Иди на:  
търсене   регистрация   чат   помощ   правила   влизане в сайта
Автор Съобщение

Аватар
Регистриран на:
11 Окт 2001 20:18
Мнения: 1117
Заглавие: Има ли още живи?
Публикувано на: 18 Сеп 2018 14:11


Случайно се присетих днес за форума и реших да намина да видя дали изобщо пцм е жива. Очудващо it actually is still alive and kicking.

Та има ли още някой измежду живите? Ама казвайте оригиналните никнеймс от 2003-2004 в постовете си, че иначе няя се сетим кой кой е :roll:

___________________________________
Though they sink through the sea they shall rise again; Though lovers be lost love shall not; And death shall have no dominion.


Профил

Горд Пролетарий
Аватар
Регистриран на:
22 Фев 2012 13:46
Мнения: 6956
В момента играе: Serious Sam
Заглавие: Re: Има ли още живи?
Публикувано на: 18 Сеп 2018 16:11


Аз съм... С все същия ник. :lol:

___________________________________
¯\_(ツ)_/ ¯


Профил Skype

Аватар
Регистриран на:
22 Ное 2006 18:05
Мнения: 4480
Местоположение: София
Заглавие: Re: Има ли още живи?
Публикувано на: 18 Сеп 2018 16:36


Ашкенази е Волтажа :D

___________________________________
тежки нокаути


Профил

Цар
Аватар
Регистриран на:
18 Ное 2001 08:24
Мнения: 8446
Местоположение: Амстердам, Нидерландия
Заглавие: Re: Има ли още живи?
Публикувано на: 18 Сеп 2018 18:18


Оригиналните никове от 2003-4 :lol:

___________________________________
QVOD·EST·SVPERIVS
EST
·SICVT
QVOD
·EST·INFERIVS


Профил WWW

Аватар
Регистриран на:
21 Мар 2002 19:51
Мнения: 10923
Местоположение: София
Заглавие: Re: Има ли още живи?
Публикувано на: 18 Сеп 2018 20:55


Аз съм Gipo

___________________________________
Гипчо ( ◕ Y ◕ )


Профил

Аватар
Регистриран на:
06 Фев 2009 21:49
Мнения: 2677
Местоположение: Стара Загора
В момента играе: CSS, SW: Empire at War, Legacy of Kain
Заглавие: Re: Има ли още живи?
Публикувано на: 18 Сеп 2018 21:19


Здравей @Rico, не сме се засичали във форума, но гледам да съм активен в разделите за комп. игри и кино и филми 8)
Добре си дошъл да се включиш в дискусиите :)

___________________________________
TheChosen1 написа:
даджайците


Профил Skype

Аватар
Регистриран на:
01 Окт 2005 20:03
Мнения: 6129
Местоположение: Sofia/Bulgaria/EU
В момента играе: League of Legends
Заглавие: Re: Има ли още живи?
Публикувано на: 18 Сеп 2018 21:39


Аз съм Andrey358. Иначе политическите теми държат този форум жив, добре дошъл си да се присъединиш :D

___________________________________
http://www.divinitas-crew.com
Ghost reporting!


Профил ICQ

Аватар
Регистриран на:
11 Окт 2001 20:18
Мнения: 1117
Заглавие: Re: Има ли още живи?
Публикувано на: 19 Сеп 2018 10:03


Serious Sam написа:
Аз съм... С все същия ник. :lol:


Теб те помня :)

The Arrow написа:
Ашкенази е Волтажа


А ти кой си? :lol:

Валентин I написа:
Оригиналните никове от 2003-4 :lol:


Теб мога да те позная кой си само като ти видя подписа.

Gipo написа:
Аз съм Gipo


Чиче Гипче, мина ли 35-така, жена, деца а у? Удъртехме да го еба.

the_presator написа:
Здравей @Rico, не сме се засичали във форума, но гледам да съм активен в разделите за комп. игри и кино и филми 8)
Добре си дошъл да се включиш в дискусиите :)


За теб се сещам също макар да не съм имал активна дискусия с теб мисля.

Liberty написа:
Аз съм Andrey358. Иначе политическите теми държат този форум жив, добре дошъл си да се присъединиш :D


Още ли въртиш огинчета Андрюша? Можеш ли да ме научиш? (съвсем сериозно, бих седнал да се науча, тая година съм го ударил да научавам нови неща тотално различни от персоната дето съм по принцип, тъй че ако имаш време и желание да имаш падауан ай ем иор гай)

___________________________________
Though they sink through the sea they shall rise again; Though lovers be lost love shall not; And death shall have no dominion.


Профил

Аватар
Регистриран на:
21 Мар 2002 19:51
Мнения: 10923
Местоположение: София
Заглавие: Re: Има ли още живи?
Публикувано на: 19 Сеп 2018 12:10


Rico написа:
Чиче Гипче, мина ли 35-така, жена, деца а у? Удъртехме да го еба.

:lol: Скоро 34. Жената я има, ама децата никак не са ни приоритет на тоя етап. По-важното беше да живеем в собствен дом. Дърти сме да, почнах да се замислям за очила с лек диоптър за като карам нощем извънградско :lol:. Наскоро пробвах очилата на един приятел, които са с 0.5 и 0.75 (не знам как, ама той е точно като мен с очите) и сякаш свалих слой засъхнал дъжд от Сахара, толкова беше осезаема разликата :lol:. Успокоявам се с това, че физически съм топ.
А ти?

___________________________________
Гипчо ( ◕ Y ◕ )


Профил

Горд Пролетарий
Аватар
Регистриран на:
22 Фев 2012 13:46
Мнения: 6956
В момента играе: Serious Sam
Заглавие: Re: Има ли още живи?
Публикувано на: 19 Сеп 2018 13:57


Rico написа:

The Arrow написа:
Ашкенази е Волтажа


А ти кой си? :lol:


Sentinel, имаше и по-стари никове, май Arkatraz или нещо подобно, ама не съм сигурен.

И Veluvian ама за това още повече не съм сигурен. :D

___________________________________
¯\_(ツ)_/ ¯


Профил Skype

Аватар
Регистриран на:
10 Юли 2004 06:39
Мнения: 6843
Местоположение: София
Заглавие: Re: Има ли още живи?
Публикувано на: 19 Сеп 2018 14:03


Аз преди бях Indiana Jones. С теб мисля, че сме играли Диабло и Jedy Academy навремето :D


Профил Skype

Аватар
Регистриран на:
22 Ное 2006 18:05
Мнения: 4480
Местоположение: София
Заглавие: Re: Има ли още живи?
Публикувано на: 19 Сеп 2018 14:15


Serious Sam написа:
Rico написа:

The Arrow написа:
Ашкенази е Волтажа


А ти кой си? :lol:


Sentinel, имаше и по-стари никове, май Arkatraz или нещо подобно, ама не съм сигурен.

И Veluvian ама за това още повече не съм сигурен. :D


Да, ама тоя третия ник, никога не съм бил аз :D иначе съм тука от 2006, ама не съм бил особено активен тогава, камо ли 2003-2004, тъй като почнах да поствам по-активно едва преди около 3-4 години.

___________________________________
тежки нокаути


Профил

Аватар
Регистриран на:
11 Окт 2001 20:18
Мнения: 1117
Заглавие: Re: Има ли още живи?
Публикувано на: 19 Сеп 2018 16:02


Gipo написа:
Rico написа:
Чиче Гипче, мина ли 35-така, жена, деца а у? Удъртехме да го еба.

:lol: Скоро 34. Жената я има, ама децата никак не са ни приоритет на тоя етап. По-важното беше да живеем в собствен дом. Дърти сме да, почнах да се замислям за очила с лек диоптър за като карам нощем извънградско :lol:. Наскоро пробвах очилата на един приятел, които са с 0.5 и 0.75 (не знам как, ама той е точно като мен с очите) и сякаш свалих слой засъхнал дъжд от Сахара, толкова беше осезаема разликата :lol:. Успокоявам се с това, че физически съм топ.
А ти?


Собствения дом е голям приоритет, мога да relate-на определено, особено след близки срещи от третия вид и прочие гадни наемодатели. Аз съм слепец от ранна юнушеска възраст (последните 6-7 години държа стабилно 5 диоптъра и на двете очи) тъй че за мен задълже лещи като съм навънка и очила като съм си вкъщи и си чилвам, иначе не виждам нищо :lol:

Физическата коравост и здравословно благоденствие за най важни 'квото и да си говорим.

При мен нещата са като по филмите както винаги само че в негативния аспект на филмарството тоя път за съжаление.

Приключих със странстването из чужбина перманентно (7 години в Ю Ес анд Ей ми стигнаха, почти взех гражданство и се ожених ама накрая се отказах, много дълга история). Прекарах тамън 3 години тук в бг и всичко беше сравнително добре (разбирай нормална работа, дом, жена 3 години връзка, осиновихме котка, издържах всио, тя опрааше домащината, традиционите си му неща). И еверитинг уент даун да ривър :lol:

Много на кратко разказано - майка ми почина преди една година и се оказа, че генетично аз най вероятно имам същото, съответно ми се наложи да спра цигарите и алкохола ( а много обичах баровете, пушенето, пиенето и всички произтичащи неща да го еба, Диста ще потвърди като редовен support + primary DPS dealer). Съответно тотално тряяше да си rework-на social life-a, после си изгубих работата и се оказа че потенциално може и да съм терминално болен. Жената ме напусна и си взе котката съответно без право на custody и right to access :lol: Имах legal разправии почти с предният ми откачен наемодател който се опита да ме black-mail-не за пари. :D

Ta pretty much hard-reset. Сега чакам да ми кажат октомври месец, ще се живее ли или няма да се живее, като съм окей и в двата случая. Почнах фитнес и диета (спрях да пия коли-моли, кура ми янко, не пуша и пия от година и половина) за 4-ри месеца отслабнах от 95кг на 76 и почвам да си възвръщам пубертетското тяло (разбирай абсове, трицепци, руки-бицарки, лица хиксове). Ше проимам собствен апартамент и аз в скоро време ако всичко стане точно, и общо взето плана е до 30годишнината ми (която ще направя 3-дневно парти) да съм направил перфектното тяло по моя визия, да имам собствен апартамент, да бачкам нова работа която ми харесва (а не корпорейт шит както преди), и да си намеря нова жена естествено :D Отделно искам да acquire-на нови скил-сетс дето никога не съм ги имал, въртене на огинчета звучи интересно ако Андрюшата се навие да ме падаунва. Ако ще се мре ще изтегля кредит от банка и тогава нещата ще станат интересни :D Та такам, working on me, myself and I.

Стана доста по дълъг пост отколкото очаквах да го еба, ама работим от вкъщи та е лесно да procrastinate-вам.

Serious Sam написа:
Rico написа:

The Arrow написа:
Ашкенази е Волтажа


А ти кой си? :lol:


Sentinel, имаше и по-стари никове, май Arkatraz или нещо подобно, ама не съм сигурен.

И Veluvian ама за това още повече не съм сигурен. :D


Аркатраз се сещам. Куул.

Der Meister написа:
Аз преди бях Indiana Jones. С теб мисля, че сме играли Диабло и Jedy Academy навремето :D


И за теб се сещам, ехееее Джедайската академия колко готина игричка бешеее.

___________________________________
Though they sink through the sea they shall rise again; Though lovers be lost love shall not; And death shall have no dominion.


Профил

Аватар
Регистриран на:
05 Юли 2006 13:52
Мнения: 8122
Заглавие: Re: Има ли още живи?
Публикувано на: 19 Сеп 2018 16:34


ехе, това звучи сериозно, дано се разминеш...като цяло историята звучи интересно, ще е интересно един ден да напишеш надълго и нашироко какво що...защо се разведе в америка, тука нещата заради загубената работа ли се развалиха или...сподели малко опит 8)

не помня да съм сменял кой знае колко никове, ама пък и не сме се засичали много...абе важното е, че форум има и ще има :rockon:

после като направим 30-така, ще си имаме тема, където всеки ще пише дали е доволен накъде е сега и къде иска да е на следващия си юбилей...и така още поне 10 години тука...


Профил

Аватар
Регистриран на:
11 Окт 2001 20:18
Мнения: 1117
Заглавие: Re: Има ли още живи?
Публикувано на: 19 Сеп 2018 17:01


Till.Lindemann написа:
ехе, това звучи сериозно, дано се разминеш...като цяло историята звучи интересно, ще е интересно един ден да напишеш надълго и нашироко какво що...защо се разведе в америка, тука нещата заради загубената работа ли се развалиха или...сподели малко опит 8)

не помня да съм сменял кой знае колко никове, ама пък и не сме се засичали много...абе важното е, че форум има и ще има :rockon:

после като направим 30-така, ще си имаме тема, където всеки ще пише дали е доволен накъде е сега и къде иска да е на следващия си юбилей...и така още поне 10 години тука...


K'вото те интересува конкретно мога да разкажа, в момента работя от вкъщи, другото време го прекарвам във фитнес залата или в цъкане, тъй че време имам in abundance.

За опит, питай конкретно. Генерално, за живота ако имаш базови социални умения, си средно-интелигентен, имаш базова ценностна система и determination, ще се оправиш навсякъде.

За америка живота ми писна там, работих доста добре платена но high-risk high-stress job, тогавашната ми приятелка имаше сериозни проблеми с бивш които в последствие ме афектираха и мен, дразнеха ме базови неща (системата им за здравеопазване, зъболекари и тн.) и имах проблеми с хората с които живеех (бяха тотални откачалки, а бях на договор и нямаше как да се махна от жилището). Америка като цяло е шит освен ако не си отишъл там с единствена цел "пари". Особено сега като се напълни с всякви прогресивно-либерални SJW cancer и ако си white straight male просто забрави да участваш в каквото и да е нормална дискусия освен ако не си готов да се заклеймиш цялото ти битие и житие.

Нещата тука се развалиха системно - смъртта на майка ми ме афектира конкретно заради начина по който се случи, после ми се влоши моето състояние, тотална промяна на начина на живот заради диагнозата, депресия, загуба на работа, после на приятелка, котка, суисидни мисли и тн. Системния фейл на различните variables в живота ти водят водят до срив в някакъв етап.

But all is good now - one step at a time.

___________________________________
Though they sink through the sea they shall rise again; Though lovers be lost love shall not; And death shall have no dominion.


Профил

Аватар
Регистриран на:
10 Юли 2004 06:39
Мнения: 6843
Местоположение: София
Заглавие: Re: Има ли още живи?
Публикувано на: 19 Сеп 2018 18:45


Много неприятно стечение на обстоятелствата... :( Съболезнования за майка ти, аз загубих моята преди 5 години и мога да кажа, че мъката не минава... :( Бъди силен и горе-главата! Стискам палци всичко да е наред! Стига да си добре здравословно, останалото ще се нареди!


Профил Skype

Аватар
Регистриран на:
11 Окт 2001 20:18
Мнения: 1117
Заглавие: Re: Има ли още живи?
Публикувано на: 19 Сеп 2018 19:04


Shit happens, everybody dies at some point. Тенк ю фор дъ кайнд уърдс нондълес :wink:

Step by step, everything is falling back in place.

___________________________________
Though they sink through the sea they shall rise again; Though lovers be lost love shall not; And death shall have no dominion.


Профил

Горд Пролетарий
Аватар
Регистриран на:
22 Фев 2012 13:46
Мнения: 6956
В момента играе: Serious Sam
Заглавие: Re: Има ли още живи?
Публикувано на: 19 Сеп 2018 20:25


Ако една женска не ще да ти роди минимум три - не ти требе.

Еби за нацията!

___________________________________
¯\_(ツ)_/ ¯


Профил Skype

Заглавие: Re: Има ли още живи?
Публикувано на: 19 Сеп 2018 21:58


Човек, звучиш толкова оптимистично при толкова тежки стечения на обстоятелствата :!: Дано това, което са ти открили, да не толкова сериозно, колкото изглежда :(

___________________________________
Нещо остроумно

Sturm написа:
къв ханс бе...


Профил

Аватар
Регистриран на:
11 Окт 2001 20:18
Мнения: 1117
Заглавие: Re: Има ли още живи?
Публикувано на: 19 Сеп 2018 22:36


Serious Sam написа:
Ако една женска не ще да ти роди минимум три - не ти требе.

Еби за нацията!


Няя толкова пари за 3 деца брат :)

Аз написа:
Човек, звучиш толкова оптимистично при толкова тежки стечения на обстоятелствата :!: Дано това, което са ти открили, да не толкова сериозно, колкото изглежда :(


Аз съм оптимистичен и съм доста chill като цяло :) Всичко е до нагласа. Не искам да съм с жена която е с мен докато всичко е наред и bail out-ва когато нещо шит се случи. Много бързо разбрах дали си струва или не (същото важи и за приятели, не че не го знаех но получих потвърждение кой кой е). Спрях да пуша и да пия (баровете и social interactions липсват наистина), почти си върнах тялото от младите години :D Друго си е да се погледнеш в огледалото и да имаш пак бицарки, а у. Още имам да разкарам малко от корема и да стане баш как го искам, но до 30-тия ми рожден ден имам време (3-ти март не е още близо).

Отделно почнах да се уча на някви неща дето преди не съм обръщал внимание (примерно да готвя и да танцувам, сега имам оферта да скоча с бънджи и кану-каяк с некви екстремисти приятели. Андрюшката ако е навит може да ме научи да размятам огини :P К'во да ти кажа, not a lot of people have a chance to do a hard-reset. Плюс тва I didn't like my job but I did it щото бях в adult mode и издържах мен и жената. Сега няма кой да издържам освен себе си - more cash and time for myself. Липсва ми котката но in the grand scheme of things everything is gucci.

___________________________________
Though they sink through the sea they shall rise again; Though lovers be lost love shall not; And death shall have no dominion.


Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  

Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
 
Иди на:  
© 2009 PC Mania | Реклама | Контакти web by: ilyan.com