Иди на:  
търсене   регистрация   чат   помощ   правила   влизане в сайта
Автор Съобщение

Аватар
Регистриран на:
25 Апр 2014 15:10
Мнения: 1069
В момента играе: MoneyCrafta
Заглавие: Re: 9/11
Публикувано на: 12 Сеп 2014 00:21


Liberty написа:
Kirilicata написа:
Момчета айде да си го кажем между нас, все пак тук не сме случайни хора, но всички знаем, че Рептилите са зад всичко това.


Иначе за Андрей не знам защо се изпедерастил с тая Америка. Когато цъкахме Guild Wars с него, помня че беше точен тип. Сега нещо не ме кефи.

Значи нещо се бъркаш, аз Guild Wars не съм играл никога. :D


What the fuck?!

___________________________________
нелегален написа:
Grim Demise написа:
столквах ти профила по едно време...

не искам да имаме никакви взаиомоотношения.


Профил

Аватар
Регистриран на:
21 Мар 2002 19:51
Мнения: 10923
Местоположение: София
Заглавие: Re: 9/11
Публикувано на: 12 Сеп 2014 07:53


Liberty написа:
Kirilicata написа:
...помня че беше точен тип. Сега нещо не ме кефи.

Значи нещо се бъркаш, аз Guild Wars не съм играл никога. :D

Грешка няма, никога не си бил точен тип, значи :lol: :lol: :lol:

___________________________________
Гипчо ( ◕ Y ◕ )


Профил

Супер Марио или Смърт
Аватар
Регистриран на:
01 Фев 2002 23:43
Мнения: 4867
Местоположение: Demented Mind
Заглавие: Re: 9/11
Публикувано на: 12 Сеп 2014 10:18


Помня на 9/11 че беше 16-17 следобяд когато започна всичко, аз гледах следобедния блок по ММ с Роро, които на момента превключиха и там гледах до 18, когато се прибра баща ми. Подробности не помня много много.

___________________________________
<3Bandaids don't fix bullet holes<3
Taytay.


Профил

Аватар
Регистриран на:
05 Юни 2011 15:04
Мнения: 1738
Местоположение: София,Люлин
В момента играе: Във форума.
Заглавие: Re: 9/11
Публикувано на: 12 Сеп 2014 12:20


Liberty написа:
Освен мен имаше само едно момче в класа, което не подкрепяше терористите убийци от 9/11 и каза че US Army ще им разкаже играта (както и стана). Сега изобщо не намирам за случаен факта, че точно той беше от еврейски произход.

Значи и аз бях на път като Сам да драсна някое разказче ебавка за Андро, ама над ето това се замислих...
Представете си.. в училище на вашето странно за тези географски ширини мнение да е само дебелото еврейче от класа... Помислете си какъв живот е имал Андро и как е минало детството му и тогава го съдете, хора :roll:
Ей сега в мозъка ми изплува ужасна картина - как всички от класа си играят на рейнджъри, кечисти и футболисти, а само Андрю и еврейчето стоят отритнати и си говорят за политика, от която и тогава не са разбирали :(
Как в подобна жестока атмосфера може да се изгради човешки характер? Разбирам го вече защо изцяло се е отдал на Америка! Тя е била единствено на негова страна.
Защо толко мразите клет татко Америка бе, братя :cry: Не гледате ли филми с Брус Уилис :oops:
Защо никой не облича фланелки с лика на Капитан Америка? А вместо това ходи с фланелки на Батман, Супермен, Левски и ЦСКА?
Каква е тая омраза, българи? Случайност ли е? Не мисля...


Профил Skype

Горд Пролетарий
Аватар
Регистриран на:
22 Фев 2012 13:46
Мнения: 6956
В момента играе: Serious Sam
Заглавие: Re: 9/11
Публикувано на: 12 Сеп 2014 12:39


The Wolf написа:
Не мисля...

Знаем...

___________________________________
¯\_(ツ)_/ ¯


Профил Skype

Аватар
Регистриран на:
29 Юли 2012 23:42
Мнения: 761
В момента играе: с кьорави катерички
Заглавие: Re: 9/11
Публикувано на: 12 Сеп 2014 13:58


мое ли си толкоз тъп бре

___________________________________
кьорави катерички


Профил

Аватар
Регистриран на:
09 Фев 2013 23:10
Мнения: 687
Заглавие: Re: 9/11
Публикувано на: 12 Сеп 2014 14:33


въпреки всичко Andro Drone е една консеквентно функционираща машина,he is clearly not made in China is what i mean

http://www.youtube.com/watch?v=4eRRyQ6dsPg малко и по темата

___________________________________
“If children were brought into the world by an act of pure reason alone, would the human race continue to exist? Would not a man rather have so much sympathy with the coming generation as to spare it the burden of existence" Arthur Schopenhauer


Профил

Аватар
Регистриран на:
01 Окт 2005 20:03
Мнения: 6129
Местоположение: Sofia/Bulgaria/EU
В момента играе: League of Legends
Заглавие: Re: 9/11
Публикувано на: 13 Сеп 2014 09:36


The Wolf написа:
Значи и аз бях на път като Сам да драсна някое разказче ебавка за Андро, ама над ето това се замислих...
Представете си.. в училище на вашето странно за тези географски ширини мнение да е само дебелото еврейче от класа... Помислете си какъв живот е имал Андро и как е минало детството му и тогава го съдете, хора :roll:
Ей сега в мозъка ми изплува ужасна картина - как всички от класа си играят на рейнджъри, кечисти и футболисти, а само Андрю и еврейчето стоят отритнати и си говорят за политика, от която и тогава не са разбирали :(
Как в подобна жестока атмосфера може да се изгради човешки характер? Разбирам го вече защо изцяло се е отдал на Америка! Тя е била единствено на негова страна.
Защо толко мразите клет татко Америка бе, братя :cry: Не гледате ли филми с Брус Уилис :oops:
Защо никой не облича фланелки с лика на Капитан Америка? А вместо това ходи с фланелки на Батман, Супермен, Левски и ЦСКА?
Каква е тая омраза, българи? Случайност ли е? Не мисля...


Е, аз поне не съм бягал от площадката за игра и не съм си мислел, че почва трета световна. Това са част от преимуществата да си наясно със случващото се по света :lol:

Обаче друго пък на мен ми направи впечатление, както в твоя пост, така и тогава. Интересно как всичко което някога те е кефило като дете, кечистите, рейнджърите, Батмана, супермен, Star craft, идва от Америка (с изключение на футбола идващ от Англия), обаче въпреки това американците са тъпи и заслужават да им бутнат още небостъргачи? Това противоречие в ценностната система според мен трябва да е очевидно дори за едно дете, обаче явно не е даже за повечето възрастни. :D

___________________________________
http://www.divinitas-crew.com
Ghost reporting!


Профил ICQ

Аватар
Регистриран на:
29 Юли 2012 23:42
Мнения: 761
В момента играе: с кьорави катерички
Заглавие: Re: 9/11
Публикувано на: 13 Сеп 2014 20:30



___________________________________
кьорави катерички


Профил

Аватар
Регистриран на:
25 Апр 2014 15:10
Мнения: 1069
В момента играе: MoneyCrafta
Заглавие: Re: 9/11
Публикувано на: 13 Сеп 2014 21:02


Ъъъъм извинявай, но аз не помня мойте любими неща като дете да са били обвързани с политиката на Щатите.

___________________________________
нелегален написа:
Grim Demise написа:
столквах ти профила по едно време...

не искам да имаме никакви взаиомоотношения.


Профил

Аватар
Регистриран на:
31 Май 2010 19:52
Мнения: 1382
Местоположение: бегето
В момента играе: PTSD simulator
Заглавие: Re: 9/11
Публикувано на: 13 Сеп 2014 21:30


http://www.theguardian.com/world/2001/o ... fghanistan

Не е важно да се мрази един народ, важно е да се мрази управлението му.

___________________________________
Горд психопат, социопат, олигофрен, аутист, сериен убиец, евреин, темерут. (няма градация)
PISO MOJADO, DIRTBAG!


Профил

Аватар
Регистриран на:
12 Яну 2002 11:09
Мнения: 974
Местоположение: Пловдив
В момента играе: Белот ...
Заглавие: Re: 9/11
Публикувано на: 13 Сеп 2014 21:43




Ако не са 1 и същ човек , поне имат роднинска връзка ... Ама по вероятно да е първото. :lol:

___________________________________
Only god can judge me , is that right ?
Only god can judge me now .
Only god baby , nobody else , nobody else .


Профил Skype

Аватар
Регистриран на:
10 Юли 2004 06:39
Мнения: 6843
Местоположение: София
Заглавие: Re: 9/11
Публикувано на: 14 Сеп 2014 10:05


Liberty написа:
Обаче друго пък на мен ми направи впечатление, както в твоя пост, така и тогава. Интересно как всичко което някога те е кефило като дете, кечистите, рейнджърите, Батмана, супермен, Star craft, идва от Америка (с изключение на футбола идващ от Англия), обаче въпреки това американците са тъпи и заслужават да им бутнат още небостъргачи? Това противоречие в ценностната система според мен трябва да е очевидно дори за едно дете, обаче явно не е даже за повечето възрастни. :D

Много тъпа логика. Естествено, че от Америка, като една от най-богатите и големи като население държави, ще излиза най-много ентъртеймънт. Ти откъде искаш да излиза, от Африка ли? Хората, които са американофоби, предполагам, не харесват политиката на САЩ, което няма пряка връзка с културата.


Профил Skype

Горд Пролетарий
Аватар
Регистриран на:
22 Фев 2012 13:46
Мнения: 6956
В момента играе: Serious Sam
Заглавие: Re: 9/11
Публикувано на: 14 Сеп 2014 13:28


Аз примерно съм голям почитател на автентичната американска култура, макар и само на по-големите цивилизации. :D

___________________________________
¯\_(ツ)_/ ¯


Профил Skype

Аватар
Регистриран на:
21 Дек 2013 13:41
Мнения: 40
В момента играе: MGTOW
Заглавие: Re: 9/11
Публикувано на: 14 Сеп 2014 17:30


Ким Кардашиан е мазна, дебела свиня!

___________________________________
В случай на отстъпление, авангардът се превръща в ариергард.


Профил

Аватар
Регистриран на:
05 Юни 2011 15:04
Мнения: 1738
Местоположение: София,Люлин
В момента играе: Във форума.
Заглавие: Re: 9/11
Публикувано на: 14 Сеп 2014 18:13


Stonedisus написа:
мое ли си толкоз тъп бре

Ей, анално податливия смешко, кой беше точно ти бре?
Да не си оня мазен педал деистъра дето един спор не можеше да спечели било с аргументи било без?
Колко време не беше писал и чакаше аз да драсна за да "блеснеш"? Видя, че никой не те отразява тука, както и в живота ти и си се напънал да се доказваш :lol: Айде молим те, смешен ставаш.

За Андрю, който като изключим темата за Америка е горе-долу интелигент на фона на населението на клета майка България: Ми баце, какво да ти кажа - нормално е да съм се кефил на американските супер герои, по простата причина, че други няма. Също за ръгбито, кеча, голфа, бейзбола, според мен са си типични спортове за Америка и ако ми допадат по една или друга причина, то не е заради политиката в страната. И не искам да загиват хора и да им бутат небостъргачи, кой би искал бе? Даже споделям част от твоите тези и не съм комунист. Ама се оливаш по някога, честно. Спри се, братле, няма как да спечелиш несъществуващ спор в някакъв форум.


Профил Skype

Аватар
Регистриран на:
07 Май 2014 17:15
Мнения: 183
Заглавие: Re: 9/11
Публикувано на: 14 Сеп 2014 22:06


И аз гледах детските по бтв-то като стана белята :D

Иначе аз като бях малък Америка си ме кефеше, ама Либърти пак изкара тъпата логика. Първо страхът за трета световна война макар и преувеличен бе реален през първите часове на атентата и той бе изпитан и от доста американци. И второ както вече някои се заядоха, какво има общо нещата, които изброи с политиката на САЩ. Т'ва все едно да си русофоб и за това да не се кефиш на Достоевски или водката :lol:


Профил

Горд Пролетарий
Аватар
Регистриран на:
22 Фев 2012 13:46
Мнения: 6956
В момента играе: Serious Sam
Заглавие: Re: 9/11
Публикувано на: 14 Сеп 2014 22:19


Или пък щото мразиш Китай и за тва да ходиш гол и бос... :?

___________________________________
¯\_(ツ)_/ ¯


Профил Skype

Аватар
Регистриран на:
31 Май 2010 19:52
Мнения: 1382
Местоположение: бегето
В момента играе: PTSD simulator
Заглавие: Re: 9/11
Публикувано на: 14 Сеп 2014 22:35


Serious Sam написа:
Или пък щото мразиш Китай и за тва да ходиш гол и бос... :?

Особено без хай-фона :)

___________________________________
Горд психопат, социопат, олигофрен, аутист, сериен убиец, евреин, темерут. (няма градация)
PISO MOJADO, DIRTBAG!


Профил

Аватар
Регистриран на:
01 Окт 2005 20:03
Мнения: 6129
Местоположение: Sofia/Bulgaria/EU
В момента играе: League of Legends
Заглавие: Re: 9/11
Публикувано на: 16 Сеп 2014 14:27


Der Meister написа:
Много тъпа логика. Естествено, че от Америка, като една от най-богатите и големи като население държави, ще излиза най-много ентъртеймънт. Ти откъде искаш да излиза, от Африка ли? Хората, които са американофоби, предполагам, не харесват политиката на САЩ, което няма пряка връзка с културата.

Напротив, тук говорим за атентатите от 11-ти септември. Ако не харесваш американската политика това е едно, но да се кефиш на смъртта на 3000 души и да разправяш, че още им трябвало си е съвсем друго. Това означава, че мразиш американските ХОРА по принцип, но пък да харесваш културата им е голямото противоречие за което споменах по-горе.

Аз не одобрявам руската политика, но си спомням много добре нападението в московския театър, имаше поне няколко атентата в московското метро, по летища, гари и т.н. Винаги съм смятал това за отвратителни актове на насилие. От така наречените "русофоби", които познавам също не съм забелязал някой някога да се е кефил на подобни трагедии, което пак показва кой има повече мозък в главата.

___________________________________
http://www.divinitas-crew.com
Ghost reporting!


Профил ICQ
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  

Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
 
Иди на:  
cron
© 2009 PC Mania | Реклама | Контакти web by: ilyan.com