Иди на:  
търсене   регистрация   чат   помощ   правила   влизане в сайта
Автор Съобщение

Аватар
Регистриран на:
21 Ное 2009 19:15
Мнения: 226
Местоположение: ----
Заглавие: БГ-гейм сайтове
Публикувано на: 05 Окт 2013 19:57


Преди няколко дни случайно попаднах на един коментар под една новина(новината няма значение),но авторът на този пост казваше,че "колекционира" български сайтове за гейм ревюта и подобни.

Така че искам да помоля авторът на този пост(ако случайно забележи темата) и всеки др. да сподели с нас линковете или просто имената на свои любими БГ ГЕЙМ САЙТОВЕ!!!


Профил Skype

Аватар
Регистриран на:
08 Окт 2012 16:04
Мнения: 374
Местоположение: Another World
Заглавие: Re: БГ-гейм сайтове
Публикувано на: 05 Окт 2013 20:13


дабълЮдабълЮдабълЮ(точка)ВеЦеМания(точка)БеГе :D

___________________________________
Toxic has left the building.


Профил WWW

Аватар
Регистриран на:
21 Ное 2009 19:15
Мнения: 226
Местоположение: ----
Заглавие: Re: БГ-гейм сайтове
Публикувано на: 05 Окт 2013 20:20


ToxicDiaz написа:
дабълЮдабълЮдабълЮ(точка)ВеЦеМания(точка)БеГе :D

Ще съм много доволен, ако някой отговори сериозно!!!


Профил Skype

Аватар
Регистриран на:
19 Дек 2008 23:15
Мнения: 691
Местоположение: Пловдив
Заглавие: Re: БГ-гейм сайтове
Публикувано на: 05 Окт 2013 20:24


http://www.gaming-company.com/ на няма и месец е, реклама му правеха нагоре-надолу, глей си го ако ти харесва :)


Профил

Дидко Бандитко
Аватар
Регистриран на:
28 Сеп 2002 08:47
Мнения: 16966
В момента играе: No man's sky
Заглавие: Re: БГ-гейм сайтове
Публикувано на: 06 Окт 2013 02:47


dr_gilotin написа:
http://www.gaming-company.com/ на няма и месец е, реклама му правеха нагоре-надолу, глей си го ако ти харесва :)

А сега си представете PC Mania с подобен дизайн (а не с това подобие, което въпреки че е сравнително ново, сякаш датира от началото на века). Биха тотално разбили конкуренцията.

___________________________________
[02:11:17] Алминатора: mejdu drugoto sym si mislel
[02:11:19] Алминатора: che imam leka forma
[02:11:22] Алминатора: na auizym ponqkoga :D


Профил

Аватар
Регистриран на:
07 Дек 2010 04:17
Мнения: 2105
Заглавие: Re: БГ-гейм сайтове
Публикувано на: 06 Окт 2013 11:18


HORY SHET там пишат за моба игри.
Някой от PC Mania ще обясни ли защо те никога нищо не споменават за тоя жанр, ае добре, за нормалните игри не им дали копие, фръцнали се и не го ревюирали, МА ТИЯ СА БЕЗПЛАТНИ.

ОСЪЗНАЙТЕ СЕ, PC MANIA!

Освен ако не можете да ги играете, тогава е може би само частично оттук-оттам а-у донякъде и горе-долу разбираемо.

Обаче още ми е смешно-тъжно как си мислеха, че като минат изцяло онлайн, ще имат една камара новини и теми за дискусии и всичко, а още тогава ми беше ясно, че са заорали по дъното.

RIP true PC Mania 1998 - 2009, сега се крепим около костите на някогашния колос по будките.

:crry:


Профил

Аватар
Регистриран на:
05 Юни 2011 15:04
Мнения: 1738
Местоположение: София,Люлин
В момента играе: Във форума.
Заглавие: Re: БГ-гейм сайтове
Публикувано на: 06 Окт 2013 12:35


Вероятно за мен става въпрос, понеже наистина колекционирам сайтове, ето някои:
http://bg.gaming.bg/ - тези не правят ревюта, уж организират много големи събития за гейминга в бг, но остават сравнително неизвестни.
http://forplay.bg/forums/index.php - Тея бяха едно време сериозна конкуренция на пц мания, сега им остана само форума и се обясняват всяка година как ще пуснат сайт и в последния момент се отказват...
http://gaming-bg.eu/ - още един сайт
http://consoles.bg/ - за конзоли
http://podmosta.bg/ - този е смесен, ама собственика е машина :)
http://www.sonsofpc.com/ - временно е спрян, но е доста добър сайт само за гейминг с хора от форумо също 8)

ПС: Изморих се да поствам, имам над 50, кажи какво те интересува, бг фен сайт на игра, бг форум за игри в които има доста хора, сайт за новини от гейминга, ревюта на игри, или може би искаш да се пробваш да пишеш ти статии. Ако е така, драсни ми лично и ще те свържа с някои от гореспоменатите сайтове. Голям геймър съм, всеки, който се мъчи в тази държава да прави нещо в полза на гейминга мога да нарека достоен човек, заслужаващ добри думи за дейността си. Това се отнася за автора на темата, ако някой друг има някакви въпроси да казва на лично, ще отговоря :wink:


Профил Skype

Дидко Бандитко
Аватар
Регистриран на:
28 Сеп 2002 08:47
Мнения: 16966
В момента играе: No man's sky
Заглавие: Re: БГ-гейм сайтове
Публикувано на: 06 Окт 2013 12:58


hyper1, гледайки броя на коментарите на ревютата и новините в PC Mania, определено не бих казал RIP. Сайтът си върви добре и изглежда, че си има добра посещаемост. Отделно, че там в коментарите къмюнитито е съвсем различно от това във форума, което за мен е доста странно и интересно btw ;D

Иначе и аз не доумявам защо не пишат за Дота 2, ХоН, Смайт, Лига и т.н. Дори ги няма в класацията, което е недопустимо.


gaming.bg е на шефа на ESL българия и организатор на ON!Fest. Няма как да е популярен сайт, тъй като той повече служи за портфолио.

gaming-bg.eu изглежда на проект на някой тийнейджър с много мерак, който тъкмо е научил как да борави с някоя по-стара джумла. Само дето последната статия е от юли и качеството на материалите най-вероятно няма да е високо

sonsofpc.com изглежда ужасно и дано по-добре да не го пускат отново

тоя конзолния блог изглежда добре, но не разбирам от конзоли

за уъркш...форплея без коментар, естествено :D
и за подмоста :Д

ако искаш качествени новини и статии, това е твоето място :arrow: http://strangera.com/

можеш да ми благодариш по-късно :)

___________________________________
[02:11:17] Алминатора: mejdu drugoto sym si mislel
[02:11:19] Алминатора: che imam leka forma
[02:11:22] Алминатора: na auizym ponqkoga :D


Профил

Аватар
Регистриран на:
08 Фев 2008 21:42
Мнения: 8549
В момента играе: Російський військовий корабель? Іди нахуй!
Заглавие: Re: БГ-гейм сайтове
Публикувано на: 06 Окт 2013 14:51


Най-добрият от bg гейм сайтовете е новинарски и се казва rero.bg.

Има още един чисто новичък - gamebox.bg, в който пишат създателите на онова "хумористично" предаване Extra Cheeze, ако някой го знае.

Неудобната истина обаче е, че българските гейм сайтове не заслужават никакво внимание и са пълна загуба на време.

___________________________________
"Моридина, който по принцип е човек интелигентен с богата обща култура,
но в същността си е комплексиран простак..."

- Алминатора


"напарфюмиран печен ебач"
- кримсънчето


Профил

Аватар
Регистриран на:
31 Май 2013 20:07
Мнения: 39
Заглавие: Re: БГ-гейм сайтове
Публикувано на: 06 Окт 2013 15:10


Пени написа:
sa sme reshili s didko i erik da praim sait pod dygata


she e homo konkurenciq na dantetata


she si pishem za analen gaming ako te kasae


review na Anal Fantasy i Gayrim, pl0x :/


Профил

Аватар
Регистриран на:
21 Ное 2009 19:15
Мнения: 226
Местоположение: ----
Заглавие: Re: БГ-гейм сайтове
Публикувано на: 06 Окт 2013 15:15


Искам да благодаря на всички, които откликнаха на моята молба(като изключим ония тролове) и най-вече на Лидера!!!


МЕРСИ!!!!!!!!!!!!!! :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:


Профил Skype

Дидко Бандитко
Аватар
Регистриран на:
28 Сеп 2002 08:47
Мнения: 16966
В момента играе: No man's sky
Заглавие: Re: БГ-гейм сайтове
Публикувано на: 06 Окт 2013 15:37


venenum написа:
Искам да благодаря на всички, които откликнаха на моята молба(като изключим ония тролове) и най-вече на Лидера!!!


МЕРСИ!!!!!!!!!!!!!! :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:

е той баш ти даде най-глупавите сайтове

благодари на Моридин по-скоро

___________________________________
[02:11:17] Алминатора: mejdu drugoto sym si mislel
[02:11:19] Алминатора: che imam leka forma
[02:11:22] Алминатора: na auizym ponqkoga :D


Профил

Аватар
Регистриран на:
21 Ное 2009 19:15
Мнения: 226
Местоположение: ----
Заглавие: Re: БГ-гейм сайтове
Публикувано на: 06 Окт 2013 15:44


denik написа:
venenum написа:
Искам да благодаря на всички, които откликнаха на моята молба(като изключим ония тролове) и най-вече на Лидера!!!


МЕРСИ!!!!!!!!!!!!!! :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:

е той баш ти даде най-глупавите сайтове

благодари на Моридин по-скоро


Поправям и благодаря отново на всички +Моридин, на теб и на всички други, но да казваш, че Под моста е глупав сайт, това не мога да го приема...


Профил Skype

но с големо съ̀рце
Аватар
Регистриран на:
14 Май 2005 18:21
Мнения: 4847
Местоположение: The city of Neverwinter
В момента играе: A dance with rogues
Заглавие: Re: БГ-гейм сайтове
Публикувано на: 06 Окт 2013 17:00


http://strangera.com/ (блог) и http://rero.bg/ май са единствените адекватни неща. Подкаста на форплейците също е доста готян http://gamersvoiceshop.com/, като изключим някои простотии от време на време.

___________________________________
A man was hospitalized with 6 plastic horses up his ass. The doctors described his condition as stable.


Профил Skype

Аватар
Регистриран на:
05 Юни 2011 15:04
Мнения: 1738
Местоположение: София,Люлин
В момента играе: Във форума.
Заглавие: Re: БГ-гейм сайтове
Публикувано на: 06 Окт 2013 17:09


Ами аз не съм съгласен с Дидо за мненията му за повечето сайтове, които дадох и за цялостното положение в сайта на пц мания(изключва се форума тука). Та първо хипера е прав, пц мания умира, това, че има 5000 дечица от замунда, дето пускат по някой крайно тъп пост под новините в сайта ич не го мисли за победа. При първата наистина добра конкуренция(имам предвид като качество и реклама най-вече) те ще избегат оттука. Също не сме в добрите времена, където пц мания ако спре за една седмица, интереса си остава същия към нея. Спре ли сега, то никой няма да се сеща след месец, че е имало такъв сайт, пак казвам, не броим двайсетте човека от форума, които сме си редовни :D А да не обеснявам колко е трудно на сам човек като Боби да държи пълноценен сайт в тая криза. Аре молим - ми то не си заслужава да инвестираш в подобно нещо и не го казвам само за пц мания, а за 75% от бг сайтовете на всяка тематика, които си вървят на загуба, нямат спонсори или имат такива договорчета, които ги цицат, затова се мисли, какво трябва да направиш, преди да си го направил. За сайта на онези от онфеста се пошегувах, знам ги пичовете, правят каквото могат, но наистина са непознати на повечето хора. Онзи тийн, както се изрази ти прави всичко почти сам, само двама човека работят за него, пише рядко, но се старае. За синовете не знам как прецени че са адски зле, като то дефакто са в ревизия и нямат никакви статии сега, аз отдавна чета статиите и смятам, че повечето имат доста добри попадения, да не говорим, че и с новините се справяха задоволително, а там е най-трудно в гейм сайт. Правиш си повърхностни наблюдения от рехав дизайн, с едно плащане на скромна сума и това може да остане в миналото.
И всичко това го казвам без шега и с уважение към тебе, не искам да ти умаловажавам мнението, но не съм съгласен. Някои може да го разберат двусмислено, ама за мен е такова положението, а ти си обективен пич с доста сносна култура, каквато трудно може да се открие тук :)


Профил Skype

Latinica
Аватар
Регистриран на:
26 Авг 2010 01:01
Мнения: 2904
Заглавие: Re: БГ-гейм сайтове
Публикувано на: 06 Окт 2013 17:20


SLOJI SI NORMALEN AVATAR VE MAMA TI IZKRIVENA

___________________________________
Симо написа:
снощи
пиян
без книжка
съм карал без колан
чужда кола
пълна с крадена царевица
облечен като полицай


Профил

Горд Пролетарий
Аватар
Регистриран на:
22 Фев 2012 13:46
Мнения: 6956
В момента играе: Serious Sam
Заглавие: Re: БГ-гейм сайтове
Публикувано на: 06 Окт 2013 17:51


Абе нал иимаше един Иво Цеков, той не помага ли? :?

___________________________________
¯\_(ツ)_/ ¯


Профил Skype

Заглавие: Re: БГ-гейм сайтове
Публикувано на: 06 Окт 2013 17:54


Пени написа:
SLOJI SI NORMALEN AVATAR VE MAMA TI IZKRIVENA


кой го каза...


Профил Skype

Аватар
Регистриран на:
07 Дек 2010 04:17
Мнения: 2105
Заглавие: Re: БГ-гейм сайтове
Публикувано на: 06 Окт 2013 20:11


Е имах предвид, че духът на старата ПС Мания е погинал малко, сайтът още е сравнително актуален откъм новини и ревюта.


Профил

Аватар
Регистриран на:
28 Сеп 2011 19:16
Мнения: 931
В момента играе: С пъпа на баба ти
Заглавие: Re: БГ-гейм сайтове
Публикувано на: 06 Окт 2013 23:38


Абе кво стана с Георги Панайотов :?: Тоя човек пишеше най-забавните ревюта и още помня някво за могъщия Репиус, повелителят на халюциногенните гъби


Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  

Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
 
Иди на:  
cron
© 2009 PC Mania | Реклама | Контакти web by: ilyan.com