Иди на:  
търсене   регистрация   чат   помощ   правила   влизане в сайта
Автор Съобщение

Аватар
Регистриран на:
22 Ное 2006 18:05
Мнения: 4480
Местоположение: София
Заглавие: Re: Филмите през 2015
Публикувано на: 16 Мар 2015 15:27


Много се изнервям, че все още няма трейлър на Mission Impossible 5 :x

___________________________________
тежки нокаути


Профил

Аватар
Регистриран на:
02 Дек 2008 22:16
Мнения: 279
Заглавие: Re: Филмите през 2015
Публикувано на: 22 Мар 2015 19:55


IC1101 написа:
Много се изнервям, че все още няма трейлър на Mission Impossible 5 :x

Ето ти тийзър:

https://youtu.be/0B2BDn3_lo0

Утре се очаква и International trailer. :)


Профил

Аватар
Регистриран на:
22 Ное 2006 18:05
Мнения: 4480
Местоположение: София
Заглавие: Re: Филмите през 2015
Публикувано на: 22 Мар 2015 22:38


Да, видях го. Нямам търпение, даже загрявам сега с Ghost Protocol :D

___________________________________
тежки нокаути


Профил

Аватар
Регистриран на:
05 Юни 2011 15:04
Мнения: 1738
Местоположение: София,Люлин
В момента играе: Във форума.
Заглавие: Re: Филмите през 2015
Публикувано на: 15 Апр 2015 21:37


Дивергентите втора част е най-тъпия филм, който съм гледал през тази година, бие и игрите на глада последния, даже на фона му игрите изглеждат като дълбокомислен филм...

Какво мислите за дете 44? Някой гледал ли го е?


Профил Skype

Дидко Бандитко
Аватар
Регистриран на:
28 Сеп 2002 08:47
Мнения: 16967
В момента играе: No man's sky
Заглавие: Re: Филмите през 2015
Публикувано на: 16 Апр 2015 02:21


The Wolf написа:
Дивергентите втора част е най-тъпия филм, който съм гледал през тази година, бие и игрите на глада последния, даже на фона му игрите изглеждат като дълбокомислен филм...

Братле, недей моля ти се. Дори безплатно от торенти, пак, недей. Тези young-adult простоии са предназначени за безмозъчни тийнейджърки (и пораснали мацки с лош вкус). Не си го причинявай, освен ако не си бил накаран насила/имаш емоционална или сантиментална свързаност по някакъв начин с историята.

Съветвам те да започнеш да отсяваш young-adult филмите, за да не си причиняваш повече занижаване на коефицента на интелигентност. Избягвай филми (и техните продължения) като:
- Hunger Games
- Divergent Trilogy
- Mortal Instruments
- The Giver
- Maze Runner
- Ender's Game (плача)

В днешно време, когато чуеш термина "дистопичен (сай-фай) филм", въобще недей да си мислиш за нещо кадърно. Реално, добрите дистопични филми, въобще не претендират с това, че са дистопични (в последните 5-6 години - District 9, Repo Men, Looper, Cloud Atlas, Dredd, Snowpiercer, Moon, Planet of The Apes двата филма, та дори и Lego the Movie)

___________________________________
[02:11:17] Алминатора: mejdu drugoto sym si mislel
[02:11:19] Алминатора: che imam leka forma
[02:11:22] Алминатора: na auizym ponqkoga :D


Профил

Аватар
Регистриран на:
05 Юни 2011 15:04
Мнения: 1738
Местоположение: София,Люлин
В момента играе: Във форума.
Заглавие: Re: Филмите през 2015
Публикувано на: 16 Апр 2015 12:35


denik написа:
Съветвам те да започнеш да отсяваш young-adult филмите, за да не си причиняваш повече занижаване на коефицента на интелигентност. Избягвай филми (и техните продължения) като:
- Hunger Games
- Divergent Trilogy
- Mortal Instruments
- The Giver
- Maze Runner
- Ender's Game (плача)

Еми истината е, че от тези, които изброи, са ме мъкнали на всички, без Ендер. И повечето бяха потресаващо зле. Не знам дори на момиче как може да се харесват подобни лайна, като примерно инструментите на мъртвите или както там бяха превели тази простотия. Но им харесват и това ме плаши :( Пазителят и лабиринта ми допаднаха донякъде, единствено те. Джеф Бриджис му вдигна нивото на първия, пък и допускам, че след време историята би могла да стане реалност, естествено не чак дотам като във филма. Лабиринта ми допадна като идея, нещо като вид сървайвър, само че без жени и с пъпчиви путьовци, което е много зле. Но тези филми са поне на ниво гледаеми, другите са такива лайна, че ме притеснява какви хора живеят по тая Земя и в обкръжението ми :?


Профил Skype

Аватар
Регистриран на:
05 Юни 2011 15:04
Мнения: 1738
Местоположение: София,Люлин
В момента играе: Във форума.
Заглавие: Re: Филмите през 2015
Публикувано на: 24 Апр 2015 19:00


Най-после смогнах да изгледам Пътя на Юпитер. Братлета, по голяма боза от това май-май не съм гледал. Не мога да повярвам, че братя Уашовски стоят зад този филм. Въобще как пък поне един персонаж не беше минимално интересен бе, айде историята беше такива лайна, че не ми се коментира. Този филм е може би най простият, който съм гледал, а съм гледал големи бози.

Ще ми се да кажа, че можеше да е по добре филма, ама наистина не го виждам как. Някакъв минимален интерес би могло да се събуди в мен ако историята се въртеше около семейство Абразакс и не ги бяха направили хомо-лесбо хермафродити и тримата, най-вече онзи главния - Байрън ли беше или нещо подобно. Не схващам как може общо главния злодей да има по малко от 20 минути екранно време, в половината от което само да пита хората си дали са хванали целта му, заприлича ми на Пауър Рейнджърс този филм, но нямаше нито рейнджъри, нито мацки :?


Профил Skype

Аватар
Регистриран на:
27 Мар 2014 21:21
Мнения: 533
Заглавие: Re: Филмите през 2015
Публикувано на: 24 Апр 2015 20:01


The Wolf написа:
братя Уашовски



Профил

Горд Пролетарий
Аватар
Регистриран на:
22 Фев 2012 13:46
Мнения: 6959
В момента играе: Serious Sam
Заглавие: Re: Филмите през 2015
Публикувано на: 24 Апр 2015 20:52


Тия двамата дали правят сксе? :?

___________________________________
¯\_(ツ)_/ ¯


Профил Skype

Аватар
Регистриран на:
05 Юни 2011 15:04
Мнения: 1738
Местоположение: София,Люлин
В момента играе: Във форума.
Заглавие: Re: Филмите през 2015
Публикувано на: 24 Апр 2015 21:07


Nreth, за мен тоя си е Лари, тва че е траверс не ме интересува особено. За жена да го броя - няма да стане, а и това не променя факта, че филма си е пълни лайна :D


Профил Skype

Аватар
Регистриран на:
27 Мар 2014 21:21
Мнения: 533
Заглавие: Re: Филмите през 2015
Публикувано на: 24 Апр 2015 21:40


Бе идеята за жътвата имаше потенциал,но само дотам.Хореографията на битките беше зрелищна,Юпитер го бяха докарали супер откъм визия.А и в кой друг филм ще видиш Кунинс с очна линия да чисти кенеф? :D А след това когато Чанинг се появи също с очна линия,разбрах какъв филм ще е. :lol:


Профил

Аватар
Регистриран на:
20 Авг 2009 21:20
Мнения: 768
В момента играе: нищо, мързи ме
Заглавие: Re: Филмите през 2015
Публикувано на: 25 Апр 2015 01:41


Гледах новия Avengers. Добър екшън, понякога добър хумор и тоя път ми харесват повече от 3-ма главни герои. :lol: В сравнение, обаче, Guardians (и даже миналогодишния Winter Soldier) е много по-добър.

___________________________________
:O


Профил

Аватар
Регистриран на:
05 Юни 2011 15:04
Мнения: 1738
Местоположение: София,Люлин
В момента играе: Във форума.
Заглавие: Re: Филмите през 2015
Публикувано на: 25 Апр 2015 11:39


Момчета, да си кажа честно - притеснихте ме, относно коментарите за новите Отмъстители и Бързи и яростни. Очаквах да са прости, ама дано не е прекалено, че следващата седмица отивам да видя какво са измайсторили :?


Профил Skype

Супер Марио или Смърт
Аватар
Регистриран на:
01 Фев 2002 23:43
Мнения: 4867
Местоположение: Demented Mind
Заглавие: Re: Филмите през 2015
Публикувано на: 03 Май 2015 16:28


Avengers: Age of Ultron си пръсна доволно. Ако харесвате предните MCU филми и този ще ви хареса, и vice versa.

Прилично Hype-нат съм за Ant-Man, и неприлично много за Captain America:Civil War.

___________________________________
<3Bandaids don't fix bullet holes<3
Taytay.


Профил

Аватар
Регистриран на:
05 Юни 2011 15:04
Мнения: 1738
Местоположение: София,Люлин
В момента играе: Във форума.
Заглавие: Re: Филмите през 2015
Публикувано на: 03 Май 2015 17:19


Omega-x написа:
Прилично Hype-нат съм за Ant-Man, и неприлично много за Captain America:Civil War.

Аз дълго време се чудих дали да ходя на Ант-мен, но накрая склоних. Очаквам да е простотийка, но вероятно ще има интересни сцени, особено в трейлъра онази, в която язди муха :shock:

Пропускам новата Фантастична четворка. Прекалено зле ще е. Даже не знам в интерес на истината, дали срещу Доктор Дуум ще се изправят, това би ме накарало да сваля филма, иначе грам не ме интересуват.

Капитан Америка ми е просто антипатичен. Самия актьор, персонажа също е банален, но и посредственото актьорче ме дразни много. Едно нещо би ме накарало да изгледам третата част, ако са верни слуховете, че
Spoiler for :
Капитанчето умира и оня зимния войник ще го замести в отмъстителите, а този тип има потенциал.


Искам и да попитам какво става с Pietro Maximoff / Quicksilver във Отмъстителите? Умира ли? Знам, че си е тлъст спойлер, ама нещо съм закъсал с тегава настинка, отделно съм зает и не се очертава и другата седмица да се добера до киното, за това искам да знам, видях че не се промотира за филма за Капитан Америка, за разлика от екранната му сестра?


Профил Skype

Аватар
Регистриран на:
20 Авг 2009 21:20
Мнения: 768
В момента играе: нищо, мързи ме
Заглавие: Re: Филмите през 2015
Публикувано на: 03 Май 2015 18:12


The Wolf написа:
Искам и да попитам какво става с Pietro Maximoff / Quicksilver във Отмъстителите? Умира ли?


Spoiler for :
Да. Ама имайки предвид, че актьора е доста по-антипатичен от оня дето го игра в XMen Days of Future Past, не мисля че беше особена загуба

___________________________________
:O


Профил

Аватар
Регистриран на:
28 Юли 2001 17:23
Мнения: 4390
Местоположение: Sofia
Заглавие: Re: Филмите през 2015
Публикувано на: 04 Май 2015 08:18


Цитат:
не се промотира за филма за Капитан Америка

Тя и Червената вещица не трябва да има дълга роля там (или поне в този сегмент от историята, който ще засегнат във филма, защото самото събитие е доста обширно)...за разлика от Тони Стар и ако щеш вярвай Спайдър-Мен, дето Sony са му отпуснали правата за малко в MCU.

Дали ще сменят капитана е извод от броят филми за които актьорът е подписал договор.
Пък те тези договори са преподписват.
Робърт Дауни Мл. нямаше да прави друг след Iron Man 3...пък после му отпуснаха пари и за Ерата на Ултрон и за Гражданската война.

Според мен Ерата на Ултрон доказва, че MCU-от запада.
Не че няма да направят още маса пари, но щом и Уедън не може да избяга от маргинализирането, значи обстановката в отбора е кофти.
Та не че не ми е интересно, какво ще стане нататък, определено по-обещаващо е от планираните филми по DC (който ми е по-любимия комикс свят, но WB са тъпанари).
На теория лошият процес може да се пресече, ма вече не съм толкова оптимистично настроен, както след Първите отмъстители, Вторият капитан (първият беше ужасен) и Железният човек едно-три.

___________________________________
Stop the bats! Stop the bats!
Make them go and not come back!


Профил

Аватар
Регистриран на:
05 Юни 2011 15:04
Мнения: 1738
Местоположение: София,Люлин
В момента играе: Във форума.
Заглавие: Re: Филмите през 2015
Публикувано на: 04 Май 2015 14:44


Благодаря на Транкуил за отговора.

Доста неща се случват около Марвел вселената и не мога да следя всичко. Дори не знам кое се явява като спойлер вече. На практика щом се води официална новина, не би трябвало да е спойлер.

Така че казвам направо: Наскоро четох, че това е било последната част на Отмъстителите със сегашния каст. Като дори видях потвърждение и беше официална новина. Някои от героите ще преминат на заден план, други ще умрат(знаем ги как стават тези неща и как след време се връщат :wink: ), а трети просто щели да бъдат изиграни от нови актьори. Целта май е да се върви по пътеката на случващото се в комиксите, за които въобще не съм чат какво става.

И попаднах случайно на втория трейлър на Човека мравка, който пак ме хвърли в размисли дали да го гледам филма. Наистина не мога да преценя. Видях изключително странни сцени в които бубообразни същества с размера на играчки ги блъска детско влакче :roll:


Профил Skype

Аватар
Регистриран на:
28 Юли 2001 17:23
Мнения: 4390
Местоположение: Sofia
Заглавие: Re: Филмите през 2015
Публикувано на: 04 Май 2015 16:45


Ако имаш някаква бегла представа от комиксите ще знаеш, че самите Отмъстители не са твърда група.
Assemble-ват се и се disassemble-ват 1000 пъти в най-различен състав.
То и филмовият не е точно каноничен, защото примерно Черната вдовица не е от най-честите им членове.
Spoiler for :
Други пример е Qucksilver, който в комиксите заедно със сестра си е член на Отмъстителите, но тук не доживя.


Т.е. да кажеш, че в следващия арк - Infinity war (който ще е по Infinity gauntlet от комиксите) ще участват други герои не е нищо изненадващо, дори без да си краен graphic novel нърд. :D
Друг е въпросът, че Infinity gauntlet е така нареченото "глобално събитие" в света на Marvel. Сиреч маса народ, които [вече] не са в официалния състав на Отмъстителите ще бъдат намесени в историята искат или не искат. :lol:
Почти е сигурно, че ще се покажат и Пазителите на галактиката.
Залагам пари, че ще извадя и герои, които ги нямаше до този момент (Nova?).
Може да да само кратки камеота, а други да се завърнат за по-дълго, но общо взето ще е фрашкано с народ.

Captain America Civil War пак е такова събитие, но според информацията ще се концентира върху гледната точка на Капитана, Тони Старк, а и ще се мерне някаква версия на Спайдър-Мен (защото Sony са казали "да").



Човекът мравка е доста интересна концепция сама по себе си - микро света, управляването на армии от насекоми и пр и пр. sci-fi идейки.
Marvel Studios изгониха оригиналният режисьор, защото се опитваше да направи филмът точно такъв - самостоятелен, без дълбоки връзки с MCU.
Другата лоша новина е, че това не е оригиналния персонаж, а един от неговите наследници. Ханк Пим е само изобретател на технологията.
Няма я и жена му - Осата (аз съм и фен), но май са изфабрикували дъщеря.
Друга промяна е, че Ултрон (от Ерата на Ултрон) в комиксите е изобретен от Пим.
(Човекът има и други любопитни технически патенти.)

Само едно мога да ти кажа в защита - има яки неща при Човекът мравка, но никой не може да знае предварително, камо ли да прецени от трейлъра, дали са ги сложили във филма и дали самият филм ще става за нещо.

___________________________________
Stop the bats! Stop the bats!
Make them go and not come back!


Профил

Аватар
Регистриран на:
05 Юни 2011 15:04
Мнения: 1738
Местоположение: София,Люлин
В момента играе: Във форума.
Заглавие: Re: Филмите през 2015
Публикувано на: 07 Май 2015 13:02



Някой, който е запознат с вселената на DC дали може да ми каже кои са на снимката? Аз разпознавам само Харли Куин и тва е :oops:


Профил Skype
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  

Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
 
Иди на:  
© 2009 PC Mania | Реклама | Контакти web by: ilyan.com