17:31


Само че още не знам дали съм с Ковид или обикновенна настинка, нито знам дали зъболекарката не е заразила мене :) Не знам и какво ми имаше преди да отида на зъболекар.

Купих си и един бърз тест от аптеката, направих го стрикнто следвайки инструкциите и според него съм отрицателен. Не знам дали и на тия тестове може да се вярва.

Неизвестните са бая. Колко малоумно копеле съм знам добре, затова не съм и питал :)


Профил

Шефа на Кенефа
Аватар
Регистриран на:
30 Ное 2003 14:14
Мнения: 7901
Местоположение: Троянски манастир
В момента играе: на троянска чушка
Заглавие: Re: Вирусът Корона - Глобална Епидемия
Публикувано на: 09 Фев 2022 17:56


Въобще не е и нужно да знаеш. Ако майка ти не те е научила да си седиш вкъщи когато проявиш симптоми на заразно заболяване, няма кой да те научи. Важи напълно и при настинка иначе, въобще няма значение дали си бил с ковид, но за всеки който не е правен в гъз дори само възможността да е ковид е достатъчна, за да вземе още по-сериозни мерки да го ограничи, не да го "убие в зародиш с фервекс" и да си обикаля из България като истински имбецил. А теста трябваше да си го направиш когато се разболя, желателно преди да отидеш друг човек да ти бърка в заразната уста, не 12 дена след това. Ебати дебила. Спести си повече писане по тая тема, това наистина е постресаващо, или си направи сам изводите, или си умри прост, но като гледам шанса за първото е никакъв.

___________________________________
a.k.a. ЧУПЕН ЧАЙНИК


Профил ICQ

Аватар
Регистриран на:
08 Сеп 2009 20:35
Мнения: 2308
Заглавие: Re: Вирусът Корона - Глобална Епидемия
Публикувано на: 09 Фев 2022 19:12


Да бе разбрах от първия път - малоумен безотговорник съм, защото не съм се заровил в бункер като ми е текнал малко носът и не съм се тествал две седмици преди това.

А ти успокой малко дудата, еби повече, пътувай повече, по-малко мрънкай... :D


Профил

Шефа на Кенефа
Аватар
Регистриран на:
30 Ное 2003 14:14
Мнения: 7901
Местоположение: Троянски манастир
В момента играе: на троянска чушка
Заглавие: Re: Вирусът Корона - Глобална Епидемия
Публикувано на: 09 Фев 2022 19:52


Както предположих, никаква надежда. Tо карантината е 10 дена, той на 12-тия си правил китайски тест от аптека и вика "неизвестните са бая". Да бе, може и да не си ги заразил ти, ама шансовете са прилични, и целия въпрос е, че не си положил елементарни усилия да ги намалиш. И ся за бункери ми говори, ебахти кретеноида, заеби.

___________________________________
a.k.a. ЧУПЕН ЧАЙНИК


Профил ICQ

Аватар
Регистриран на:
01 Окт 2005 20:03
Мнения: 6131
Местоположение: Sofia/Bulgaria/EU
В момента играе: League of Legends
Заглавие: Re: Вирусът Корона - Глобална Епидемия
Публикувано на: 13 Фев 2022 21:27


Дългоочакваното пробуждане най-сетне започна. "Конвоят на Свободата" започна в Канада и вече две седмици държи в окупация столицата Отава. Обикновените, мирни, културни, отрудени канадци казаха "стига толкова" на диктатурата и произвола, за чиито удобен повод се използваше пандемията. Направиха го по мирен, културен, но твърд начин. И също както американската революция от 1775г вдъхнови френската такава от 1789г. по същия начин канадският "Конвой на Свободата" вдъхнови своите последователи в Европа, започвайки с Франция. В типичен френски стил, протестите в Париж бяха по-буйни, по-насилствени. Предвидени са протести в Брюксел и на други места. Може би свободата не е обречена. Поне за сега.


___________________________________
http://www.divinitas-crew.com
Ghost reporting!


Профил ICQ

Цар
Аватар
Регистриран на:
18 Ное 2001 08:24
Мнения: 8447
Местоположение: Амстердам, Нидерландия
Заглавие: Re: Вирусът Корона - Глобална Епидемия
Публикувано на: 15 Фев 2022 21:38


В Холандия от 25 февруари отпадат всички ограничения, същото се очертава и в Белгия, та конвоя не очаквам да стигне чак до тук. :arrow:

___________________________________
QVOD·EST·SVPERIVS
EST
·SICVT
QVOD
·EST·INFERIVS


Профил WWW

Аватар
Регистриран на:
08 Сеп 2009 20:35
Мнения: 2308
Заглавие: Re: Вирусът Корона - Глобална Епидемия
Публикувано на: 07 Мар 2022 12:14


Едната ми баба нещо се бъгнала психически и спряла да яде -> Вкарали я в Ковид отделение :shock:

Правете си изводите


Профил

Аватар
Регистриран на:
01 Окт 2005 20:03
Мнения: 6131
Местоположение: Sofia/Bulgaria/EU
В момента играе: League of Legends
Заглавие: Re: Вирусът Корона - Глобална Епидемия
Публикувано на: 07 Мар 2022 14:41


Аз пък останах с впечатлението, че всички се излекуваха от Ковид, откакто Путин нападна Украйна. Ние явно пак сме назад с материала.

___________________________________
http://www.divinitas-crew.com
Ghost reporting!


Профил ICQ

Аватар
Регистриран на:
21 Мар 2002 19:51
Мнения: 10928
Местоположение: София
Заглавие: Re: Вирусът Корона - Глобална Епидемия
Публикувано на: 08 Мар 2022 02:56


Какво беше това ковид?
Image

___________________________________
Гипчо ( ◕ Y ◕ )


Профил

Дидко Бандитко
Аватар
Регистриран на:
28 Сеп 2002 08:47
Мнения: 16967
В момента играе: No man's sky
Заглавие: Re: Вирусът Корона - Глобална Епидемия
Публикувано на: 08 Мар 2022 20:11


Питай роднините на 91-те починали от ковид вчера

___________________________________
[02:11:17] Алминатора: mejdu drugoto sym si mislel
[02:11:19] Алминатора: che imam leka forma
[02:11:22] Алминатора: na auizym ponqkoga :D


Профил

Аватар
Регистриран на:
21 Мар 2002 19:51
Мнения: 10928
Местоположение: София
Заглавие: Re: Вирусът Корона - Глобална Епидемия
Публикувано на: 09 Мар 2022 00:42


Уви, познавам роднините на няколко човека, които починаха в последните 2 години. Общото е, че никой от тях не почина от ковид, но и че всички ги писаха починали от ковид. Какво да правиш, странни времена.

___________________________________
Гипчо ( ◕ Y ◕ )


Профил

Аватар
Регистриран на:
08 Сеп 2009 20:35
Мнения: 2308
Заглавие: Re: Вирусът Корона - Глобална Епидемия
Публикувано на: 09 Мар 2022 05:15


Днес баща ми се обадил в болницата и разбрал че пуснали баба ми на системи и започнала да се оправя. Мислех ча са решили да вземат едни пари от ковид пътеката и да я изчакат да умре че после да влезе в статистиката от btv новините, ама явно съм се филмирал напразно.

Лошата новина е че действително с някакво мозъччно-съдова болест и едва ли някога ще дойде с всичкия си. Като попитал баща ми за ковида същата тая служителка била забравила че бабата имала и такова нещо и трябвало да и припомни какво му била казала 2 дена преди това :D

Абсурд баба ми да е имала ковид - тя е на 85 години, няма как да няма никакви от симптомите присъщи за този вирус. Супер педантично си пази здравето и знае как защото е пенсиониран медицински работник. Освен това тя не излиза никъде от години и няма контакт с никого освен с баща ми който е на 63 години и също не е имал никакви симптоми и единствения му контакт е с негов колега който никога не е имал ковид симптоми. :D


Профил

Аватар
Регистриран на:
01 Окт 2005 20:03
Мнения: 6131
Местоположение: Sofia/Bulgaria/EU
В момента играе: League of Legends
Заглавие: Re: Вирусът Корона - Глобална Епидемия
Публикувано на: 09 Мар 2022 15:03


Точили са пари от Ковид пътеките това е ясно. Иначе съжалявам за баба ти.

___________________________________
http://www.divinitas-crew.com
Ghost reporting!


Профил ICQ
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  

Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
 
Иди на:  
cron
© 2009 PC Mania | Реклама | Контакти web by: ilyan.com