Иди на:  
търсене   регистрация   чат   помощ   правила   влизане в сайта
Автор Съобщение

Аватар
Регистриран на:
07 Дек 2010 04:17
Мнения: 2105
Заглавие: Pokemon GO (Голямото сипване 2016)
Публикувано на: 21 Юли 2016 23:46


Pokemon go мисля че е нещото, което половината форум може да каже в тази тема.


Профил

Аватар
Регистриран на:
10 Юли 2004 06:39
Мнения: 6843
Местоположение: София
Заглавие: Re: Какво играете в момента ?
Публикувано на: 23 Юли 2016 21:30


Съмнявам се, тука повечето одъртяхме достатъчно, за да можем да приемем такива модерни начини за забавление :D

Аз си го изтеглих на телефона това чудо и вчера като седнахме в парка се сетих да го пусна да видя дали няма някой покемон наоколо. Имаше нещо на няколко метра от пейката на която бяхме седнали ама ме домързя да ставам да го ловя :D

А някой ще ми обясни ли на какво се дължи целия този хейт към играта? Като отворя фейсбук, само за покемони чета. Имам чувството, че хората, които не играят играта, коментират повече от тези, които я играят. Ама нали всеки хейтър трябва да се произнесе. Прости ора.


Профил Skype

Аватар
Регистриран на:
10 Юли 2004 06:39
Мнения: 6843
Местоположение: София
Заглавие: Re: Какво играете в момента ?
Публикувано на: 24 Юли 2016 01:13


Сериозно ли не си видял хейт :shock: Явно са ни коренно различни средите.


Профил Skype

Цар
Аватар
Регистриран на:
18 Ное 2001 08:24
Мнения: 8447
Местоположение: Амстердам, Нидерландия
Заглавие: Re: Какво играете в момента ?
Публикувано на: 24 Юли 2016 09:09


Оо, аз виждам само и единствено хейт по адрес на Покемон и това честно казано откровено ме дразни. Ебати дърташката злоба, комплекси и предразсъдъци от хора на моята възраст и то по адрес на нещо, което очевидно обединява хората и ги прави щастливи. Само и само да се изтъкнат колко по-"интересен" живот водят и колко видиш ли не са мейнстрийм.. :arrow: :lol:

Аман от озлобени бедняци-стопаджии с ранички. :lol:

___________________________________
QVOD·EST·SVPERIVS
EST
·SICVT
QVOD
·EST·INFERIVS


Профил WWW

Заглавие: Re: Какво играете в момента ?
Публикувано на: 24 Юли 2016 11:27


:lol: :lol: :lol:


Профил

Аватар
Регистриран на:
22 Ное 2006 18:05
Мнения: 4480
Местоположение: София
Заглавие: Re: Какво играете в момента ?
Публикувано на: 24 Юли 2016 11:53


Аз пък не виждам хейт в моя фийд ами по-скоро разни ебавки и шегички от страниците като пабло ескобар, спиндерман и някви такива. Примерно: ако отидеш пред Плаза, ще можеш да хванеш покемоните Курвачу и Селянчу. :lol: Ама няма лошо де, смешни са. Иначе, първия покемон го хванах преди няколко дена в един магазин за обувки, докато чаках приятелката :lol: а снощи като седнахме на кафе имаше два-три в непосредствена близост и после още няколко в парка. :D Отделно вече няколко пъти се разминавам с групички лапета с телефон в ръка и естествено като се обърна се вижда Покемон на екраните. Голяма мания, голямо нещо, Нинтендо добавили 10 милиарда пазарна капитализация само за две-три седмици и то само заради тази игра :arrow:

___________________________________
тежки нокаути


Профил

Аватар
Регистриран на:
21 Мар 2002 19:51
Мнения: 10928
Местоположение: София
Заглавие: Re: Какво играете в момента ?
Публикувано на: 24 Юли 2016 12:17


Аз не виждам причина за хейт. Някаква игра, която я е имало в 100 други варианта преди това, е станала много известна. Смешни са ми хората, които си загиват заради нея и някакви чичаци като мене, дето обикалят да хващат покемони :lol:. Иначе още преди години бях чувал за тоя тип игри и даже в бг някакви хора обикаляха за чекпоинти и тн.

___________________________________
Гипчо ( ◕ Y ◕ )


Профил

Аватар
Регистриран на:
08 Сеп 2009 20:35
Мнения: 2308
Заглавие: Re: Какво играете в момента ?
Публикувано на: 24 Юли 2016 16:20


Ами то ако става на въпрос Starcraft не е първата стратегия, нито е най-добрата. Има тонове игри като diablo. А пък хора които даже не са виждали шутър направиха pre order на Overwatch и се късат да го играят. Рекламата и марката правят чудеса. Единствената подобна игра на тоя покемон за която знам е Ingress, но тя не е нито с покемони, нито е толкова широко рекламирана :D
И обективно погледнато в тая идея за augmented reality няма нищо лошо.


Профил

Аватар
Регистриран на:
10 Юли 2004 06:39
Мнения: 6843
Местоположение: София
Заглавие: Re: Какво играете в момента ?
Публикувано на: 24 Юли 2016 22:00


Цар Валентиниан I написа:
Оо, аз виждам само и единствено хейт по адрес на Покемон и това честно казано откровено ме дразни. Ебати дърташката злоба, комплекси и предразсъдъци от хора на моята възраст и то по адрес на нещо, което очевидно обединява хората и ги прави щастливи. Само и само да се изтъкнат колко по-"интересен" живот водят и колко видиш ли не са мейнстрийм.. :arrow: :lol:

Аман от озлобени бедняци-стопаджии с ранички. :lol:

+1.

По тяхната тъпа логика, че който играе е безживотник, би трябвало да оплюват много повече всички други игри, в които седиш у вас пред компютъра. Тук поне излизаш и имаш стабилен социален елемент.

Освен това не осъзнат, че точно до голяма степен направиха цялата тази мания по играта с тъпия си, необоснован хейт. Също както стана до известна степен и с Джъстин Бийбър. Хейта продава.


Профил Skype

Аватар
Регистриран на:
05 Авг 2012 18:08
Мнения: 784
Местоположение: София
В момента играе: Футбол, ама навън
Заглавие: Re: Какво играете в момента ?
Публикувано на: 31 Юли 2016 23:04


Ще си мразим Покемон играта колкото си искаме. В интерес на истината ако човек има малко акъл в главата си ще се досети кое не е наред. Меко казано жалко е 20-30 годишни хора да се въртят по НДК с хлапаците и да се правят на ловци на несъществуващи същества. Та те би трябвало да имат сериозни приоритети в живота си - учене, работа, семейство... Хубаво изтъквате позитиви, но всичките са лесно оборими.


Профил

Аватар
Регистриран на:
08 Сеп 2009 20:35
Мнения: 2308
Заглавие: Re: Какво играете в момента ?
Публикувано на: 01 Авг 2016 05:16


newcomer написа:
Та те би трябвало да имат сериозни приоритети в живота си - учене, работа, семейство...


Първо, няма такова нещо като "трябва". Не можеш да слагаш всички 20-30 годишнш под общ знаменател.

Второ, независимо от въдрастта, всеки има нужда от някакъв фън и не виждам как ловенето на несъществуващи същества изключва тия приоритети дето "трябвало" :D


Профил

Аватар
Регистриран на:
22 Ное 2006 18:05
Мнения: 4480
Местоположение: София
Заглавие: Re: Какво играете в момента ?
Публикувано на: 01 Авг 2016 11:16


Наистина не виждам какъв е проблема 20-30 годишни да цъкат по малко на ден. И аз имам покемон на телефона, но не съм забит денонощно да ги хващам ами най-вече като и без това съм излезнал да хвана няколко и това е. Никой не е казал, че тия дето се събират на НДК са денонощно там и нямат приоритети например като американеца дето напуснал работата си, за да хване всичките покемони. :lol:

___________________________________
тежки нокаути


Профил

Аватар
Регистриран на:
07 Дек 2010 04:17
Мнения: 2105
Заглавие: Re: Какво играете в момента ?
Публикувано на: 01 Авг 2016 11:29


То не трябва и парите на данъкоплатците да отиват за мерцедеси и брашно за политиците
не трябва и билетчето да е 1.60
не трябва и да има толкова свободия за циганите

не знам ако е жалко да си на 20+ и да играеш покемон го, то какво да кажем за хората, които пускат във фб статуси "аз не правя [трендинг нещото X]!", не казват какво по-умно правят от него като алтернатива (щото не правят), но е важното да се печелят фейсбук лайкове и да ставаме онлайн популярни с крайно кухи "статусчета"

покемоните са най-малкия проблем на всички ни, поне не ходиш да сереш на живота на някой друг с игрането му


Профил

Цар
Аватар
Регистриран на:
18 Ное 2001 08:24
Мнения: 8447
Местоположение: Амстердам, Нидерландия
Заглавие: Re: Какво играете в момента ?
Публикувано на: 04 Авг 2016 19:05


newcomer написа:
Та те би трябвало да имат сериозни приоритети в живота си - учене, работа, семейство...

:lol:

Ами ако си имам семейство от вече 11 години, приключил съм с институционализираното образование още преди две години и преди половин час съм свършил работа, какво, да се самоубивам ли бе дрисльо? :arrow:

Аз съм свободен гражданин и част от свободно общество в една свободна държава и нито ти, нито папата, нито халифа на Ислямската държава или върховния аятоллах могат да ми дават наклон на хуя как точно да си живея живота, а дръзнат ли да застанат ли на пътя на щастието ми ще се търсят по каналите. :arrow:
Да еба дементиралите ви дърташки съзнания да еба. :lol:

___________________________________
QVOD·EST·SVPERIVS
EST
·SICVT
QVOD
·EST·INFERIVS


Профил WWW

Аватар
Регистриран на:
22 Ное 2006 18:05
Мнения: 4480
Местоположение: София
Заглавие: Re: Какво играете в момента ?
Публикувано на: 04 Авг 2016 19:47


Цар Валентиниан I написа:
newcomer написа:
Та те би трябвало да имат сериозни приоритети в живота си - учене, работа, семейство...

:lol:

Ами ако си имам семейство от вече 11 години, приключил съм с институционализираното образование още преди две години и преди половин час съм свършил работа, какво, да се самоубивам ли бе дрисльо? :arrow:

Аз съм свободен гражданин и част от свободно общество в една свободна държава и нито ти, нито папата, нито халифа на Ислямската държава или върховния аятоллах могат да ми дават наклон на хуя как точно да си живея живота, а дръзнат ли да застанат ли на пътя на щастието ми ще се търсят по каналите. :arrow:
Да еба дементиралите ви дърташки съзнания да еба. :lol:

8)

___________________________________
тежки нокаути


Профил

Цар
Аватар
Регистриран на:
18 Ное 2001 08:24
Мнения: 8447
Местоположение: Амстердам, Нидерландия
Заглавие: Re: Какво играете в момента ?
Публикувано на: 04 Авг 2016 20:01


IC1101 написа:
Цар Валентиниан I написа:
newcomer написа:
Та те би трябвало да имат сериозни приоритети в живота си - учене, работа, семейство...

:lol:

Ами ако си имам семейство от вече 11 години, приключил съм с институционализираното образование още преди две години и преди половин час съм свършил работа, какво, да се самоубивам ли бе дрисльо? :arrow:

Аз съм свободен гражданин и част от свободно общество в една свободна държава и нито ти, нито папата, нито халифът на Ислямската държава или върховният аятоллах могат да ми дават наклон на хуя как точно да си живея живота, а дръзнат ли да застанат ли на пътя на щастието ми ще се търсят по каналите. :arrow:
Да еба дементиралите ви дърташки съзнания да еба. :lol:

8)

___________________________________
QVOD·EST·SVPERIVS
EST
·SICVT
QVOD
·EST·INFERIVS


Профил WWW

Аватар
Регистриран на:
13 Дек 2003 12:57
Мнения: 5224
Заглавие: Re: Какво играете в момента ?
Публикувано на: 04 Авг 2016 23:15


Цар Валентиниан I написа:
newcomer написа:
Та те би трябвало да имат сериозни приоритети в живота си - учене, работа, семейство...

:lol:

Ами ако си имам семейство от вече 11 години, приключил съм с институционализираното образование още преди две години и преди половин час съм свършил работа, какво, да се самоубивам ли бе дрисльо? :arrow:

Ей, голям си значи! Постигнал всичко в живота и до преди месец само покемоните ти липсваха за да направят живота ти перфектен! Евала!

___________________________________
We're nothing like God. Not only do we have limited powers, but sometimes we're driven to become the devil himself. What's your answer this time?
Repeat carefully after me! This world is made... This world is made of... made of... LOVE AND PEACE!


Профил

Заглавие: Re: Какво играете в момента ?
Публикувано на: 05 Авг 2016 00:21


:lol: :lol: :lol:


Профил

Аватар
Регистриран на:
05 Авг 2012 18:08
Мнения: 784
Местоположение: София
В момента играе: Футбол, ама навън
Заглавие: Re: Какво играете в момента ?
Публикувано на: 05 Авг 2016 09:50


Царю честити, не можа ли да напишеш просто "не съм съгласен"? Защо си склонен да се нахвърляш на всеки, който е с мнение, различно от твоето (дори да е онлайн)? Освен това, не знам защо написа всичките си житейски постижения - не ми пука? Не те познавам и не искам да знам какво става в твоя живот. Аман от такива индивиди! Ако се изкажеш така в лицето на някого навън, ще се прибереш с торбичка, в която са зъбите ти. Научи се малко да контролираш тоя див балкански характер.


Профил

Цар
Аватар
Регистриран на:
18 Ное 2001 08:24
Мнения: 8447
Местоположение: Амстердам, Нидерландия
Заглавие: Re: Какво играете в момента ?
Публикувано на: 05 Авг 2016 09:59


Nandemonai написа:
Sentry написа:
Цар Валентиниан I написа:
:lol:

Ами ако си имам семейство от вече 11 години, приключил съм с институционализираното образование още преди две години и преди половин час съм свършил работа, какво, да се самоубивам ли бе дрисльо? :arrow:

Ей, голям си значи! Постигнал всичко в живота и до преди месец само покемоните ти липсваха за да направят живота ти перфектен! Евала!

Прости потребности като за прост човек.
Facebook-а, Instagram-а и игричките в app store-а са всичко което му трябва за да е щастлив. И само липсата на интернет може да застане на пътя на щастието му.
И най-лошото е това, че си е заврял главата толкова дълбоко в задника, че не осъзнава, че по нищо не се различава от останалите безгръбначни, които по цял ден стоят със забит в смартфона си поглед и въобще не отразяват случващото се около тях.

P.S. Спокойно князе, никой не ти дава наклон на хуя, живей си живота както искаш. Пожелавам ти някой ден да хванеш всички покемони.

Хах, опасявам се само един импотентен чекиджия като теб би имал потребност непрестанно да си доказва, че с нещо се отличава от другите и не е напълно безличен. :lol:
И изобщо не си въобразявай, че знаеш нещо за потребностите ми - достатъчно доказателство за това какъв предубеден нещастник си е че търсиш сметка на хората за приложенията на телефона им. Казах ти вече неведнъж - връщай се в тъжната ви темичка за дърти самотници, и така или иначе си е само за вас двамата.

Не съм сигурен как стигнахме до тук и честно казано не съм и подозирал, че някога ще доживея такива времена, но тотално издухваш нелегалния от водата с аутизма си. :lol: :arrow:

___________________________________
QVOD·EST·SVPERIVS
EST
·SICVT
QVOD
·EST·INFERIVS


Профил WWW
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  

Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
 
Иди на:  
cron
© 2009 PC Mania | Реклама | Контакти web by: ilyan.com