Иди на:  
търсене   регистрация   чат   помощ   правила   влизане в сайта
Автор Съобщение

Аватар
Регистриран на:
21 Мар 2010 12:53
Мнения: 754
Заглавие: Re: Има ли още живи?
Публикувано на: 22 Ное 2018 18:07


:D :D :D


Профил

Цар
Аватар
Регистриран на:
18 Ное 2001 08:24
Мнения: 8447
Местоположение: Амстердам, Нидерландия
Заглавие: Re: Има ли още живи?
Публикувано на: 22 Ное 2018 19:22


Rico написа:
Lots of shit to take care, just been super busy.

Жив съм, оправих се от терминалната болест, няма да умирам, my vitals are perfect.

Как така се "оправи от терминалната болест", това е оксиморон. :lol:

Или не е била терминална, а потенциално опасна за живота, или не си се оправил и е въпрос на време да се капичнеш. :D

___________________________________
QVOD·EST·SVPERIVS
EST
·SICVT
QVOD
·EST·INFERIVS


Профил WWW

Аватар
Регистриран на:
22 Ное 2006 18:05
Мнения: 4480
Местоположение: София
Заглавие: Re: Има ли още живи?
Публикувано на: 22 Ное 2018 19:34


Rico написа:
Lots of shit to take care, just been super busy.

Жив съм, оправих се от терминалната болест, няма да умирам, my vitals are perfect. За сметка на това получих дискова херния и трябва да почна физио-терапия, инжекции и прочие. :lol:

Ще пиша по детайлно като имам време.

Gl hf.


Поздравления и успехи за нататък :)

___________________________________
тежки нокаути


Профил

Аватар
Регистриран на:
11 Окт 2001 20:18
Мнения: 1118
Заглавие: Re: Има ли още живи?
Публикувано на: 23 Ное 2018 09:13


Валентин I написа:
Rico написа:
Lots of shit to take care, just been super busy.

Жив съм, оправих се от терминалната болест, няма да умирам, my vitals are perfect.

Как така се "оправи от терминалната болест", това е оксиморон. :lol:

Или не е била терминална, а потенциално опасна за живота, или не си се оправил и е въпрос на време да се капичнеш. :D


One of your major organs ain't working and they tell you "if you don't get transplantation, you die." Since I didn't have the money for transplantation, I had X amount of time until coma and then death.

And then I did the impossible, and managed to restore function to that organ so now it's working properly.

___________________________________
Though they sink through the sea they shall rise again; Though lovers be lost love shall not; And death shall have no dominion.


Профил

Заглавие: Re: Има ли още живи?
Публикувано на: 23 Ное 2018 13:22


Хел йеа :twisted: Радвам се за теб, Рико :!: Надявм се след тези премеждия да имаш нов поглед върху нещата и да живееш здравословно занапред и да не ти се налага да се занимаваш с такива неща :arrow:

___________________________________
Нещо остроумно

Sturm написа:
къв ханс бе...


Профил

Аватар
Регистриран на:
11 Окт 2001 20:18
Мнения: 1118
Заглавие: Re: Има ли още живи?
Публикувано на: 23 Ное 2018 17:49


The Arrow написа:

Поздравления и успехи за нататък :)


Мерси и подобно ;)

iskam_keri_russell написа:
Ама след като ти се оправи органът засвири ли музиката от "Роки"? :D
И после на лекарките като им каза за станалото, те свалиха ли си много бавно очилата и заявиха ли със смаяни глас и изражение на лицето: "Mother of god! :o "

Ако не, значи не си истински Американец. :D


Нямам представа каква е музиката на "Роки", но не.

Докторката ме изследва около час и половина преди да потвърди, че всичко е в норма отново. Lots of blood was lost on this day.

Никога не съм бил истински американец or I don't get the joke.

Аз написа:
Хел йеа :twisted: Радвам се за теб, Рико :!: Надявм се след тези премеждия да имаш нов поглед върху нещата и да живееш здравословно занапред и да не ти се налага да се занимаваш с такива неща :arrow:


Са само тряя' да оправя дисковите хернии :lol: Thanks though.

Имам един и същи поглед върху нещата generally който поднесен по най семплият начин би бил - life is a series of challenges that either break you or make you. I intend it to be the latter.

Но да, I generally worry less about stupid stuff nowadays и нямам почти никакъв филтър - which tends to piss people off but I couldn't care less.

iskam_keri_russell написа:

+1000

Аз си казах още от началото, че има нещо крайно подозрително в темата и начина, по който Рико пише.
Последният му пост половината е някакви фрази като от филмите...
Наистина ли едно човешко същество, което току що се е разминало с близка среща със смъртта, се изразява по такъв начин? :?


Кое е подозрителното? Was just doing a roll-call who's still alive on the forums. Присетих се просто за мястото. И просто подкарах разговор с Гипчо за живота. Simple as that.

За филмите, целият ми живот е като по филмите. Ако ти кажа, че съм работил 2 години в затвор/mental institution за серийни убийци оневинени на база психични отклонения, ще ми повярваш ли? :lol: Отдела ми беше основно свързан със социопатия.

Има ли критерии как едно човешко същество се изразява след близка среща със смъртта? People experience death every day and it's all around us. I find death something casual in general.

___________________________________
Though they sink through the sea they shall rise again; Though lovers be lost love shall not; And death shall have no dominion.


Профил

Аватар
Регистриран на:
21 Мар 2010 12:53
Мнения: 754
Заглавие: Re: Има ли още живи?
Публикувано на: 24 Ное 2018 12:11


:D :D :D


Профил

Аватар
Регистриран на:
10 Юли 2004 06:39
Мнения: 6843
Местоположение: София
Заглавие: Re: Има ли още живи?
Публикувано на: 26 Ное 2018 20:11


Радвам се, че най-страшното ти се е разминало, пък дисковата херния се оправя. Успехи и повече късмет за напред!


Профил Skype

Аватар
Регистриран на:
11 Окт 2001 20:18
Мнения: 1118
Заглавие: Re: Има ли още живи?
Публикувано на: 28 Ное 2018 01:30


crimsonreborn написа:
На мен не ми звучи много като живот като по филмите, а по-скоро на неприятности. Може да минеш направо на английски, сега и без това е почти същото, но поне няма да е такъв миш-маш.


Бог дал, бог взел както се вика. I had a loooot of fun and crazy times as well. Managed to see the world and do a lot of different things. Can't say I've lived a boring life, that's for sure.

Der Meister написа:
Радвам се, че най-страшното ти се е разминало, пък дисковата херния се оправя. Успехи и повече късмет за напред!


Мерси, жив и здрав :wink: Да се надяваме, че тука некви доктори ме плашат да съм бил забравил за тренировки до края на живота ми и че не съм можел да вдигам тежко повече никога и прочие. Операции, инвалидност и кура ми Янко :lol:

___________________________________
Though they sink through the sea they shall rise again; Though lovers be lost love shall not; And death shall have no dominion.


Профил

Цар
Аватар
Регистриран на:
18 Ное 2001 08:24
Мнения: 8447
Местоположение: Амстердам, Нидерландия
Заглавие: Re: Има ли още живи?
Публикувано на: 28 Ное 2018 12:27


Rico написа:
Валентин I написа:
Rico написа:
Lots of shit to take care, just been super busy.

Жив съм, оправих се от терминалната болест, няма да умирам, my vitals are perfect.

Как така се "оправи от терминалната болест", това е оксиморон. :lol:

Или не е била терминална, а потенциално опасна за живота, или не си се оправил и е въпрос на време да се капичнеш. :D


One of your major organs ain't working and they tell you "if you don't get transplantation, you die." Since I didn't have the money for transplantation, I had X amount of time until coma and then death.

And then I did the impossible, and managed to restore function to that organ so now it's working properly.


___________________________________
QVOD·EST·SVPERIVS
EST
·SICVT
QVOD
·EST·INFERIVS


Профил WWW

Аватар
Регистриран на:
08 Сеп 2009 20:35
Мнения: 2308
Заглавие: Re: Има ли още живи?
Публикувано на: 29 Ное 2018 12:26


Пич, не ме разбирай погрешно, аз също използвам често английски чуждици, нямам проблем с английския, даже са ми тъпи тия неща от типа на "уважавай езика" ама това твоето ми идва too much :D

Колкото и да си живял в Америка, трудно ми е да повярвам че не можеш да говориш на български. Според мен се лигавиш, правиш се на интересен или имаш накакъв хейт към българския :D

Иначе поздравления че ти се е разминало :D


Профил

Аватар
Регистриран на:
01 Дек 2017 18:51
Мнения: 147
Заглавие: Re: Има ли още живи?
Публикувано на: 29 Ное 2018 19:57


@ Rico:

Спас a.k.a. Макси-бой ти праща много поздрави и се радва че вече си по-добре. ;p

___________________________________
ΑΠΟ ΠΑΝΤΟΣ ΚΑΚΟΔΑΙΜΟΝΟΣ.


Профил

Аватар
Регистриран на:
11 Окт 2001 20:18
Мнения: 1118
Заглавие: Re: Има ли още живи?
Публикувано на: 29 Ное 2018 20:42


vanmx написа:
Пич, не ме разбирай погрешно, аз също използвам често английски чуждици, нямам проблем с английския, даже са ми тъпи тия неща от типа на "уважавай езика" ама това твоето ми идва too much :D

Колкото и да си живял в Америка, трудно ми е да повярвам че не можеш да говориш на български. Според мен се лигавиш, правиш се на интересен или имаш накакъв хейт към българския :D

Иначе поздравления че ти се е разминало :D


Пич, не ме разбирай погрешно, ама I don't give a rat's ass дали ти идва too much :lol: Така се изразявам, така ми е удобно. Не си длъжен да ме четеш.

Живял съм над 15 години или по голямата част от съзнателният ми живот извън бг. По лесно ми е, мисълта ми тече по бързо и успявам по добре да изразя това което искам да кажа на английски. Очевидно, мога да говоря на български. :lol:

1) Нямам такъв характер.
2) Нямам за какво да се правя на интересен във форум в който 90% от хората (които бяха) ме познават лично от над 10 години. Теб лично нямам идея кой си, що си и тн.
3) Нямам никакъв хейт към българският или към българската култура.

Мерси, да ти се връща :wink:

Samoth написа:
@ Rico:

Спас a.k.a. Макси-бой ти праща много поздрави и се радва че вече си по-добре. ;p


I'll be damned. It's a small world outta there partner. Hope you don't have a fish-tank next to your router. I heard it messes with your wi-fi :D

___________________________________
Though they sink through the sea they shall rise again; Though lovers be lost love shall not; And death shall have no dominion.


Профил

Аватар
Регистриран на:
01 Окт 2005 20:03
Мнения: 6131
Местоположение: Sofia/Bulgaria/EU
В момента играе: League of Legends
Заглавие: Re: Има ли още живи?
Публикувано на: 30 Ное 2018 00:46


Радвам се за теб и поздравления че си се оправил. Според мен скоро трябва да организираме форумна среща и вече имам идея какво ще е най-подходящото място което да посетим. Ама утре ще пиша, че сега ми се спи. Още веднъж, браво че ти се е разминало.

___________________________________
http://www.divinitas-crew.com
Ghost reporting!


Профил ICQ

Аватар
Регистриран на:
01 Дек 2017 18:51
Мнения: 147
Заглавие: Re: Има ли още живи?
Публикувано на: 30 Ное 2018 22:26


iskam_keri_russell написа:
Rico написа:
vanmx написа:
Пич, не ме разбирай погрешно, аз също използвам често английски чуждици, нямам проблем с английския, даже са ми тъпи тия неща от типа на "уважавай езика" ама това твоето ми идва too much :D

правиш се на интересен

Така се изразявам, така ми е удобно.


Rico написа:
I'll be damned. It's a small world outta there partner. Hope you don't have a fish-tank next to your router. I heard it messes with your wi-fi :D


Определено се правиш на интересен. :lol: :lol: :lol:


Или може би е вътрешен хумор между мен и него, защото се познаваме извън РС Мания и форумът ѝ, и аз много добре разбрах какво искаше да каже и защо го каза по този начин?

Ма к'во ли разбирам и аз, господин Сашо Пантов на всяка манджа мерудия с неговата уникална интуиция и психоанализа достига до крайно правилни заключения, както винаги. :lol:

___________________________________
ΑΠΟ ΠΑΝΤΟΣ ΚΑΚΟΔΑΙΜΟΝΟΣ.


Профил

Цар
Аватар
Регистриран на:
18 Ное 2001 08:24
Мнения: 8447
Местоположение: Амстердам, Нидерландия
Заглавие: Re: Има ли още живи?
Публикувано на: 30 Ное 2018 22:39


Бе дори и така да е не променя факта какъв яростен криндж е да се изразява така, да не говорим и че не се казва "outta there" в този случай, ами "out there", "outchea" и т.н.

___________________________________
QVOD·EST·SVPERIVS
EST
·SICVT
QVOD
·EST·INFERIVS


Профил WWW

Аватар
Регистриран на:
25 Дек 2001 19:20
Мнения: 881
Заглавие: Re: Има ли още живи?
Публикувано на: 01 Дек 2018 12:23


Бре, интересно е да се види форумът жив, след толкова много години.

Иначе в началото се пишех NeO_Zealot, ама се съмнявам някой да ме помни. Не бях много активен, основно лърквах и като виден социопат в младите си години (че и сега) не съм идвал на нито една face2face форумна среща. Но пък аз ви помня всичките. И за няколкото години "активно" лъркване, може да се каже, че съм си формирал част от житейските концепции чрез призмата на форумното общество. Което обяснява доста неща в момента... :lol:


Профил

Аватар
Регистриран на:
11 Окт 2001 20:18
Мнения: 1118
Заглавие: Re: Има ли още живи?
Публикувано на: 01 Дек 2018 12:30


iskam_keri_russell написа:
Определено се правиш на интересен. :lol: :lol: :lol:


It's called an inside joke man. :lol:

Валентин I написа:
Бе дори и така да е не променя факта какъв яростен криндж е да се изразява така, да не говорим и че не се казва "outta there" в този случай, ами "out there", "outchea" и т.н.


Явно не си чувал за colloquialisms :lol: Нарочно се изразих по този начин със съвсем ясна представа, че е неправилно.

Legit, никой не ви кара да ми четете постовете.

Quirk написа:
Бре, интересно е да се види форумът жив, след толкова много години.

Иначе в началото се пишех NeO_Zealot, ама се съмнявам някой да ме помни. Не бях много активен, основно лърквах и като виден социопат в младите си години (че и сега) не съм идвал на нито една face2face форумна среща. Но пък аз ви помня всичките. И за няколкото години "активно" лъркване, може да се каже, че съм си формирал част от житейските концепции чрез призмата на форумното общество. Което обяснява доста неща в момента... :lol:


Помня те, мисля даже че имаше аватара на Нео.

___________________________________
Though they sink through the sea they shall rise again; Though lovers be lost love shall not; And death shall have no dominion.


Профил

Аватар
Регистриран на:
22 Ное 2006 18:05
Мнения: 4480
Местоположение: София
Заглавие: Re: Има ли още живи?
Публикувано на: 01 Дек 2018 12:47


И аз го знам тоя ник, въпреки че е доста по-стар от присъствието ми у форума :D

___________________________________
тежки нокаути


Профил

Аватар
Регистриран на:
21 Мар 2010 12:53
Мнения: 754
Заглавие: Re: Има ли още живи?
Публикувано на: 01 Дек 2018 14:01


:D :D :D


Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  

Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
 
Иди на:  
cron
© 2009 PC Mania | Реклама | Контакти web by: ilyan.com