Иди на:  
търсене   регистрация   чат   помощ   правила   влизане в сайта
Автор Съобщение

Аватар
Регистриран на:
08 Окт 2012 16:04
Мнения: 374
Местоположение: Another World
Заглавие: България-на картата на новия Халифат, обявен от джихадистите
Публикувано на: 01 Юли 2014 11:33




Цитат:
И България влиза в новия халифат на сунитските джихадисти от „Ислямска държава в Ирак и Леванта" (ИДИЛ) според карта, която показва териториите, които трябва да попаднат под "черния флаг".

Припомняме, джихадистката групировка „Ислямска държава в Ирак и Леванта" обяви сливането на контролирани от нея територии в Ирак и Сирия и създаването на ислямски халифат върху тях, в рамките на който ще действат законите на шериата.

Обявената от джихадистите държава се описва като „най-значимото развитие на международния джихадизъм от 9/11", според експерти.

Ислямистите представиха визията си за новия халифат. Те обявиха, че към халифата ще бъдат включени всички мюсюлмани по света в страните, в които живеят.

„Ислямска държава в Ирак и Леванта" има план до 2020 година да контролира Близкия Изток, Северна Африка, големи райони от Азия и част от Югоизточна Европа.

Испания, която е била управлявана от мюсюлманите до края на 15 век, ще бъде част от халифата, също и страните от Балканите и част от Източна Европа, включително Австрия.

Според картата, публикувана в интернет, в халифата на ИДИЛ влиза Македония и всички страни от бившата СФРЮ, както и България, Румъния, Албания и Гърция.


http://news.ibox.bg/material/id_401450822

На печелившите - честито! :stooped:
Важното е че Саддам го няма, нали така... :stooped:
Великите САЩ веднага да предоставят помощ на радикалните ислямистки революционери. :stooped:

___________________________________
Toxic has left the building.


Профил WWW

Аватар
Регистриран на:
10 Май 2012 21:35
Мнения: 358
В момента играе: истласкване на штанга от лек сас тесен хват
Заглавие: Re: България-на картата на новия Халифат, обявен от джихадис
Публикувано на: 01 Юли 2014 12:39


Аднрю approves :live:

___________________________________
0887152992 - званете тука за персонален фитнес инструктор 5 години опит имам работиа нежно тарифа на тренирофка - 25 лева с ддс


Профил

Аватар
Регистриран на:
25 Апр 2014 15:10
Мнения: 1069
В момента играе: MoneyCrafta
Заглавие: Re: България-на картата на новия Халифат, обявен от джихадис
Публикувано на: 01 Юли 2014 14:30


Късмет да минат през Турция. Тея ще здухат в първия момент, в който срещнат реална съпротива.

Според мен ислямизма трябва да се постави под Психични заболявания и да се лекува, предпочитано в някой затвор. И преди някой да е казал, че не всички хора от тази религия са зли, живял съм с един албанец, дето на пръв поглед изглежда като свястно момче, но после ме буди в 6 сутринта, когато трябваше да се моли.
Добре че този период продължи по-малко от две седмици, защото щах да го заколя или той мене.

___________________________________
нелегален написа:
Grim Demise написа:
столквах ти профила по едно време...

не искам да имаме никакви взаиомоотношения.


Профил

Аватар
Регистриран на:
25 Апр 2014 15:10
Мнения: 1069
В момента играе: MoneyCrafta
Заглавие: Re: България-на картата на новия Халифат, обявен от джихадис
Публикувано на: 01 Юли 2014 14:45


what if they get me? написа:
kirilicata много соушъл го раздава. Живял с албанци, иранци, иракчани и кой знае още с кво. :D


С иракчани не съм живял, но в първите месеци във Виена бах в едно скапано общежитие. Стаята ми беше двойна, така че са ми пращали сякакви герой. Първо беше един сърбин, който беше съвсем сърбин, разбирай на простия селянин, дето се махна след по-малко от месец, защото имал проблеми със визата. Покрай него намразих и сърбите.

След това беше тоя Албанина. И накрая ми пратиха едно момче от Иран, дето беше много свястно. Беше фен Манчестър Юнайтет, гледаше кеч по цял ден и хабеше парите на техните в bet365. :lol:

После ми се отвори възможност да се преместа друго общежитие, с единична стая, и аз естествено го направих.

___________________________________
нелегален написа:
Grim Demise написа:
столквах ти профила по едно време...

не искам да имаме никакви взаиомоотношения.


Профил

Аватар
Регистриран на:
08 Сеп 2009 20:35
Мнения: 2307
Заглавие: Re: България-на картата на новия Халифат, обявен от джихадис
Публикувано на: 02 Юли 2014 08:51


Някакъв нов Хитлер, само че ислямист, си мечтае да завладява света :D Ако посегнат на НАТО доста бързо ще ритнат камбаната.

Цитат:
Според мен ислямизма трябва да се постави под Психични заболявания и да се лекува, предпочитано в някой затвор.


Това важи с пълна сила за всички религиозни фанатици, независимо от коя религия. Щото има и такива християнски движения. И то в такива случаи разните религии служат просто да манипулират крайно бедните, прости и малоумни хора да се бият за интересите на някакъв вожд. Това което става сега в близкия изток и части на Африка е било същото като в Европа преди 6-7 века. Дори органите на църквата тогава са действали доста по-брутално.


Профил

Аватар
Регистриран на:
11 Окт 2001 20:18
Мнения: 1117
Заглавие: Re: България-на картата на новия Халифат, обявен от джихадис
Публикувано на: 02 Юли 2014 12:07


Kirilicata написа:
Късмет да минат през Турция. Тея ще здухат в първия момент, в който срещнат реална съпротива.

Според мен ислямизма трябва да се постави под Психични заболявания и да се лекува, предпочитано в някой затвор. И преди някой да е казал, че не всички хора от тази религия са зли, живял съм с един албанец, дето на пръв поглед изглежда като свястно момче, но после ме буди в 6 сутринта, когато трябваше да се моли.
Добре че този период продължи по-малко от две седмици, защото щах да го заколя или той мене.


Govorish gluposti brat i generalizirash super mnogo. Az pa sum jivql s hora ot Irak, Siriq i Livan i iskam da ti kaja che vsichkite bqha i sa super tochni hora. Konkretno momcheto ot Irak mi e edin ot nai dobrite priqteli. Pravi razlika mejdu miusulmani i fanatici/extremisti. Bokluci ima vuv vsqka strana, kakto i obratnoto.

___________________________________
Though they sink through the sea they shall rise again; Though lovers be lost love shall not; And death shall have no dominion.


Профил

Аватар
Регистриран на:
04 Юни 2004 15:50
Мнения: 4407
Местоположение: Taina
Заглавие: Re: България-на картата на новия Халифат, обявен от джихадис
Публикувано на: 02 Юли 2014 13:57


Kirilicata написа:
И накрая ми пратиха едно момче от Иран, дето беше много свястно. по цял ден хабеше парите на техните в bet365.
Доста свястно, евала. Дано и аз един ден имам такъв свестен син


Профил ICQ Skype

Аватар
Регистриран на:
25 Апр 2014 15:10
Мнения: 1069
В момента играе: MoneyCrafta
Заглавие: Re: България-на картата на новия Халифат, обявен от джихадис
Публикувано на: 02 Юли 2014 14:26


Rico написа:
Govorish gluposti brat i generalizirash super mnogo. Az pa sum jivql s hora ot Irak, Siriq i Livan i iskam da ti kaja che vsichkite bqha i sa super tochni hora. Konkretno momcheto ot Irak mi e edin ot nai dobrite priqteli. Pravi razlika mejdu miusulmani i fanatici/extremisti. Bokluci ima vuv vsqka strana, kakto i obratnoto.


Свестни мисиюлмани няма. Представи си, че тия Исис влязат в твоя град. Бас държа, че този "най-добър приятел" ще те хвърли под релсите веднага. И тука не става въпрос за държави.

___________________________________
нелегален написа:
Grim Demise написа:
столквах ти профила по едно време...

не искам да имаме никакви взаиомоотношения.


Профил

Аватар
Регистриран на:
05 Авг 2012 18:08
Мнения: 784
Местоположение: София
В момента играе: Футбол, ама навън
Заглавие: Re: България-на картата на новия Халифат, обявен от джихадис
Публикувано на: 02 Юли 2014 20:46


Значи, ако е европеизиран мюсюлманин (например български турчин), от него ще стане човек, имам един такъв приятел. Ама от някакви такива външни, дето нахлуват, хубаво няма да видим. Като нищо ще се опитат да ни превземат. Малко са ни албанците, които са от диви по-диви, сега и араби и северноафриканци. Да не се плашат мюсюлманите във форума (ако ги има), но ако бежанската вълна излезе от контрол, разни нацисти и прочее ненормалници ще започнат чистка, при която всеки по-мургавичък ще го отнесе. Това е бъдещето на бежанците ако се опитат да станат фактор в обществото.
Виж, ако тези екстремисти нападнат, Бог да ни пази.
Мюсюлманите не са лоши хора. Някои от тях обаче имат развинтено въображение и видоизменят думи от Корана в своя полза, а болняците, искащи иляма дае световен, ги следват.
Като християнин имам (главно заради турското робство) недобро мнение за мюсюлманите, но да ги мразиш, Кирилица, значи да определиш прекалено много хора за свои врагове.


Профил

Аватар
Регистриран на:
11 Окт 2001 20:18
Мнения: 1117
Заглавие: Re: България-на картата на новия Халифат, обявен от джихадис
Публикувано на: 02 Юли 2014 22:00


Kirilicata написа:
Rico написа:
Govorish gluposti brat i generalizirash super mnogo. Az pa sum jivql s hora ot Irak, Siriq i Livan i iskam da ti kaja che vsichkite bqha i sa super tochni hora. Konkretno momcheto ot Irak mi e edin ot nai dobrite priqteli. Pravi razlika mejdu miusulmani i fanatici/extremisti. Bokluci ima vuv vsqka strana, kakto i obratnoto.


Свестни мисиюлмани няма. Представи си, че тия Исис влязат в твоя град. Бас държа, че този "най-добър приятел" ще те хвърли под релсите веднага. И тука не става въпрос за държави.


Chovek obiknoveno kato izlezne v chujbina i si otvarq ochite za nekvi realnosti deto po princip ne moje da gi vidi. Shoto nali e kontrast i nova perspektiva i chovek se sbluskva s novi nachini na mislene. Ti qvno si ot toq zakostenqliq tipaj obache kato selqcite (narochno polzvam dumata selqci) deto kato doidat v Sofia i nosqt seloto sus sebe si vmesto da stanat chast ot grada.

Konkretno moq priqtel ot Irak ako se vurne shte go ubiqt nego i koito i da e ot semeistvoto mu na momenta tochno shtoto ne e fanatik/extremist. Nedei govori gluposti shoto se izlagash, uj si jivql v chujbina razbiram da ne beshe izlizal ot bg nikoga shoto obiknoveno ogranichenite maloumnici sa ot toq tip deto nikoga ne sa bili izvun stranata ama poduchuli ot toq priqtel i tozi i onzi kakvo i kak bilo i tova vidish li e konstanta i fakt :lol:

Sorry za lat.

___________________________________
Though they sink through the sea they shall rise again; Though lovers be lost love shall not; And death shall have no dominion.


Профил

Заглавие: Re: България-на картата на новия Халифат, обявен от джихадис
Публикувано на: 03 Юли 2014 17:47


Toxic Forever написа:

http://news.ibox.bg/material/id_401450822

На печелившите - честито! :stooped:
Важното е че Саддам го няма, нали така... :stooped:
Великите САЩ веднага да предоставят помощ на радикалните ислямистки революционери. :stooped:

Точно така. Щото някой пясъчник с калашник се е научил да чертае карти, тва значи, че целия индустриален свят сега трябва да трепери и да изпада в истерия. Тва параноята и малоумието ви гони еднакво и комунистите, и атакистите (щото сте еднакво прости) - айде бегай в групата на Волен да генерираш егрогор за защита: https://www.facebook.com/groups/678237605581619/


Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  

Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
 
Иди на:  
cron
© 2009 PC Mania | Реклама | Контакти web by: ilyan.com