Иди на:  
търсене   регистрация   чат   помощ   правила   влизане в сайта
Автор Съобщение

Аватар
Регистриран на:
28 Сеп 2011 19:16
Мнения: 931
В момента играе: С пъпа на баба ти
Заглавие: Re: Near-death experiences
Публикувано на: 23 Май 2014 21:35


неска късния следобед ми се допика и се обърнах към некъв храст дето имаше от другата страна алея и некво като дупка и ако некой мине щи види патката. Еми една жена дърта неква с куче мина и застана точно пред патката ми и я гледа втренчено и не мърда. Стана ми неловко и лека по лека си прибрах хoя на място и изцепих ;[


Профил

Аватар
Регистриран на:
30 Мар 2009 20:04
Мнения: 1352
Местоположение: София
В момента играе: Квот фана
Заглавие: Re: Near-death experiences
Публикувано на: 23 Май 2014 22:13


kaboom е бил наистина близко до смъртта.

Поклон пред смелостта ти!

:rockon:

___________________________________
жената трябва да прави само 70 неща - 69 и мусака
...master freakout...
...the world is full of shit...


Профил

Аватар
Регистриран на:
05 Юни 2011 15:04
Мнения: 1738
Местоположение: София,Люлин
В момента играе: Във форума.
Заглавие: Re: Near-death experiences
Публикувано на: 24 Май 2014 10:25


Кабумката ме стресна с тая история :D :oops: Да не си на негово място...


Профил Skype

Заглавие: Re: Near-death experiences
Публикувано на: 24 Май 2014 10:39


чух че загорелите бабки били опасни
а ако имат и куче си мъртъв направо
как е оцелял не знам


Профил Skype

Аватар
Регистриран на:
10 Юли 2004 06:39
Мнения: 6843
Местоположение: София
Заглавие: Re: Near-death experiences
Публикувано на: 24 Май 2014 11:42


predi malko
ako zemetresenieto be6e po silno
moe6e da omra


Профил Skype

Горд Пролетарий
Аватар
Регистриран на:
22 Фев 2012 13:46
Мнения: 6956
В момента играе: Serious Sam
Заглавие: Re: Near-death experiences
Публикувано на: 24 Май 2014 12:01


Е па тва беше точно за китайска чикия. :lol:

___________________________________
¯\_(ツ)_/ ¯


Профил Skype

Аватар
Регистриран на:
30 Мар 2009 20:04
Мнения: 1352
Местоположение: София
В момента играе: Квот фана
Заглавие: Re: Near-death experiences
Публикувано на: 24 Май 2014 13:14


И аз имам нова история - щеш умра от земетресението днес :D

___________________________________
жената трябва да прави само 70 неща - 69 и мусака
...master freakout...
...the world is full of shit...


Профил

Аватар
Регистриран на:
29 Юли 2012 23:42
Мнения: 761
В момента играе: с кьорави катерички
Заглавие: Re: Near-death experiences
Публикувано на: 24 Май 2014 14:54


имам една история, която е толкова надълбоко набутана у памета ми, че вече не съм сигурен дали е истина :lol:
Да съм бил на 4-5 насело и нещо си играя на пътя. Там едно магаре с тъжен поглед седи и пасе. Отивам да си играя нещо с него, но не реагира милото. В един момент обаче съм се озовал в удобна за него позиция явно и .... след тва черно петно :D не знам след колко време дойдох в съзнание и как се прибрах в къщата.Казах, че ме ударило магарето на пътя. Смеят ми се и казват, че говоря глупости, въпреки че леля ми отбеляза , че имам черно петно на главата, (дали пък не е истина) но най-вероятно съм се изцапал.
Та понеже не беше потвърдена от никой авторитет за мен историята е загубила своята достоверност. Като цяло се чудя и как тая пущина не ми е спукала черепа :?

ши разквам още

___________________________________
кьорави катерички


Профил

Аватар
Регистриран на:
09 Фев 2013 23:10
Мнения: 687
Заглавие: Re: Near-death experiences
Публикувано на: 28 Май 2014 20:39


разкажи някое out of body еxperience да си направим кефа поне

___________________________________
“If children were brought into the world by an act of pure reason alone, would the human race continue to exist? Would not a man rather have so much sympathy with the coming generation as to spare it the burden of existence" Arthur Schopenhauer


Профил

Аватар
Регистриран на:
27 Мар 2014 21:21
Мнения: 533
Заглавие: Re: Near-death experiences
Публикувано на: 29 Май 2014 20:55


Айде бе няма ли да напишеш онази прословута случка?


Профил

n00b playa
Аватар
Регистриран на:
28 Мар 2011 14:24
Мнения: 508
Заглавие: Re: Near-death experiences
Публикувано на: 30 Май 2014 03:00


Аз помня като бях на 8 на село, кат гламав се разходих до чаира, и имаше кал кур капан (блато). И аз стъпих във блатото, тялото ми на половина беше потънало мама му дейба, добре, че един чобанин ме беше издърпал от там :D .

Още преди 1-2 месеца ако не се лъжа, излизам от Кауфланд, но трябваше да побързам да не изпусна трамвая. И аз започнах да бягам, ама торбата тежеше мама и, и бягах по-бавно. Затичвам се до спирката, и трамвая замалко да ме беше блъснал .

___________________________________
Тоалетен маг написа:
ebaha sestra ti momche


Профил

Аватар
Регистриран на:
31 Май 2010 19:52
Мнения: 1382
Местоположение: бегето
В момента играе: PTSD simulator
Заглавие: Re: Near-death experiences
Публикувано на: 31 Май 2014 23:11


Идея си нямам колко близо до смъртта съм бил когато ми се случи следната случка:
Бях на село и мисля че бях втори или трети клас, в някаква ваканция. Събрахме се дебилчетата от село и какво ли можем да правим? Можехме да играем футбол или да се метнем в Дунава да се изкъпем, ама не. Ще мятаме камъни в гореспоменатата река. Мятахме и след известно време ни свършиха. Какво да правим сега? Еми, ще вземем тухли от близката порутена къща, ще ги начупим и ще ги мятаме в Дунава. Единият от другарите взе една, докато бях седнал на стената (обграждаща Дунава) и се бях заблеял някъде.
В следващият момент ми се забива тухла в средния пръст на дясната ръка. Аз и тайфата седяхме и гледахме тъпо и след секунди започна да боли. В пристъп на паника успях да откъсна малкото пръст, който висеше на косъм. Хванах се за китката и тръгнах към вкъщи с рев. Повървях към 150 метра, преди някакъв роднина на баща ми да ме види. Набързо сложи носна кърпичка върху раната, качи ме в колата си и ме закара до нас да ме видят баба ми и дядо ми. Качиха се, баба ми се разрева и се кръстеше, а дядо ми не го гледах. 7км по-късно стигнахме со най-близкият доктор (който се оказа ветеринар) и ме превърза. По-нататъка не си спомням. На следващият ден отидохме в най-близката болница и като ме приеха, докторът се хвана за главата. Тръгна да ми сваля превръзката, ама за тя се беше срасла с пръста. След известно време в агония превръзката беше свалена, а пръстът беше топнат в чашка реванол. Последва още реванол, но този път в марля. Новата превръзка беше дебела и не можех да си сгъвам пръста.
След около 3 месеца заздравя и най-накрая успях да събера кураж да го видя отново. Оказа се дълъг колкото показалеца и нокътя расте надолу. Няма щети по фалангата. От еднодневното забавяне сигурно съм щял да получа инфекция, според родата, но не получих.

Обаче си падам карък и две години по-късно си счупих този пръст, а след като се оправи, успях да го порежа до кокал.

___________________________________
Горд психопат, социопат, олигофрен, аутист, сериен убиец, евреин, темерут. (няма градация)
PISO MOJADO, DIRTBAG!


Профил

Аватар
Регистриран на:
10 Юли 2004 06:39
Мнения: 6843
Местоположение: София
Заглавие: Re: Near-death experiences
Публикувано на: 01 Юни 2014 12:37


Аз пък не мога да се сетя за конкретна ниър дет случка. Със сигурност съм имал неправилни пресичания, в които е можело да ме прегазят. Друго, което се сещам е като съм изкачвал по-стръмни планински върхове. Винаги си има някакъв риск да се подхлъзнеш/спънеш/стъпиш нещо накриво и да се претрепеш. Не знам, може би ми е прекалено скучен живота ама не се сещам за нещо по-така :D


Профил Skype

Аватар
Регистриран на:
31 Май 2010 19:52
Мнения: 1382
Местоположение: бегето
В момента играе: PTSD simulator
Заглавие: Re: Near-death experiences
Публикувано на: 01 Юни 2014 17:20


what if they get me? написа:
тоест сега средния ти пръст донякъде липсва, така ли?

Да. Саботирам средностатистическото количество пръсти където и да отида.

___________________________________
Горд психопат, социопат, олигофрен, аутист, сериен убиец, евреин, темерут. (няма градация)
PISO MOJADO, DIRTBAG!


Профил

Аватар
Регистриран на:
14 Юни 2009 09:25
Мнения: 3305
Заглавие: Re: Near-death experiences
Публикувано на: 02 Юни 2014 17:41


спомням си веднъж на морето и веднъж на диканя че можеше да се удавя. сещам се за една в която участвах, но не беше ниър дет а по=скоро най-неловката ситуажия в лпято сте изпадали ама някои от вас я знаят сигурно :o


Профил

Аватар
Регистриран на:
12 Яну 2002 11:09
Мнения: 974
Местоположение: Пловдив
В момента играе: Белот ...
Заглавие: Re: Near-death experiences
Публикувано на: 05 Юни 2014 20:58


Язе , като бях още в гимназията ходих на един лагер на морето, то се водеше нещо като пленер. Един приятел който учеше в художественото училище и го раздаваше нещо художник , неговата гимназия организираше нещо като пленер. 10 деня на морето уж да рисуват там някакви работи. Ама това беше само за прикритие общо взето никои с нищо такова не се занимаваше , само пиене и плаж. Та той тама не знам какво беше лъгал но успя да ме вземе и мене с него. 10 дена с 30 човека на морето беше адската работа. Имаше и 2-ма 3-ма учителя де, ама мене почти не ме закачаха , защото нали аз не бях от това училище. Пък и учителите се правеха дар-мадан де, нали го раздаваха арт натури :lol:
Та един ден на плажа решаваме да си вземем водно колело. Аз , моят приятел и три момичета. Взимаме го и почваме да си караме. Ние двамата въртим, момичетата се возят. Но нали трябва да се покажем мъжкари, въртим супер здраво и само навътре към морето. По едно време плажа взе да се вижда едва , едва ... водата стана супер тъмна, в нея взеха да се виждат някакви медузи гиганти по 6 метра едната :lol: Влязохме супер много навътре във водата. Решихме да се връщаме към брега вече. Да ама , кура му Янко. Не можем да завъртим колелото в обратната позиция. Застанахме по едно време хоризонтално и не можем да обърнем колелото в посока към брега. Вълни , течение да си ебе майката. А течението като не въртим , ни дърпа супер много навътре. Викам сега си еба майката. Аз плувам колкото да не се удавя в детски басейн , другите също така че и по-зле. А като седим хоризонтално , вълните супер големи още малко ще ни обърнат а течението ни дърпа все по-навътре. Излишно е да казвам че телефоните ни бяха на брега, то и да бяха в нас се тая, на кой ще се обадим да ни помогне ? След 15-20 минути , бясни усили се обърнахме по посока на брега. И от там се почна едно въртене ... а пък вече бяхме доста уморени. Въртим , въртим , сменяме се , въртим на почивки , впрегнахме и момичетата да въртят. Течението беше адски силно и ни буташе постоянно назад към морето. По едно време решихме две момичета да въртят , ние двамата да се потопим във водата и да бутаме колелото като плуваме с крака , а с ръцете го бутаме. После пак се сменяме, въртене ... 3 часа не можем да се върнем. Вече беше късен следобед когато се добрахме до плажа. Аз не мога да си усещам краката. Пък и стабилно изгоряхме ... вечерта се напихме и се смяхме на случката :lol:

___________________________________
Only god can judge me , is that right ?
Only god can judge me now .
Only god baby , nobody else , nobody else .


Профил Skype

Аватар
Регистриран на:
05 Авг 2012 18:08
Мнения: 784
Местоположение: София
В момента играе: Футбол, ама навън
Заглавие: Re: Near-death experiences
Публикувано на: 23 Авг 2014 10:58


what if they get me? написа:
сетих се за едно като много малък - 7-8 годишен

В детската ми стая имаше една огромна секция, която беше претъпкана с книги, като в дъното й имаше шкаф. Беше турско производство и следоватлено доста лабилна. Веднъж докато си играех ми скимна да извадя нещо от шкафа. Клекнах до секцията и дръпнах вратичката. Само дето цялата секция взе да килва към мен, междувременно засипвайки ме с падащи от рафтовете книги. За щастие се спря и не ме премаза, така че си останах само с временната уплаха и леки контузии.

Spoiler for :
После наште ме наказаха, щото да съм бил по-внимателен с домашните вещи. Мерси, мойчета :neutral:

Случвало ми се е същото, с малката разлика, че когато всички книги се изсипаха върху мен, за финал върху тиквата ми падна и тежък, пластмасов локомотив-играчка, от най-горната лавица. Това беше моментът, когато наистина ме заболя.


Профил

Аватар
Регистриран на:
15 Ное 2007 18:16
Мнения: 3215
Местоположение: Aruba, Jamaica, Bermuda, Bahama, a place called Kokomo
Заглавие: Re: Near-death experiences
Публикувано на: 23 Авг 2014 17:51


Не мисля, че съм имал NDE

___________________________________
Я тибя МУСТАК
Warbringer » 16:12 » написа:
и една малка таблетчица може да те прати на марс, синко


Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  

Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
 
Иди на:  
cron
© 2009 PC Mania | Реклама | Контакти web by: ilyan.com