Иди на:  
търсене   регистрация   чат   помощ   правила   влизане в сайта
Автор Съобщение

Заглавие: заслужава ли си?
Публикувано на: 19 Авг 2013 16:05


Здравейте да ви попитам има ли смисъл от сега нататък да си взимам пс3 защото нали излезна пс4 и се питам дали игрите ще вървят на пс3 или още няколко години ще вървят и на двете конзоли кажете дали си заслужава харесал съм една втора ръка за 250лв. даже е хакната (не знам как се приема пиратството в този форум но е криза ако ме разбирате)

мерси предварително


П.П. също да ви попитам за пс2 вариант ли е или по новите игрички не тръгват? питам защото ми предлагат една бартерна сделка и като съм тръгнал да да го докарам до край вариант ли е хбох 360?


Профил

Аватар
Регистриран на:
06 Авг 2012 22:38
Мнения: 26
В момента играе: The Last of Us
Заглавие: Re: заслужава ли си?
Публикувано на: 21 Авг 2013 10:50


Ами виж сега, PS3 си заслужава много най-вече заради God of War, една велика поредица която си заслужава всеки да изиграе, та дори и да си вземе цяла конзола заради нея.Но ако не държиш толкова да я играеш, вземи си xbox 360, намира се по-евтино, а и на практика можеш да играеш всичко ново на него.
PS2 си вземи само ако е изключително, ама изключително изгодно, иначе ще съжаляваш! Конзолката е страхотна, няма спор в това, но ако обичаш да си в крак с новите заглавия това просто не е за теб.Но пък от друга страна и там имаш да играеш цели 2 GOD.
На кратко, ако държиш да изиграеш GOD-Вземи си PS3, струва си определено!
Ако не държиш толкова, вземи си XBOX.
Това е моето мнение..


Профил

Аватар
Регистриран на:
08 Сеп 2009 20:35
Мнения: 2308
Заглавие: Re: заслужава ли си?
Публикувано на: 25 Авг 2013 01:55


Да бе, само заради единия God of War си струва Playstation :D

Всеки хакнат PS3, върти всички PS1 и повечето PS2 игри. Това е 20 годишен каталог от общо над 5000 заглавия, сред които най-яките игри като цяло, не само единия GoW. Предполагам, че на никой не му дреме за PS1 и PS2, щото трябва да бъде в крак с модата и гледа само да е ново, без да търси качество, но все пак да го отбележа.

Хbox 360 сравнен с PS3 е грозна и шумна машина, с кофти изработка и силните екслузиви се свеждат до FORZA и Halo. И Gears of War, ама тя е вече много стара, значи май не става :D . Halo e тъпа SCI-Fi пуцаница, американците много се кефят на тия неща, ама има мултиплтформени пуцалки които са по-добри от това нещо. Forza - та е яка, ама GT5 е добра алтернатива. И пак въпреки че на никой не му пука, ще кажа че Xbox 360 върти част от игрите за стария Xbox, ама при него положението е още по-зле. Още по-малък каталог от добри игри, повечето от които ги има и за PS2 и могат да се играят на хакната PS3-ка. То повечето хора които познавам си мислят че xbox360 e първата конзола на MS, останалите знаят само за конзолите на Sony и ония със жълтите дискети дето са цъкали като деца :D

Xbox 360 си струва ако се интересуваш повече от мултиплатформените игри и не ти пука толкова за екслузивните, ако те кефи повече геймпада и ако искаш да минеш по-евтино. По новите Slim модели май дори не са трошляци :D .

Пък PS4 още не съществува, ама си личи отсега, че ще бъде боклук - някакво надценено мултимедийно PC с фабрично ограничени възможности. Xbox one същата работа дори със същия процесор като PS4. такава е тенденцията за в бъдеще при конзолите. То това едва ли ще е проблем за големите фирми, защото е бъкано с промити от рекламата мозъци които скачат на всичко което минава за ново, без да обръщат внимание на същността на нещото което купуват. Човек трябва да спада към тая група индивиди, за да си мисли отсега за PS4. Другия вариант е да изкарва толкова пари, че 700-800 лв повече или по-малко да не му правят разлика. Като излезе тая машинка, освен всички тъпотии, няма да върти игрите за старите конзоли и в началото ще има много малко игри които ще може да върти. А който се интересува от хакване и пиратлък ще смуче пишки.

Това бяха малко лични мнения. Коя конзола си струва повече трябва да си направиш изводите сам :D .


Профил

Заглавие: Re: заслужава ли си?
Публикувано на: 15 Сеп 2015 10:25


Написана тънката книга "Резюме по теорията на видеоигрите".
Не стана ли претруфено с 3 и 4?
Ами по-назад? Никак ли не са се постарали, че да покрият и максимума? Ами защо още, вместо да се ползва наличното?


Профил

Аватар
Регистриран на:
08 Сеп 2009 20:35
Мнения: 2308
Заглавие: Re: заслужава ли си?
Публикувано на: 21 Сеп 2015 11:36


Темата е от преди 2 години, вече имам и PS4, но продължавам да си седя зад думите написани горе, колкото и да са необективни :D


Профил

Заглавие: Re: заслужава ли си?
Публикувано на: 22 Сеп 2015 12:57


Ме, аз си плямпам. Защото едни например не харесват доставките online.
Стоков базар "Илиянци" - сбъднати мечти, но не на най-ниски цени. Стоков базар "Илиянци" - ниски цени от доставчици.
Защото едни не харесваме доставките online.
Вдясно от тунела, гдето се разкрива небосклон. И павилион 210 - краят на тунела и се пешком надясно.
Светлина в дъното на тунела.


Профил

Заглавие: Re: заслужава ли си?
Публикувано на: 22 Сеп 2015 12:59


Ами най-важно: оригинален вид.
Authentic.
Как PC ще побере телевизор с конзола и носител?
Или пък хекатомба свръхтежки машинки, след като всяка от тях - по-обемна, по-скъпа и по-трудно се намира?
Каквото за компютър - там. И каквото за джойстик - без джойпад.


Профил

Заглавие: Re: заслужава ли си?
Публикувано на: 22 Сеп 2015 13:04


Историкът връща десетилетия и векове.
Историкът връща. И ще построи ли къща...


Профил

Заглавие: Re: заслужава ли си?
Публикувано на: 23 Сеп 2015 05:46


PSX още не стои конзола, ами допълнителни функции.
Тие впоследствие кой знай какви са!
Конзола си беше през 90-те, когато не се двоумеше ентусиастът по ползването.


Профил

Заглавие: Re: заслужава ли си?
Публикувано на: 27 Окт 2015 10:13


vanmx написа:
Да бе, само заради единия God of War си струва Playstation :D


Хbox 360 сравнен с PS3 е грозна и шумна машина, с кофти изработка и силните екслузиви се свеждат до FORZA и Halo. И Gears of War, ама тя е вече много стара, значи май не става :D . Halo e тъпа SCI-Fi пуцаница, американците много се кефят на тия неща, ама има мултиплтформени пуцалки които са по-добри от това нещо. Forza - та е яка, ама GT5 е добра алтернатива. И пак въпреки че на никой не му пука, ще кажа че Xbox 360 върти част от игрите за стария Xbox, ама при него положението е още по-зле. Още по-малък каталог от добри игри, повечето от които ги има и за PS2 и могат да се играят на хакната PS3-ка. То повечето хора които познавам си мислят че xbox360 e първата конзола на MS, останалите знаят само за конзолите на Sony и ония със жълтите дискети дето са цъкали като деца :D

Xbox 360 си струва ако се интересуваш повече от мултиплатформените игри и не ти пука толкова за екслузивните, ако те кефи повече геймпада и ако искаш да минеш по-евтино. По новите Slim модели май дори не са трошляци :D .



Това бяха малко лични мнения. Коя конзола си струва повече трябва да си направиш изводите сам :D .



Аз съм на коренно противоположно мнение. Xbox 360 кърти миФки отвсякъде. Има един куп емулатори и може да играеш почти всичко, да игрите от старият католог са по-малко, но пък на хакнат Xbox 360 върви всичко !!! Освен това тук са и двете ексклузивни серии Halo и Gears of War. За PS3 ги няма. Имаш един God of War което според мен е отвратително като игра, човек получава тендовагинит от комбота, 3 пъти натисни триъгълничето, 2 пъти кръгчето, 2 пъти колелчето и тн. Единственото което бих играл на плейстейшън е може би KillZone. Контролерът на ексбокса е пригоден за шутъри, тригър бутоните са направени да имитират истински спусък, а не като за детски игри на плейстейшъна. Halo и Gears of War имат милиони фенове, могат да се играят в сплит скрийн на едно TV от 2-4 души някои от игрите и е доста лесно да се минава legendary mode като сте 2+ човека.


Профил

Заглавие: Re: заслужава ли си?
Публикувано на: 04 Яну 2016 14:14


И аз си взех PS 4, но се убеждавам че е голям бирник
vrati врати цени пощенски кутии


Профил WWW

Аватар
Регистриран на:
16 Сеп 2015 11:55
Мнения: 7
Заглавие: Re: заслужава ли си?
Публикувано на: 26 Яну 2016 11:34


xpact написа:
vanmx написа:
Да бе, само заради единия God of War си струва Playstation :D


Хbox 360 сравнен с PS3 е грозна и шумна машина, с кофти изработка и силните екслузиви се свеждат до FORZA и Halo. И Gears of War, ама тя е вече много стара, значи май не става :D . Halo e тъпа SCI-Fi пуцаница, американците много се кефят на тия неща, ама има мултиплтформени пуцалки които са по-добри от това нещо. Forza - та е яка, ама GT5 е добра алтернатива. И пак въпреки че на никой не му пука, ще кажа че Xbox 360 върти част от игрите за стария Xbox, ама при него положението е още по-зле. Още по-малък каталог от добри игри, повечето от които ги има и за PS2 и могат да се играят на хакната PS3-ка. То повечето хора които познавам си мислят че xbox360 e първата конзола на MS, останалите знаят само за конзолите на Sony и ония със жълтите дискети дето са цъкали като деца :D

Xbox 360 си струва ако се интересуваш повече от мултиплатформените игри и не ти пука толкова за екслузивните, ако те кефи повече геймпада и ако искаш да минеш по-евтино. По новите Slim модели май дори не са трошляци :D .



Това бяха малко лични мнения. Коя конзола си струва повече трябва да си направиш изводите сам :D .



Аз съм на коренно противоположно мнение. Xbox 360 кърти миФки отвсякъде. Има един куп емулатори и може да играеш почти всичко, да игрите от старият католог са по-малко, но пък на хакнат Xbox 360 върви всичко !!! Освен това тук са и двете ексклузивни серии Halo и Gears of War. За PS3 ги няма. Имаш един God of War което според мен е отвратително като игра, човек получава тендовагинит от комбота, 3 пъти натисни триъгълничето, 2 пъти кръгчето, 2 пъти колелчето и тн. Единственото което бих играл на плейстейшън е може би KillZone. Контролерът на ексбокса е пригоден за шутъри, тригър бутоните са направени да имитират истински спусък, а не като за детски игри на плейстейшъна. Halo и Gears of War имат милиони фенове, могат да се играят в сплит скрийн на едно TV от 2-4 души някои от игрите и е доста лесно да се минава legendary mode като сте 2+ човека.


Двете "екслузивни серии" са и единственото, което шитбокса предлага. Каталога с екслузиви на пс3 е доста по-богат и разнообразен. Като започнем от Uncharted, Killzone, The Last of us, Gran Turismo, Tekken, и стигнем до Beyond : Two souls, Heavy rain и Demon's Souls. Игрите за пс3 били детски, а ги сравнява с Gears of war и Halo, я вари се скрий някъде и не се излагай :D .


Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  

Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
 
Иди на:  
© 2009 PC Mania | Реклама | Контакти web by: ilyan.com