Иди на:  
търсене   регистрация   чат   помощ   правила   влизане в сайта
Автор Съобщение

Аватар
Регистриран на:
10 Юли 2004 06:39
Мнения: 6843
Местоположение: София
Заглавие: PC Mania GameCast
Публикувано на: 18 Юни 2014 19:37


Какво ви е мнението за подкаста? Правя тема тука, вместо да пиша направо в коментарите в сайта, щото там пишат дебили и ми е по-интересно мнението на форумците :D Аз го слушах в рейса докато се прибирах и после в кенефа докато срах и се къпах :D Като цяло ми хареса, интересни неща се коментираха. Рубриката с въпросите може би ми беше най-интересна, тъй като говореха за неща от "кухнята" на ПЦ Мания. За Е3 говореха за някви игри дето ги чувам за пръв път, можеше да кажат нещо за новия Асасин, Тумб Рейдър, Мас Ефект, Батман, Мортал Комбат, Фар Край, Рейнбоу Сикс и т.н. ама не е толкова фатално това :D Макар и дълъг (час и половина), не ми доскуча (много :D ) подкаста, като за това допринесе и, че пичовете са забавни и пускаха шегички от време на време :D


Профил Skype

Аватар
Регистриран на:
24 Яну 2011 09:12
Мнения: 320
В момента играе: junglist
Заглавие: Re: PC Mania GameCast
Публикувано на: 18 Юни 2014 20:53


Der Meister написа:
Правя тема тука, вместо да пиша направо в коментарите в сайта, щото там пишат дебили и ми е по-интересно мнението на форумците


"форумци vs коментатори"

екстра е каста!
каролев запени яко по едно време. :lol:
ко се пениш за 2 лева, килламан!

___________________________________
smoknchillnplayn


Профил

Аватар
Регистриран на:
25 Апр 2014 15:10
Мнения: 1069
В момента играе: MoneyCrafta
Заглавие: Re: PC Mania GameCast
Публикувано на: 18 Юни 2014 21:18


Ей зереди такива изцепки никой не ви иска в Общия.

___________________________________
нелегален написа:
Grim Demise написа:
столквах ти профила по едно време...

не искам да имаме никакви взаиомоотношения.


Профил

Аватар
Регистриран на:
25 Апр 2014 15:10
Мнения: 1069
В момента играе: MoneyCrafta
Заглавие: Re: PC Mania GameCast
Публикувано на: 19 Юни 2014 04:05


Абе добре е подкаста. През кура ми е за тези новите игри, ама става са бръмчене докато човек учи в 3 през ноща. :D

Една забележка: Защо по-дяволите са сложили някакъв силен саундър след Масс Ефект музиката. Помислих, че някой е разбил вратата, да му еба майката, как се уплаших :x

___________________________________
нелегален написа:
Grim Demise написа:
столквах ти профила по едно време...

не искам да имаме никакви взаиомоотношения.


Профил

Аватар
Регистриран на:
07 Дек 2010 04:17
Мнения: 2105
Заглавие: Re: PC Mania GameCast
Публикувано на: 19 Юни 2014 13:42


Как учиш и слушаш някой да ти дудне?! Аз ако слушам музика с пеене и се разсейвам, какво остава с чиста реч...


Профил

Дидко Бандитко
Аватар
Регистриран на:
28 Сеп 2002 08:47
Мнения: 16966
В момента играе: No man's sky
Заглавие: Re: PC Mania GameCast
Публикувано на: 19 Юни 2014 13:51


BaronZlovon написа:
Der Meister написа:
Правя тема тука, вместо да пиша направо в коментарите в сайта, щото там пишат дебили и ми е по-интересно мнението на форумците


"форумци vs коментатори"

екстра е каста!
каролев запени яко по едно време. :lol:
ко се пениш за 2 лева, килламан!

фак, бях забравил че съществува такъв раздел :D

напоследък виждам все повече "коментатори", които започват да влизат във форума, в което няма нищо лошо :D

по темата - никога не съм харесвал подкастове
Не мога да забия за час и половина без да правя нищо и просто да слушам говор. Не мога и да си го оставя като фон, докато върша нещо друго, защото тотално няма да го отразя. Единственият вариант е евентуално някъде по време на път - в градски транспорт, влак, кола етц...

___________________________________
[02:11:17] Алминатора: mejdu drugoto sym si mislel
[02:11:19] Алминатора: che imam leka forma
[02:11:22] Алминатора: na auizym ponqkoga :D


Профил

Аватар
Регистриран на:
08 Фев 2008 21:42
Мнения: 8549
В момента играе: Російський військовий корабель? Іди нахуй!
Заглавие: Re: PC Mania GameCast
Публикувано на: 19 Юни 2014 14:16


Аз с подобен род подкастове правя точно така - в градския.

Преди подкастовете на форплей са ме карали да се смея с глас в автобуса, което си е доста неудобна ситуация. Най-голям кеф е във влака обаче.
В кенефа също може - обикновено си пускам няква ненагажираща игра на телефона и някой подкаст. После що съм висял по половин час вътре и излизам със сковани крака.

А аудиокниги примерно обичам да си пускам като си легна - примерно лягам си един час по-рано от нормалното време, когато ми се доспива, гася лампата и е голям кеф.

На Лъвкрафт историите съм слушал по тоя начин. И подкаста на PCM ще го видя довечера.

___________________________________
"Моридина, който по принцип е човек интелигентен с богата обща култура,
но в същността си е комплексиран простак..."

- Алминатора


"напарфюмиран печен ебач"
- кримсънчето


Профил

Аватар
Регистриран на:
24 Яну 2011 09:12
Мнения: 320
В момента играе: junglist
Заглавие: Re: PC Mania GameCast
Публикувано на: 19 Юни 2014 14:31


и аз не се кефя на подкастове-говорилни, но при положение, че ги четем и комуникираме с тези хора е доста интересно.

кирилица:
"общ форум" vs "компютърни игри"

Spoiler for :
бате :6:

___________________________________
smoknchillnplayn


Профил

Аватар
Регистриран на:
10 Юли 2004 06:39
Мнения: 6843
Местоположение: София
Заглавие: Re: PC Mania GameCast
Публикувано на: 19 Юни 2014 18:18


denik написа:
Не мога да забия за час и половина без да правя нищо и просто да слушам говор. Не мога и да си го оставя като фон, докато върша нещо друго, защото тотално няма да го отразя. Единственият вариант е евентуално някъде по време на път - в градски транспорт, влак, кола етц...

Така е принципно. Аз ако не съм на път, просто си лягам в леглото и слушам :D Но пък така заспивам :D Ама какво да се прави, пак е по-добрия вариант от това да седна да чета нещо написано.


Профил Skype

Аватар
Регистриран на:
06 Мар 2010 08:32
Мнения: 54
Местоположение: София
Заглавие: Re: PC Mania GameCast
Публикувано на: 01 Юли 2014 15:14


Понеже наближава времето да записваме следващия брой на подкаста, призовавам ви да предложите теми, които искате да дискутираме, както и да задавате въпросите си към екипа. Ако сте от София или имате път насам редовно (и имате желание, разбира се), кажете си - нека го направим малко по-разчупено, с гости и спор тип "Сблъсък".

Е?

___________________________________
Казвал ли съм ти някога какво е определението за невменяемост? Невменяемост е да правиш абсолютно едно и също шибано нещо отново и отново в очакване нещата да се променят. Това... Е... Лудост! - Ваас Монтенегро, Far Cry 3

ДВА... ШИБАНИ... ЛЕВА!


Профил

Аватар
Регистриран на:
25 Апр 2014 15:10
Мнения: 1069
В момента играе: MoneyCrafta
Заглавие: Re: PC Mania GameCast
Публикувано на: 01 Юли 2014 15:32


Д.Каролев написа:
Понеже наближава времето да записваме следващия брой на подкаста, призовавам ви да предложите теми, които искате да дискутираме, както и да задавате въпросите си към екипа. Ако сте от София или имате път насам редовно (и имате желание, разбира се), кажете си - нека го направим малко по-разчупено, с гости и спор тип "Сблъсък".

Е?


Говорете за Покемон.

___________________________________
нелегален написа:
Grim Demise написа:
столквах ти профила по едно време...

не искам да имаме никакви взаиомоотношения.


Профил

Аватар
Регистриран на:
06 Мар 2010 08:32
Мнения: 54
Местоположение: София
Заглавие: Re: PC Mania GameCast
Публикувано на: 01 Юли 2014 15:35


Като се прекръстим на "Дигитални дрифтъри" ще говорим за Покемон. Някой да има да каже нещо сериозно?

___________________________________
Казвал ли съм ти някога какво е определението за невменяемост? Невменяемост е да правиш абсолютно едно и също шибано нещо отново и отново в очакване нещата да се променят. Това... Е... Лудост! - Ваас Монтенегро, Far Cry 3

ДВА... ШИБАНИ... ЛЕВА!


Профил

Супер Марио или Смърт
Аватар
Регистриран на:
01 Фев 2002 23:43
Мнения: 4867
Местоположение: Demented Mind
Заглавие: Re: PC Mania GameCast
Публикувано на: 01 Юли 2014 15:47


Чисто техническо предложение, разчупете го на 3-4 отделни сегмента, които да могат да се свалят поотделно, примерно на мен нещата от кухнята на РСМ ще са ми по-интересни от поредното отразяване на Е3, и искам само тях да чуя. Не че нещо ми пречи да сваля целия, да видя кое къде е, и само него да слушам, ама по=яко ще е така :)

Като теми, говорете за Широв.

___________________________________
<3Bandaids don't fix bullet holes<3
Taytay.


Профил

Аватар
Регистриран на:
08 Фев 2008 21:42
Мнения: 8549
В момента играе: Російський військовий корабель? Іди нахуй!
Заглавие: Re: PC Mania GameCast
Публикувано на: 01 Юли 2014 17:50


На мен би ми било интересно да науча малко повече за екипа през годините. От всички гейм медии авторите в PCM останаха сякаш най-анонимни - минаха години, откакто започнах да купувам PCM, когато разбрах, че Момчил Милев е главният редактор. И все още не съм сигурен Морган Кроу негово псевдоним ли е или просто различен човек :D

Та така, повече интересни неща около екипа - някакви малки визитки - кой кога се е присъединил към списанието, каква работа е вършел там, кога е напуснал, с какво се занимавал преди и след това и т.н. От позицията на читател винаги съм оставал с впечатлението, че редакционната обстановка е била доста стерилна, за разлика от тази при GW, примерно, където част от чара бяха именно личностите в екипа и различните рубрики, в които оттук-оттам се разбираше по малко за самите хора.

Какво количество информация е уместно да споделите, разбира се, си е ваша работа, но на мен ми е интересно какво стана с Георги Панайотов, Владо Тодоров, Борис Цветков, Орлин Широв и т.н. - къде са тия хора сега, какво правят.

___________________________________
"Моридина, който по принцип е човек интелигентен с богата обща култура,
но в същността си е комплексиран простак..."

- Алминатора


"напарфюмиран печен ебач"
- кримсънчето


Профил

Аватар
Регистриран на:
10 Юли 2004 06:39
Мнения: 6843
Местоположение: София
Заглавие: Re: PC Mania GameCast
Публикувано на: 01 Юли 2014 21:50


Кажете какво става с Лили Стоилова или направо по-добре я поканете да коментира в подкаста с вас :D :oops:


Профил Skype

Аватар
Регистриран на:
24 Яну 2011 09:12
Мнения: 320
В момента играе: junglist
Заглавие: Re: PC Mania GameCast
Публикувано на: 02 Юли 2014 12:07


у фейсот бяхте пуснали тийзър видео за драмите около pcmania.
ко праим?
кога?

___________________________________
smoknchillnplayn


Профил

Аватар
Регистриран на:
06 Мар 2010 08:32
Мнения: 54
Местоположение: София
Заглавие: Re: PC Mania GameCast
Публикувано на: 02 Юли 2014 12:17


When it's done :) Споко, този месец ще е, няма да чакате като за DNF 12 години

___________________________________
Казвал ли съм ти някога какво е определението за невменяемост? Невменяемост е да правиш абсолютно едно и също шибано нещо отново и отново в очакване нещата да се променят. Това... Е... Лудост! - Ваас Монтенегро, Far Cry 3

ДВА... ШИБАНИ... ЛЕВА!


Профил

Аватар
Регистриран на:
13 Авг 2009 14:31
Мнения: 256
В момента играе: Dark Messiah of Might and Magic, Dynasty Warriors 6.
Заглавие: Re: PC Mania GameCast
Публикувано на: 02 Юли 2014 15:10


Bioware обявява от извесно време персонажите в Inquisitor,това може да ви е една от темите.

___________________________________
My philosophy is things are just as wrong as they seem
I believe it's gonna end this way, atrocity
Do you believe in love?
Like I believe in pain?
Nobody died for you, somebody pray for me!


Профил Skype

Аватар
Регистриран на:
08 Сеп 2009 20:35
Мнения: 2307
Заглавие: Re: PC Mania GameCast
Публикувано на: 02 Юли 2014 17:02


Тия подкастове са интересни, ама след повече от 20 мин ми се доспива като ги слушам. Все едно слушам нощните предавания на "програма Христо Ботев" :D

По-добре направете live video stream. Поне технически едва ли ще е много трудно да се осъществи - избирате някакво помещение с масичка и столчета и някакъв тапет за фон, hd web камера и т.н. Там пред камерата да си водите дискусийките :D

Това може да се комбинира с някое видео ревю и разни игри с награди за зрителите, като тия евтини стийм ключове или награди от СПОНСОРИ.

Намерете някаква мацка с цици за водеща, да вдигне имперсиите и нещо друго на зрителите :D Всеки знае че тоя род неща продава.

Сложете малко банери около екрана или реклама в самото предаване и всякакво друго съдържание. Потенциала на едно такова нещо е безкраен.... направо PCM TV :D Сложете такъв бутон в менюто на сайта и винаги да се стриймва нещо - трейлъри или записи от старите предавания. А за новите да се обявява в сайта часа за начало на живото предаване.

И наистина би било яко да ви гледаме физииономиите :D


Профил

Аватар
Регистриран на:
06 Мар 2010 08:32
Мнения: 54
Местоположение: София
Заглавие: Re: PC Mania GameCast
Публикувано на: 02 Юли 2014 17:50


vanmx, това което предлагаш, наистина не е неосъществимо технически - декорите + туич абонамента + hd уеб-камерата няма да струват повече от 150-200 лева. Сложното е в показването :) Ще ни видите скоро... не мога да кажа обаче колко точно, понеже бате ви Роро много държи да пази тайните си до последно :)

Иначе за видео стрийм сме се замислили отдавна и вече работим по въпроса.

___________________________________
Казвал ли съм ти някога какво е определението за невменяемост? Невменяемост е да правиш абсолютно едно и също шибано нещо отново и отново в очакване нещата да се променят. Това... Е... Лудост! - Ваас Монтенегро, Far Cry 3

ДВА... ШИБАНИ... ЛЕВА!


Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  

Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
 
Иди на:  
cron
© 2009 PC Mania | Реклама | Контакти web by: ilyan.com