Иди на:  
търсене   регистрация   чат   помощ   правила   влизане в сайта
Автор Съобщение

Аватар
Регистриран на:
22 Ное 2006 18:05
Мнения: 4480
Местоположение: София
Заглавие: Re: Вирусът Корона - Глобална Епидемия
Публикувано на: 07 Дек 2020 22:30


Помня, че беше към началото на 2014 когато продавачката ти казала, че няма монстър а ти си бил сигурен,че има или нещо такова беше.

___________________________________
тежки нокаути


Профил

Аватар
Регистриран на:
22 Ное 2006 18:05
Мнения: 4480
Местоположение: София
Заглавие: Re: Вирусът Корона - Глобална Епидемия
Публикувано на: 12 Дек 2020 22:06


В редит споменах как предпочитам да изчакам известно време преди лично да си сложа ваксината и веднага ме нападнаха, че съм антиваксър, боклук и т.н.

Ебати промитите мозъци са тия хора.

___________________________________
тежки нокаути


Профил

Заглавие: Re: Вирусът Корона - Глобална Епидемия
Публикувано на: 13 Дек 2020 16:46


Да мееееееега тъпи са :Д мен по едно време ми беше малко като guilty pleasure хоби да вляза просто в рандъм съб и да почна да хлебя всички колко са зле докато не ме баннат, което си ставаше почти веднага, хах. Съответно съм баннат от всички най-популярни събредити, повечето по-нишови и даже някои съвсем незнайни. И любимото ми е да коментирам на някоя дропла дето си е снимала големите силиконови цици да си махне мустака другия път, че срамота, и някой да ми прегледа старите постове и да каже ''пф ти се кефиш на дънджънс ен драгънс, не може да имаш мнение за жени инсел".


Профил

Аватар
Регистриран на:
31 Май 2010 19:52
Мнения: 1382
Местоположение: бегето
В момента играе: PTSD simulator
Заглавие: Re: Вирусът Корона - Глобална Епидемия
Публикувано на: 13 Дек 2020 17:07


Редит не е място за дискусия, а това да повтаряш нещо популярно маскирано като непопулярно за updoots. Тия там са лицемери и дронове.
Сайтове като редит и разни социални мрежи правят хората в путьовци.

В имидж бордовете има възможност за дискусия и спорове, а най-лошото нещо което може да се случи там е да те нарекат негър :lol:

___________________________________
Горд психопат, социопат, олигофрен, аутист, сериен убиец, евреин, темерут. (няма градация)
PISO MOJADO, DIRTBAG!


Профил

Аватар
Регистриран на:
22 Ное 2006 18:05
Мнения: 4480
Местоположение: София
Заглавие: Re: Вирусът Корона - Глобална Епидемия
Публикувано на: 13 Дек 2020 19:11


Мене ме кефи как концепцията за неутралност е тотално чужда на тези хора.

Ето примерно, в r/politics, там вместо да дискутират политиката генерално и умерено, нарейтива е изцяло как оранжевия човек е лош.

А в /r/coronavirus, много често срещам коментари от сорта на брааат, нямам търпение да си бия ваксината, че живота да се върне към нормалното.

Снощи, докато чаках мача на Коврата, влязох в няква полемика за ваксините как по приницп не съм антиваксър, но бих изчакал известно време преди да си я бия и ме направиха на две стотинки.

Имам чувството, че там наистина има хора, които не са излизали от вкъщи от март месец насам.

Просто ненормална работа.

Ей за такива теми говоря: https://www.reddit.com/r/Coronavirus/co ... ne_met_by/

___________________________________
тежки нокаути


Профил

Дидко Бандитко
Аватар
Регистриран на:
28 Сеп 2002 08:47
Мнения: 16966
В момента играе: No man's sky
Заглавие: Re: Вирусът Корона - Глобална Епидемия
Публикувано на: 15 Дек 2020 11:50


@The Arrow, и аз така горе-долу. Аз съм отворен към идеята да се ваксинирам, но за съжаление подхождам с лек скептицизъм. Никакви антиваксърски мисли не ми минават през главата, но аз намирам за трудно да намеря информация от експерт, на когото да имам доверие. Едни експерти и професори казват "ваксинирайте се", други експерти и професори казват "опасно е".
Уж всички предлагат задълбочен медицински анализ, но липсата на консенсус сред експертите (не сред обикновените хора) ме изнервя. Успяха да размътят и моята глава.

В крайна сметка, февруари-март (когато уж се очаква да почне някакво по-масово ваксиниране у нас) най-вероятно ще си я набия, но все още не съм сигурен, че ще е съвсем охотно.

___________________________________
[02:11:17] Алминатора: mejdu drugoto sym si mislel
[02:11:19] Алминатора: che imam leka forma
[02:11:22] Алминатора: na auizym ponqkoga :D


Профил

Аватар
Регистриран на:
22 Ное 2006 18:05
Мнения: 4480
Местоположение: София
Заглавие: Re: Вирусът Корона - Глобална Епидемия
Публикувано на: 15 Дек 2020 12:07


Мен друго ми е странно, как в началото на годината се говореше, че за ваксините отнемат години(до колкото разбирам, за ебола примерно, са я одобрили чак наскоро), а сега вече имаме няколко одобрени такива и се говори за начало на ваксинациите от догодина.

Пак казвам, не ме разбирайте погрешно, не съм антиваксър, но просто искам да съм сигурен,че това нещо е абсолютно безопасно и да не се окаже така, че да си навредим повече от ваксината от колкото от самия ковид по някакъв начин.

Уж казват, че няма да е задължителна, само че да не се окаже после, че не може да правиш еди какво си ако не си ваксиниран тоест да не можеш да пътуваш, да влизаш в магазини, да постъпваш на работа и т.н.

Аз със сигурност няма да бързам да се бутам на опашките за ваксинацията ами ще го отлагам до колкото мога, но в някакво време когато надявам се да има повече информация ще се ваксинирам и аз сигурно.

___________________________________
тежки нокаути


Профил

Дидко Бандитко
Аватар
Регистриран на:
28 Сеп 2002 08:47
Мнения: 16966
В момента играе: No man's sky
Заглавие: Re: Вирусът Корона - Глобална Епидемия
Публикувано на: 15 Дек 2020 12:10


Можем само да спекулираме. Затова имам нужда от експерти, а не от обикновени хора като нас, дето само си чешем езиците. Кой знае? Може да е въпрос на финансиране. Може да е въпрос на наука.

___________________________________
[02:11:17] Алминатора: mejdu drugoto sym si mislel
[02:11:19] Алминатора: che imam leka forma
[02:11:22] Алминатора: na auizym ponqkoga :D


Профил

Заглавие: Re: Вирусът Корона - Глобална Епидемия
Публикувано на: 15 Дек 2020 13:10


Ха, ами аз пък съм сигурен, че без васина няма да те пускат да пътуваш. За работа не знам, ако си работиш от вкъщи не би трябвало да ти искат задължителна ваксина.


Профил

Аватар
Регистриран на:
21 Мар 2002 19:51
Мнения: 10923
Местоположение: София
Заглавие: Re: Вирусът Корона - Глобална Епидемия
Публикувано на: 15 Дек 2020 13:39


Моя приятелка, която не може да живее без алкохолен туризъм :lol: разбрала за някакви тайни заведения в мазета и отишли с приятелки. Там била Гала и още някакви от "елита" :lol:

Иначе, пичове, стига с тая ваксина. Даже по изопачените новини казаха, че над 90% от лекарите не искат да си сложат такава ваксина :D Забравете за тая ташак-торба.

___________________________________
Гипчо ( ◕ Y ◕ )


Профил

Дидко Бандитко
Аватар
Регистриран на:
28 Сеп 2002 08:47
Мнения: 16966
В момента играе: No man's sky
Заглавие: Re: Вирусът Корона - Глобална Епидемия
Публикувано на: 15 Дек 2020 14:32


Младите лекари-тройкаджии (защото добрите избягаха на запад) и възрастните лекари, които работят все едно е 1975г. ли?

___________________________________
[02:11:17] Алминатора: mejdu drugoto sym si mislel
[02:11:19] Алминатора: che imam leka forma
[02:11:22] Алминатора: na auizym ponqkoga :D


Профил

Аватар
Регистриран на:
08 Сеп 2009 20:35
Мнения: 2307
Заглавие: Re: Вирусът Корона - Глобална Епидемия
Публикувано на: 15 Дек 2020 14:38


И аз не знам как хората си я представят тая работа с масовата ваксинация :D Даже тия телевизии така говорят за ваксините че все едно хората нямат търпение.

Има хора дето си живеят в накакъв измислен свят, където всичко е някакъв тоталитаризъм и никой не слуша хората - каквото кажат илюминатите без значение от обсоятелствата. Май не само конспиралниците и антиваксърите вярват в това.

Как ще те накарат? Как ще накарат превозвач да задължи пътниците си и служителите си ? Как всичките страни, особено тия които разчитат на туризъма си ще се лишат от повечето си туристи ? Как ако имаш фирма с качествени редки специалисти които ти изкарват много пари, държавата ще те накара да ги уволниш защото не искат да се ваксинират ? И една такава камара въпроси има, които явно въобще не идват на акъла на тия дето се плашат от ваксините :D

Според мен има едни фирми дето правят ваксини и едни лобисти които искат да налапат големите пари. Ще се опитат, може и да успеят да спечелят нещо, ама масова ваксинация абсурд. Като цяло всеки които може се опитва да извлече ползи от тия ковид простотии и от там насетне ако мине номера.


Профил

Аватар
Регистриран на:
22 Ное 2006 18:05
Мнения: 4480
Местоположение: София
Заглавие: Re: Вирусът Корона - Глобална Епидемия
Публикувано на: 15 Дек 2020 15:17


vanmx написа:
Даже тия телевизии така говорят за ваксините че все едно хората нямат търпение.



Аз така се чувствам като чета редит. Ебати промитите мозъци.

Gipo написа:
Моя приятелка, която не може да живее без алкохолен туризъм :lol: разбрала за някакви тайни заведения в мазета и отишли с приятелки. Там била Гала и още някакви от "елита" :lol:



И аз съм попадал на такива постове за заведения дето са отворени на шано. ебати боклуците, дано да ги хванат и затворят завинаги.

Защото докато тия се правят на тарикати, има легитимни заведения, които наистина страдат и губят ползи. Добре, че има някакви що-годе адекватни мерки от европейския съюз.

Иначе, аз не съм ходил на заведения от октомври месец и общо взето от тогава не съм се виждал почти с никой. Добре, че си имам жена иначе щях да се побъркам, а дори не съм и от най-комуникативните типове. :D

Сега покрай Коледа се надявам да посетим някакви купончета, било то и домашни ама ще видим.

___________________________________
тежки нокаути


Профил

Дидко Бандитко
Аватар
Регистриран на:
28 Сеп 2002 08:47
Мнения: 16966
В момента играе: No man's sky
Заглавие: Re: Вирусът Корона - Глобална Епидемия
Публикувано на: 15 Дек 2020 15:54


Мъка е, и аз си падам по-домошар, но това седене вкъщи вече започна да ми идва в повече :lol: Ако не друго, поне по-близките ми приятели го изкараха, така че мога на спокойствие да изкарам НГ с тях :Д

___________________________________
[02:11:17] Алминатора: mejdu drugoto sym si mislel
[02:11:19] Алминатора: che imam leka forma
[02:11:22] Алминатора: na auizym ponqkoga :D


Профил

Аватар
Регистриран на:
22 Ное 2006 18:05
Мнения: 4480
Местоположение: София
Заглавие: Re: Вирусът Корона - Глобална Епидемия
Публикувано на: 15 Дек 2020 16:29


denik написа:
Мъка е, и аз си падам по-домошар, но това седене вкъщи вече започна да ми идва в повече :lol: Ако не друго, поне по-близките ми приятели го изкараха, така че мога на спокойствие да изкарам НГ с тях :Д

При мен, от близките, единствено сестра ми го е изкарала, за щастие без последици. А от приятели и познати май все още нямам.

Но така или иначе ще си направим някакво купонче до пет, максимум 10 човека.

А и на дискотеки ми се ходи адски много. Трябваше да отида лятото, мамка му, да се разцепя до толкова, че да не искам да чувам за дискотека известно време после :D

___________________________________
тежки нокаути


Профил

Аватар
Регистриран на:
10 Юли 2004 06:39
Мнения: 6843
Местоположение: София
Заглавие: Re: Вирусът Корона - Глобална Епидемия
Публикувано на: 15 Дек 2020 17:50


vanmx написа:
Има хора дето си живеят в накакъв измислен свят, където всичко е някакъв тоталитаризъм и никой не слуша хората - каквото кажат илюминатите без значение от обсоятелствата. Май не само конспиралниците и антиваксърите вярват в това.

Изобщо не са само такива тези дето няма да се ваксинират. Нормалните хора преценяват рисковете. Не виждам смисъл млад човек да рискува да се ваксинира, при положение, че не е особено застрашен от ковид, но никой не знае дали тези ваксини нямат странични ефекти. Както са Деник, Гипо, а също и аз.


Профил Skype

Аватар
Регистриран на:
10 Юли 2004 06:39
Мнения: 6843
Местоположение: София
Заглавие: Re: Вирусът Корона - Глобална Епидемия
Публикувано на: 15 Дек 2020 17:53


Аз хич не си падам домошар и това седене сам вкъщи направо ме побърква. А хем чат-пат се виждам с някакви хора по паркове, планини, домашни условия и шано барчета. Но просто не е същото.


Профил Skype

Аватар
Регистриран на:
08 Сеп 2009 20:35
Мнения: 2307
Заглавие: Re: Вирусът Корона - Глобална Епидемия
Публикувано на: 15 Дек 2020 19:53


Der Meister написа:
vanmx написа:
Има хора дето си живеят в накакъв измислен свят, където всичко е някакъв тоталитаризъм и никой не слуша хората - каквото кажат илюминатите без значение от обсоятелствата. Май не само конспиралниците и антиваксърите вярват в това.

Изобщо не са само такива тези дето няма да се ваксинират. Нормалните хора преценяват рисковете. Не виждам смисъл млад човек да рискува да се ваксинира, при положение, че не е особено застрашен от ковид, но никой не знае дали тези ваксини нямат странични ефекти. Както са Деник, Гипо, а също и аз.


Това казвам - нормалните хора няма за искат да се ваксинират ей така щото по телевизията са им казали. Затова няма нужда да се притесняваме че ще има масова ваксинация - хората не искат и няма как да им се наложи.


Профил

Аватар
Регистриран на:
22 Ное 2006 18:05
Мнения: 4480
Местоположение: София
Заглавие: Re: Вирусът Корона - Глобална Епидемия
Публикувано на: 15 Дек 2020 20:03


Да, но от друга страна вече се говори, че няма да може да пътуваш със самолет ако не си ваксиниран.

После няма да може да пазаруваш примерно, да ходиш на заведения и т.н.

___________________________________
тежки нокаути


Профил

Дидко Бандитко
Аватар
Регистриран на:
28 Сеп 2002 08:47
Мнения: 16966
В момента играе: No man's sky
Заглавие: Re: Вирусът Корона - Глобална Епидемия
Публикувано на: 15 Дек 2020 20:11


"Една жена каза"



(п.с. аз още чакам новите КПП-та, дето ги чакаме от октомври)

___________________________________
[02:11:17] Алминатора: mejdu drugoto sym si mislel
[02:11:19] Алминатора: che imam leka forma
[02:11:22] Алминатора: na auizym ponqkoga :D


Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  

Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
 
Иди на:  
cron
© 2009 PC Mania | Реклама | Контакти web by: ilyan.com