Иди на:  
търсене   регистрация   чат   помощ   правила   влизане в сайта
Автор Съобщение

Аватар
Регистриран на:
05 Апр 2014 19:42
Мнения: 71
Местоположение: ПеЦе мания
В момента играе: най-доброто :P
Заглавие: Re: Ислямската държава
Публикувано на: 23 Сеп 2014 22:28


Der Meister написа:
Rockstar написа:
Една томахавка струва почти милион и половина, изстреляни са 47. :shock:
Коефициента на полезно действие за тези пари май не е много голям. :lol:

Не се ли сещаш, че това е и целта :D


Може би, но ми се иска да не е така... :IMNOOB:

___________________________________
"Революцията изяжда децата си." - Пиер Вернио


Профил ICQ Skype

Горд Пролетарий
Аватар
Регистриран на:
22 Фев 2012 13:46
Мнения: 6960
В момента играе: Serious Sam
Заглавие: Re: Ислямската държава
Публикувано на: 24 Сеп 2014 17:02


Тропа, тропа на вратата :D
http://www.asenovgrad.net/news/167677/S ... 8.facebook

https://www.youtube.com/watch?v=KEb_GjTYVn8

https://www.youtube.com/watch?v=7vVF2bP5R-s

___________________________________
¯\_(ツ)_/ ¯


Профил Skype

Горд Пролетарий
Аватар
Регистриран на:
22 Фев 2012 13:46
Мнения: 6960
В момента играе: Serious Sam
Заглавие: Re: Ислямската държава
Публикувано на: 26 Сеп 2014 09:10


Цитат:
Администрацията на Обама просто трябва да признае, че винаги когато сме нахлували в ислямски държави, винаги сме ги оставяли много по-нещастни и опасни от преди. В последните 40 години всеки американски президент, освен Джордж Буш старши е грешал сериозно при вземането на решения за употреба силата на Америка и последствията от това са компрометирали нашето присъствие в света на исляма и нашата национална сигурност. Картър помогна да бъде сменен шаха на Иран с Аятолаха, докато Рейгън помогна на Ал Кайда да убие комунистическия режим на Афганистан и да го замени с талибаните. Клинтън нападна Сърбия, бомбардира Белград и създаде мизерната мюсюлманска държава Косово. Путин обича да дава Косово за пример, за да оправдае своята интервенция в Украйна. Но най-доброто от всичко – Джордж Буш нахлу в Ирак (след като страната предаде всичките си оръжия за масово унищожение) и сега Ирак се придвижи от изолирана диктатура до жалка унищожена държава, която е рай за най-лошите от джихадистите. Халифатът на ислямската държава, който сега управлява от Мосул по-голямата част от Ирак, щеше още да си чете Корана в затвора, ако Саддам Хюсеин беше жив.


http://svetoven.pogled.info/news/58277/ ... i-Kyurdite

___________________________________
¯\_(ツ)_/ ¯


Профил Skype

Аватар
Регистриран на:
10 Май 2012 21:35
Мнения: 358
В момента играе: истласкване на штанга от лек сас тесен хват
Заглавие: Re: Ислямската държава
Публикувано на: 26 Сеп 2014 16:15


андриу кажи им истината на тес

___________________________________
0887152992 - званете тука за персонален фитнес инструктор 5 години опит имам работиа нежно тарифа на тренирофка - 25 лева с ддс


Профил

Аватар
Регистриран на:
07 Май 2014 17:15
Мнения: 183
Заглавие: Re: Ислямската държава
Публикувано на: 26 Сеп 2014 19:24


http://www.webcafe.bg/id_1555294147_Ot_ ... kam_djihad


Профил

Аватар
Регистриран на:
01 Окт 2005 20:03
Мнения: 6131
Местоположение: Sofia/Bulgaria/EU
В момента играе: League of Legends
Заглавие: Re: Ислямската държава
Публикувано на: 30 Сеп 2014 14:46


Изглежда грешката с Ирак, няма да бъде повторена с Афганистан. Подписано е споразумение за оставане на американски и НАТО-вски контингент в Афганистан, след датата на официално изтегляне в края на 2014г.

http://www.vesti.bg/sviat/blizak-iztok- ... ie-6023618

___________________________________
http://www.divinitas-crew.com
Ghost reporting!


Профил ICQ

Аватар
Регистриран на:
31 Май 2010 19:52
Мнения: 1382
Местоположение: бегето
В момента играе: PTSD simulator
Заглавие: Re: Ислямската държава
Публикувано на: 09 Окт 2014 22:53


Реших да поубия малко мозъчни клетки и пуснах BBC: турския някакъв министър каза следното: Кюрдите и ИСИЛ са еднакви.
Все едно каза: ПКК, моля ви сложете една бомба на пазара в Цариград...

___________________________________
Горд психопат, социопат, олигофрен, аутист, сериен убиец, евреин, темерут. (няма градация)
PISO MOJADO, DIRTBAG!


Профил

Супер Марио или Смърт
Аватар
Регистриран на:
01 Фев 2002 23:43
Мнения: 4867
Местоположение: Demented Mind
Заглавие: Re: Ислямската държава
Публикувано на: 10 Окт 2014 09:55


Не знам дали обърна внимание, че тия Ейбръмси отнесоха по 2 анти-танк снаряда, опитаха се да ги загреят с огън, и чак накрая трябваше да отиде човек до тях. Квито ще да са танковете, бях бая учуден на издръжливостта им.

Филма е готин, с много пари за такъв тип продукция. Гледайте го.

Обаче аз не видях толкова "обучени и подготвени" войници, колкото фанатици, добре че всичките им военни решения са взимат от екс-генерали на Садам, които имат акъл в главата си.

Реално не трябваше да го махат, след като той изчезна плъзнаха всички тия групировки :(

___________________________________
<3Bandaids don't fix bullet holes<3
Taytay.


Профил

Аватар
Регистриран на:
05 Апр 2005 18:03
Мнения: 309
Заглавие: Re: Ислямската държава
Публикувано на: 10 Окт 2014 10:39


Чувам че София се наводнила със сирийци напоследък? В което няма нищо чудно имайки в предвид, че на южната ни съседка границата им със Сирия е разграден двор. Всяква ислямистска сган минава свободно, даже е подпомагана от анадолците да го прави.Пътят към Европа им е свободен и минава през нас


Профил

Аватар
Регистриран на:
31 Май 2010 19:52
Мнения: 1382
Местоположение: бегето
В момента играе: PTSD simulator
Заглавие: Re: Ислямската държава
Публикувано на: 10 Окт 2014 23:16


what if they get me? написа:
http://archive.org/download/975313/cHNJQH.rar

password: H3&0F*f3(6V@6SH+7x2!KLjn3$5t7c21


Абе, нали алмито (май?) разправяше как М1 Ейбръмс никога не са били унищожавани? :D

Е гледайте това филмче и помислете пак. Просто джихадистите са много добре подготвени точно за близък бой и си имат т.нар. "tank hunters", които като нищо обезвредиха екипажа на 2 Ейбръмса.

Абе, тия иракчани са вече доказани псевдо-хора. Няма как такива безумни "тактики" да работят. Най-модерното им противотанково пушкало което видях беше РПГ-29, но като видях как си държат ракетите в пръстта... абе мани. Ейбръмсите се държаха - (един го гръмнаха с мина и не стана ясно нататъка) не видях да унищожат нито един, само успяха да се покатерят върху тях и екипажите им lost their shit.
Пак: иракчаните са псевдо-хора.
Но успяха буквално да вдигнат във въздуха едно М113 и известна доза хамъри :shock:

___________________________________
Горд психопат, социопат, олигофрен, аутист, сериен убиец, евреин, темерут. (няма градация)
PISO MOJADO, DIRTBAG!


Профил

Аватар
Регистриран на:
05 Апр 2014 19:42
Мнения: 71
Местоположение: ПеЦе мания
В момента играе: най-доброто :P
Заглавие: Re: Ислямската държава
Публикувано на: 11 Окт 2014 19:20


Студентите в Харвард: САЩ са по-опасни за световния мир от "Ислямска държава"

Цитат:
Студентите в Харвардския университет са на мнение, че САЩ е по-голяма заплаха за световния мир отколкото терористичната групировка „Ислямска държава“. Това показа проучване, в което участваха възпитаниците на елитния университет.
Допитването е проведено в двора на университета от „Кампус реформ“, самопровъзгласил се контролен орган в кампуса на вуза. Въпросът е бил следният: “Кой е по-голяма опасност за световния мир - „Ислямска държава“ или САЩ“?

Повечето запитани студенти, заснети на видео, са на мнението, че Америка и агресивната и външна политика на намеса са по-голяма опасност, отколкото фанатизираните ислямисти, които станаха световно известни със своята жестокост и клиповете с обезглавявания на западни граждани.

В преобладаващата си част студентите са отговорили: “САЩ.” Неочакваните резултати са аргументирани от един от студентите така: “Американският империализъм и нашият стремеж да защитим петролните си интереси в Близкия изток дестабилизират обстановката в региона, което позволява на групировки като “Ислямска държава” да набират сила.”

“Като западна цивилизация ние носим отговорност за възникването на множество проблеми, с които сега се сблъскваме. Не мисля, че някой би оспорил факта, че самите ние създадохме проблема “Ислямска държава”, коментира друг студент от Харвардския университет.


http://www.blitz.bg/news/article/295588

:rockon:

___________________________________
"Революцията изяжда децата си." - Пиер Вернио


Профил ICQ Skype

Аватар
Регистриран на:
25 Апр 2014 15:10
Мнения: 1069
В момента играе: MoneyCrafta
Заглавие: Re: Ислямската държава
Публикувано на: 11 Окт 2014 20:16


Много им дреме на американските студенти. То ИСИС като е далече от тях всеки може да се прави на философ. Да го кажат това на сирииците.

___________________________________
нелегален написа:
Grim Demise написа:
столквах ти профила по едно време...

не искам да имаме никакви взаиомоотношения.


Профил

Аватар
Регистриран на:
31 Май 2010 19:52
Мнения: 1382
Местоположение: бегето
В момента играе: PTSD simulator
Заглавие: Re: Ислямската държава
Публикувано на: 11 Окт 2014 23:26


liberty написа:
Еми промитите леви мозъци от университета само това знаят

___________________________________
Горд психопат, социопат, олигофрен, аутист, сериен убиец, евреин, темерут. (няма градация)
PISO MOJADO, DIRTBAG!


Профил

Аватар
Регистриран на:
01 Окт 2005 20:03
Мнения: 6131
Местоположение: Sofia/Bulgaria/EU
В момента играе: League of Legends
Заглавие: Re: Ислямската държава
Публикувано на: 12 Окт 2014 11:58


what if they get me? написа:
http://archive.org/download/975313/cHNJQH.rar

password: H3&0F*f3(6V@6SH+7x2!KLjn3$5t7c21


Абе, нали алмито (май?) разправяше как М1 Ейбръмс никога не са били унищожавани? :D

Е гледайте това филмче и помислете пак. Просто джихадистите са много добре подготвени точно за близък бой и си имат т.нар. "tank hunters", които като нищо обезвредиха екипажа на 2 Ейбръмса.


Джихадистите стават все по-добри в пропагандата. Изгледах филма, и като човек който се занимава с видео-мейкинг мога да кажа, че това е една доста добра професионална работа.

Конкретно за бойната им подготовка и тактики не видях нищо впечатляващо, по-скоро се потвърди мнението ми, че са една банда брадясали диваци с калашници и РПГ 7.

Филмът представлява пропагандно средство за надъхване и набиране на доброволци. Но е ценен с друго. Хубаво е всички на запад да изгледат този и други филми като него, за да станат най-сетне наясно пред какво сме изправени. Хубавото е че във филми като този (предназначени за "вътрешна употреба") ислямистите разкриват същността на своята идеология на омразата. Идеология издигаща смъртта в култ. Хора които мечтаят да убиват и да бъдат убити под развяващият се черен флаг. Хора които не изпитват никакво уважение към живота, които показват в собствените си пропагандни материали брутални убийства на пленници, гавра с ранени войници и изразяват становището си, че който не подкрепя дивашките им разбирания не го чака нищо друго освен смърт. Всеки нормален човек, независимо от неговата религия, културна принадлежност, етнос и т.н. би трябвало да види с помощта на филми като този, злото в неговият най-чист вид.

___________________________________
http://www.divinitas-crew.com
Ghost reporting!


Профил ICQ

Аватар
Регистриран на:
08 Сеп 2009 20:35
Мнения: 2308
Заглавие: Re: Ислямската държава
Публикувано на: 12 Окт 2014 15:01


Съгласен съм, че тези филмчета са доста изпипана работа. Не мисля обаче, че целта им е да набира доброволци, ами напротив - според мен целта им е като ги гледаш да се озлобиш, да си кажеш "бой по гадните чалми", мисля че и това е идеята - да се настрои западния свят към война.

Никой нормален човек няма как да се изкефи на тази организация, като гледа тези кадри, това е анти реклама на ИД. Да не говорим, че повечето кадри има вероятност да са доста нагласени, като например ония масови разстрели от друг филм от поредицата. Ония "брутални" кадри с обезглавяването на американците и французина, заради които уж се засилиха бомбардировките, показват само майсторска операторска работа и "надъхващи" речи, но не и обезглавяване :D .

Иначе нямам нищо против да се избиват тия маймуняци с калашници, дори в тези филмчета да са само статисти :D


Профил

Аватар
Регистриран на:
25 Апр 2014 15:10
Мнения: 1069
В момента играе: MoneyCrafta
Заглавие: Re: Ислямската държава
Публикувано на: 12 Окт 2014 17:58


https://www.youtube.com/watch?v=C_nmT0Qt1SU

___________________________________
нелегален написа:
Grim Demise написа:
столквах ти профила по едно време...

не искам да имаме никакви взаиомоотношения.


Профил

Аватар
Регистриран на:
01 Окт 2005 20:03
Мнения: 6131
Местоположение: Sofia/Bulgaria/EU
В момента играе: League of Legends
Заглавие: Re: Ислямската държава
Публикувано на: 12 Окт 2014 20:05


vanmx написа:
Съгласен съм, че тези филмчета са доста изпипана работа. Не мисля обаче, че целта им е да набира доброволци, ами напротив - според мен целта им е като ги гледаш да се озлобиш, да си кажеш "бой по гадните чалми", мисля че и това е идеята - да се настрои западния свят към война.

Никой нормален човек няма как да се изкефи на тази организация, като гледа тези кадри, това е анти реклама на ИД. Да не говорим, че повечето кадри има вероятност да са доста нагласени, като например ония масови разстрели от друг филм от поредицата. Ония "брутални" кадри с обезглавяването на американците и французина, заради които уж се засилиха бомбардировките, показват само майсторска операторска работа и "надъхващи" речи, но не и обезглавяване :D .

Иначе нямам нищо против да се избиват тия маймуняци с калашници, дори в тези филмчета да са само статисти :D


Филма е направен от самите ИД, няма как да е с цел да се надъхват западняците срещу тях, мака че точно такъв е ефекта. Освен това тези клипове се гледат много по-малко от западняци и много повече от таргет-групата т.е. потенциалните рекрутмънти на ИД. А специално за кадрите с обезглавяванията има ги в интернет. Това което ти може би си гледал са цензурирани/орязани версии, тъй като в повечето сайтове биха ги изтрили/баннали и т.н. Иначе в специализирани сайтове, както и в ислямистки такива ги има. Но според мен и в този обработен филм си имаше достатъчно много кадри с жестокости и кървища, а най-смущаващото от всичко е отношението на главните действащи лица към смъртта.

___________________________________
http://www.divinitas-crew.com
Ghost reporting!


Профил ICQ

Аватар
Регистриран на:
08 Сеп 2009 20:35
Мнения: 2308
Заглавие: Re: Ислямската държава
Публикувано на: 12 Окт 2014 22:38


Тц, абсолютна постановка са тези филмчета. Сега се поразрових малко повече да намеря нецензурирана версия, но такава не намерих. Дори и в bestgore няма такава версия, а по принцип в този сайт няма никаква цензура :D

Гледал съм десетки видеа с чалми обезглавяващи разни други чалми и изглеждат доста по-различно от ония холивудски продукции, които явно служат да убедят малкото останали празноглавци, че Нато/USA все пак трябва да действат там :D .


Профил

Аватар
Регистриран на:
01 Окт 2005 20:03
Мнения: 6131
Местоположение: Sofia/Bulgaria/EU
В момента играе: League of Legends
Заглавие: Re: Ислямската държава
Публикувано на: 12 Окт 2014 22:59


vanmx написа:
Тц, абсолютна постановка са тези филмчета. Сега се поразрових малко повече да намеря нецензурирана версия, но такава не намерих. Дори и в bestgore няма такава версия, а по принцип в този сайт няма никаква цензура :D

Гледал съм десетки видеа с чалми обезглавяващи разни други чалми и изглеждат доста по-различно от ония холивудски продукции, които явно служат да убедят малкото останали празноглавци, че Нато/USA все пак трябва да действат там :D .

Пак не ме разбра. Този филм конкретно може и да е постановка. Специално в частта където уж трябваше да екзекутират онези копаещи собствените си гробове. Но това си е автентична джихадистка пропаганда имаща за цел да работи в тяхна полза. Много повече араби в Европа гледат тези клипове отколкото такива като тебе и мене. Освен това джихадистите никога не са криели истинската същност на идеологията им и ако тези екзекуции не са действителни, то както ти сам каза има достатъчно много действителни такива. А иначе НАТО/САЩ все пак трябва да се намесят и в това няма нищо празноглаво. Всяка една агресия трябва да бъде своевременно прекратявана, докато размерите на щетите са още малки и проблемът е лесен за решаване. Ако на ИД им се позволи да създадат огромна джихадистка държава, представи си какви проблеми може да създаде това за региона, Европа и целия свят.

___________________________________
http://www.divinitas-crew.com
Ghost reporting!


Профил ICQ

Аватар
Регистриран на:
08 Сеп 2009 20:35
Мнения: 2308
Заглавие: Re: Ислямската държава
Публикувано на: 12 Окт 2014 23:18


И ти не ме разбра :D И аз смятам че тия племена трябва да се озаптят, но просто няма нужда да си правят труда да ми пробутват тия нагласени филмчета за да проумея това.


Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  

Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
 
Иди на:  
© 2009 PC Mania | Реклама | Контакти web by: ilyan.com