Иди на:  
търсене   регистрация   чат   помощ   правила   влизане в сайта
Автор Съобщение

Аватар
Регистриран на:
25 Апр 2014 15:10
Мнения: 1069
В момента играе: MoneyCrafta
Заглавие: Re: Ислямската държава
Публикувано на: 08 Яну 2015 20:27


Nocturno написа:
публична тайна е че Kirilicata не може да пише на кирилица

"вище"
"мисиюлмани"
"мисюлмани" - как успя два пъти да не го напишеш правилно?
"атенатата"

очевидно е че си гледа в пръстите, а не в монитора, докато пише :D


Каква тайна бе брат, всички знаят, че не си чета мненеята. :lol:

А иначе, да, генерализрам много, но не казвам, че всички мисилюлюлюмани трябва да се избият. Просто трябва те да се променат, а не ние. Ето виЩе ги пак се изкараха за жертви и изградиха един щит срещу всякаква критика срещу исляма. Идеята ми е, че не може в 2015 идола да ти е Мухамед, който е бил женен за 12 годишна.

___________________________________
нелегален написа:
Grim Demise написа:
столквах ти профила по едно време...

не искам да имаме никакви взаиомоотношения.


Профил

Аватар
Регистриран на:
14 Сеп 2003 12:14
Мнения: 1302
Местоположение: У гъзъ на Географията
В момента играе: Friendzone Escape 2: Fuck This Shit
Заглавие: Re: Ислямската държава
Публикувано на: 09 Яну 2015 02:32


Всичко, де е мюсюлманин да мре! Жени, деца, старци, мъже не ме интересува. Това са ебати лайнарската религия. Забутани в 120 в. пр. н. е. и с атентати из цял свят искат да ни върнат и нас там... Да мрът и да ни отърват от съществуването си. Минарета и джамии по цял свят да се разрушат. Документи и летописи да бъдат изгорени, че да няма никакъв спомен след 100 години за Мухамед и курвата му или там квото е...

___________________________________
Код:
"History is written by the victors."

a.k.a Хикс


Профил Skype WWW

Аватар
Регистриран на:
08 Фев 2008 21:42
Мнения: 8550
В момента играе: Російський військовий корабель? Іди нахуй!
Заглавие: Re: Ислямската държава
Публикувано на: 09 Яну 2015 10:05


Цитат:
40 години за онова време е все едно 4 седмици в настоящето.

а през деветдесетте пет години бяха се едно две в настоящето
lel

Цитат:
Чак някъде през 14-15ти век, когато идва Чумата, а след нея и Ренсанса, Европа почва да изпреварва Исляма, и то точно защото вече се усещат, че ако не се стегнат, турците ще ги превземат.


top kek за изказа и философията на един history geek


Цитат:
Арабски числа.
Арабски барут.
Арабско кафе.
Арабски топ.
Арабска търговия.

И така нататък. Повече трябва ли да изреждам?


От всички постижения на мюсюлманския свят....



Ти си на някакъв килинг сприй днес :D

___________________________________
"Моридина, който по принцип е човек интелигентен с богата обща култура,
но в същността си е комплексиран простак..."

- Алминатора


"напарфюмиран печен ебач"
- кримсънчето


Профил

Горд Пролетарий
Аватар
Регистриран на:
22 Фев 2012 13:46
Мнения: 6960
В момента играе: Serious Sam
Заглавие: Re: Ислямската държава
Публикувано на: 09 Яну 2015 10:11


Zhelyo е пак на ниво:
http://www.nenovinite.com/ne/svqt/6600/

___________________________________
¯\_(ツ)_/ ¯


Профил Skype

Аватар
Регистриран на:
31 Май 2010 19:52
Мнения: 1382
Местоположение: бегето
В момента играе: PTSD simulator
Заглавие: Re: Ислямската държава
Публикувано на: 09 Яну 2015 13:18


http://www.bbc.com/news/world-africa-30728158
Религията на мира.


Интересно ми е как по дяволите западния свят толерира религията на очевидната омраза. Крайно левите, педалите и ислямистите са за разстрел.

___________________________________
Горд психопат, социопат, олигофрен, аутист, сериен убиец, евреин, темерут. (няма градация)
PISO MOJADO, DIRTBAG!


Профил

Аватар
Регистриран на:
05 Авг 2012 18:08
Мнения: 784
Местоположение: София
В момента играе: Футбол, ама навън
Заглавие: Re: Ислямската държава
Публикувано на: 09 Яну 2015 13:54


Бившите колониални империи и техните народи няма да оцелеят. Там отиват толкова много емигранти, главно мюсюлмани, че до 2050 г. от местното население няма да има помен. Ето защо не съм ентусиазиран като всички да емигрирам на Запад. Хубаво е, ама ще им се срути икономиката ако продължават да плащат социални помощи на все повече милиони.
Ето защо България е земя райска - цели региони са населени със смесено население, но никой не надига глас, че е повече от другия. Само че ние имаме късмета нашите малцинства да са тук от векове. На Запад има гастарбайтери от по-малко от век.
Между другото, не може да се обижда исляма като цяло. Мнозинството са повече от разбрани и мирни хора, които проповядват, че религията им е ТОЛЕРАНТНА И МИРНА. Подобно на християнството, нали? Това, че няколко милиона фанатици си мислят, че представляват Мохамед и Аллах, не значи, че е така. За тях само разстрел. Но не мразете без основание. А пък ако не искате да стоите безучастни и да си променяте мнението, възродете кръстоносците (тоя път и с православни) и отивайте да завземате Светите земи. В Мосул вече няма християни...


Профил

Аватар
Регистриран на:
31 Май 2010 19:52
Мнения: 1382
Местоположение: бегето
В момента играе: PTSD simulator
Заглавие: Re: Ислямската държава
Публикувано на: 09 Яну 2015 14:26


newcomer написа:
Между другото, не може да се обижда исляма като цяло. Мнозинството са повече от разбрани и мирни хора, които проповядват, че религията им е ТОЛЕРАНТНА И МИРНА. Подобно на християнството, нали?


https://www.youtube.com/watch?v=tpeIS25jhK4

___________________________________
Горд психопат, социопат, олигофрен, аутист, сериен убиец, евреин, темерут. (няма градация)
PISO MOJADO, DIRTBAG!


Профил

Аватар
Регистриран на:
05 Авг 2012 18:08
Мнения: 784
Местоположение: София
В момента играе: Футбол, ама навън
Заглавие: Re: Ислямската държава
Публикувано на: 09 Яну 2015 14:35


Gen.Toast написа:
newcomer написа:
Между другото, не може да се обижда исляма като цяло. Мнозинството са повече от разбрани и мирни хора, които проповядват, че религията им е ТОЛЕРАНТНА И МИРНА. Подобно на християнството, нали?


https://www.youtube.com/watch?v=tpeIS25jhK4

Виж коментарите. И на мен не ми харесва какво видях във видеото. Ако ислямът е проблемът, вместо няколко милиона заблудени екстремисти, какво е решението? Да се пусне атомна бомба в Мека? Не можем просто да затрием втората, на път да стане първа по популярност, религия в света.


Профил

Аватар
Регистриран на:
31 Май 2010 19:52
Мнения: 1382
Местоположение: бегето
В момента играе: PTSD simulator
Заглавие: Re: Ислямската държава
Публикувано на: 09 Яну 2015 14:56


newcomer написа:
Виж коментарите. И на мен не ми харесва какво видях във видеото. Ако ислямът е проблемът, вместо няколко милиона заблудени екстремисти, какво е решението? Да се пусне атомна бомба в Мека? Не можем просто да затрием втората, на път да стане първа по популярност, религия в света.

Аз нямам нищо против асимилираните мюсюлмани. Те са продуктивна част от общестовото която не вреди на никого.
Европа трябва да си затвори границите. Тия да си правят каквото си поискат в пустинята.

___________________________________
Горд психопат, социопат, олигофрен, аутист, сериен убиец, евреин, темерут. (няма градация)
PISO MOJADO, DIRTBAG!


Профил

Аватар
Регистриран на:
05 Авг 2012 18:08
Мнения: 784
Местоположение: София
В момента играе: Футбол, ама навън
Заглавие: Re: Ислямската държава
Публикувано на: 09 Яну 2015 16:11


Gen.Toast написа:
newcomer написа:
Виж коментарите. И на мен не ми харесва какво видях във видеото. Ако ислямът е проблемът, вместо няколко милиона заблудени екстремисти, какво е решението? Да се пусне атомна бомба в Мека? Не можем просто да затрием втората, на път да стане първа по популярност, религия в света.

Аз нямам нищо против асимилираните мюсюлмани. Те са продуктивна част от общестовото която не вреди на никого.
Европа трябва да си затвори границите. Тия да си правят каквото си поискат в пустинята.

Тук съм напълно съгласен с теб, но в страните, от които емигрантите идват, не виждам как нещата ще потръгнат. Това са предмодерни общества и при тях войната е начин на съществуване. Гладът и липсата на нормални битови условия са неща, за които се говори през цялото време по медиите. От друга страна, на западняците им е изгодно да използват емигрантите като евтина работна ръка.
Все пак се надявам някой ден Западна Европа да се опразни от външни (без търговци и други, изпълняваща дейност на международно ниво), включително наши. Северозападна България плаче за тях. Източна България вече се пълни с руснаци толкова бързо (400 000 към момента, по данни на Нова тв), че ако някой се върне, скоро няма да има място.


Профил

Аватар
Регистриран на:
01 Окт 2005 20:03
Мнения: 6131
Местоположение: Sofia/Bulgaria/EU
В момента играе: League of Legends
Заглавие: Re: Ислямската държава
Публикувано на: 09 Яну 2015 17:25


Значи момчета бях за два дни в Амстердам и каква мислите че беше изненадата ми, когато разбрах името на хотела в който приятелите ми бяха избрали да направим резервация:



В добавка собствениците бяха некви араби.

SO...I'm not saying that they are ISIS...

...But they are ISIS!!!

Отделно посетихме "Немо" музеят за наука и там си направих тест при който на компютърен монитор се показват различни снимки, а вие си държите двата пръста на едно устройство подобно на детектора на лъжата. Накрая се показват снимките на които сте имали най-силна емоционална реакция. Мисля, че резултата никого няма да учуди :D




FUCK YEAAAAH!

___________________________________
http://www.divinitas-crew.com
Ghost reporting!


Профил ICQ

Горд Пролетарий
Аватар
Регистриран на:
22 Фев 2012 13:46
Мнения: 6960
В момента играе: Serious Sam
Заглавие: Re: Ислямската държава
Публикувано на: 09 Яну 2015 17:39


Значи вече е научно доказано колко си зле :lol:

___________________________________
¯\_(ツ)_/ ¯


Профил Skype

Заглавие: Re: Ислямската държава
Публикувано на: 09 Яну 2015 19:22


what if they get me? написа:
ЦицоманЪ написа:
Всичко, де е мюсюлманин да мре! Жени, деца, старци, мъже не ме интересува. Това са ебати лайнарската религия. Забутани в 120 в. пр. н. е. и с атентати из цял свят искат да ни върнат и нас там... Да мрът и да ни отърват от съществуването си. Минарета и джамии по цял свят да се разрушат. Документи и летописи да бъдат изгорени, че да няма никакъв спомен след 100 години за Мухамед и курвата му или там квото е...

Ислямът е бил 200 години пред Европа в продължение на мнооого векове. Чак някъде през 14-15ти век, когато идва Чумата, а след нея и Ренсанса, Европа почва да изпреварва Исляма, и то точно защото вече се усещат, че ако не се стегнат, турците ще ги превземат. Тука е много важен момент, в който трябва да ти обясня колко е важна ролята на националната държава над тази на феодалните (наричани по модерно "капиталистически") интереси, но ти си далеч от това ниво на разбиране и затова няма смисъл.


Нещо дори и комунизма не си го досхванал. Края на феодализма според Маркс се свързва с възникването на частна собственост, непроизлизаща от властта на владетеля. Маркс разглежда капитализма като типичен за националната държава постфеодален преходен период между феодализма и комунизма/интернационализма - това с приравняването на феодализъм и капитализъм е някаква твоя фантазия, целяща не знам какво - оправдаване на икономическите експерименти на нашите шумкари сталинисти? Преекспонирането на приноса на националната държава, и в същото време удобно забравяйки ролята на частната собственост и свободната философска мисъл за ренесанса, е похват ползван от Сталин и нашите комуно-идиоти и техните приближени апаратчици за консолидиране на властта им върху малоумния пролетариат и няма нищо общо с комунистическата идеология.


Профил

Аватар
Регистриран на:
14 Сеп 2003 12:14
Мнения: 1302
Местоположение: У гъзъ на Географията
В момента играе: Friendzone Escape 2: Fuck This Shit
Заглавие: Re: Ислямската държава
Публикувано на: 12 Яну 2015 19:52


what if they get me? написа:
ТЪП СИ МОМЧЕ.

А ти пък си още по- тъп като не можеш да различиш елементарен сарказъм и ирония...

___________________________________
Код:
"History is written by the victors."

a.k.a Хикс


Профил Skype WWW

Аватар
Регистриран на:
01 Окт 2005 20:03
Мнения: 6131
Местоположение: Sofia/Bulgaria/EU
В момента играе: League of Legends
Заглавие: Re: Ислямската държава
Публикувано на: 14 Яну 2015 10:53


Това клипче на моя адаш, е от 2011г. но в светлината на последните събития изглежда доста актуално :D :D :D

https://www.youtube.com/watch?v=EKerbOi_mrI

___________________________________
http://www.divinitas-crew.com
Ghost reporting!


Профил ICQ

Аватар
Регистриран на:
31 Май 2010 19:52
Мнения: 1382
Местоположение: бегето
В момента играе: PTSD simulator
Заглавие: Re: Ислямската държава
Публикувано на: 14 Яну 2015 16:22


Вчера видях видео как ИД екзекутира двама руснаци. Много фейк изглежда.
http://www.liveleak.com/view?i=3f9_1421187315

___________________________________
Горд психопат, социопат, олигофрен, аутист, сериен убиец, евреин, темерут. (няма градация)
PISO MOJADO, DIRTBAG!


Профил

Аватар
Регистриран на:
31 Май 2010 19:52
Мнения: 1382
Местоположение: бегето
В момента играе: PTSD simulator
Заглавие: Re: Ислямската държава
Публикувано на: 20 Яну 2015 00:06


А сега въпрос на време е САЩ да подкрепят и Асад.
http://www.nytimes.com/2015/01/20/world ... .html?_r=0

___________________________________
Горд психопат, социопат, олигофрен, аутист, сериен убиец, евреин, темерут. (няма градация)
PISO MOJADO, DIRTBAG!


Профил

Заглавие: Re: Сирийската гражданска война / Ислямската държава
Публикувано на: 24 Яну 2015 22:25


Наистина ли си толкова зле, или се правиш? Че подкрепата на Саудитска Арабия (и всички останали gulf states впрочем) за въпросната организация е съвсем официален факт от първия ден на съществуването и. Винаги ме изумява как конспиративните пост-комунистически мозъци винаги са супер изумени от себе си и изпитват маниакално хедонистично удоволствие да се самоубеждеват в правотата си и гениалността си, "разкривайки" някакви косвени "доказателства" за изцяло публично известни позиции.


Профил

Горд Пролетарий
Аватар
Регистриран на:
22 Фев 2012 13:46
Мнения: 6960
В момента играе: Serious Sam
Заглавие: Re: Сирийската гражданска война / Ислямската държава
Публикувано на: 26 Яну 2015 23:47


СНК като чуя и се сещам за Съвета на Народните Комисари :lol:

___________________________________
¯\_(ツ)_/ ¯


Профил Skype

Горд Пролетарий
Аватар
Регистриран на:
22 Фев 2012 13:46
Мнения: 6960
В момента играе: Serious Sam
Заглавие: Re: Сирийската гражданска война / Ислямската държава
Публикувано на: 27 Яну 2015 00:04


Което между другото е и произношението на съветското СНК /има и друга абревиатура - Совнарком/ :lol:

___________________________________
¯\_(ツ)_/ ¯


Профил Skype
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  

Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
 
Иди на:  
© 2009 PC Mania | Реклама | Контакти web by: ilyan.com