Иди на:  
търсене   регистрация   чат   помощ   правила   влизане в сайта
Автор Съобщение

Заглавие: Клюки от kliuki[BOT]
Публикувано на: 13 Яну 2013 14:31




Митьо Пищова почти се разплака в студиото на Карбовски. Болен съм, отчаян съм, нямам пари. Пенсиониран съм по болест, а пенсията ми е 120 лева. Пък лекарствата са 480. И трябва на процедури да ходя в Павел баня. Добре, че е кръстникът Първан Данков от Банско да ми дава, че иначе пак ще ровя в кофите за боклук. Оттам почнах, там и ще свърша, пророни сълзи той. А иначе мен цяла България ме обича, оживи се изведнъж бохемът. И обясни, че помагал на сираците. На въпроса как се казва дома, на който е помагал, Пищова изкара неочаквано къса памет и рече, че не помни. Вече съм стар човек. На 58 години съм. Случват се такива работи. Но съм се наиграл и ми е време да се задомя. В момента Митьо ходел с две сладурани и е готов да се ожени за тази, която ще поиска да му роди дете. И двете са на по 25 години, преди ходел с по-младички, но сега само 25-годишните вече му обръщали внимание. Проблемите с женитбата били няколко. Единият е, че нито една от двете засега не е навита да се затича с него към олтара и после да си развали фигурата с някаква си бременност, както се изразявали. Другата малко хм…деликатна причина била, че докато се търкалял из болницата, Митьо Пищова си изгубил ерекцията. Сега, Слава Богу, му се върнала, ама не знаел докога, така че бърза с наследника. Да е жив и здрав кумецът, той ще ме ожени, той ще ми даде пари да издържам булката и синчето си, само някоя да се навие да ме вземе. Въпреки жалния си гласец и болнав вид, арбанаският бонвиван отказа да вземе жена на 30 години, защото можело да излезе и неплодовита. Той каза, че чат пат организирал все още конкурси за миски, но общините обеднели, спонсорите намалели и не можел да си развива бизнеса.


Профил

Заглавие: Re: Митьо Пищова: Болен съм, беден съм, изгубих си ерекцията
Публикувано на: 13 Яну 2013 17:17


В тая държава най-накрая трябва да има ред, начи реда доде!
Трябва да има закони - доде!

http://www.gospodari.com/video/gafove/m ... -na-sofiya

:shock:


Профил

Заглавие: УЖАС! Македонци пребиха Лестер заради българския химн!
Публикувано на: 15 Яну 2013 17:18




Победителят в последния сезон на "Биг брадър" в България - Никола Настески - Лестер, е бил пребит от банда националисти в Македония, съобщава македонското електронно издание plusinfo.

Те били бесни от факта, че Лестер изпя българския химн по време на шоуто. В "Биг брадър" македонецът също така призна, че дядо му е служил в Българската армия. Това били достатъчни мотиви за побоя, случил се по време на скорошния кратък престой на Лестер в Македония.


Профил

Аватар
Регистриран на:
30 Юли 2005 19:49
Мнения: 6073
Заглавие: Re: УЖАС! Македонци пребиха Лестер заради българския химн!
Публикувано на: 15 Яну 2013 19:55


македонски националисти :?:


Профил

Аватар
Регистриран на:
31 Окт 2012 11:17
Мнения: 33
Местоположение: На летящото килимче
В момента играе: скачам на въже
Заглавие: Re: УЖАС! Македонци пребиха Лестер заради българския химн!
Публикувано на: 15 Яну 2013 20:13


Хахахах макетата били някой, то педерасти могат ли да бият бре ?

___________________________________
"Единствено хората,които са здраво стъпили на земята,успяват да градят въздушни кули" - Тери Пратчет


Профил WWW

Заглавие: Re: УЖАС! Македонци пребиха Лестер заради българския химн!
Публикувано на: 15 Яну 2013 22:42


ГО ПРЕТЕПАА! :lol: :shock: :D :lol:


Профил

Аватар
Регистриран на:
04 Юни 2004 15:50
Мнения: 4407
Местоположение: Taina
Заглавие: Re: УЖАС! Македонци пребиха Лестер заради българския химн!
Публикувано на: 16 Яну 2013 12:25


ужас. :o :o


Профил ICQ Skype

Аватар
Регистриран на:
30 Ное 2006 13:02
Мнения: 8408
Местоположение: Yuggoth
Заглавие: Re: УЖАС! Македонци пребиха Лестер заради българския химн!
Публикувано на: 16 Яну 2013 12:40


мене ей тая новина малко повече ме шокира - http://woman.hotnews.bg/n/alisiya-s-chorapogashtnika-na-galena.21072.html :?: :?

___________________________________
джумерки


Профил Skype WWW

Дидко Бандитко
Аватар
Регистриран на:
28 Сеп 2002 08:47
Мнения: 16966
В момента играе: No man's sky
Заглавие: Re: УЖАС! Македонци пребиха Лестер заради българския химн!
Публикувано на: 16 Яну 2013 14:31


Timeghoul написа:
мене ей тая новина малко повече ме шокира - http://woman.hotnews.bg/n/alisiya-s-chorapogashtnika-na-galena.21072.html :?: :?

Ми финансовата криза в Пайнер е потресаваща и напълно разбирам икономиите, които се правят за да бъде бизнеса на повърхността. Добре че им дадоха сега тея 2 милиона да се пооправят малко :o

___________________________________
[02:11:17] Алминатора: mejdu drugoto sym si mislel
[02:11:19] Алминатора: che imam leka forma
[02:11:22] Алминатора: na auizym ponqkoga :D


Профил

Аватар
Регистриран на:
22 Ное 2006 18:05
Мнения: 4480
Местоположение: София
Заглавие: Re: УЖАС! Македонци пребиха Лестер заради българския химн!
Публикувано на: 16 Яну 2013 16:09


Timeghoul написа:
мене ей тая новина малко повече ме шокира - http://woman.hotnews.bg/n/alisiya-s-chorapogashtnika-na-galena.21072.html :?: :?

е тва е извратено :?

___________________________________
тежки нокаути


Профил

Latinica
Аватар
Регистриран на:
26 Авг 2010 01:01
Мнения: 2904
Заглавие: Re: УЖАС! Македонци пребиха Лестер заради българския химн!
Публикувано на: 16 Яну 2013 17:16


denik написа:
Timeghoul написа:
мене ей тая новина малко повече ме шокира - http://woman.hotnews.bg/n/alisiya-s-chorapogashtnika-na-galena.21072.html :?: :?

Ми финансовата криза в Пайнер е потресаваща и напълно разбирам икономиите, които се правят за да бъде бизнеса на повърхността. Добре че им дадоха сега тея 2 милиона да се пооправят малко :o



AI NE SA IZLAGAI BE DIDKO


alisiq ne e ot payner :S

___________________________________
Симо написа:
снощи
пиян
без книжка
съм карал без колан
чужда кола
пълна с крадена царевица
облечен като полицай


Профил

Заглавие: Re: Митьо Пищова: Болен съм, беден съм, изгубих си ерекцията
Публикувано на: 18 Яну 2013 01:41


Епична е тая реплика:

И двете са на по 25 години, преди ходел с по-младички, но сега само 25-годишните вече му обръщали внимание. :lol: :lol: :lol:


Профил

Аватар
Регистриран на:
16 Авг 2010 21:30
Мнения: 966
Заглавие: Re: УЖАС! Македонци пребиха Лестер заради българския химн!
Публикувано на: 18 Яну 2013 04:14


lestet e ok ei sa go widqh w plaza s naiden nsh mu nqma

___________________________________
САМО АЗ СЪМ ОТ КЪРДЖАЛИ ПУТКИ

Все аркадаши сме...!


Профил

Футболен разбирач
Аватар
Регистриран на:
25 Дек 2008 19:14
Мнения: 4510
В момента играе: Football Manager 2007
Pro Evolution Soccer 2013
Заглавие: Re: УЖАС! Македонци пребиха Лестер заради българския химн!
Публикувано на: 18 Яну 2013 08:15


Джони Спагети - написа:
lestet e ok ei sa go widqh w plaza s naiden nsh mu nqma


kvo lujesh 4e si izlqzul ot vas, be

___________________________________
WeAreGettingClose


Профил

Аватар
Регистриран на:
21 Мар 2002 19:51
Мнения: 10923
Местоположение: София
Заглавие: Re: УЖАС! Македонци пребиха Лестер заради българския химн!
Публикувано на: 18 Яну 2013 09:56


Timeghoul написа:
мене ей тая новина малко повече ме шокира - http://woman.hotnews.bg/n/alisiya-s-chorapogashtnika-na-galena.21072.html :?: :?

Ми двата чорапогащника не са еднакви...

___________________________________
Гипчо ( ◕ Y ◕ )


Профил

Аватар
Регистриран на:
05 Апр 2005 18:03
Мнения: 309
Заглавие: Re: УЖАС! Македонци пребиха Лестер заради българския химн!
Публикувано на: 18 Яну 2013 17:43


Едва ли някой в тоя форум, както и изобщо някой в България го интересува минимално какво се случва в Македония или която и да е друга дупка от бившата Югославия :| Същото важи и за страната пуйка и Гърция


Профил

Заглавие: Антония Петрова втрещи форумци, показвайки се без макиаж!
Публикувано на: 20 Яну 2013 20:26


Показвайки се без грим на публични места, Мис Крокодил тотално втрещи форумци. Претендиращата за красавица номер 1 на България за XXI век помрачи настроението на хората, появявайки се без грим, пишат от HotArena.net.

Антония Петрова винаги е гримирана, когато се появява на светски събития, а и когато е в собствения си дом. Този път обаче, Мис Крокодил надмина себе си. Появата й пред хората без макиаж е най-голямата й грешка.




Коментари от рода на „недоразумение на природата“ и „грозна като смъртта“ заляха нета. Възмутените форумци просто не се стърпяха:

„1-ва страница на сисание „ГРОЗИЛКА“ за вечни времена. Не съм виждал подобна мутра, дори и на конкурс за Чернобилски Мутанти!“, пишат по форумите възмутени хора.

Най-много обаче красавицата с висше юридическо образование възмущава хората с постоянните си изхвърляния и демонстрация на висок стандарт на живот.

Последно миската разкри, че е получила скъпо бижу за именния си ден на Малдивите. Това явно бе капката, преляла чашата на форумци:

„Жалка история, по-голямата част от народа тъне в мизерия тя се обяснява за диаманти и почивки на Малдивите. Докато манталитетът на повечето богати не се промени, винаги народът ще ги мрази… А манталитетът им е такъв заради начина на придобиването на капиталите им…“

А вие как мислите, прави ли са хората в коментарите си?


Профил

Заглавие: Ново 20: Доган и Октай били влюбени в една и съща девойка!
Публикувано на: 22 Яну 2013 16:48




Безумна версия за нападението срещу Доган обиколи днес сайтовете. Като в рицарски роман красива девойка започнала работа в централата на ДПС. На улицата я срещнал Октай и от дума на дума се влюбили. Но се появил злият стар Доган и му отнел момичето, като го скрил в сараите си. Ядосаният и нещастен младеж не издържал на любовната мъка, купил си въздушно пищовче и отишъл да го накаже точно по време на конференцията, за да видят всички срама му.
От кого беше измислена точно тази сладникава драма, която можеше да обясни и необяснимото, не е ясно. Тя изчезна от страниците на медиите със същата скорост, с която се появи. В момента са ясни две неща. Опит за атентат има и Доган не участва в него, освен като жертва. Последните теории за сценарий с негово участие се изпариха, след като десетки специалисти изгледаха записите. Реакцията му на изненада, страх и опит да се спаси са истински. И влошеното му здравословно състояние в момента също е истинско. Лекарите го върнаха на конференцията яко наблъскан с успокоителни, но след като минало въздействието им, той рухнал. След като в деня на драмата службите се туткаха и мотаха, днес вече работят яко. Цветанов заяви, че неговите хора били на петата минута на мястото на атентата, но били с униформи, за да не стряскат делегатите. Странно…Прокурорът се сети, че е имало и два ножа на сцената и реши да предяви по-тежко обвинение. Даже Борисов с мъка призна, че това си е било опит за атентат, а не водевил. В момента обаче ще се изследва задълбочено психическото състояние на Октай. Най-удобно за всички ще е да го изкарат луд, или временно невменяем. Чистите му от алкохол и наркотици кръвни проби може и да изчезнат. Рано е да се каже и кой печели и кой губи от цялата патаклама. Повечето политици си признават, че не виждат печеливши, а само губещи. С едно изключение, което е рано да се каже. В момента всеки се нагажда към ситуацията и гледа да излезе чист от нея. Най-много Цветан Цветанов, който с половин уста каза, че ще наложи някои наказания в НСО. Дали е било самоделна акция, ще умуват в момента в следствието и прокуратурата. И много им се иска да е такава. Но дори и да е така, пак се стига до вечния въпрос – как стигнахме дотук?


Профил

Заглавие: Проф. Юлиан Вучков: Влюбен съм!
Публикувано на: 04 Фев 2013 14:21




„Влюбен съм!” – без никакви притеснения признава пред „България днес” култовият тв водещ проф. Юлиан Вучков. Въпреки че съвсем наскоро той отпразнува своя 77-и рожден ден, историкът споделя пред изданието, че се чувства далеч по-млад. Причината за това е неговата любима Диана Душкова.


„Съдбата си знае работата. Когато за първи път видях жената на живота си – Диди, бях на 37 години. Тогава отидох на гости при баща й – писателя Атанас Душков, с когото ни свързваше голямо приятелство. Разликата ни Диана е внушителна, тя е 18 години по-млада от мен. Спомням си като вчера деня, в който я зърнах. Отвори се врата на хола, влезе най-изящното създание – русокоса, синеока, с крака, започващи от сливиците, слаба, нежна. Направо онемях и забравих да дишам” – споделя Юлиан Вучков.
Съдбата ги среща 40 години по-късно в една книжарница. „Харесвал съм много жени, но както обичам Диана обаче, никоя друга не съм обичал преди това” – искрен е проф. Вучков.


Профил

Аватар
Регистриран на:
25 Яну 2013 19:08
Мнения: 278
Заглавие: Re: Проф. Юлиан Вучков: Влюбен съм!
Публикувано на: 04 Фев 2013 15:13


kliuki[BOT] написа:
Спомням си като вчера деня, в който я зърнах. Отвори се врата на хола, влезе най-изящното създание – русокоса, синеока, с крака, започващи от сливиците, слаба, нежна. Съдбата ги среща 40 години по-късно в една книжарница.


Цитат:
с крака, започващи от сливиците


:shock:


Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  

Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
 
Иди на:  
cron
© 2009 PC Mania | Реклама | Контакти web by: ilyan.com