Иди на:  
търсене   регистрация   чат   помощ   правила   влизане в сайта
Автор Съобщение

Аватар
Регистриран на:
20 Май 2014 15:11
Мнения: 422
В момента играе: не казвам
Заглавие: 9/11
Публикувано на: 11 Сеп 2014 10:25



discuss.

___________________________________
Rorschach написа:
Never compromise. Not even in the face of Armageddon. That's always been the difference between us, Daniel.


Профил

Аватар
Регистриран на:
31 Май 2010 19:52
Мнения: 1382
Местоположение: бегето
В момента играе: PTSD simulator
Заглавие: Re: 9/11
Публикувано на: 11 Сеп 2014 10:32


Честит празник на всички!

Edit: Тогава гледах детския блок по БТВ (или както беше) и ме фана много голям яд.

___________________________________
Горд психопат, социопат, олигофрен, аутист, сериен убиец, евреин, темерут. (няма градация)
PISO MOJADO, DIRTBAG!


Профил

Горд Пролетарий
Аватар
Регистриран на:
22 Фев 2012 13:46
Мнения: 6956
В момента играе: Serious Sam
Заглавие: Re: 9/11
Публикувано на: 11 Сеп 2014 10:40


Gen.Toast написа:
Честит празник на всички!

Edit: Тогава гледах детския блок по БТВ (или както беше) и ме фана много голям яд.

И аз, даваха Коатарака Ийк майче... И ако знаеш как се ядосах, че ми спират филмчето заради някаква скучна новинарска простотия... :o

Чеките да си пусна задължителната картинка:



___________________________________
¯\_(ツ)_/ ¯


Профил Skype

Аватар
Регистриран на:
25 Апр 2014 15:10
Мнения: 1069
В момента играе: MoneyCrafta
Заглавие: Re: 9/11
Публикувано на: 11 Сеп 2014 10:48


Gen.Toast написа:
Честит празник на всички!

Edit: Тогава гледах детския блок по БТВ (или както беше) и ме фана много голям яд.


Same here

___________________________________
нелегален написа:
Grim Demise написа:
столквах ти профила по едно време...

не искам да имаме никакви взаиомоотношения.


Профил

Аватар
Регистриран на:
12 Яну 2002 11:09
Мнения: 974
Местоположение: Пловдив
В момента играе: Белот ...
Заглавие: Re: 9/11
Публикувано на: 11 Сеп 2014 10:55


И аз помня като стана ... таман излизах да пукаме мач в двора на даскалото, даже ме чакаха приятели долу пред входа вече. И баща ми ми вика - ''Недей да ходиш много надалеч че може да стане война'' ...

___________________________________
Only god can judge me , is that right ?
Only god can judge me now .
Only god baby , nobody else , nobody else .


Профил Skype

Аватар
Регистриран на:
21 Мар 2002 19:51
Мнения: 10923
Местоположение: София
Заглавие: Re: 9/11
Публикувано на: 11 Сеп 2014 10:57


Аз тогава играех баскет и като чухме, с момчетата отидохме до кафето до игрището да видим.

___________________________________
Гипчо ( ◕ Y ◕ )


Профил

Аватар
Регистриран на:
03 Сеп 2014 22:13
Мнения: 23
В момента играе: варкрафт, соулреавар,
Заглавие: Re: 9/11
Публикувано на: 11 Сеп 2014 11:00


Gen.Toast написа:
Честит празник на всички!

Edit: Тогава гледах детския блок по БТВ (или както беше) и ме фана много голям яд.



И аз :D


Цитат:
първото нещо, което си помислих, а може би и всички останали беше "ебаси некадърния пилот"


също.

___________________________________
Кръв_Империя


Профил

Аватар
Регистриран на:
30 Ное 2006 13:02
Мнения: 8408
Местоположение: Yuggoth
Заглавие: Re: 9/11
Публикувано на: 11 Сеп 2014 11:46


NoName написа:
И аз помня като стана ... таман излизах да пукаме мач в двора на даскалото, даже ме чакаха приятели долу пред входа вече. И баща ми ми вика - ''Недей да ходиш много надалеч че може да стане война'' ...


ахахаха и ние играехме мач пред блока и един от компанията отиде до тях да пие вода и му казали техните за това, оня слиза паниран и вика ''копеле, трета световна, бла-бла'', всички посрахме :D

___________________________________
джумерки


Профил Skype WWW

Аватар
Регистриран на:
28 Сеп 2011 19:16
Мнения: 931
В момента играе: С пъпа на баба ти
Заглавие: Re: 9/11
Публикувано на: 11 Сеп 2014 12:40


Гледах зоро детско филмче некво по телевизията (не БТВ) и ест ми спреха филмчето... стана ми бая тъпо и само си викам тва неква новина 5 мин и ше ми върнат филмчето. Ем така и не го пуснаха повече :lol:


Профил

Аватар
Регистриран на:
05 Юли 2006 13:52
Мнения: 8122
Заглавие: Re: 9/11
Публикувано на: 11 Сеп 2014 12:41


и мене тъкмо ми резнаха детското и като почнаха извънредните новини, слязох при баба и дядо да гледам какво става
и в тоя ред на мисли - докато излизаше пушекът, забелязах злобното лице, което беше образувал. после много се говори на тая тема
кофти момент като цяло - от Rescue me човек може до добие по-ясна представа за отражението върху живота на обикновените хора, нещо, пренебрегвано досега. всеки говори за ал кайда, петрол, свобода и тн. ама шока си е мн голям. последната конспирация, че ударите са планирани от УСА, доста ме втрещиха, ама като гледам и сега с ИДИЛ накъде отиват нещата, нищо чудно


Профил

Аватар
Регистриран на:
01 Окт 2005 20:03
Мнения: 6129
Местоположение: Sofia/Bulgaria/EU
В момента играе: League of Legends
Заглавие: Re: 9/11
Публикувано на: 11 Сеп 2014 14:33


Сега ще Ви разкажа една история дето може да ви се стори невероятна, но наистина се случи.

Във въпросния ден, с по-малката ми сестра си играехме. Често правехме различни сложни игри включващи от онези старите конструктори, също така лего, войници, лего човечета, фигурки и др. Няколко месеца по-рано по телевизията бяха давали документален филм за атентатите срещу Световния търговски център през 80-те мисля, когато ислямски терористи се опитват да взривят сградите поставяйки експлозиви в основите им. Тогава загиват няколко десетки души, но сградите така или иначе си остават непокътнати. И друг път бяхме играли на тази игра. Със сестра ми построявахме висока сграда от конструктор и я пълнехме с различни лего човечета и фигурки. Обаче нямахме бомба и за това ползвахме количка на пружина пилотирана от друго човече "камикадзе". Засилвахме количката по трамплин и тя се врязваше в сградата събаряйки я. После идваше интересната част. Половината от пода в стаята беше болница с много легла. Правехме спасителна операция при която внимателно премахвахме блокчетата от конструктора и откарвахме пострадалите с линейки в болницата където ги лекувахме.

В един момент баща ни реши, че трябва да излезем и да караме колела в парка. След няколко часа се прибрахме и когато той пусна телевизора ме извика да гледам. Първият самолет се беше забил в едната кула и още не ставаше ясно за какво иде реч. Спомням си шока когато в реално време видях как втория самолет се забива във втората кула удряйки се доста по-ниско от първия. Очаквано втората кула падна преди първата. Гледах дълги часове преките предавания, коментарите и анализите, тъй като от малък се интересувам от политика. С баща ми обсъждахме какви може да са последиците. Късно вечерта се върнах в стаята си, където развалините на "Световния търговски център" още се пилееха по пода. Някак сконфузено със сестра ми ги събрахме и повече не играхме на тази игра.

Това разбира се не е края на историята. Истинският шок за мен дойде няколко дни по-късно когато започна учебната година. В първият учебен ден естествено това беше основна тема за обсъждане. Бях отвратен когато разбрах позицията на повечето други момчета от класа включително и най-добрите ми приятели. Те всички се кефеха на случката, някои коментираха как трябвало да им бутнат повече небостъргачи и как тъпите американци си го заслужавали. Зачудих се, колко трябва да си тъп за да се кефиш на смъртта на 3000 души? Мисля, че това беше момента в който започна да умира оптимизма ми за тази страна. Тогава бях млад, но буден и живеех с идеята, че се намираме във време на преход, между комунистическия, руски режим и бъдещето в което България ще бъде развита страна по западен модел. Но още тогава разбрах, че при положение, че толкова голям % от хората (и то млади хора), имат толкова погрешни възгледи, това много трудно ще се постигне.

Освен мен имаше само едно момче в класа, което не подкрепяше терористите убийци от 9/11 и каза че US Army ще им разкаже играта (както и стана). Сега изобщо не намирам за случаен факта, че точно той беше от еврейски произход.

Относително малко време мина преди да се появят първите конспиративни теории, че Американците сами са си бутнали кулите близнаци. Мисля, че го чух за първи път от един искуфял червен пенсионер на спирка на автобуса няколко месеца след атентата. Вече нищо не ме учудваше и не ме изненада факта, че и до ден днешен една значителна част от българите са убедени именно в тази теория.

Още древните гърци са казали, че всеки народ си заслужава съдбата и българският е типичен пример за това. Жалко е че хора като мен, които имат правилните възгледи, трябва да страдат от незавършения преход, поради глупостта на останалите си сънародници. Мнозина емигрираха, за което не могат да бъдат обвинявани. Но както един приятел наскоро каза: "Защо да оставяме тази прекрасна страна на тези червени боклуци и руски продажници, които ще я до съсипят"?

___________________________________
http://www.divinitas-crew.com
Ghost reporting!


Профил ICQ

Latinica
Аватар
Регистриран на:
26 Авг 2010 01:01
Мнения: 2904
Заглавие: Re: 9/11
Публикувано на: 11 Сеп 2014 14:39


oy vey, the goyim know


___________________________________
Симо написа:
снощи
пиян
без книжка
съм карал без колан
чужда кола
пълна с крадена царевица
облечен като полицай


Профил

Аватар
Регистриран на:
21 Мар 2002 19:51
Мнения: 10923
Местоположение: София
Заглавие: Re: 9/11
Публикувано на: 11 Сеп 2014 14:48


@Liberty - бил си олигофрен, такъв и си останал 8)

___________________________________
Гипчо ( ◕ Y ◕ )


Профил

Горд Пролетарий
Аватар
Регистриран на:
22 Фев 2012 13:46
Мнения: 6956
В момента играе: Serious Sam
Заглавие: Re: 9/11
Публикувано на: 11 Сеп 2014 15:23


Направо мога да си представя атмосферата у тях в конкретния ден...

Бащата /въздиша тежко/: Скъпа, трябва да кажем на децата...
Майката /гледа с празен поглед в една точка/: Не мога.. не мога да им причиня такава болка... Това е просто нечовешко! О, жесток, комунистически свят!
Бащата /мъжките устни потреперват от неописуемата мъка/: Нека видят, нека... О, протестантски Исусе Христе, дай ми сила да продължа по пътя ти! Деца, ела те, с майка ви имаме да ви кажем нещо.

Андрей и сестра му влизат и виждат двамата си шокирани родители/в един тон и изпълнени с тревожно усещане в стомасите/:
-Какво има?
Майката: - Деца, не знам как да започна...
Андрей: - Ние сме осиновени? Знаех си...
Майката: -Какво? Не, не е това... Много по-лошо е...
Сестричката: - С тати ще се развеждате?
Майката: -Опазил ни Рейгън, не. Искам да ви кажа, че преди малко с баща ви разбрахме, че...
Децата /супер разтревожено, в един глас/: - Че тати има злокачествен мозъчен тумор в напреднала фаза и ще умре в адски мъки?
Майката /леко разклаща глава/: -Ех, деца, иска ми се нещата да бяха толкова прости и лесни, както предполагате...
Бащата /изправя се и с физиономия изпълнена с любвеобвилна бащинска решителност хваща Андрей за раменете и отронва/: - Синко, отсега всички ще трябва да станем по-силни. Злите леви взривиха крепостта, символ на Прогреса и Свободата - зли нелигитимни терористи взривиха Световния търговски център.

При тези думи сестрата на Андрей обръща очи и припада в несвяст, а Андрей издава сподавен вик, сякаш ташаците му са в менгеме.

Няколко часа по-късно. Вечеря. На масата е постлан съветският флаг /защото ястията за вечеря могат да оставят незаличими петна/. Стаята е изпълнена от светлината на малко кандило на стената, над което стои леко опушеният лик на Линкълн. Четиримата стоят притихнали край масата и всеки гледа празно пред себе си, с изключение на малката сестричка, която при падането си е ударила главата и сега стои и издавайки нечленоразделни звуци олива със стичащата и се от устата слюнка цялата маса. Най-сетне бащата нарушава тишината:
-Андрей, сестра ти е леко шокирана от новините, но някой трябва да прочете молитвата. По-традиция това е най-младия. На теб се пада честта.
Андрей кимва разбиращо и се изправя немощен и треперещ още от злокобната вест. Взима малката книжка с надпис "US protestant trebnikъ for dаily use" и започва със също толкова треперещ глас:

- Буш наш, който си в Белия Дом!
Да се свети твоето име,
Да дойде твоето царство на човешка свобода и демокрация,
Да бъде твоята воля човеколюбива
както в Америка така и навред по земята.

Насъщния долар дай ни днес
и вдигни тавана нам дълговете ни
както Конгреса вдига на държавата;

И не въведи нас в изкушение по leftish bullshit,
но избави ни от Москва,
защото Твой е нефта, и златото
и всички ресурси по цялата планета Американска,

Амин!
"

___________________________________
¯\_(ツ)_/ ¯


Профил Skype

Аватар
Регистриран на:
08 Сеп 2009 20:35
Мнения: 2307
Заглавие: Re: 9/11
Публикувано на: 11 Сеп 2014 16:03


:D

Това си е направо за творческия раздел

:rockon:


Профил

Аватар
Регистриран на:
31 Май 2010 19:52
Мнения: 1382
Местоположение: бегето
В момента играе: PTSD simulator
Заглавие: Re: 9/11
Публикувано на: 11 Сеп 2014 16:41


Така не съм се смял от месец сигурно. Евалата! Върху това трябва да се правят матури :lol:

___________________________________
Горд психопат, социопат, олигофрен, аутист, сериен убиец, евреин, темерут. (няма градация)
PISO MOJADO, DIRTBAG!


Профил

Аватар
Регистриран на:
10 Юли 2004 06:39
Мнения: 6843
Местоположение: София
Заглавие: Re: 9/11
Публикувано на: 11 Сеп 2014 19:43


Само аз ли не помня какво правех по време на атентата? Май играех Диабло ама не съм сигурен :D

Що се отнася до това кой е организирал атентата - дали са американци, евреи, араби или българи, не знам, но и не мисля, че е толкова важно. Моето мнение е, че това са били богати, зли и влиятелни хора, които са имали интерес от предстоящите войни в Близкия изток, т.е. атентата е бил един инструмент, чрез който да се стигне до войната, да се манипулира общественото мнение, да се създаде един изкуствен враг в очите на хората. Иначе най ме дразнят хора, за които това е празник и се кефят на случилото се. Който и да е организирал атентата, за каквито и да е цели, това не променя факта, че са умрели невинни хора, заради нечии интереси. Както каза Андрей, трябва да си много тъп, за да се кефиш на това.


Профил Skype

Аватар
Регистриран на:
27 Мар 2014 21:21
Мнения: 533
Заглавие: Re: 9/11
Публикувано на: 11 Сеп 2014 20:12


ОМГ, преди малко имаше заря :D
Някои са много жалки.


Профил

Аватар
Регистриран на:
25 Апр 2014 15:10
Мнения: 1069
В момента играе: MoneyCrafta
Заглавие: Re: 9/11
Публикувано на: 11 Сеп 2014 23:30


Момчета айде да си го кажем между нас, все пак тук не сме случайни хора, но всички знаем, че Рептилите са зад всичко това.


Иначе за Андрей не знам защо се изпедерастил с тая Америка. Когато цъкахме Guild Wars с него, помня че беше точен тип. Сега нещо не ме кефи.

___________________________________
нелегален написа:
Grim Demise написа:
столквах ти профила по едно време...

не искам да имаме никакви взаиомоотношения.


Профил

Аватар
Регистриран на:
01 Окт 2005 20:03
Мнения: 6129
Местоположение: Sofia/Bulgaria/EU
В момента играе: League of Legends
Заглавие: Re: 9/11
Публикувано на: 11 Сеп 2014 23:36


Kirilicata написа:
Момчета айде да си го кажем между нас, все пак тук не сме случайни хора, но всички знаем, че Рептилите са зад всичко това.


Иначе за Андрей не знам защо се изпедерастил с тая Америка. Когато цъкахме Guild Wars с него, помня че беше точен тип. Сега нещо не ме кефи.

Значи нещо се бъркаш, аз Guild Wars не съм играл никога. :D

___________________________________
http://www.divinitas-crew.com
Ghost reporting!


Профил ICQ
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  

Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
 
Иди на:  
© 2009 PC Mania | Реклама | Контакти web by: ilyan.com