Иди на:  
търсене   регистрация   чат   помощ   правила   влизане в сайта
Автор Съобщение

Заглавие: Re: Генецецка
Публикувано на: 13 Ное 2016 20:12


Радев имаше уникалния шанс да е кандидат на БСП без да членува там и да има срещу себе си кандидат като Цецка :!:

___________________________________
Нещо остроумно

Sturm написа:
къв ханс бе...


Профил

Аватар
Регистриран на:
22 Ное 2006 18:05
Мнения: 4480
Местоположение: София
Заглавие: Re: Генецецка
Публикувано на: 13 Ное 2016 21:55


Айде, честита оставка. Само да не се върне пак след две години по това време. едит: не съм гласувал на балотажа, не подкрепям никой от тези двама кандидати. От една страна смятам, че няма нужда от оставка и ББ сам се натресе в тази каша с манията му да контролира всяка една институция. От друга страна, достатъчно гафове направи ББ последно време и ми стана доста противен. Ще видим нататък.

___________________________________
тежки нокаути


Профил

Аватар
Регистриран на:
25 Ное 2003 14:16
Мнения: 1985
Заглавие: Re: Генецецка
Публикувано на: 13 Ное 2016 22:23


Какви две години... вървим си към сигурни предсрочни пролетта. Но колко удобно се получи оставка точно преди приемането на бюджет 2017 :D :D :D

Аз написа:
Радев имаше уникалния шанс да е кандидат на БСП без да членува там и да има срещу себе си кандидат като Цецка :!:


Абсолютно... Най-малоумната кандидатура и то направена в последния момент. Та кой нормален си е представял като главнокомандващ на армията ни да бъде леля Цецка. Нищо против жената и качествата и но не и като президент на страната.

___________________________________

--Gort!Klaatu barada nikto!--


Профил ICQ

Аватар
Регистриран на:
01 Окт 2005 20:03
Мнения: 6131
Местоположение: Sofia/Bulgaria/EU
В момента играе: League of Legends
Заглавие: Re: Генецецка
Публикувано на: 13 Ное 2016 22:31


The Wolf написа:
Току-що се върнах от избирателната секция. Пред входа ми се бяха събрали доста квартални пияници. Гледаха си телефоните и пиеха. Говореха за някакви гозби и как ако Радев загуби ще имигрират в Македония. Дай Боже, си рекох, ама уви явно не се получи!

Да ни е честит новия президент Уйова глава! Интересно ми е какво мисли Андрей за бъдещето на България и какво ще става според него оттук насетне.


Ми какво да ти кажа брат, такива като Морко и Гипо ги решиха тези избори. Не обвинявам, хора като Сам, които са си комунисти и русофили по душа и си подкрепят Радев щото това отговаря на разбиранията им, обаче тея дето ми се пишат на големи европейци, а гласуват за БСП затриват държавата.

Не искам да бъда много песимистичен, но общо взето на ТЪПИЯ български народ, очевидно пак му е достатъчен малкият напредък и крехкото икономическо възстановяване, та реши да върне нещата отново в ръцете на хората които 100% ще преебат всичко. Супер ще ни е сега с про-руски президент и неясно какво правителство.

___________________________________
http://www.divinitas-crew.com
Ghost reporting!


Профил ICQ

Аватар
Регистриран на:
08 Сеп 2009 20:35
Мнения: 2308
Заглавие: Re: Генецецка
Публикувано на: 13 Ное 2016 22:35


https://www.youtube.com/watch?v=sWGjdtKv2kk

:D


Профил

Аватар
Регистриран на:
01 Окт 2005 20:03
Мнения: 6131
Местоположение: Sofia/Bulgaria/EU
В момента играе: League of Legends
Заглавие: Re: Генецецка
Публикувано на: 13 Ное 2016 22:40


vanmx написа:
https://www.youtube.com/watch?v=sWGjdtKv2kk

:D

Добър пилот е и мен ме кефи не мога да отрека.

___________________________________
http://www.divinitas-crew.com
Ghost reporting!


Профил ICQ

Аватар
Регистриран на:
25 Ное 2003 14:16
Мнения: 1985
Заглавие: Re: Генецецка
Публикувано на: 13 Ное 2016 22:50


Liberty написа:
Супер ще ни е сега с про-руски президент и неясно какво правителство.

Тоя "про-руски" президент е завършил в САЩ. И е отговорен за не малко съвместни учения с НАТО. И в качеството си на президент ще има точно толкова реално участие в политическия живот на страната колкото и останалите... т.е никакво!
Стига се палехте и делите вече, че ми се повръща от цялата политическа лайнарщина в жалката ни държава.

___________________________________

--Gort!Klaatu barada nikto!--


Профил ICQ

Аватар
Регистриран на:
08 Сеп 2009 20:35
Мнения: 2308
Заглавие: Re: Генецецка
Публикувано на: 13 Ное 2016 23:13


Liberty написа:
Добър пилот е и мен ме кефи не мога да отрека.


Абсолютно. Винаги ме е кефел. Твърде трудно ми е един елитен военен пилот да ми стане несимпатичен.

Но да, някои хора може да са готини, ама като политически възгледи да са пълна скръб (това май важи за повечето останали хора в тоя форум :D ). Щеше да бъде по-добре да си лети с изтребителите и да не се занимава с политика.

Съгласен съм че про-руски президент и БСП на власт е най-лошото нещо което можеше да стане. Затова гласувах макар и с нежелание за лелката от ГЕРБ. Ще е интересно дали Бойко наистина ще си подаде оставката.


Профил

Аватар
Регистриран на:
08 Фев 2008 21:42
Мнения: 8550
В момента играе: Російський військовий корабель? Іди нахуй!
Заглавие: Re: Генецецка
Публикувано на: 13 Ное 2016 23:28


Liberty написа:
The Wolf написа:
Току-що се върнах от избирателната секция. Пред входа ми се бяха събрали доста квартални пияници. Гледаха си телефоните и пиеха. Говореха за някакви гозби и как ако Радев загуби ще имигрират в Македония. Дай Боже, си рекох, ама уви явно не се получи!

Да ни е честит новия президент Уйова глава! Интересно ми е какво мисли Андрей за бъдещето на България и какво ще става според него оттук насетне.


Ми какво да ти кажа брат, такива като Морко и Гипо ги решиха тези избори. Не обвинявам, хора като Сам, които са си комунисти и русофили по душа и си подкрепят Радев щото това отговаря на разбиранията им, обаче тея дето ми се пишат на големи европейци, а гласуват за БСП затриват държавата.

Не искам да бъда много песимистичен, но общо взето на ТЪПИЯ български народ, очевидно пак му е достатъчен малкият напредък и крехкото икономическо възстановяване, та реши да върне нещата отново в ръцете на хората които 100% ще преебат всичко. Супер ще ни е сега с про-руски президент и неясно какво правителство.


glasuwah za cacheva - naj-weche zashtoto sledobeda weche beshe qsen rezultata i ne wijdah smisyl da si sera na record-a na glasuvane, koito vinagi e bil desen

ne che tq e realno desen kadidat

i ne che imashe nqkakwo znachenie, zashtoto ne horata, a borisov nosi vinata za towa, koeto se sluchwa

toi zatri dyrjavata s idiotskoto si povedenie, a ne tiq, deto ne iskat da imat chovek kato cacheva za prezident, sori

sledwashtiq pyt, kogato ti predloji da glasuwash za toku shto izsrano lajno, pak li shte si poemesh dylboko dyh i shte go lapnesh cqloto?

Bylgariq dnes ne glasuwa za BSP, tq prosto razwq za pyrwi pyt sredniq pryst na GERB, koito qwno bqha izpadnali w pylna samozabrawa

koeto e neshto prekrasno wsyshtnost - na borisow trqbwa da mu e qsno, che nishto weche ne mu e w kyrpa wyrzano i shte trqbwa da dawa rezultati w opredeleni naprawleniq, ako iska podkrepata na horata

koeto, syglasi se, e mnogo po-smislen wariant ot tozi da glasuwame za nego, shtoto da ne doidat BSP

tl:dr - get over yourself, oligofren; pochni da mislish v perspektiwa


P.S. a, da, shtqh da zabrawq - vdigam nazdravica za izmitaneto na kunewa i lukarski ot politikata - naj-hubawoto neshto ot tazi ostawka

___________________________________
"Моридина, който по принцип е човек интелигентен с богата обща култура,
но в същността си е комплексиран простак..."

- Алминатора


"напарфюмиран печен ебач"
- кримсънчето


Профил

Аватар
Регистриран на:
01 Окт 2005 20:03
Мнения: 6131
Местоположение: Sofia/Bulgaria/EU
В момента играе: League of Legends
Заглавие: Re: Генецецка
Публикувано на: 14 Ное 2016 00:46


Ей сега като дойдат БСП на власт се надявам да си доволен от мисленето си в перспектива - тъпак!

___________________________________
http://www.divinitas-crew.com
Ghost reporting!


Профил ICQ

Аватар
Регистриран на:
05 Юни 2011 15:04
Мнения: 1738
Местоположение: София,Люлин
В момента играе: Във форума.
Заглавие: Re: Генецецка
Публикувано на: 14 Ное 2016 00:54


Liberty написа:
Ей сега като дойдат БСП на власт се надявам да си доволен от мисленето си в перспектива - тъпак!

Не знам какво мислите вие, но ако БСП има над 25% подкрепа на парламентарните избори това ще е доста тревожно. Също притеснително е колко процента ще имат патриотите и дали няма именно те да са патерицата на комунагите в бъдещото правителство...


Профил Skype

Аватар
Регистриран на:
08 Фев 2008 21:42
Мнения: 8550
В момента играе: Російський військовий корабель? Іди нахуй!
Заглавие: Re: Генецецка
Публикувано на: 14 Ное 2016 07:56


Liberty написа:
Ей сега като дойдат БСП на власт се надявам да си доволен от мисленето си в перспектива - тъпак!


:lol:

Жал ми е за теб.

___________________________________
"Моридина, който по принцип е човек интелигентен с богата обща култура,
но в същността си е комплексиран простак..."

- Алминатора


"напарфюмиран печен ебач"
- кримсънчето


Профил

Аватар
Регистриран на:
21 Мар 2002 19:51
Мнения: 10928
Местоположение: София
Заглавие: Re: Генецецка
Публикувано на: 14 Ное 2016 09:34


Liberty написа:
Ми какво да ти кажа брат, такива като Морко и Гипо ги решиха тези избори.

Ех, ама толкова пък да нямаш капка акъл :(
Тия избори си ги решиха герб като сложиха цц за свой кандидат. Предвид това, заслужаваха да загубят. Другия път да пробват с бидон, а после пак да се сърдят и да хвърлят оставки :x.

Но да, 10000% са доизточили парите и са искали да се разкарат преди бюджет 2017. Алтернативата е да са решили, че сега имат по-голям шанс да спечелят и да си гарантират още 4 години. Трети вариант е бб да е със задълбочени психически проблеми и да е приел провала на изборите като предателство от страна на народа :lol:. Няма да забравя как не подаде ръка на Борис Бекер след един тенис мач по двойки, понеже Бекер имаше наглостта да покаже, че е бивш топ тенисист и победи бб :lol:.
Тук повечето сме против бсп, с тая разлика, че някои разбираме, че екс комунистите не са само там, а и в герб.

___________________________________
Гипчо ( ◕ Y ◕ )


Профил

Аватар
Регистриран на:
01 Окт 2005 20:03
Мнения: 6131
Местоположение: Sofia/Bulgaria/EU
В момента играе: League of Legends
Заглавие: Re: Генецецка
Публикувано на: 14 Ное 2016 10:02


Много е просто, като искате позитивна промяна, гласувайте и убедете повече хора да гласуват за Реформаторския Блок. Целта трябва да е постепенно десния вот да се прехвърли от тази самозвана партия ГЕРБ към истинската, смислена дясна партия РБ/ДСБ. Да дадете подкрепата си за червения гернерал е напълно лишено от всякакъв смисъл, няма никаква "перспектива" в това освен че страната ни ще направи крачка назад.

Честно казано не съм, чак толкова ядосан че Радев спечели, той ще бъде нашият следващ президент и аз приемам резултата от изборите. Изглежда достоен човек и се надявам да се покаже като такъв. Това което не мога да приема е тъпотията на Морко и Гипо (като събирателни образи, не го приемайте лично). Вярвам, че като цяло бройката на хората в България които са с десни възгледи е по-голям от типичните комунисти/русофили. Въпреки това обаче повечето от тях нямат никаква политическа култура, което позволява на далеч по-ориентираните левичари да направляват посоката на страната въпреки че са относително малцинство.

___________________________________
http://www.divinitas-crew.com
Ghost reporting!


Профил ICQ

Горд Пролетарий
Аватар
Регистриран на:
22 Фев 2012 13:46
Мнения: 6959
В момента играе: Serious Sam
Заглавие: Re: Генецецка
Публикувано на: 14 Ное 2016 11:35


Започвайте да се запасявате с мандарини и банани... Че и изходните визи ще връщат... :o

___________________________________
¯\_(ツ)_/ ¯


Профил Skype

Заглавие: Re: Генецецка
Публикувано на: 14 Ное 2016 12:13


:lol: :lol: :lol:


Профил

Аватар
Регистриран на:
01 Окт 2005 20:03
Мнения: 6131
Местоположение: Sofia/Bulgaria/EU
В момента играе: League of Legends
Заглавие: Re: Генецецка
Публикувано на: 14 Ное 2016 15:16


До колкото приемам всяко соц. проучване у нас с резерви ето какво казва Галъп, на въпроса "Ако парламентарните избори бяха днес?".

Все пак ГЕРБ ще бъде първа политическа сила с 31%, но веднага след това се нарежда БСП с 28%. Като се има предвид статистическата грешка и това че нещата могат да се променят до изборите виждаме, че на практика двете партии са равни. С помощта на ДПС и "Патриотите" БСП би могла съвсем спокойно да състави правителство в новия парламент. Да благодарим на Морко и Гипо и тяхното перспективно мислене :D

http://www.blitz.bg/obshtestvo/prvo-v-b ... 62757.html

___________________________________
http://www.divinitas-crew.com
Ghost reporting!


Профил ICQ

Аватар
Регистриран на:
20 Май 2014 15:11
Мнения: 422
В момента играе: не казвам
Заглавие: Re: Генецецка
Публикувано на: 14 Ное 2016 16:29


Е къв е смисъла тогава да се харчат едни милиони за поредните избори със същите мутри, които си подадоха оставката начело ? Боко Тиквата прекалено насериозно си взима ролята на феникс - месия :lol:

___________________________________
Rorschach написа:
Never compromise. Not even in the face of Armageddon. That's always been the difference between us, Daniel.


Профил

Аватар
Регистриран на:
05 Юни 2011 15:04
Мнения: 1738
Местоположение: София,Люлин
В момента играе: Във форума.
Заглавие: Re: Генецецка
Публикувано на: 14 Ное 2016 17:28


Волтажа хубаво задава въпроси, които остават без отговор, но и аз искам да го попитам нещо. Тъй като си доста активен на политическа тематика ми е интересно, при парламентарните избори пак ли ще гласуваш за БСП и ако да, защо?

Както писах преди, ако БСП вземе над 25% на изборите за парламент не само това ще бъде притеснителен показател, а и ще означава почти сигурно съставяне на тяхно правителство :?

От друга страна вече не виждам ясна причина да се гласува за Герб или реформаторите. Вторите може въобще да не влязат, след което закономерно да се разпаднат, а първите какво целят не ми е много ясно. Дори не знам при евентуална тяхна победа ще тръгнат ли да съставят правителство или ще излезе бат Бойко и ще каже, че минава в опозиция за известно време. Тегави времена...


Профил Skype

Аватар
Регистриран на:
22 Ное 2006 18:05
Мнения: 4480
Местоположение: София
Заглавие: Re: Генецецка
Публикувано на: 14 Ное 2016 17:39


Аз се замислих как Бойко е успял да изкара пълен мандат като кмет на София, с оглед на двата му незавършени мандата като премиер.

___________________________________
тежки нокаути


Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  

Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
 
Иди на:  
© 2009 PC Mania | Реклама | Контакти web by: ilyan.com