Иди на:  
търсене   регистрация   чат   помощ   правила   влизане в сайта
Автор Съобщение

Горд Пролетарий
Аватар
Регистриран на:
22 Фев 2012 13:46
Мнения: 6956
В момента играе: Serious Sam
Заглавие: Re: [TL;RD тема - Line Test Passed] freestyle tema
Публикувано на: 10 Яну 2015 16:41


PCM on the right way!!! Щом кенефа на шефа се включи :lol:

___________________________________
¯\_(ツ)_/ ¯


Профил Skype

Горд Пролетарий
Аватар
Регистриран на:
22 Фев 2012 13:46
Мнения: 6956
В момента играе: Serious Sam
Заглавие: Re: [TL;RD тема - Line Test Passed] freestyle tema
Публикувано на: 10 Яну 2015 16:51


Чуждо? Да не ти е хакнал профила? Да не е проникнал в апартамента ти? Да не те следва като ходиш в садо-мазо къщата да те помпят с пенис-колан?

Форума и публикуваните мнения в него са общодостъпно пространство и информация, и всеки - регистриран или нерегистриран има право на достъп до тази информация, както и нейното използване. :roll:

___________________________________
¯\_(ツ)_/ ¯


Профил Skype

Аватар
Регистриран на:
15 Авг 2014 22:43
Мнения: 438
Местоположение: Независимо Княжество Лозенец
В момента играе: ❚█══█❚
Заглавие: Re: [TL;RD тема - Line Test Passed] freestyle tema
Публикувано на: 10 Яну 2015 16:59


nachi mochmeta
vlizam dneska tuka predi obed
i mi se otqde malko :? :? :?

iztrii go toq post po-dobre, kato si tolkoz pritesnen che nqkoi te sledi, bro
poveche ne mi se pishe

___________________________________
TAPAKO PROST...


Профил

Аватар
Регистриран на:
10 Юли 2004 06:39
Мнения: 6843
Местоположение: София
Заглавие: Re: [TL;RD тема - Line Test Passed] freestyle tema
Публикувано на: 10 Яну 2015 17:15


what if they get me? написа:
Der Meister написа:
Волтажния, досега никога не съм го смятал за олигофрена, който целия форум смята, че е, защото въпреки всички простотии, които е писал, винаги е показвал някакъв интелект и, че е човек с позиции, които умее да аргументира. С това изказване обаче тотално се осра и изключително ми падна в очите :?


Помня вестта за кончината на майка ти и ако помниш, предложих съболезнованията си.

Не съм ти враг. :|

Мислех да не ти отговарям, след като Ерик вече каза всичко, което мисля, но все пак щом засягаш и лични неща май е редно да ти отговоря.

Не те имам за враг, нито ти трябва да ме имаш за такъв. Разбира се, че помня, че изказа съболезнования за майка ми, за което съм ти благодарен. Но не виждам как това може да е причина да не те нахраня след такова абсурдно изказване. Обратно, след като съм преживял такова нещо, малко или много, подобни изказвания са ми още по-противни. Каквото и да ти е сторил този твой "приятел" е абсолютно недопустимо да злорадстваш по такъв начин. Още повече, че след като никой тук не знае реално какво ти е сторил, е адски тъпо да правиш такова изказване и да не очакваш, че целия форум ще ти се изсере на главата. И още повече, че тук не става въпрос за "приятеля" ти, а за майка му, която дори да приемем, че носи някаква частична вина за действията му, реално на теб не ти е сторила нищо, че да злорадстваш по такъв противен начин за смъртта ѝ. Ама какво изобщо ти обяснявам аз, това са неща, с които всеки нормален човек трябва да е наясно. Явно ти си безнадежден случай. Дано то дойде акъла в главата някой ден.

А това за следенето дори не знам как да го коментирам. След като може би осъзна, колко много се осра в нашите очи, се опитваш най-нагло да изместиш темата и да оправдаеш изказването си. Е сори ама няма как да стане това нещо.

Едит: Написах поста си преди да прочета последния твой. Евала поне, че се осъзнаваш.


Профил Skype

Аватар
Регистриран на:
30 Юли 2005 19:49
Мнения: 6073
Заглавие: Re: [TL;RD тема - Line Test Passed] freestyle tema
Публикувано на: 10 Яну 2015 17:46


и аз да бех написал подобна грозотия и мен щеше да ме е страх да не ме следи некой

ся вече всички те следим копеле

внимавай как се държиш оттук насетне

не ме ебе за приятеля ти дето те е следял, цялата тая история е толкова инфантилно глупашка и в крайна сметка - да ти еба и тъпия приятел и да ти еба детинския страх

хората ебат на най-добрите си приятели жените зад гърба им и след това ги гледат в очите най-хладнокръвно, той седнал да ми се тръшка, че някъв негов приятел го похвалил за най-пробития форум във вселената

има хора, които все още четат форума от време на време, но нямат регистрации (поздрав вам, които и да сте в момента) и всички ние ги познаваме, щото те са и наши приятели, щото тука всички (повечето) станахме приятели, някои от нас много добри; и още нещо - "Един Гарван", защо го каза така? все едно говориш за някакъв далечен и непознат човек, дето нямаш представа какъв е, ебати студеното изказване, честно

а пък Морко, ако не си спомняш, неколкократно е казвал, че е следял форума доста преди да се регистрира, може би година
и кво
треперя от него, как ми е нарушил личното пространство
а като се регистрира веднага захапа и мен, и кирето, и гошо кви сме били тъпи комплексирани блекметълисти, начи си е имал нещо на ум, нещо ЛОШО да стори
и му срах в устата много
ама сега ми е приятел и се уважаваме
щото пораснахме

пак ти казвам - колкото повече продължаваш да дълбаеш в тая смешна история, все по-смешно ще звучи и никакво дообясняване няма да промени нито моето мнение, нито на другите
не можеш ли да разбереш, че щом само ти си мислиш че си прав
ЗНАЧИ НЕ СИ?

най-добрият ми приятел, когото познавам вече от 17 години, също един ден научи за форума и започна да го следи поради негови си интереси и ми е споделял немалко пъти кой как кво бил казал, също и за мен
а тва е единственият човек, с когото не съм се карал никога през живота си, щото отношенията ни са само като по филмите
дето ти не познаваш такива отношения
щото си ей тва лайно, което си

и млъкни най-накрая и почни да говориш нещо нормално, че ще ти набия такъв шамар, дето цел живот ще помниш
повярвай ми, ще ти го набия наистина и ще те заболи и ще умреш от срам
питай боби и морко


Профил

Аватар
Регистриран на:
30 Ное 2006 13:02
Мнения: 8408
Местоположение: Yuggoth
Заглавие: Re: [TL;RD тема - Line Test Passed] freestyle tema
Публикувано на: 10 Яну 2015 18:51


може мнението ми да се препокрива с тва на шефо, ама реално никой не ти е бъркал в личното пространство, ако ти е следял глупостите у форума

регистрирайки се тук, както и на всяко едно място в интернет, ти се съгласяваш всичко написано от теб, и цялата ти споделена информация - мейл, никнейм, дата на раждане и квото там още - да бъде достъпна за другите

демек, ако някой чете кво си написал, и го сподели другаде, не е бъркане в личното ти пространство
а това с какъв умисъл го прави е изцяло друг въпрос, плюс тва - теб ако те е страх от злепоставяне, няма да пишеш тъпотии в интернет ... както повечето от нас гледаме да правим от няква възраст нататък - да podurjame elementarno nivo :lol:

ако си водиш дневник и си вписваш в него ''мило дневниче, днес си облизах лайната'' и някой разбие дома ти, влезе в стаята ти и изрови тия писаници от теб, и ги сподели със света, тогава може да си говорим за бъркане в личното пространство

___________________________________
джумерки


Профил Skype WWW

Аватар
Регистриран на:
21 Мар 2002 19:51
Мнения: 10923
Местоположение: София
Заглавие: Re: [TL;RD тема - Line Test Passed] freestyle tema
Публикувано на: 10 Яну 2015 20:25


Мен ако някой приятел ме сталкваше във форума, щеше да означава:
- че съм 10 годишен, че да имам такъв приятел :lol:
- че имам бая умствено изостанал приятел
- че ще си реша проблемът лично с него, вместо да го споменавам публично и после да ям ебавки
Не виждам някъде с нещо да си успял да се защитиш. Поради простата причина, че нямаш с какво, предвид тъпотията, която сътвори :D
Спри се по тая тема, загуби я.

___________________________________
Гипчо ( ◕ Y ◕ )


Профил

Аватар
Регистриран на:
30 Юли 2005 19:49
Мнения: 6073
Заглавие: Re: [TL;RD тема - Line Test Passed] freestyle tema
Публикувано на: 10 Яну 2015 20:26


разбира се че има нещо, което спестяваш, защото не искаш да споделяш супер лични неща

за тва недей да ми се пениш така, щото си в грешка

и без тва си в няколко грешки вече, недей да си надяваш още една

и аз съм следил хора и то много по-близки отколкото ти е бил тоя твой приятел
казвам ти го, за да си спокоен, че говориш с пълен изрод и малоумник

съжалявам че ти е преебал живота

внимавай кво говориш

"момче"


Профил

Аватар
Регистриран на:
10 Юли 2004 06:39
Мнения: 6843
Местоположение: София
Заглавие: Re: [TL;RD тема - Line Test Passed] freestyle tema
Публикувано на: 11 Яну 2015 12:34


Волтаже, аз не мога да разбера какво си очаквал от нас, след като сподели за това следене, при положение, че реално няма как да знаем за какво точно става въпрос. Така както описа ситуацията, изглежда абсурдно-трагикомична. Някъв приятел те следи във форума и ти се притесняваш, че може да вади компромати и да те злепостави пред други хора. Ами как искаш да реагираме на това? Нито го познаваме човека, нито тебе те познаваме, нито ви знаем отношенията нито знаем каква може да е причината да го прави това, нито знаем дали не ни тролиш (тъй като отстрани цялото това нещо изглежда мега абсурдно). Това са си твои лични неща, които ти най-добре трябва да си ги знаеш, ние няма как да вземем отношение. Единственото, което можем да кажем е, че, или приятеля ти е ненормален, или, че ти си ненормален, или, че и 2-мата сте пълни откачалки :D


Профил Skype

Аватар
Регистриран на:
30 Ное 2006 13:02
Мнения: 8408
Местоположение: Yuggoth
Заглавие: Re: [TL;RD тема - Line Test Passed] freestyle tema
Публикувано на: 11 Яну 2015 12:59


Цитат:
регистрирайки се тук, както и на всяко едно място в интернет, ти се съгласяваш всичко написано от теб, и цялата ти споделена информация - мейл, никнейм, дата на раждане и квото там още - да бъде достъпна за другите


как да ти се обясни по-ясно тва нещо ? не е нарушен никъв принцип, никой не ти влиза в личното пространство, защото всичко случващо се в тоя форум се случва пред още хиляда човека. :o

___________________________________
джумерки


Профил Skype WWW

Аватар
Регистриран на:
05 Юни 2011 15:04
Мнения: 1738
Местоположение: София,Люлин
В момента играе: Във форума.
Заглавие: Re: [TL;RD тема - Line Test Passed] freestyle tema
Публикувано на: 11 Яну 2015 13:02


^ Няма как да ти съчувстваме, след като говориш с недомлъвки... Или реши да споделиш цялата случка, или по добре не споделяй нищо. Ясно е, че не искаш да разкажеш пред всички за това, което е станало, така че не разбирам защо въобще започваш темата.

И тъй като съм пропуснал - този твой приятел как разбра за форума, и че ти пишеш в него?

Ако искаш можем да поговорим в скайп някой път (ако го метнеш на лични), ей така - да чуеш мнението на страничен наблюдател, който не те познава и не ти е враг/приятел.


Профил Skype

Аватар
Регистриран на:
10 Юли 2004 06:39
Мнения: 6843
Местоположение: София
Заглавие: Re: [TL;RD тема - Line Test Passed] freestyle tema
Публикувано на: 11 Яну 2015 15:48


^Това го разбрахме вече. Въпроса е, че никой тука няма как да ти съчувства/даде съвет/подкрепи или каквото и да си очаквал от нас, при положение, че нито знаем цялата история, нито ви познаваме с тоя твой приятел, нито нищо. Така както си поднесъл информацията, в моите очи, случката изглежда като някаква абсолютно детинска история, в която участниците са макс на 15 :D


Профил Skype

Аватар
Регистриран на:
21 Мар 2002 19:51
Мнения: 10923
Местоположение: София
Заглавие: Re: [TL;RD тема - Line Test Passed] freestyle tema
Публикувано на: 11 Яну 2015 18:25


Той не се бил усетил... защото духовно сигурно бил на 15... подсеща ме за някой друг, който също не се усеща и продължава да се закопава във форума... кой ли е това :lol: :lol: :lol:

___________________________________
Гипчо ( ◕ Y ◕ )


Профил

Аватар
Регистриран на:
14 Юли 2008 14:51
Мнения: 741
Местоположение: Hyperion
Заглавие: Re: [TL;RD тема - Line Test Passed] freestyle tema
Публикувано на: 11 Яну 2015 18:28


:lol: :lol:

___________________________________
HolyCrusader написа:
Острова е корк ясно, но това го прави по-скоро космически кораб.


Профил

Аватар
Регистриран на:
21 Мар 2002 19:51
Мнения: 10923
Местоположение: София
Заглавие: Re: [TL;RD тема - Line Test Passed] freestyle tema
Публикувано на: 11 Яну 2015 19:18


Аа моля моля, аз като злобея го правя съвсем ясно, а не така меко и завоаирано :D

___________________________________
Гипчо ( ◕ Y ◕ )


Профил

Аватар
Регистриран на:
10 Юли 2004 06:39
Мнения: 6843
Местоположение: София
Заглавие: Re: [TL;RD тема - Line Test Passed] freestyle tema
Публикувано на: 11 Яну 2015 19:54


what if they get me? написа:
Der Meister написа:
^Това го разбрахме вече. Въпроса е, че никой тука няма как да ти съчувства/даде съвет/подкрепи или каквото и да си очаквал от нас, при положение, че нито знаем цялата история, нито ви познаваме с тоя твой приятел, нито нищо. Така както си поднесъл информацията, в моите очи, случката изглежда като някаква абсолютно детинска история, в която участниците са макс на 15 :D


Аз не искам съчувствие или съвет, защото тези неща вече са доста назад в миналото и съм ги преживял донякъде. Но това да не можеш да разбереш защо аджеба аз се чувствам по този скапан начин и да ме атакувате групово като виждате, че съм уязвим е просто гадно.

Извърташ нещата в изгодна за теб позиция все едно си политик. Първо, ни в клин, ни в ръкав подхващаш няква тема за събития от преди 100 години, за да се измъкнеш от неловката ситуация, в която сам попадна след тъпото ти изказване, изкарвайки ни нас виновни, че не сме те били подкрепили пък се правим на моралисти. Аз ти обяснявам, че няма как някой да те вземе насериозно, защото просто отстрани историята ти изглежда... несериозна :D И сега пак аз излизам виновен, че те "атакувам групово" :lol: Ами съжалявам ама не го приемам това. Не те атакувам, просто ти казвам какво мисля по въпроса. Ако не искаш да разказваш историята, да беше казал просто, че близък приятел те е предал и ти е кофти. Всички щяхме да те разберем. И щом си толкова уязвим защо изобщо споделяш такива неща във форума. Би трябвало да знаеш какви коментари може да очакваш точно в този форум, при така абсурдно звучаща история.


Профил Skype

Аватар
Регистриран на:
10 Юли 2004 06:39
Мнения: 6843
Местоположение: София
Заглавие: Re: [TL;RD тема - Line Test Passed] freestyle tema
Публикувано на: 11 Яну 2015 20:12


Абе какви са тия гнусни реклами бе :x Ебахте мамата на форума ей. Постоянно ми изскачат някви прозорци, всичко е по-бавно, направо ужас.


Профил Skype

Аватар
Регистриран на:
21 Мар 2002 19:51
Мнения: 10923
Местоположение: София
Заглавие: Re: [TL;RD тема - Line Test Passed] freestyle tema
Публикувано на: 11 Яну 2015 20:24


уахахахаххахахахахха :lol:

___________________________________
Гипчо ( ◕ Y ◕ )


Профил

Аватар
Регистриран на:
10 Юли 2004 06:39
Мнения: 6843
Местоположение: София
Заглавие: Re: [TL;RD тема - Line Test Passed] freestyle tema
Публикувано на: 11 Яну 2015 20:35


Der Meister написа:
Абе какви са тия гнусни реклами бе :x Ебахте мамата на форума ей. Постоянно ми изскачат някви прозорци, всичко е по-бавно, направо ужас.

В мене се оказа, че е проблема :oops: Някаква добавка ми се е инсталирала на браузъра, която вече махнах :oops:

Волтаже, не знам как стигна до този извод ама ми писна вече да се занимавам с тебе :D


Профил Skype

Аватар
Регистриран на:
30 Юли 2005 19:49
Мнения: 6073
Заглавие: Re: [TL;RD тема - Line Test Passed] freestyle tema
Публикувано на: 11 Яну 2015 21:32


най-накрая написа и още по-голяма тъпня :roll: развиваш се поне

какъв си мъдър и прогледнал и преживял, направо пресвети мъченик


Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  

Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
 
Иди на:  
cron
© 2009 PC Mania | Реклама | Контакти web by: ilyan.com