Иди на:  
търсене   регистрация   чат   помощ   правила   влизане в сайта
Автор Съобщение

Аватар
Регистриран на:
10 Юли 2004 06:39
Мнения: 6843
Местоположение: София
Заглавие: Re: Препоръчайте телефон
Публикувано на: 22 Май 2016 10:19


Стана! Мерси. Ся отивам в мтела и си показвам телефона на олигофрена дето ми вика, че ЛГ Г2 нямал 4Г.


Профил Skype

Аватар
Регистриран на:
22 Ное 2006 18:05
Мнения: 4480
Местоположение: София
Заглавие: Re: Препоръчайте телефон
Публикувано на: 21 Юни 2016 23:50


Der Meister написа:
Стана! Мерси. Ся отивам в мтела и си показвам телефона на олигофрена дето ми вика, че ЛГ Г2 нямал 4Г.


Какво стана ? :lol:

Иначе мнения за Huawei P9? Също така, между S7 и S7 Edge струва ли си да дам малко повече за екстрите на S7 Edge или спокойно мога да карам с S7 ?

___________________________________
тежки нокаути


Профил

Цар
Аватар
Регистриран на:
18 Ное 2001 08:24
Мнения: 8446
Местоположение: Амстердам, Нидерландия
Заглавие: Re: Препоръчайте телефон
Публикувано на: 22 Юни 2016 09:39


Някой да си е купувал Xiaomi-та от AliExpress? Че планувам да си продам А5-ицата и да си купя 2хMi4C. :lol:

___________________________________
QVOD·EST·SVPERIVS
EST
·SICVT
QVOD
·EST·INFERIVS


Профил WWW

Аватар
Регистриран на:
25 Ное 2003 14:16
Мнения: 1985
Заглавие: Re: Препоръчайте телефон
Публикувано на: 22 Юни 2016 15:28


Телефон от alliexpress не съм взимал, но наскоро си купих Xiaomi Mi Band 2 ... AlliExpress са част от групата Alibaba която е по-голяма от Ebay и Amazon взети заедно така, че що се отнася до сигурност няма причина за притеснение... Интересен приом е че AlliExpress плаща на продавач чак когато купувача потвърди, че си е получил стоката :)

___________________________________

--Gort!Klaatu barada nikto!--


Профил ICQ

Цар
Аватар
Регистриран на:
18 Ное 2001 08:24
Мнения: 8446
Местоположение: Амстердам, Нидерландия
Заглавие: Re: Препоръчайте телефон
Публикувано на: 22 Юни 2016 19:09


Да впрочем, и ако има някакво несъответствие в съдържанието на пакета с описанието в обявата направо full refund. :lol:

Дано само не го спрат на границата, че ще се изприщя.. .

___________________________________
QVOD·EST·SVPERIVS
EST
·SICVT
QVOD
·EST·INFERIVS


Профил WWW

Аватар
Регистриран на:
08 Фев 2008 21:42
Мнения: 8549
В момента играе: Російський військовий корабель? Іди нахуй!
Заглавие: Re: Препоръчайте телефон
Публикувано на: 22 Юни 2016 19:32


Продуктите от Aliexpress пристигат направо в пощата ти, което би трябвало да значи, че изобщо не ги спират на границата.

___________________________________
"Моридина, който по принцип е човек интелигентен с богата обща култура,
но в същността си е комплексиран простак..."

- Алминатора


"напарфюмиран печен ебач"
- кримсънчето


Профил

Цар
Аватар
Регистриран на:
18 Ное 2001 08:24
Мнения: 8446
Местоположение: Амстердам, Нидерландия
Заглавие: Re: Препоръчайте телефон
Публикувано на: 22 Юни 2016 20:29


Действително, макар че се опасявам че кутийките няма да минат през дупката във вратата.. което навярно означава, че ще ги примъкне негъра с буса, а не чичкото с колелото. :D

Да не дава господа де, но пък поне и до колкото знам отношението им към повечето неща холандците навярно не биха го спряли ако не са 100 кила телефони. :lol:

___________________________________
QVOD·EST·SVPERIVS
EST
·SICVT
QVOD
·EST·INFERIVS


Профил WWW

Аватар
Регистриран на:
25 Ное 2003 14:16
Мнения: 1985
Заглавие: Re: Препоръчайте телефон
Публикувано на: 22 Юни 2016 21:30


До късмет си е с пощите. Няма никакво значение от кой сайт е поръчано. Отворят ли пратката за проверка горите...Интересно, че в провинцията явно на лелките хич не им се занимава... един от телефоните ми който пристигна чрез PostNL за който холандците се бяха погрижили да сложат лепенки, че не отговоря на условията на ЕС, а си го взех от пощата без никакви проблеми... Докато в София една от пратките ми я спряха наскоро и си платих като поп на митницата :D

___________________________________

--Gort!Klaatu barada nikto!--


Профил ICQ

Супер Марио или Смърт
Аватар
Регистриран на:
01 Фев 2002 23:43
Мнения: 4867
Местоположение: Demented Mind
Заглавие: Re: Препоръчайте телефон
Публикувано на: 23 Юни 2016 00:45


Не съм сигурен как ще е с холандските пощи и колко ще отварят, но не дължиш мито ако е под 150EUR стоката, само но може би ще трябва да ходиш до пощата и да си платиш данъка.

___________________________________
<3Bandaids don't fix bullet holes<3
Taytay.


Профил

Цар
Аватар
Регистриран на:
18 Ное 2001 08:24
Мнения: 8446
Местоположение: Амстердам, Нидерландия
Заглавие: Re: Препоръчайте телефон
Публикувано на: 23 Юни 2016 10:57


Еми под е, 120 долара е Mi4 (тотално се разубедих от Mi4C и реших да заложа на сигурно с по-традиционен SoC) и ще ги пуснем за всеки случай по отделно адресирани съответно до мен и нея. И така или иначе гледам руснаците разправят, че ония са го писали на пакета с 4-5 пъти по-ниска цена, да не говорим че може и да го пуснат като подарък. Де да знам, досега доста бътплъгове в подобни опаковки сме поръчвали от Китай и не са ги спирали и отваряли, а и има някаква странна политика на PostNL към пратките от AliExpress. Поради някаква причина тракинг информацията в мобилното приложение се обновява едва като вече е пристигнало някъде тук в Холандия, и за каквото и да става въпрос чисто и просто тия пратки не ти ги носят до вратата. Играчка е малко с тия телефони работата, защото при всяко положение е най-добре и разумно да се префлашне системата като пристигнат апаратите, но си струват наистина. :arrow:

___________________________________
QVOD·EST·SVPERIVS
EST
·SICVT
QVOD
·EST·INFERIVS


Профил WWW

The King of Kings
Аватар
Регистриран на:
26 Дек 2002 14:16
Мнения: 3480
Заглавие: Re: Препоръчайте телефон
Публикувано на: 23 Юни 2016 23:12


Цар Валентиниан I написа:
Някой да си е купувал Xiaomi-та от AliExpress? Че планувам да си продам А5-ицата и да си купя 2хMi4C. :lol:


Купих едно Redmi Note 3 преди половин година точно от Aliexpress.
Препоръчвам селъра Top One. Има опция за доставка с DHL, която гарантирано не минава през митница и идва за десетина дни. За седмица пристигна в UK, а след няколко дни беше до вратата ми. Всичко точно. Не знам как го правят номера, защото знам, че по принцип DHL винаги минават през митница, но аз предпочитам този вариант, защото честно казано от Китай са ми идвали поръчки за 2 седмици, идвали са ми и за 4 месеца. Освен това по тези митници си е разправия и губене на време.

http://www.aliexpress.com/store/342812

___________________________________
Цитат:
az se nadqvam planeta turneto da e ludnica taq godina!


Профил ICQ

Аватар
Регистриран на:
25 Ное 2003 14:16
Мнения: 1985
Заглавие: Re: Препоръчайте телефон
Публикувано на: 24 Юни 2016 23:04


Както е тръгнало скоро врътката със склад в UK няма да минава :lol: :lol: :lol:

___________________________________

--Gort!Klaatu barada nikto!--


Профил ICQ

Аватар
Регистриран на:
05 Юли 2006 13:52
Мнения: 8122
Заглавие: Re: Препоръчайте телефон
Публикувано на: 04 Юли 2016 16:54


Абе пичове
Евентуално има възможност да получа айфон 6с плюс в замяна на моя, и, доста му свинках вече, дали си струва? Или да чакам да излезе 7 и вече наистина да стане голямо ъпгрейдване? Позаебал съм телефоните, ако някой е в нечение, моля да изкаже мнение по въпроса.


Профил

Аватар
Регистриран на:
20 Май 2014 15:11
Мнения: 422
В момента играе: не казвам
Заглавие: Re: Препоръчайте телефон
Публикувано на: 06 Юли 2016 07:20


Хубавото на Айфоните е, че държат цена и после като ти писне може да го продадеш лесно, стига да не си си го навирал в гъза, разбира се...

___________________________________
Rorschach написа:
Never compromise. Not even in the face of Armageddon. That's always been the difference between us, Daniel.


Профил

Аватар
Регистриран на:
22 Ное 2006 18:05
Мнения: 4480
Местоположение: София
Заглавие: Re: Препоръчайте телефон
Публикувано на: 06 Юли 2016 10:21


Buttersa написа:
Хубавото на Айфоните е, че държат цена и после като ти писне може да го продадеш лесно, стига да не си си го навирал в гъза, разбира се...


Мда, аз така направих с моя iPhone 6, много се колебах дали да си взема такъв, че само с Андройд съм бил, взех си един, поиграх си три месеца, писна ми и го продадох чрез заложната къща на един познат само за 150 лева загуба, мисля че беше и си взех HTC M9, с който направих година и месец вече.

Споменавайки това, М9 е изключително добър телефон въпреки някой дефекти, които ме дразнят, като например загуба на обхват в заведения/помещения под улично ниво, както и влошаване на качеството на разговора, което се появява от време на време, както и камерата, която не е нещо особено. Но като се абстрахираме от това софтуера на телефона все още работи изключително бързо и гладко и изобщо не ми е забивал.

До края на годината мисля да съм си взел новия Galaxy S7 понеже ми изглежда много як от това, което видях до сега, но нека пак да попитам кои са най-добрите Андройд телефони за тази година когато става дума за издръжливост на батерията, да не се губи покритието, както описах по-горе, бърз изчистен софтуер, както и добро качество на разговор ?

___________________________________
тежки нокаути


Профил

Аватар
Регистриран на:
08 Фев 2008 21:42
Мнения: 8549
В момента играе: Російський військовий корабель? Іди нахуй!
Заглавие: Re: Препоръчайте телефон
Публикувано на: 06 Юли 2016 12:33


Image

___________________________________
"Моридина, който по принцип е човек интелигентен с богата обща култура,
но в същността си е комплексиран простак..."

- Алминатора


"напарфюмиран печен ебач"
- кримсънчето


Профил

Дидко Бандитко
Аватар
Регистриран на:
28 Сеп 2002 08:47
Мнения: 16966
В момента играе: No man's sky
Заглавие: Re: Препоръчайте телефон
Публикувано на: 21 Юли 2016 08:33


От април баща ми вече кара с Redmi 3 и е много доволен. Браво на китайците!

Сега и аз ще се ориентирам най-накрая, но имам въпрос - сега гледам че е излязъл Redmi 3 Pro, но като гледам сравненията, май има ъпгрейд само във фърмуера и са сложили някакъв пръстов. Дали не пропускам нещо?
Ако е само така, май не си струва много-много разликата в цената.

Сторм, другите, някакви идеи?

Бтв Сторм, Актив, как се държат вашите Ноутове? (аз такъв голям не ща, но ми е интересно дали сте доволни вече няколко месеца по-късно)

___________________________________
[02:11:17] Алминатора: mejdu drugoto sym si mislel
[02:11:19] Алминатора: che imam leka forma
[02:11:22] Алминатора: na auizym ponqkoga :D


Профил

Аватар
Регистриран на:
08 Фев 2008 21:42
Мнения: 8549
В момента играе: Російський військовий корабель? Іди нахуй!
Заглавие: Re: Препоръчайте телефон
Публикувано на: 21 Юли 2016 12:54


Pro-то има 1GB RAM повече, което със сигурност ще прави разлика.

+ 32GB вградена памет срещу 16GB за нормалното Redmi 3.

___________________________________
"Моридина, който по принцип е човек интелигентен с богата обща култура,
но в същността си е комплексиран простак..."

- Алминатора


"напарфюмиран печен ебач"
- кримсънчето


Профил

Цар
Аватар
Регистриран на:
18 Ное 2001 08:24
Мнения: 8446
Местоположение: Амстердам, Нидерландия
Заглавие: Re: Препоръчайте телефон
Публикувано на: 21 Юли 2016 15:38


Не знам защо си се ориентирал към Redmi 3, предвид че Mi 4 е 130 долара в Aliexpress.. :D

И изобщо недей се връзва на Морко, разлика конкретно между 2 и 3 GB RAM версиите няма дори при 64-битови SoC-ове, да не говорим че дори по бенчмарковете разликата е в няма и 100 пункта (от 26 000 примерно). :lol:

Виж онлайн ревюта на тоя телефон или евентуално други със същия чипсет, за да си изградиш по-цялостна представа какво можеш да очакваш. Принципно не бих препоръчал 8-ядрените версии от това поколение нито от 6хх, нито пък от 8хх, но предвид че става въпрос за 720р върху 616.. просто няма как да не е безупречно. Друг е въпросът, че за 130 долара същите ти предлагат 1080p върху 801, с метален фрейм и всичкото.

Разбира се, каквото и да избереш ще е добре да си флашнеш на чисто последната версия на MIUI и да си инсталираш Google Play Services отделно.. за всеки случай, особено ако ще ползваш устройство с биометрични данни като Redmi 3 Pro... човек трябва да си има едно наум с китайците. :arrow:

___________________________________
QVOD·EST·SVPERIVS
EST
·SICVT
QVOD
·EST·INFERIVS


Профил WWW

Дидко Бандитко
Аватар
Регистриран на:
28 Сеп 2002 08:47
Мнения: 16966
В момента играе: No man's sky
Заглавие: Re: Препоръчайте телефон
Публикувано на: 21 Юли 2016 15:59


Тенкю за съветите!

Иначе при мен приоритет номер 1 е батерията, а 3000mah (Mi4) < 4000mah, затова съм се насочил към тия Redmi-та. Мощност, рам, камера, всичко е ок да го има, но остава на заден план пред батерията, затова искам абсолютно най-издържливото говедо :Д

___________________________________
[02:11:17] Алминатора: mejdu drugoto sym si mislel
[02:11:19] Алминатора: che imam leka forma
[02:11:22] Алминатора: na auizym ponqkoga :D


Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  

Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
 
Иди на:  
cron
© 2009 PC Mania | Реклама | Контакти web by: ilyan.com