Иди на:  
търсене   регистрация   чат   помощ   правила   влизане в сайта
Автор Съобщение

Аватар
Регистриран на:
08 Сеп 2009 20:35
Мнения: 2307
Заглавие: Re: PC Mania GameCast
Публикувано на: 02 Юли 2014 18:00


хаха добре, това звучи обнадеждаващо, още повече щом става дума и за Роро :D


Профил

Аватар
Регистриран на:
08 Фев 2008 21:42
Мнения: 8549
В момента играе: Російський військовий корабель? Іди нахуй!
Заглавие: Re: PC Mania GameCast
Публикувано на: 05 Юли 2014 18:51


баце Морко написа:
На мен би ми било интересно да науча малко повече за екипа през годините. От всички гейм медии авторите в PCM останаха сякаш най-анонимни - минаха години, откакто започнах да купувам PCM, когато разбрах, че Момчил Милев е главният редактор. И все още не съм сигурен Морган Кроу негово псевдоним ли е или просто различен човек :D

Та така, повече интересни неща около екипа - някакви малки визитки - кой кога се е присъединил към списанието, каква работа е вършел там, кога е напуснал, с какво се занимавал преди и след това и т.н. От позицията на читател винаги съм оставал с впечатлението, че редакционната обстановка е била доста стерилна, за разлика от тази при GW, примерно, където част от чара бяха именно личностите в екипа и различните рубрики, в които оттук-оттам се разбираше по малко за самите хора.

Какво количество информация е уместно да споделите, разбира се, си е ваша работа, но на мен ми е интересно какво стана с Георги Панайотов, Владо Тодоров, Борис Цветков, Орлин Широв и т.н. - къде са тия хора сега, какво правят.



Впрочем момчета, взех си преди малко първия брой на PCM в е-формат и сега разбрах защо е наречен special edition - на произволни места по страниците има каренца със снимки и някакви коментари от старите автори. Не е точно същото, но в някаква степен обезсмисля поста ми горе.

___________________________________
"Моридина, който по принцип е човек интелигентен с богата обща култура,
но в същността си е комплексиран простак..."

- Алминатора


"напарфюмиран печен ебач"
- кримсънчето


Профил

Аватар
Регистриран на:
06 Мар 2010 08:32
Мнения: 54
Местоположение: София
Заглавие: Re: PC Mania GameCast
Публикувано на: 05 Юли 2014 19:39


Местата не са произволни - на мястото на някогашните неактуални (и смешни) реклами са каренцата :) И още нещо - за тях казахме още в анонса на преиздадения брой... Радвам се, че те кефи! Надявам се, че тези кратки коментарчета задоволяват поне част от любопитството ти за съдбата на класическите автори, който струи от предния ти пост?

___________________________________
Казвал ли съм ти някога какво е определението за невменяемост? Невменяемост е да правиш абсолютно едно и също шибано нещо отново и отново в очакване нещата да се променят. Това... Е... Лудост! - Ваас Монтенегро, Far Cry 3

ДВА... ШИБАНИ... ЛЕВА!


Профил

Аватар
Регистриран на:
07 Дек 2010 04:17
Мнения: 2105
Заглавие: Re: PC Mania GameCast
Публикувано на: 06 Юли 2014 09:26


ОМГ като спомена Морган Кроу - за което съм съгласен да кажете какъв е този човек - и аз имам една имах една ГИГАНТСКА ЕНИГМА.
Става дума за desi|re - какво е това създание? Втората девойка в екипа? Казваща се Деси, но имаща някакво желание да не се казва така? Имаше един увод, в който тя (?) говореше как е барби момиче в не-барби свят, та защо ѝ беше позволено да има някакъв ник като във форум, адски непрофесионално ми изглеждаше винаги. Но сериозно, моля ви адресирайте тези тайни неща в следващия си подкаст, поне знам, че не съм единственият, дето се е чудил толкова години.

А също и в първия говорехте как на случайни срещи някои хора са казвали "Аз съм писал за пс мания през 2001-а (примерно)" - та щом не ги помните какви са - някакви рандъми за по една статия или си е било шуро-баджанащина с "автори", събирани от компютърните клубове в 5 сутринта след дълги сесии CS / WC3?


Профил

Аватар
Регистриран на:
05 Авг 2012 18:08
Мнения: 784
Местоположение: София
В момента играе: Футбол, ама навън
Заглавие: Re: PC Mania GameCast
Публикувано на: 11 Юли 2014 23:57


Моята идея е да включвате фенове в подкаста - не знам как ще става, примерно могат да се избират по това кой е дал идея, която ще стане тема в подкаста (някой от горните пичове). Би ми било много интересно да ги слушам как размишляват по някакви теми, без да се крият зад клавиатурите с алт акаунти и самочувствие до небесата. А и ще ги поопозная малко, аз съм сравнително нов тук.


Профил

Аватар
Регистриран на:
08 Фев 2008 21:42
Мнения: 8549
В момента играе: Російський військовий корабель? Іди нахуй!
Заглавие: Re: PC Mania GameCast
Публикувано на: 12 Юли 2014 00:42


Д.Каролев написа:
Радвам се, че те кефи! Надявам се, че тези кратки коментарчета задоволяват поне част от любопитството ти за съдбата на класическите автори, който струи от предния ти пост?


Определено :)

___________________________________
"Моридина, който по принцип е човек интелигентен с богата обща култура,
но в същността си е комплексиран простак..."

- Алминатора


"напарфюмиран печен ебач"
- кримсънчето


Профил

Аватар
Регистриран на:
05 Юли 2006 13:52
Мнения: 8122
Заглавие: Re: PC Mania GameCast
Публикувано на: 12 Юли 2014 02:17


vanmx написа:

Намерете някаква мацка с цици за водеща



подкрепям. винаги подкрепям такива неща

иначе, подкаста е здрав, тръгнах да и го лайквам в саундклауда, ама не се сещам паролата :D готино е да си го дръпнеш и да слушаш, като си в движение

добра идея, мочмета :live:


Профил

Аватар
Регистриран на:
25 Апр 2014 15:10
Мнения: 1069
В момента играе: MoneyCrafta
Заглавие: Re: PC Mania GameCast
Публикувано на: 01 Авг 2014 02:25


Аре бе момчета. Какво стана?

___________________________________
нелегален написа:
Grim Demise написа:
столквах ти профила по едно време...

не искам да имаме никакви взаиомоотношения.


Профил

Аватар
Регистриран на:
21 Мар 2002 19:51
Мнения: 10923
Местоположение: София
Заглавие: Re: PC Mania GameCast
Публикувано на: 01 Авг 2014 08:30


Бе не знам, ама аз изчетох и 3те нови броя и рискувам да се вкарам в сериозна беля :lol:
Почнах да си мисля как да отклонявам средства по посока на нов комп :lol:

___________________________________
Гипчо ( ◕ Y ◕ )


Профил

Аватар
Регистриран на:
27 Мар 2014 21:21
Мнения: 533
Заглавие: Re: PC Mania GameCast
Публикувано на: 01 Авг 2014 09:00


http://pcmania.bg/Cosplay-%D0%9F%D0%B5% ... cleId=7645


Профил

Аватар
Регистриран на:
21 Ное 2009 19:15
Мнения: 226
Местоположение: ----
Заглавие: Re: PC Mania GameCast
Публикувано на: 20 Авг 2014 12:37


Втората част на PC mania GameCast вече онлайн...https://soundcloud.com/pc-mania-official/gamecast-002-2014

Нападайте :rockon: :rockon:


Профил Skype

Аватар
Регистриран на:
10 Юли 2004 06:39
Мнения: 6843
Местоположение: София
Заглавие: Re: PC Mania GameCast
Публикувано на: 21 Авг 2014 23:26


изслушах го вчера
най-интересно ми беше спора за пиратството
това е тема, по която винаги може да се говори много и винаги ще ми е интересно
мен лично, мнение за пиратството не ми се занимава да изказвам, тъй че само ще кажа, че съм доволен от подкаста и очаквам следващия :)


Профил Skype
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  

Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
 
Иди на:  
© 2009 PC Mania | Реклама | Контакти web by: ilyan.com