Иди на:  
търсене   регистрация   чат   помощ   правила   влизане в сайта
Автор Съобщение

Аватар
Регистриран на:
22 Ное 2006 18:05
Мнения: 4480
Местоположение: София
Заглавие: Re: [fun :)] "ако го направиш те признавам"
Публикувано на: 04 Окт 2016 11:06


Не знам за 89, ама аз съм 90 и бях мега зарибен по Ю Ги О и бая ми се подиграваха за това :oops: :lol:

___________________________________
тежки нокаути


Профил

Горд Пролетарий
Аватар
Регистриран на:
22 Фев 2012 13:46
Мнения: 6959
В момента играе: Serious Sam
Заглавие: Re: [fun :)] "ако го направиш те признавам"
Публикувано на: 04 Окт 2016 11:15


Е, че и аз съм 90 и все още се кефя на играта, даже по някога влизам да играя в Dueling Network, щото кинти за карти йок :D

___________________________________
¯\_(ツ)_/ ¯


Профил Skype

Аватар
Регистриран на:
10 Юли 2004 06:39
Мнения: 6843
Местоположение: София
Заглавие: Re: [fun :)] "ако го направиш те признавам"
Публикувано на: 04 Окт 2016 12:38


Serious Sam написа:
Ако ги направите тия неща ви признавам!

http://www.lifehack.bg/lifehealth/top-m ... ekzekucia/

Какво прочетох току-що :?
The Arrow написа:
нелегален написа:
THE PWNISHER написа:
Помня като бяхме малки винаги имаше няква мания да си разменяме "миришещи лисчета"(по едно време в детската градина ги бяха забранили щото били съдържали наркотици...хахах нема такива идиоти)


Помня го това. Поредната глупост измислена от затъпелите соц-лели, соц-чичовци, баби и дядовци. Ето защо са за трепане и за ебане тия хора! Шибани боклуци.



Волтажът преди и Волтажа сега :lol: :lol: :lol:

Ахахахахахахаххахахаха


Профил Skype

Аватар
Регистриран на:
01 Мар 2014 12:54
Мнения: 307
Заглавие: Re: [fun :)] "ако го направиш те признавам"
Публикувано на: 04 Окт 2016 13:37


Хах не, 93 съм. Просто добих навика да се пиша с 89 отпред през годините, щото обикновено това бяха единствените свободни числа при регистрация някъде...
И що бе ся дет съм за женене направо пак се събираме с един авер да си цъкаме ю-ги-о в парка. В
прочем брат ми е 88 и се скъсваше да играе югито, че даже и малко покемон още от времето, когато ги продаваха във вафли и нещо като малък покебол.


Профил

Аватар
Регистриран на:
10 Юли 2004 06:39
Мнения: 6843
Местоположение: София
Заглавие: Re: [fun :)] "ако го направиш те признавам"
Публикувано на: 04 Окт 2016 19:09


Аз съм 90 набор и също не съм имал никакъв интерес към това ю ги о. Помня когато навлезе в БГ, но бях вече твърде голям, за да ме зариби. Покемон май беше последното детско, което съм гледал.


Профил Skype

Аватар
Регистриран на:
07 Дек 2010 04:17
Мнения: 2105
Заглавие: Re: [fun :)] "ако го направиш те признавам"
Публикувано на: 08 Окт 2016 01:33


DarkAvenger89 написа:
Хах не, 93 съм. Просто добих навика да се пиша с 89 отпред през годините, щото обикновено това бяха единствените свободни числа при регистрация някъде...
И що бе ся дет съм за женене направо пак се събираме с един авер да си цъкаме ю-ги-о в парка. В
прочем брат ми е 88 и се скъсваше да играе югито, че даже и малко покемон още от времето, когато ги продаваха във вафли и нещо като малък покебол.


Don't grow up it's a trap са прекалено верно думи, са като бачкам 9-5 работа и гейминг животът ми яко надолу отиде, 2 неща винаги съм мразел - растенето и парите и сега те ми отнеха най-хубавото, нямам никаква мотивация да завършва някакви игри, на които толкова се дъхах - Deus Ex MD примерно - скапаната (не)оптимизация ме отказа, 10 минути да зареди някаква умряла хъб зона, аз да не я играя на картоф бе баси. The Witcher 3 - вече година го влача, накрая на главния куест съм и досега пренастройвах контроли, понеже CDPR могат да направят баси света, ама не могат да напишат 10 реда код да не ти променя контролите на всеки пач.

Което ме накара да разбера защо конзолите се купуват толкова, като ученик и студент ми беше забавно това да инсталирам и да настройвам игра на PC-то, беше ми един вид challenge, сега като 8 часа всеки ден ме чаленджват, искам да се прибера и да пусна и да работи като хората. Ше се става долен пезант май, то в края на деня като си смачкан боли те фара дали текстурите са Ultra или High, и без тва не можеш да ги фокусираш вече.

А да, и това че парите не те правят щастлив също се убедих, че правилно съм подозирал, затова и гледам да се мотая с колеги и да правя някакви смислени неща, мислим нещо board games night да си правим отвреме-навреме. Не се подлъгвайте по суми, мочмета, иначе ставаме просто цигани по време на избори, продаваме си бъдещето за две кебапчета дето днеска има, утре няма.

/offtopic over, back to yu-gi-oh


Профил

Аватар
Регистриран на:
08 Фев 2008 21:42
Мнения: 8550
В момента играе: Російський військовий корабель? Іди нахуй!
Заглавие: Re: [fun :)] "ако го направиш те признавам"
Публикувано на: 08 Окт 2016 10:41


Board game night е 10/10 като за събиране с хора в домашна обстановка с цел отмора.


Twilight Imperium 3 събиранията ще ги помня вечно, въпреки 9 часа изграждане на междугалактическа империя, студена война със звезди на смъртта по границите и непрекъснати въргали и предателства в Сената не е точно дефиницията на "отмора" :D


Image
Image

___________________________________
"Моридина, който по принцип е човек интелигентен с богата обща култура,
но в същността си е комплексиран простак..."

- Алминатора


"напарфюмиран печен ебач"
- кримсънчето


Профил

Аватар
Регистриран на:
07 Дек 2010 04:17
Мнения: 2105
Заглавие: Re: [fun :)] "ако го направиш те признавам"
Публикувано на: 08 Окт 2016 13:12


TY, волтаж.

Е такъв тип бордова игра винаги съм искал да пробвам, добра идея. :)


Профил

Заглавие: Re: [fun :)] "ако го направиш те признавам"
Публикувано на: 09 Окт 2016 13:12


Е, не е като "стрийптиза", на който станах свидетел в детската градина от едно другарче :shock:

___________________________________
Нещо остроумно

Sturm написа:
къв ханс бе...


Профил

Аватар
Регистриран на:
08 Сеп 2009 20:35
Мнения: 2308
Заглавие: Re: [fun :)] "ако го направиш те признавам"
Публикувано на: 09 Окт 2016 13:13


Е добре де, ставали са подобни работи :oops:


Профил

Горд Пролетарий
Аватар
Регистриран на:
22 Фев 2012 13:46
Мнения: 6959
В момента играе: Serious Sam
Заглавие: Re: [fun :)] "ако го направиш те признавам"
Публикувано на: 12 Окт 2016 09:00


Знаех си, че това ще стане меме от момента в който го видях за първи път!

___________________________________
¯\_(ツ)_/ ¯


Профил Skype

Аватар
Регистриран на:
21 Мар 2002 19:51
Мнения: 10928
Местоположение: София
Заглавие: Re: [fun :)] "ако го направиш те признавам"
Публикувано на: 12 Окт 2016 12:35


нелегален написа:
ъ-ъ-ъ... гайс...? ...гайс??

...

шит.

пак ли само аз съм с преебано развитие :X

В периода 1-4ти клас съм се опипвал взаимно с няколко момиченца вкъщи. Уж си играехме, пък все се стигаше до това да си опипваме половите органи един на друг и да симулираме, че се "ебеме". Най-странното е, че аз не съм бил подстрекател, просто се случваше. Даже имаше една, която само това искаше да правим и аз като и предложих да разнообразим като играем на карти, си тръгна от нас полу разревана. След това беше казала на големия си брат, че съм я тормозел и той метна 3 яйца по балкона ни. Накрая майка ми като се прибра ме преби, понеже целия балкон беше омазан с яйца. След това като видя, че почти всички картофи от щайгата липсват (защото се опитвах да отмъстя, целейки онзи с яйцата :lol: ), пак ме наби.
След това се преместихме на друго място и нямаше мераклийки за опипване :D

___________________________________
Гипчо ( ◕ Y ◕ )


Профил

Аватар
Регистриран на:
10 Юли 2004 06:39
Мнения: 6843
Местоположение: София
Заглавие: Re: [fun :)] "ако го направиш те признавам"
Публикувано на: 12 Окт 2016 18:44


При мен никога не е имало дори нещо близко до това, което разказвате. Ма то и сега на дърти години пак няма такива работи, така че може проблема да е в мен :D :oops:


Профил Skype

Аватар
Регистриран на:
21 Мар 2010 12:53
Мнения: 754
Заглавие: Re: [fun :)] "ако го направиш те признавам"
Публикувано на: 13 Окт 2016 01:30


:D :D :D


Профил

Аватар
Регистриран на:
01 Мар 2014 12:54
Мнения: 307
Заглавие: Re: [fun :)] "ако го направиш те признавам"
Публикувано на: 13 Окт 2016 02:25


Мда, тая тема отива към "най-неловката ситуация, в която сте изпадали 2.0".

И да, тези явления са сравнително нормални.Въпреки че според Фройд(очевидно грешно в днешно време, но не и преди 100г)трябва да се случват между 3-5г.
За "комплекса" ъъъ предвид, че никога не съм взимал Фройд много насериозно мога да ти дам само някво скалъпено обяснение - в общи линии това е остатъчен елемент от Едиповият комплекс при който образът не бащата започва да се замества постепенно с образът на другите мъже или в случая съответно малки пишлемета.Момичето започва да изпитва вина на несъзнателно ниво поради новообразуващият се Свръх Аз, която се превръща в агресия към обекта - желание за унищожение на личността носеща неудоволствието. И тъй като тези работи се случват в несъзнаванато То се проявяват под формата на фантазия.
Не знам дали това има някакъв смисъл за теб...но пък това е Фройд so it does not necessarily have to make sense.

Forgive - wtf man ?!?

Да не съм напълно офтопик - като бяхме малки аз и няколко други тъпи пироманчета не само, че мятахме пиратки в редки лайна ми даже и ги събирахме в пликове и ги гърмяхме до по-скъпите коли - колко заслужен бой ми се е разминало тогава не е истина.


Профил

Аватар
Регистриран на:
21 Мар 2010 12:53
Мнения: 754
Заглавие: Re: [fun :)] "ако го направиш те признавам"
Публикувано на: 13 Окт 2016 03:47


:D :D :D


Профил

Аватар
Регистриран на:
21 Мар 2002 19:51
Мнения: 10928
Местоположение: София
Заглавие: Re: [fun :)] "ако го направиш те признавам"
Публикувано на: 13 Окт 2016 08:57


Доста сме обикаляли из квартала на времето, за да намерим възможно най-голямо лайно, което да гръмнем с пиратки :lol:. След това започнахме да обикаляме и да ловим гущери в един аквариум(събрахме си пари и го купихме) и накрая на деня ги пускахме, защото не бяхме лоши, просто имаше тръпка в залавянето.
Пак някъде 3-4ти клас, вечерта на 14ти септември батковците ни накараха да им наловим жаби, след това ги взеха, пречукаха ги и ги набучваха по някакви ключови места в двора на училището, та да има подобаваща украса за първия учебен ден :lol:
На 15ти всички учители и родители бяха в шок от гледката.

___________________________________
Гипчо ( ◕ Y ◕ )


Профил

Аватар
Регистриран на:
08 Сеп 2009 20:35
Мнения: 2308
Заглавие: Re: [fun :)] "ако го направиш те признавам"
Публикувано на: 13 Окт 2016 14:36


Като малък бях голямо пироманче - кефех се на всичко що гори и гърми. Веднъж набарах някакви много специални пиратки - големи, черни с фитил, без никакви надписи по тях. Подозирам че не бяха предвидени да се продават свободно, защото с една такава пошенсата кутия на кметството на село остана без дъно, а това бе бая дебела ламарина :shock: :D Една такава гръмнах, захлупена под тенджера. Като гръмна, тенджерата излетя сигурно на 30 метра. Баба ми така и не разбра къде и отиде бялата тенджера с цветчета... аз също :D Иначе пиратки в лайна, в бутилки, в кошчета за боклук, на терасата на съседа, в коридора на блока, в шахтата на асансьора и т.н - това си бяха неща които се случваха в края на всяка година. Да не говорим колко пъти съм палил контейнера за боклук пред блока, а веднъж щях да подпаля апартамента като си играех със спирт, памук и запалка :D Лапешки истории.


Профил

Заглавие: Re: [fun :)] "ако го направиш те признавам"
Публикувано на: 15 Окт 2016 00:29


:lol: :lol: :lol:


Профил

Аватар
Регистриран на:
05 Юни 2011 15:04
Мнения: 1738
Местоположение: София,Люлин
В момента играе: Във форума.
Заглавие: Re: [fun :)] "ако го направиш те признавам"
Публикувано на: 15 Окт 2016 17:44


^Не бил чел, пък цитира определено изречение :lol: Колко пъти са те удряли фронтално в главата с камъка за да се превърнеш в това, което си днес, приятелче?

ПП: Вече виждам следващата темичка на Апостолчето - Удари с камък в главата: ползи и вреди...


Профил Skype
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  

Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
 
Иди на:  
cron
© 2009 PC Mania | Реклама | Контакти web by: ilyan.com