Иди на:  
търсене   регистрация   чат   помощ   правила   влизане в сайта
Автор Съобщение

Горд Пролетарий
Аватар
Регистриран на:
22 Фев 2012 13:46
Мнения: 6956
В момента играе: Serious Sam
Заглавие: Re: PCmania хакнат - какво да предприема
Публикувано на: 08 Яну 2015 21:40


А ма айде да успокоиш малко дудата, а? (Peni :nuts: )

Бягай в БГ Наука, като не ти харесва "интелектуалното ниво".

Или ходиш по барове, за да парадираш с интелектуално ниво?

Форумът е място за хора с общ интерес, има свой език, свой начин на общуване градени през годините на неговото съществуване и това, че си някакъв newfag в тази общност изобщо и не можеш да усвоиш тези неща, не означава, че тези които ги владеем са под твоето ниво. Най-мразя брюнетки и разни анони интелектуалци да ми парадират с акъл... Айде у лево.

___________________________________
¯\_(ツ)_/ ¯


Профил Skype

Заглавие: Re: PCmania хакнат - какво да предприема
Публикувано на: 08 Яну 2015 21:57


Serious Sam написа:
А ма айде да успокоиш малко дудата, а? (Peni :nuts: )

Бягай в БГ Наука, като не ти харесва "интелектуалното ниво".

Или ходиш по барове, за да парадираш с интелектуално ниво?

Форумът е място за хора с общ интерес, има свой език, свой начин на общуване градени през годините на неговото съществуване и това, че си някакъв newfag в тази общност изобщо и не можеш да усвоиш тези неща, не означава, че тези които ги владеем са под твоето ниво. Най-мразя брюнетки и разни анони интелектуалци да ми парадират с акъл... Айде у лево.


Дори не схванах какво се опитваш да кажеш в емоционалния си изблик (ако изобщо се обръщаш към мен, каквото и да оначава "дудата"). Уверявам те, че се чувствам напълно спокоен, ако натам биеш. А ако си се разпознал в някое от моите изказвания, и това не ти е допаднало, е нещо, върху което сам трябва да поработиш у себе си.


Профил

Горд Пролетарий
Аватар
Регистриран на:
22 Фев 2012 13:46
Мнения: 6956
В момента играе: Serious Sam
Заглавие: Re: PCmania хакнат - какво да предприема
Публикувано на: 08 Яну 2015 22:04


Е това имах в предвид под "дудата". :lol:

"Ама аз съм много умен и ще повторя няколко пъти как не си ми на нивото, как поддържам контакти с ГДБОП, колко съм high-level IRL" и т.н. = "дудата"

___________________________________
¯\_(ツ)_/ ¯


Профил Skype

Заглавие: Re: PCmania хакнат - какво да предприема
Публикувано на: 08 Яну 2015 22:18


Serious Sam написа:
Е това имах в предвид под "дудата". :lol:

"Ама аз съм много умен и ще повторя няколко пъти как не си ми на нивото, как поддържам контакти с ГДБОП, колко съм high-level IRL" и т.н. = "дудата"


Аха, това си имал, значи, предвид под "дудата". Не бях чувал тази думичка. Е, това са крайно субективни твои интерпретации на моите действия, така че недей да ми ги приписваш, или, ако така ще ме разбереш по-добре, не съм искал да ти предизвикам отрицателни емоции чрез дудата си, или както там се казва. Никъде не съм казвал, че е под нивото ми да общувам с теб; не съм и твърдял, че съм умен - това ти го казваш. Пак повтарям, ако ти лично се разпознаваш някъде по-горе, и изпитваш някакво неприятно чувство от това, или пък действително не ти допада да общуваш с брюнетки (аз лично изпитвам определен интерес към жените, независимо от цвета на косата им, но явно не у всеки е така), или пък с интелектуалци, или каквото там усещаш. че те притеснява, би трябвало да се обърнеш към себе си, а не към мен.


Профил

Горд Пролетарий
Аватар
Регистриран на:
22 Фев 2012 13:46
Мнения: 6956
В момента играе: Serious Sam
Заглавие: Re: PCmania хакнат - какво да предприема
Публикувано на: 08 Яну 2015 22:25


SpeakWithCats написа:
Аха, това си имал, значи, предвид под "дудата". Не бях чувал тази думичка. Е, това са крайно субективни твои интерпретации на моите действия, така че недей да ми ги приписваш, или, ако така ще ме разбереш по-добре, не съм искал да ти предизвикам отрицателни емоции чрез дудата си, или както там се казва. Никъде не съм казвал, че е под нивото ми да общувам с теб; не съм и твърдял, че съм умен - това ти го казваш. Пак повтарям, ако ти лично се разпознаваш някъде по-горе, и изпитваш някакво неприятно чувство от това, или пък действително не ти допада да общуваш с брюнетки (аз лично изпитвам определен интерес към жените, независимо от цвета на косата им, но явно не у всеки е така), или пък с интелектуалци, или каквото там усещаш. че те притеснява, би трябвало да се обърнеш към себе си, а не към мен.



___________________________________
¯\_(ツ)_/ ¯


Профил Skype

Заглавие: Re: PCmania хакнат - какво да предприема
Публикувано на: 08 Яну 2015 22:45


Serious Sam написа:


О, изразяване чрез картинки, вместо с думи. Великолепно постижение. Като в детската градина.


Профил

Горд Пролетарий
Аватар
Регистриран на:
22 Фев 2012 13:46
Мнения: 6956
В момента играе: Serious Sam
Заглавие: Re: PCmania хакнат - какво да предприема
Публикувано на: 08 Яну 2015 23:19


Serious Sam написа:
Е това имах в предвид под "дудата". :lol:

"Ама аз съм много умен и ще повторя няколко пъти как не си ми на нивото, как поддържам контакти с ГДБОП, колко съм high-level IRL" и т.н. = "дудата"

SpeakWithCats написа:
Е, това са крайно субективни твои интерпретации на моите действия, така че недей да ми ги приписваш

SpeakWithCats написа:
О, изразяване чрез картинки, вместо с думи. Великолепно постижение. Като в детската градина.


Ко речи? Добре дошъл в PCM.

___________________________________
¯\_(ツ)_/ ¯


Профил Skype

Аватар
Регистриран на:
10 Юли 2004 06:39
Мнения: 6843
Местоположение: София
Заглавие: Re: PCmania хакнат - какво да предприема
Публикувано на: 08 Яну 2015 23:37


Serious Sam написа:
ЕГН-то ми и другата ми лична информация

То ЕГН-то ти не виждам каква лична информация е, при положение, че тъй ли иначе супер много хора ти го знаят и при положение, че реално няма как някой да те прецака, знаейки го. Единственото нещо, което могат да направят хората, които ти го знаят, е да ти пратят пари :D Нека всички да ми знаят егенето :D

Иначе автора на темата, просто да си смени паролата вместо да се прави на остроумен.


Профил Skype

Горд Пролетарий
Аватар
Регистриран на:
22 Фев 2012 13:46
Мнения: 6956
В момента играе: Serious Sam
Заглавие: Re: PCmania хакнат - какво да предприема
Публикувано на: 08 Яну 2015 23:59


Има доста неща, които могат да се направят с ЕГН-то ти, затова всички държавни или частни служители трябва да са крайно стриктни при работа с личните данни /най-вече номер на личната карта и ЕГН/.

___________________________________
¯\_(ツ)_/ ¯


Профил Skype

Аватар
Регистриран на:
16 Авг 2010 21:30
Мнения: 966
Заглавие: Re: PCmania хакнат - какво да предприема
Публикувано на: 09 Яну 2015 00:40


Нищо не могат да ти направят с ЕГН-то. Кажи ми 2 неща, които могат да ти направят с ЕГН-то и ще ти кажа, че не са верни.

___________________________________
САМО АЗ СЪМ ОТ КЪРДЖАЛИ ПУТКИ

Все аркадаши сме...!


Профил

Горд Пролетарий
Аватар
Регистриран на:
22 Фев 2012 13:46
Мнения: 6956
В момента играе: Serious Sam
Заглавие: Re: PCmania хакнат - какво да предприема
Публикувано на: 09 Яну 2015 00:53


Ся тука ситуацията става много деликатна. :oops:

___________________________________
¯\_(ツ)_/ ¯


Профил Skype

Аватар
Регистриран на:
08 Фев 2008 21:42
Мнения: 8549
В момента играе: Російський військовий корабель? Іди нахуй!
Заглавие: Re: PCmania хакнат - какво да предприема
Публикувано на: 09 Яну 2015 00:57


Джони Спагети - написа:
Нищо не могат да ти направят с ЕГН-то. Кажи ми 2 неща, които могат да ти направят с ЕГН-то и ще ти кажа, че не са верни.


примерно да ми влязат в СУСИ-то и да ми видят срама от петте години следване :oops:

или да ме вкарат в някой списък с подписи за референдум, събирани от Близнашки, което е по-унизително дори от академичния ми успех

смятай

или недай си боже да го добара някоя банка и да почнат да ме спамят с телефонни предложения за кредити, таргетирани към възрастовата ми група, ей деба

___________________________________
"Моридина, който по принцип е човек интелигентен с богата обща култура,
но в същността си е комплексиран простак..."

- Алминатора


"напарфюмиран печен ебач"
- кримсънчето


Профил

Аватар
Регистриран на:
05 Юни 2011 15:04
Мнения: 1738
Местоположение: София,Люлин
В момента играе: Във форума.
Заглавие: Re: PCmania хакнат - какво да предприема
Публикувано на: 09 Яну 2015 13:33


@SpeakWithCats: Защо си помисли, че съм момиче :lol: Щото съм сложил на аватар Поли Генова или понеже всяко момиче те мисли за прост?

Регнал се преди по малко от месец и тръгнал да се притеснява. Споко бе. Много хора са тук повече от десетилетие и не надигат вой...

@Serious Sam: Нз, човек. Преди един-два дни те видях да влизаш в модераторски профил :D
Може и да е било бъг на форума, знам ли. Като цяло е добре да има постоянен мод. контрол, независимо кой следи за реда...


Профил Skype

Горд Пролетарий
Аватар
Регистриран на:
22 Фев 2012 13:46
Мнения: 6956
В момента играе: Serious Sam
Заглавие: Re: PCmania хакнат - какво да предприема
Публикувано на: 09 Яну 2015 15:05


Тва и аз бих искал да го видя :lol:

___________________________________
¯\_(ツ)_/ ¯


Профил Skype

Аватар
Регистриран на:
25 Апр 2014 15:10
Мнения: 1069
В момента играе: MoneyCrafta
Заглавие: Re: PCmania хакнат - какво да предприема
Публикувано на: 09 Яну 2015 16:11


Поли Генова е много яка с нормална коса. :oops:

___________________________________
нелегален написа:
Grim Demise написа:
столквах ти профила по едно време...

не искам да имаме никакви взаиомоотношения.


Профил

Аватар
Регистриран на:
05 Юни 2011 15:04
Мнения: 1738
Местоположение: София,Люлин
В момента играе: Във форума.
Заглавие: Re: PCmania хакнат - какво да предприема
Публикувано на: 09 Яну 2015 16:31


Kirilicata написа:
Поли Генова е много яка с нормална коса. :oops:

Поли Генова всъщност си е доста готино момиче :) Чух даже, че сега е свободна :oops: Ама стилистите и са за убиване, с тези прекалено къси прически, при които и лъсва повече от половината теме... даже като беше с прилично къса коса (руса) пак се ядваше, но напоследък :?

Сериозни, цъкнах на "Кой е на линия" (понякога поглеждам тази опция) и там си пише кой какво прави: Serious Sam - Разглежда модераторски профил или влиза в мод профил, нещо такова пишеше :lol: Но може и да е било бъг де, веднъж само съм го видял, пък не се сетих да снимам и да го увековеча :D Както и да е...


Профил Skype

Горд Пролетарий
Аватар
Регистриран на:
22 Фев 2012 13:46
Мнения: 6956
В момента играе: Serious Sam
Заглавие: Re: PCmania хакнат - какво да предприема
Публикувано на: 09 Яну 2015 16:47


О, и аз много често сталкя от "Кой е на линия" кой-какво прави :lol: Може от там да ти е дало някакъв бъг, макар че би трябвало да ти изпише "Преглежда онлайн потребителите" :?

___________________________________
¯\_(ツ)_/ ¯


Профил Skype

Заглавие: Re: PCmania хакнат - какво да предприема
Публикувано на: 09 Яну 2015 19:19


Полито е супер с дълга косица, само ако спре да се боядисва с тази гадна платинено-руса боя и ще си е мацка отвсякъде :arrow:

___________________________________
Нещо остроумно

Sturm написа:
къв ханс бе...


Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  

Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
 
Иди на:  
© 2009 PC Mania | Реклама | Контакти web by: ilyan.com