Иди на:  
търсене   регистрация   чат   помощ   правила   влизане в сайта
Автор Съобщение

Аватар
Регистриран на:
01 Окт 2005 20:03
Мнения: 6131
Местоположение: Sofia/Bulgaria/EU
В момента играе: League of Legends
Заглавие: Re: Сирийската гражданска война / Ислямската държава
Публикувано на: 08 Юли 2017 10:25


Цитат:
Защо бе, покемонче, с какво аз помогнах Радев да бъде избран, освен с мнението в PCM форума,


Еми ние с теб сме общували само във форума на РС мания, очевидно няма как да коментирам нещо друго освен изказванията ти във форума. В случая естествено ти се правиш на тъп, като уж не разбираш какво искам да кажа, естествено че персонално ЛИЧНО ТИ не си решил изхода на изборите, но начина ти на мислене, който се споделя от достатъчно на брой хора предреши изхода на изборите.


Цитат:
той ще представлява страната много по-адекватно от Цачева




Цитат:
И в тоя ред на мисли, изпълни ли се scaremonger-ингът ти, че веднъж с президент на БСП, ще осъмнем и с тяхно правителство, което беше единстветният ти смислен аргумент против Радев?


Е, слава Богу не. Но това не означава, че страната ни не понася големи щети от този президент. Първото нещо което направи посещавайки Брюксел беше да започне да лобира за сваляне на санкциите срещу Русия. Как мислиш, че се гледа на това?

Цитат:
Жестоката реалност на това да живеем с президент на Русия, лишен от абсолютно всякава релевантност по контитуция ще я преживеем някак


Еми щом така мислиш, няма какво да добавя повече. Очевидно ти липсва всякаква възможност да прецениш кое е по-зле и кое по-добре за политиката на страната ни. Ковти работа.

___________________________________
http://www.divinitas-crew.com
Ghost reporting!


Профил ICQ

Аватар
Регистриран на:
08 Фев 2008 21:42
Мнения: 8550
В момента играе: Російський військовий корабель? Іди нахуй!
Заглавие: Re: Сирийската гражданска война / Ислямската държава
Публикувано на: 08 Юли 2017 10:33


Image

"Ковти" работа indeed.

___________________________________
"Моридина, който по принцип е човек интелигентен с богата обща култура,
но в същността си е комплексиран простак..."

- Алминатора


"напарфюмиран печен ебач"
- кримсънчето


Профил

Цар
Аватар
Регистриран на:
18 Ное 2001 08:24
Мнения: 8447
Местоположение: Амстердам, Нидерландия
Заглавие: Re: Сирийската гражданска война / Ислямската държава
Публикувано на: 08 Юли 2017 15:29


Liberty написа:
Е, слава Богу не. Но това не означава, че страната ни не понася големи щети от този президент. Първото нещо което направи посещавайки Брюксел беше да започне да лобира за сваляне на санкциите срещу Русия. Как мислиш, че се гледа на това?

Ми добре, ако питаш Ангела Меркел. :arrow:

___________________________________
QVOD·EST·SVPERIVS
EST
·SICVT
QVOD
·EST·INFERIVS


Профил WWW

Аватар
Регистриран на:
10 Юли 2004 06:39
Мнения: 6843
Местоположение: София
Заглавие: Re: Сирийската гражданска война / Ислямската държава
Публикувано на: 09 Юли 2017 22:47


Маце Борко написа:
И в тоя ред на мисли, изпълни ли се scaremonger-ингът ти, че веднъж с президент на БСП, ще осъмнем и с тяхно правителство, което беше единстветният ти смислен аргумент против Радев?

Не че нещо, но това е доста глупав аргумент. Аз да не съм ванга, че да знам с какво правителство ще осъмнем. Това е все едно да играя руска рулетка, притеснявайки се за живота си, да оцелея и след това ти да ми кажеш - видя ли, че нищо не стана. Хем казваш, че аргументът му е смислен, хем се опитваш да му натякнеш, че греши.


Профил Skype

Аватар
Регистриран на:
31 Май 2010 19:52
Мнения: 1382
Местоположение: бегето
В момента играе: PTSD simulator
Заглавие: Re: Сирийската гражданска война / Ислямската държава
Публикувано на: 12 Юли 2017 13:29


Във Великобритания един човек го грозят 5 години затвор за това че научил кучето на гаджето си да вдига дясна лапа като каже 'Зиг хайл'.
Единия от мохамеданите който отиде да коли в лондон миналия месец, бил даван по вторият най-гледан канал, в документалка за джихадистите в Англия.
На всички им е ясно какви са приоритетите на тази държава.

___________________________________
Горд психопат, социопат, олигофрен, аутист, сериен убиец, евреин, темерут. (няма градация)
PISO MOJADO, DIRTBAG!


Профил

Аватар
Регистриран на:
08 Фев 2008 21:42
Мнения: 8550
В момента играе: Російський військовий корабель? Іди нахуй!
Заглавие: Re: Сирийската гражданска война / Ислямската държава
Публикувано на: 12 Юли 2017 18:52


Der Meister написа:
Маце Борко написа:
И в тоя ред на мисли, изпълни ли се scaremonger-ингът ти, че веднъж с президент на БСП, ще осъмнем и с тяхно правителство, което беше единстветният ти смислен аргумент против Радев?

Не че нещо, но това е доста глупав аргумент. Аз да не съм ванга, че да знам с какво правителство ще осъмнем. Това е все едно да играя руска рулетка, притеснявайки се за живота си, да оцелея и след това ти да ми кажеш - видя ли, че нищо не стана. Хем казваш, че аргументът му е смислен, хем се опитваш да му натякнеш, че греши.


Ти не си Ванга, но Андрей претендира, че много ги чатка нещата в политиката и като такъв ще го държа на малко по-висок стандарт, когато говори дивотии.

Въпреки готината игра на думи, обществените нагласи у нас не са руска рулетка. Смислен му е аргументът доколкото притеснението от сценария, за който ставаше дума, по принцип е разбираемо. Същевременно е безсмислен, тъй като се изчерпва с фиксиране на перспективата върху нещо, което 1) на фона на политическата обстановка има точно нулев шанс да се случи и 2) ограничава кръга ти на съображения като гласоподавател до много първобитен хоризонт. Този хоризонт се изчерпва с това, че въпреки факта, че БСП за последните осем години са управлявали една, в България се случиха предостатъчно количество катаклизми с участието на настоящите управляващи. Но за покемоните единствената битка продължава да бъде тази срещу социалистите и Путин, било и с цената на толериране и позициониране на абсолютно еквивалентна сган на управленски позиции - с което се изчерпва и цялата загриженост, която се проявява към тия процеси. Не, Цецка Цачева не е по-адекватен президент от Радев. Никой от двамата не става. Борисов се вечно се позиционира така, че да изнудва обществото. Аре един път да чуе DENIED, a.

Европа гледа благосклонно на Бойко, защото Бойко е легитимиран като най-тежкият играч на сцената в Бг и защото не проявява своеволия подобно на други източноевропейски лидери. Него това перфектно го устройва.

Това, че е престъпник и откровен мафиот, виновен за нива на корупция, каквито не е имало и по време на Тройната коалиция, Европа и покемоните очевидно не ги бърка.

Както каза някой идиот от ДСБ като му искаха коментар след изборите - май беше Радан Кънев - "поне БСП останаха извън властта". Ако това е летвата, да ви еба майката крива покемонска.

___________________________________
"Моридина, който по принцип е човек интелигентен с богата обща култура,
но в същността си е комплексиран простак..."

- Алминатора


"напарфюмиран печен ебач"
- кримсънчето


Профил

Аватар
Регистриран на:
01 Окт 2005 20:03
Мнения: 6131
Местоположение: Sofia/Bulgaria/EU
В момента играе: League of Legends
Заглавие: Re: Сирийската гражданска война / Ислямската държава
Публикувано на: 13 Юли 2017 00:33


Аргументът ти наистина е глупав защото:

1) Това е все едно да влезеш с превишена скорост в завой и аз да ти кажа "Намали ще се убием" и ти после да ми отговориш "Е виж не се убихме". Това че не сме се убили този път, не означава че си по-малко идиот от факта че рискуваш живота на всички ни.

2) Всъщност "предсказанието" ми наполовина се сбъдна. Макар, че ГЕРБ продължават да са на власт има огромна разлика между правителството Борисов II и Борисов III и то е в коалиционния партньор. Докато преди това бяха "Реформаторския блок" с всичките им кусури, то в момента Борисов управлява в коалиция с Атака и откровени руски пионки. Т.е. руските интереси за пореден път са представени на най-високо ниво в българското управление – Президент и правителство. Ако сега споря със Сериозния Сам или Волтажа, друго ще е защото те са откровени русофили, но ти като един "умерен демократ" би трябвало да виждаш огромния проблем в тази ситуация.

Цитат:
Не, Цецка Цачева не е по-адекватен президент от Радев.


Няма да се оправим и това си е :D

___________________________________
http://www.divinitas-crew.com
Ghost reporting!


Профил ICQ

Аватар
Регистриран на:
08 Фев 2008 21:42
Мнения: 8550
В момента играе: Російський військовий корабель? Іди нахуй!
Заглавие: Re: Сирийската гражданска война / Ислямската държава
Публикувано на: 13 Юли 2017 01:20


Това, че ГЕРБ в момента управлява с Патриотите няма нищо общо с избирането на Радев за президент, още по-малко пък с неосъществения подем на БСП, а е симптом ИМЕННО на това, за което говоря - пълна, изключително тежка и безкрайно самоубийствена неспособност на десницата да се дефинира като нещо различно от анти-БСП, анти-Русия и антикомунизъм фейсбук група. Това е както тотална идейна и морална капитулация на уж защитаващите интересите на дясно идентифициращите се, така и участие в подмяната, целяща да замаже истината, че ядрото на ГЕРБ е съставено от слугите на отрепките, виреещи в БСП. Тя тази подмяна вече е приключила всъщност и ГЕРБ е легитимирана като някаква алтернатива на БСП, с избирането на която може да си отдъхнем, щото ГЕРБ се ползват с доверието на Запада. Да ми ядете кура, споделящите го това мнение.

Аз не съм лайно, просто всички са путинисти и са ми виновни - типичното мислене на Андрей, споделяно и от трите покемонски формации, заслужено останали извън парламента - поне докато не си научат урока, че за да се превърнем в общество, имащо нормално функционираща държава, приоритетът трябва да е дефиниран като "за България", а не "против Русия" и като "против мафията (от ГЕРБ и БСП)", а не "против червените", както и че тия приказки - "бе ние не влязохме, ма и БСП поне не управляват" означават, че приемаш ГЕРБ за нещо, с което си окей да ти движи държавата. Това, от своя страна, означава, че имаш точно нула общо с "дясното" и че си най-обикновен олигофрен от Андреев тип.

Но заебете всичко друго, щото знам, че сте избирателни копеленца и обичате от една страница пост да си харесате едно изречение и да го изтеглите в цитат, правейки се на интересни, вместо да вървите по реалната нишка на разговора.

В крайна сметка казвам, че фиксирането на евентуално управление на БСП като основна заплаха за страната, водещо до непрекъснатото гласуване под строй за ГЕРБ от страх пред Путин и Русия, е нещо, което постоянно се използва от самите ГЕРБ и подкопава възможността за формиране в дългосрочен план на политическа алтернатива и отварянето на път към някаква реална държавност и възможност някога да бъдем европейска държава от западен тип - идея, от която явно вече всички - включително "десните" са абдикирали с приемането на ГЕРБ за дясна европейска партия и реална алтернатива на БСП, щото Меркел тупала Бойко по рамото. Което не означава, че при избори трябва да се гласува за БСП вместо за ГЕРБ, ОМГ Андрейка, а че трябва да си говорим нещата такива, каквито са и да се търси отговорност и от ДВЕТЕ формации.

Толкова ли е трудно за схващане?

___________________________________
"Моридина, който по принцип е човек интелигентен с богата обща култура,
но в същността си е комплексиран простак..."

- Алминатора


"напарфюмиран печен ебач"
- кримсънчето


Профил

Аватар
Регистриран на:
01 Окт 2005 20:03
Мнения: 6131
Местоположение: Sofia/Bulgaria/EU
В момента играе: League of Legends
Заглавие: Re: Сирийската гражданска война / Ислямската държава
Публикувано на: 13 Юли 2017 12:45


Изсмукваш си от пръстите глупости за да се оправдаваш от факта, че хора като теб са виновни за това че имаме президент от БСП :)

Кога съм агитирал за гласуване ПОД СТРОЙ за ГЕРБ а? Казах, че за първи път гласувам в живота си за ГЕРБ, тогава поради спецификите на този избор. Беше втори тур, на мажоритарни избори в които има само два избора или Цачева -ГЕРБ или БСП-Радев. И всеки който има елементарен разум в главата си трябваше да предотврати избора на Радев.

Цитат:
Но заебете всичко друго, щото знам, че сте избирателни копеленца и обичате от една страница пост да си харесате едно изречение и да го изтеглите в цитат, правейки се на интересни, вместо да вървите по реалната нишка на разговора.


Именно това, което написах по-горе е "реалната нишка на разговора", а не купищата простотии които си написал, които нямат нищо общо с конкретната ситуация и дори не си заслужава да коментира,

Измисляш си глупости за да оправдаеш собствената си простотия и липса на политическа далновидност. Да, хора като теб са виновни за това че Радев стана президетн, ДА, това огромен проблем.

Цитат:
Това, че ГЕРБ в момента управлява с Патриотите няма нищо общо с избирането на Радев за президент


Напротив това има ВСИЧКО общо с победата на Радев, защото в политическите нагласи на хората има неща като тенденции, инерция и т.н., ама какво да ти обяснявам на тебе. Трябва ли да се радваме, че про-русофилската, анти-европейска, анти-натовска тендеция се е засилила в посока партии като Атака, а не БСП?


Цитат:
В крайна сметка казвам, че фиксирането на евентуално управление на БСП като основна заплаха за страната, водещо до непрекъснатото гласуване под строй за ГЕРБ от страх пред Путин и Русия, е нещо, което постоянно се използва от самите ГЕРБ и подкопава възможността за формиране в дългосрочен план на политическа алтернатива и отварянето на път към някаква реална държавност и възможност някога да бъдем европейска държава от западен тип - идея, от която явно вече всички - включително "десните" са абдикирали с приемането на ГЕРБ за дясна европейска партия и реална алтернатива на БСП, щото Меркел тупала Бойко по рамото. Което не означава, че при избори трябва да се гласува за БСП вместо за ГЕРБ, ОМГ Андрейка, а че трябва да си говорим нещата такива, каквито са и да се търси отговорност и от ДВЕТЕ формации.


Ми хубаво бе търси им отговорност, да съм те спрял? Да съм казал някога, че ГЕРБ са чудесна партия и че е идеалът ми за управление. Напротив винаги съм гласувал за други политически формации. Също така много пъти съм изказвал мнение, че в България няма истинска дясна партия и че само това да си анти-комунист не е достатъчно. Но това е СЪВСЕМ ОТДЕЛНА тема и изобщо не е оправдание за това да стоиш пасивно когато БСП взимат президентския пост.

___________________________________
http://www.divinitas-crew.com
Ghost reporting!


Профил ICQ

Аватар
Регистриран на:
08 Фев 2008 21:42
Мнения: 8550
В момента играе: Російський військовий корабель? Іди нахуй!
Заглавие: Re: Сирийската гражданска война / Ислямската държава
Публикувано на: 13 Юли 2017 13:02


Liberty написа:
Изсмукваш си от пръстите глупости за да се оправдаваш от факта, че хора като теб са виновни за това че имаме президент от БСП :)


Става ми ясно защо Гипо те е сложил в игнор листата.

Та ти си най-обикновен трол - умишлено или не - и нищо повече :lol:

___________________________________
"Моридина, който по принцип е човек интелигентен с богата обща култура,
но в същността си е комплексиран простак..."

- Алминатора


"напарфюмиран печен ебач"
- кримсънчето


Профил

Аватар
Регистриран на:
01 Окт 2005 20:03
Мнения: 6131
Местоположение: Sofia/Bulgaria/EU
В момента играе: League of Legends
Заглавие: Re: Сирийската гражданска война / Ислямската държава
Публикувано на: 13 Юли 2017 17:08


Image

___________________________________
http://www.divinitas-crew.com
Ghost reporting!


Профил ICQ

Аватар
Регистриран на:
10 Юли 2004 06:39
Мнения: 6843
Местоположение: София
Заглавие: Re: Сирийската гражданска война / Ислямската държава
Публикувано на: 16 Юли 2017 14:36


Маце Борко написа:
Der Meister написа:
Маце Борко написа:
И в тоя ред на мисли, изпълни ли се scaremonger-ингът ти, че веднъж с президент на БСП, ще осъмнем и с тяхно правителство, което беше единстветният ти смислен аргумент против Радев?

Не че нещо, но това е доста глупав аргумент. Аз да не съм ванга, че да знам с какво правителство ще осъмнем. Това е все едно да играя руска рулетка, притеснявайки се за живота си, да оцелея и след това ти да ми кажеш - видя ли, че нищо не стана. Хем казваш, че аргументът му е смислен, хем се опитваш да му натякнеш, че греши.


Ти не си Ванга, но Андрей претендира, че много ги чатка нещата в политиката и като такъв ще го държа на малко по-висок стандарт, когато говори дивотии.

Въпреки готината игра на думи, обществените нагласи у нас не са руска рулетка. Смислен му е аргументът доколкото притеснението от сценария, за който ставаше дума, по принцип е разбираемо. Същевременно е безсмислен, тъй като се изчерпва с фиксиране на перспективата върху нещо, което 1) на фона на политическата обстановка има точно нулев шанс да се случи и 2) ограничава кръга ти на съображения като гласоподавател до много първобитен хоризонт. Този хоризонт се изчерпва с това, че въпреки факта, че БСП за последните осем години са управлявали една, в България се случиха предостатъчно количество катаклизми с участието на настоящите управляващи. Но за покемоните единствената битка продължава да бъде тази срещу социалистите и Путин, било и с цената на толериране и позициониране на абсолютно еквивалентна сган на управленски позиции - с което се изчерпва и цялата загриженост, която се проявява към тия процеси. Не, Цецка Цачева не е по-адекватен президент от Радев. Никой от двамата не става. Борисов се вечно се позиционира така, че да изнудва обществото. Аре един път да чуе DENIED, a.

Европа гледа благосклонно на Бойко, защото Бойко е легитимиран като най-тежкият играч на сцената в Бг и защото не проявява своеволия подобно на други източноевропейски лидери. Него това перфектно го устройва.

Това, че е престъпник и откровен мафиот, виновен за нива на корупция, каквито не е имало и по време на Тройната коалиция, Европа и покемоните очевидно не ги бърка.

Както каза някой идиот от ДСБ като му искаха коментар след изборите - май беше Радан Кънев - "поне БСП останаха извън властта". Ако това е летвата, да ви еба майката крива покемонска.

И как определи, че на "на фона на политическата обстановка има точно нулев шанс да се случи" при положение, че процентите на БСП и ГЕРБ бяха доста близки (33.54 на 27.93 по данни на ЦИК). Този резултат по-скоро бих определил като "на кантар", отколкото "нулев шанс да се случи".

Втория ти аргумент абсолютно няма връзка с действителността. Не знам къде си видял в постовете на Андрей или моите такива толериране на ГЕРБ, но такова нещо няма.

Казвайки, че БСП и ГЕРБ са "абсолютно еквивалентна сган на управленски позиции" си до голяма степен прав, но тогава какво предлагаш, не успях да разбера? Да се гласува за БСП ли? Или изобщо да не се гласува, с което нищо не правиш реално? По принцип в природата две напълно еднакви неща няма и всеки отговорен гражданин трябва да си направи преценка, кое по-малко зло да избере. Бих разбрал позицията ти ако смяташе, че БСП са по-малкото зло спрямо ГЕРБ, но не съм останал с такива впечатление от теб. Та ти самия, доколкото помня, каза, че си гласувал за Цецка. Като цяло съм останал с впечатление, че що се отнася до БГ политика аз, ти и Андрей имаме горе-долу сходни възгледи. Затова изобщо не разбирам какво е това дребнаво заяждане от твоя страна.

Що се отнася до изказването на Радан Кънев, ти явно не разбираш смисъла на думата "поне". "Поне БСП останаха извън властта" в никакъв случай не означава, че това е каквато и да било летва.


Профил Skype

Аватар
Регистриран на:
10 Юли 2004 06:39
Мнения: 6843
Местоположение: София
Заглавие: Re: Сирийската гражданска война / Ислямската държава
Публикувано на: 16 Юли 2017 15:03


Маце Борко написа:
Това, че ГЕРБ в момента управлява с Патриотите няма нищо общо с избирането на Радев за президент, още по-малко пък с неосъществения подем на БСП, а е симптом ИМЕННО на това, за което говоря - пълна, изключително тежка и безкрайно самоубийствена неспособност на десницата да се дефинира като нещо различно от анти-БСП, анти-Русия и антикомунизъм фейсбук група. Това е както тотална идейна и морална капитулация на уж защитаващите интересите на дясно идентифициращите се, така и участие в подмяната, целяща да замаже истината, че ядрото на ГЕРБ е съставено от слугите на отрепките, виреещи в БСП. Тя тази подмяна вече е приключила всъщност и ГЕРБ е легитимирана като някаква алтернатива на БСП, с избирането на която може да си отдъхнем, щото ГЕРБ се ползват с доверието на Запада. Да ми ядете кура, споделящите го това мнение.

Аз не съм лайно, просто всички са путинисти и са ми виновни - типичното мислене на Андрей, споделяно и от трите покемонски формации, заслужено останали извън парламента - поне докато не си научат урока, че за да се превърнем в общество, имащо нормално функционираща държава, приоритетът трябва да е дефиниран като "за България", а не "против Русия" и като "против мафията (от ГЕРБ и БСП)", а не "против червените", както и че тия приказки - "бе ние не влязохме, ма и БСП поне не управляват" означават, че приемаш ГЕРБ за нещо, с което си окей да ти движи държавата. Това, от своя страна, означава, че имаш точно нула общо с "дясното" и че си най-обикновен олигофрен от Андреев тип.

Но заебете всичко друго, щото знам, че сте избирателни копеленца и обичате от една страница пост да си харесате едно изречение и да го изтеглите в цитат, правейки се на интересни, вместо да вървите по реалната нишка на разговора.

В крайна сметка казвам, че фиксирането на евентуално управление на БСП като основна заплаха за страната, водещо до непрекъснатото гласуване под строй за ГЕРБ от страх пред Путин и Русия, е нещо, което постоянно се използва от самите ГЕРБ и подкопава възможността за формиране в дългосрочен план на политическа алтернатива и отварянето на път към някаква реална държавност и възможност някога да бъдем европейска държава от западен тип - идея, от която явно вече всички - включително "десните" са абдикирали с приемането на ГЕРБ за дясна европейска партия и реална алтернатива на БСП, щото Меркел тупала Бойко по рамото. Което не означава, че при избори трябва да се гласува за БСП вместо за ГЕРБ, ОМГ Андрейка, а че трябва да си говорим нещата такива, каквито са и да се търси отговорност и от ДВЕТЕ формации.

Толкова ли е трудно за схващане?

Разтягане на локуми и чешане на език. Мнение, което може да се каже с 2 думи, че всички са маскари. Мнение, което всеки втори таксиметров шофьор изразява, без реално да предлага нещо по въпроса.

И за протокола, мотото на Да, България беше именно "за България" и "против мафията". Колкото и кусури да имат трите т. нар. десни политически формации, на фона на политическата обстановка в момента, оплюването им, не води до нищо друго освен увеличаване на процента на ГЕРБ и БСП. Точно заради хора като теб, имаме по 2-3% за РБ, Да БГ и НР и по 30 за БСП/ГЕРБ. Щото нали "трите покемонски формации заслужено са извън парламента". Аре кур за такива, уж десни хора. Нека управляват вовеки и веков герберасти, комунета и патрЕоти, щото десните за нищо не стават и са същите мафиоти.


Профил Skype

Аватар
Регистриран на:
08 Фев 2008 21:42
Мнения: 8550
В момента играе: Російський військовий корабель? Іди нахуй!
Заглавие: Re: Сирийската гражданска война / Ислямската държава
Публикувано на: 17 Юли 2017 00:54


В кофти настроение съм и тоя път не виждам причина да си подбирам думите - нещо, за което принципно ми се налага да полагам съзнателни усилия след като ви прочета плиткоумията тук.

Обаче се превръщаш се в абсолютно нетърпим лайнар и почвам вече да ти се дразня, въпреки че на няколко пъти съм полагал усилия да си замълча и да не те антагонизирам точно тебе специално.

Разликата между ГЕРБ и БСП може да е била малка, но перспективите за коалиционни партньори пред ГЕРБ са повече отколкото тези пред БСП. Така е било, така и ще бъде още доста време.

Цитат:
Като цяло съм останал с впечатление, че що се отнася до БГ политика аз, ти и Андрей имаме горе-долу сходни възгледи. Затова изобщо не разбирам какво е това дребнаво заяждане от твоя страна.


От някакво време си имаш имаш някакъв проблем с мен конкретно, иначе изобщо нямаше да се намесиш в разговора, така че аре да не си подмятаме топката. По отношение на бг политиката заяждането си е от страна на Андрей с "умерените" десни и т.н. подмятания към мен и Гипо. В тоя случай аз го подхванах с това, че демонстрира забележителна липса на усет за нюанс в международната политика.

Оттам нататък - по един или друг начин съм бил ангажиран с т.нар десни бг партии в пъти повече от теб, Андрей или който и да било форумен келеш, който ще ми държи сметка, че съм си позволил да отворя приказка против тях - казвам го чисто и просто като необходим факт, не е нещо, което да ми вдига пишката. Мотото на Да, България го знам перфектно, и хората там ги познавам с една идея по-добре от вас, истинските десни ( :lol: ) същото и с Нова Република. Това далеч не е факт, от който да извличам някаква гордост, но е именно факт, на фона на който някакви реплики от порядъка на "заради хора като теб тоя и оня имал два процента" и т.н. ме карат да ти пратя мутри, щото не можеш да останеш толкова безнаказано прост, сещаш ли се.

+ че Да, България не е дясна партия и никога не са го твърдяли
+ че не разбирам как като гласувам за някоя от трите формации, пак съм виновен, че не са влезли - дееба тия хора като мене бе, всеки път им гласуваме доверие, те не го оправдават, търсим им отговорност и те ни обвиняват, че заради хора като нас се били провалили :lol:

Кучко. Моля те.

Заслужено са извън парламента, понеже ДСБ са идеалисти, скъсали с реалността и без капацитет за управление. Заслужено са извън парламетна, понеже РБ предпочете да остане на всяка цена във властта, вместо да последват ДСБ и да придадат поне някаква тежест на принципното им, но иначе наивно решение. Заслужено са извън парламента, защото въпреки факта, че ДСБ бяха единствените, застанали зад Христо Иванов в най-тежките му моменти от битката за съдебна реформа, той направи собствен политически проект и отказа подадената му ръка за общо явяване на избори от страна на ДСБ. ДСБ пък отказаха подадената ръка от страна на РБ 2.

Избирателите на тия три партии, събрани заедно в най-добрия случай не могат да достигат до 500 000. Ще ми обясниш ли някакси чисто математически как хора като мен, гласувал за Нова Република, Драган, гласувал за ДАБГ и Петкан, гласувал за РБ, сме виновни, че тия абсолютни келеши не са в парламента, когато решението да се явят поотделно е изцяло тяхно и е абсолютно единствената причина да са навън? Аз, Драган и Петкан със сигурност не бихме имали нищо против хората, за които сме гласували, да са обединени в парламента, ВЕРВАЙ МИ.

Бях се засилил да ти кажа, че колкото повече пишеш някакви неща, на толкова по-голям тъпунгер ми приличаш - още когато преди време изплиска някаква тотална глупост и всички ти скочиха, забравих вече за какво ставаше дума, но викам си - тъпо е така на влака, ше си замълча.

Тоя път обаче няма, та ше те питам пак - след като съм изгубил толкова часове безвъзмезден труд, за да могат тия ПОКЕМОНИ да влязат, с какво точно аз съм виновен, че те решиха да се нацепят и какво точно мен ме прави "уж десен", а теб те прави автентично десен вместо пробит форумен драскач, който обожава да спори, цитирайки по точки? :lol:

Също така, понеже са ти заключителните думи и подчертават опита ти да ми характеризиращ отношенеито към десните, кога съм намекнал дори, че те са "същите мафиоти" като ГЕРБ и БСП? Не само сега, кога изобщо във форумната ни история дори бегло съм изказал такава позиция? Елаборирай.

Онова "всички са маскари", което ми сложи в устата също. И него не съм го казвал.

Смисъл, тъпако ханс, аз в рамките на колко поста точно ше трябва да го кажа това - ГЕРБ и БСП са двете страни на една и съща монета и не, много твърдо отказвам да легитимирам начина на мислене, че избора на едната пред другата може да представлява избор на по-малко зло. Нали точно това обяснявах досега.

Ако изобщо може да се говори за някаква алтернатива, естествено, че тя ще е от кръга на тия т.нар. десни отломки, които останаха. Но не, не заслужават да влязат в тоя си вид, в който размахват среден пръст на избирателите си. Те дори да бяха влезли, дори първа политическа сила да бяха, в тоя си насипен, дезорганизиран и лишен от единство и идеи вид чисто и просто нямат управленски капацитет. Явно хората с некви стандарти не сме десни :lol:

Иначе за избора между ГЕРБ и БСП - за последен път. Вадя пластелин и обяснявам като за тъпунгери - сори, че досега не съм го правел така, ма честно казано едва от известно време почна да ми се прокарва мисълта, че май си значително по-тъп отколкото мислех.

Между ГЕРБ и БСП съществува символична разлика - ако трябва да избирам само между двете, ще бъде ГЕРБ, естествено. Впрочем, това няма нищо общо с това дали съм автентично десен като вас, шматки безподобни. ГЕРБ не са десни. Да се гласува трябва - който за когото иска.

Създаването на илюзия, че правейки избор за едните за сметка на другите, извършваш акт, който създава някаква значима разлика, е безумно. И в двата случая България остава мафиотска държава. Разликата е, че в единия мафията се подкрепя от ЕС, а в другия -
от Русия. Алтернатива трябва да дойде от дясно. За да се формира тя обаче, трябва да спре илюзията, че ГЕРБ са viable опция срещу БСП. Голяма работа, че съм избрал на думи във форума Радев пред Цачева - едно на ръка в крайна сметка гласувах за нея, второ - дори да не бях, двамата са еднакво неприемливи и разговорът изобщо не трябва да е на тая плоскост. Цялата ни сладурска дискусийка произхожда от това, че Андрей има някакъв проблем със схващането на тази идея и го решава като ме троли, че не съм достатъчно десен - нещо, заради което с удоволствие му отвръщам със същото. Реално нищо не предлагам, защото няма нужда - който си гласува вдясно, да си гласува там. Само

малко вече

почва да ме дразни

някакви мърши да ми обясняват аз колко съм десен

на базата на това, че съм казал нещо добро за кандидат на БСП на фона на такъв на ГЕРБ, когато при едни избори, в които нещата са сведени до избор между тях, играта вече е загубена за пореден път

капиш?

Та в светлината на тези неща, да ви питам и двамата - замисляли ли сте се, че може би пък заради десни като вас живеем в продънена кочина?

А, да - само някой лайнар да се пробва да ме цитира избирателно за нещо вместо да се понапъне да схване цялостната мисъл, майка ви жална тогава. :lol:

___________________________________
"Моридина, който по принцип е човек интелигентен с богата обща култура,
но в същността си е комплексиран простак..."

- Алминатора


"напарфюмиран печен ебач"
- кримсънчето


Профил

Аватар
Регистриран на:
01 Окт 2005 20:03
Мнения: 6131
Местоположение: Sofia/Bulgaria/EU
В момента играе: League of Legends
Заглавие: Re: Сирийската гражданска война / Ислямската държава
Публикувано на: 19 Юли 2017 15:06


Маце Борко написа:
А, да - само някой лайнар да се пробва да ме цитира избирателно за нещо вместо да се понапъне да схване цялостната мисъл, майка ви жална тогава. :lol:



Цитат:
Ще ми обясниш ли някакси чисто математически как хора като мен, гласувал за Нова Република, Драган, гласувал за ДАБГ и Петкан, гласувал за РБ, сме виновни, че тия абсолютни келеши не са в парламента,


Всъщност аз лично не те обвинявам в това. Даже съм съгласен с почти всичко което написа. Това в което те обвинявам, е че благодарение на хора като теб Румен Радев стана президент. Но да не се връщаме на въпроса.

От нещата които ти и Мейстера написахте, имам да кажа едно нещо. БСП и ГЕРБ не са едно и също нещо. Даже нямат "минимални разлики". ГЕРБ-аджийте са партия основаваща се на "усвояването" на еврофондове. За това са толкова силни в местната власт. Цоцането на европари е номера им в живота. Не, че ми е приятно, не че ги одобрявам, но това ги прави партия фундаментално обвързана с Европа.

На БСП и ДПС им се плаща в рубли. Което е много лошо. Това ги превръща в САТАНАТА. И макар да не одобрявам ГЕРБ в случаите в които трябва да се избира винаги бих ги предпочел пред БСП.

___________________________________
http://www.divinitas-crew.com
Ghost reporting!


Профил ICQ

Аватар
Регистриран на:
31 Май 2010 19:52
Мнения: 1382
Местоположение: бегето
В момента играе: PTSD simulator
Заглавие: Re: Сирийската гражданска война / Ислямската държава
Публикувано на: 19 Юли 2017 21:09


Интересно как за Мосул нямаше крокодилски сълзи от западните медии.

___________________________________
Горд психопат, социопат, олигофрен, аутист, сериен убиец, евреин, темерут. (няма градация)
PISO MOJADO, DIRTBAG!


Профил

Аватар
Регистриран на:
31 Май 2010 19:52
Мнения: 1382
Местоположение: бегето
В момента играе: PTSD simulator
Заглавие: Re: Сирийската гражданска война / Ислямската държава
Публикувано на: 20 Юли 2017 12:46


Спрямо Алепо имах в предвид, крокодилските сълзи продължават за Алепо, ама няма никакви за Мосул.

Иначе, умерените джихадисти и ЦРУ BTFO

___________________________________
Горд психопат, социопат, олигофрен, аутист, сериен убиец, евреин, темерут. (няма градация)
PISO MOJADO, DIRTBAG!


Профил

Заглавие: Re: Сирийската гражданска война / Ислямската държава
Публикувано на: 20 Юли 2017 16:42


Жал ми е за този войник, нека да почива в мир :!: Голям контраст спрямо голяма част от бунтарите, било в умерен или краен вариант :!:

___________________________________
Нещо остроумно

Sturm написа:
къв ханс бе...


Профил

Аватар
Регистриран на:
31 Май 2010 19:52
Мнения: 1382
Местоположение: бегето
В момента играе: PTSD simulator
Заглавие: Re: Сирийската гражданска война / Ислямската държава
Публикувано на: 20 Юли 2017 20:37


И още малко добри новини Маккейн го диагностицираха с мозъчен тумор.

___________________________________
Горд психопат, социопат, олигофрен, аутист, сериен убиец, евреин, темерут. (няма градация)
PISO MOJADO, DIRTBAG!


Профил

Цар
Аватар
Регистриран на:
18 Ное 2001 08:24
Мнения: 8447
Местоположение: Амстердам, Нидерландия
Заглавие: Re: Сирийската гражданска война / Ислямската държава
Публикувано на: 22 Юли 2017 09:56


нелегален написа:
Маккейн и досега беше маргинал в Ю-Ес външната политика, но все пак си имаше тежестта и влиянието. Потенциално следствие от диагнозата му и съпътстващото я му постепенно отдръпване от политиката би било по-малко вмешателство на САЩ в Украйна и позволяване на Русия да извоюва още повече влияние там...
Тоест Русия ще се доближи още повече до България.
Ура! :) 8)

При положение, че българската икономика е 25% от Русия, колко повече ѝ е нужно да се приближава, тя вече си е тук. :arrow:

___________________________________
QVOD·EST·SVPERIVS
EST
·SICVT
QVOD
·EST·INFERIVS


Профил WWW
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  

Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
 
Иди на:  
cron
© 2009 PC Mania | Реклама | Контакти web by: ilyan.com