Иди на:  
търсене   регистрация   чат   помощ   правила   влизане в сайта
Автор Съобщение

Аватар
Регистриран на:
05 Юни 2011 15:04
Мнения: 1738
Местоположение: София,Люлин
В момента играе: Във форума.
Заглавие: Forplay......
Публикувано на: 24 Окт 2014 12:52


След като серат често по нас, не е лошо и ние да ги отбележим. Убавците си пуснаха сайта след три години и на всички ни стана ясно Скоро ТМ колко време е :D
Говорих с няколко приятели, които пишат там и ми надуха главата колко са печени тези типове, какъв готин сайт са си направили, колко са сериозни и тн.
Влязох да погледна какво е положението и попаднах на ей тва... http://forplay.bg/
Все едно един и същи човек ги е правил Геймбокса и Форплея :lol: Ама няма да им сипвам сега на хорицата на Филифа, щот и без това ги погребах в тема преди близо половин година(нейде там) като се пръкнаха.
Някой си Бай Иван Бога, ма не тоя от на Слави шоуто им направил някакъв дизайн. Пичуе, аз за две бири щях да ви направя по хубав. Отделно от това не знам Дишков защо го боли толкова какво прави Търпов и тръгва да го пародира даже по видео ревютата и статиите. Все едно му е откраднал жената, баш Филифа, дето сайта му е най жалка пародия на медия. Даже в Албания не мисля че съществува подобно нещо.
Сайта им, въпреки че съществува от поне няколко седмици си стои все така счупен и не пипнат както в началото. Единственото работещо нещо в него е линка към форума :roll:
Кога ще го оправят? Скоро.... Вярвам 8) Също статиите им са на едно прилично ниво за бг журналистика, имайки предвид какво е нивото на други места. Но лошото идва в това, че те си пишат несериозно и почти само за неща, които са им харесали. Направили са някаква своеобразна манджа с грозде вкарвайки музика, филми, игри, култура, все едно са взели идеята от Данте, ама с бая лоша реализация.
Разбирайте кино- холивудските бози по кината главно, музика - само метъл, книги - липсващи, игрите са им специалитета, то е ясно, ама другото за какво е - не знам.
Не знам колко ще просъществува идеята им, не вярвам да е много. Нашия Каролка е десет пъти по добър и постоянен от тях, така че - както винаги - палци горе за ПЦ мания.


Профил Skype

Аватар
Регистриран на:
29 Юли 2012 23:42
Мнения: 761
В момента играе: с кьорави катерички
Заглавие: Re: Forplay......
Публикувано на: 24 Окт 2014 13:49


никъв форплей, директно у дупарата, да те еба в еболата

___________________________________
кьорави катерички


Профил

Аватар
Регистриран на:
21 Ное 2009 19:15
Мнения: 226
Местоположение: ----
Заглавие: Re: Forplay......
Публикувано на: 24 Окт 2014 14:48


Абе сайтченцето им е мега зле,ама са си същите дебили като едно време.Като качество на писанията,са го докарали на нивото на workshopa(демек е професионално).
Като цяло не мисля,че са взели много на сериозно да правят сайта.Другото е,че са мега прости и винаги има на какво да се засмее човек,което смятам е и основният им плюс.

Мен лично Бакалов и компания ме кефят,яко и няма да им се сърдя,ако продължат да се занимават със сайта. :rockon: :rockon: :rockon:


Профил Skype

Аватар
Регистриран на:
05 Юни 2011 15:04
Мнения: 1738
Местоположение: София,Люлин
В момента играе: Във форума.
Заглавие: Re: Forplay......
Публикувано на: 24 Окт 2014 15:01


Stonedisus написа:
никъв форплей, директно у дупарата, да те еба в еболата

Нужно ли е, след като си възможно най-ограничения бабун в целия форум, винаги да се напиняш и правиш на мъШ? Жал ми е бе, момче! Става ми гадно да те напсувам като знам колко си ограничен и как с бодра крачка поехаш насам с надеждата някой да ти пусне едно сочно лайно у устата и да ти осмисли деня, да си помислиш за момент и ти, че някой на тоя свят го е грижа за теб, вземи се в ръце, ако е възможно :?


Профил Skype

Горд Пролетарий
Аватар
Регистриран на:
22 Фев 2012 13:46
Мнения: 6956
В момента играе: Serious Sam
Заглавие: Re: Forplay......
Публикувано на: 24 Окт 2014 15:10


The Wolf написа:
aotism aotism aotism


___________________________________
¯\_(ツ)_/ ¯


Профил Skype

Аватар
Регистриран на:
05 Юни 2011 15:04
Мнения: 1738
Местоположение: София,Люлин
В момента играе: Във форума.
Заглавие: Re: Forplay......
Публикувано на: 24 Окт 2014 15:13


Serious Sam написа:
The Wolf написа:
aotism aotism aotism



:oops: :?


Профил Skype

Аватар
Регистриран на:
25 Апр 2014 15:10
Мнения: 1069
В момента играе: MoneyCrafta
Заглавие: Re: Forplay......
Публикувано на: 24 Окт 2014 16:24


Wolf, кой имитираш, брат?

___________________________________
нелегален написа:
Grim Demise написа:
столквах ти профила по едно време...

не искам да имаме никакви взаиомоотношения.


Профил

Аватар
Регистриран на:
21 Мар 2002 19:51
Мнения: 10923
Местоположение: София
Заглавие: Re: Forplay......
Публикувано на: 24 Окт 2014 17:09


Следващия бареков

___________________________________
Гипчо ( ◕ Y ◕ )


Профил

Аватар
Регистриран на:
08 Фев 2008 21:42
Мнения: 8549
В момента играе: Російський військовий корабель? Іди нахуй!
Заглавие: Re: Forplay......
Публикувано на: 24 Окт 2014 23:30


Форплей се прави с нула пари и изкарва нула пари

Хората го правят изцяло за свой кеф и не са тръгнали да удовлетворяват ничии представи освен своите собствени за това какво да му е съдържанието

Самият сайт хиляда пъти казаха, че е бета и са го пуснали незавършен колкото да направят кеф на хората от форума им

Вече яко ме ядосвате, да ви еба

___________________________________
"Моридина, който по принцип е човек интелигентен с богата обща култура,
но в същността си е комплексиран простак..."

- Алминатора


"напарфюмиран печен ебач"
- кримсънчето


Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  

Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
 
Иди на:  
© 2009 PC Mania | Реклама | Контакти web by: ilyan.com