Иди на:  
търсене   регистрация   чат   помощ   правила   влизане в сайта
Автор Съобщение

Аватар
Регистриран на:
05 Юли 2006 13:52
Мнения: 8122
Заглавие: Re: [2013, краят отмина] 1000 СТРАНИЦИ И'АМЕ ДА ПРАВИМ, АЛОО
Публикувано на: 09 Яну 2013 22:37


Моридин написа:
Учете бе, тъпанари прости. Стига се хвалихте кой колко изпил, колко наебал и колко изшмъркал. Студенти станахте, никой няма да впечатлите с тоя лайфстайл, а не сте толко задръстени чак, че тва да е единственото нещо, с което хората могат да ви запомнят.

Учете, скапаняци.

Морок
Морок плис
плис Морок




морко вече 20-ти път спира да пише във форума, затва.
иначе не, че не е прав


Профил

Аватар
Регистриран на:
30 Юли 2005 19:49
Мнения: 6073
Заглавие: Re: [2013, краят отмина] 1000 СТРАНИЦИ И'АМЕ ДА ПРАВИМ, АЛОО
Публикувано на: 09 Яну 2013 22:45


и кво каза ся

тва да спреш да пишеш в тоя форум е като да се опитваш да откажеш цигарите при положение че 10 минути преди да си го решил си загасил поредния фас, кво се прайш че не разбираш за кво говори. ти като не искаш да пишеш, просто не пишеш, щото немаш кво да напишеш, а на него му е кипнало да чете едни и същи лайна от едни и същи хора, да нема никво развитие у никоя тема и да нема никъв проблясък на наделементарно ниво на мислене и е решил че е време да тегли ей така официално една Цензура майна на всички (даже и на мене) и тука му е социалната грешка - знаел е че нема да спре окончателно и че като напише нещо, веднага ще почнете да му се дръвите сички, че ... ми че еба ли го кво, че изменя на принципите си

което е ебати смешното нещо, щото никой у темата му не се сети да напише "абе не се пали толкоз, стой ся, забавно е с повече хора, ще си прайм кефа, ще си пишем яки лайнарии"

некой сети ли се да го напише тва в темата на некой дето е казал, че ще "напуска" форума?

ЕМИ КВО ТОГАВА БЕ?


Профил

Футболен разбирач
Аватар
Регистриран на:
25 Дек 2008 19:14
Мнения: 4510
В момента играе: Football Manager 2007
Pro Evolution Soccer 2013
Заглавие: Re: [2013, краят отмина] 1000 СТРАНИЦИ И'АМЕ ДА ПРАВИМ, АЛОО
Публикувано на: 10 Яну 2013 01:26


Моридин написа:
Учете бе, тъпанари прости. Стига се хвалихте кой колко изпил, колко наебал и колко изшмъркал. Студенти станахте, никой няма да впечатлите с тоя лайфстайл, а не сте толко задръстени чак, че тва да е единственото нещо, с което хората могат да ви запомнят.

Учете, скапаняци.


Ok.

___________________________________
WeAreGettingClose


Профил

Аватар
Регистриран на:
15 Ное 2007 18:16
Мнения: 3215
Местоположение: Aruba, Jamaica, Bermuda, Bahama, a place called Kokomo
Заглавие: Re: [2013, краят отмина] 1000 СТРАНИЦИ И'АМЕ ДА ПРАВИМ, АЛОО
Публикувано на: 10 Яну 2013 14:57


'МА ЧА'ЙТЕ БЕ
Къде по последните страници на тая тема, който и да било се обяснява колко бил ебал, шмъркАл и пил? Или че не учи?
ТУКА ИМА САМО ЕДИН ПРОБЛЕМ И Т'ВА Е, ЧЕ ПРАВИСТЧЕТАТА СИ МИСЛЯТ, ЧЕ ИМ Е ТРУДНО
МА НЕ ИМ Е
Айде малко на ниво.

___________________________________
Я тибя МУСТАК
Warbringer » 16:12 » написа:
и една малка таблетчица може да те прати на марс, синко


Профил

Аватар
Регистриран на:
08 Фев 2008 21:42
Мнения: 8549
В момента играе: Російський військовий корабель? Іди нахуй!
Заглавие: Re: [2013, краят отмина] 1000 СТРАНИЦИ И'АМЕ ДА ПРАВИМ, АЛОО
Публикувано на: 10 Яну 2013 15:13


Аз кво ти разправям бе - аре малко на ниво верно. Ма ниво с апострофи и долан миймове не се прави.

___________________________________
"Моридина, който по принцип е човек интелигентен с богата обща култура,
но в същността си е комплексиран простак..."

- Алминатора


"напарфюмиран печен ебач"
- кримсънчето


Профил

Цар
Аватар
Регистриран на:
18 Ное 2001 08:24
Мнения: 8446
Местоположение: Амстердам, Нидерландия
Заглавие: Re: [2013, краят отмина] 1000 СТРАНИЦИ И'АМЕ ДА ПРАВИМ, АЛОО
Публикувано на: 10 Яну 2013 16:12


Въобще не ми говори и най-добре излез. :arrow:

___________________________________
QVOD·EST·SVPERIVS
EST
·SICVT
QVOD
·EST·INFERIVS


Профил WWW

Аватар
Регистриран на:
21 Мар 2002 19:51
Мнения: 10923
Местоположение: София
Заглавие: Re: [2013, краят отмина] 1000 СТРАНИЦИ И'АМЕ ДА ПРАВИМ, АЛОО
Публикувано на: 10 Яну 2013 18:45


Наркоманите си се разбират на някакъв зомби език май :lol:.

___________________________________
Гипчо ( ◕ Y ◕ )


Профил

Аватар
Регистриран на:
01 Авг 2008 21:21
Мнения: 3766
Местоположение: Чупим кръста ти.
В момента играе: На стражари и апаши. И покер.
Заглавие: Re: [2013, краят отмина] 1000 СТРАНИЦИ И'АМЕ ДА ПРАВИМ, АЛОО
Публикувано на: 11 Яну 2013 02:20


Моридине, ще ти разплета хетерохроматина и ще ти накъдря еухроматина. Заровил съм се догоре в теми по цитология и чета на ден по немнайсехилядиипетстотинмилярда материала, а тва не ми пречи да пафкам козец и пак да запомням всичко. Просто тихичко и си гледай там смешното право и не се обаждай ама грам.

___________________________________
a.k.a. Disturbed

These words I write keep me from total madness.

How many of you people know you're REALLY alive ?!


Профил

Аватар
Регистриран на:
08 Фев 2008 21:42
Мнения: 8549
В момента играе: Російський військовий корабель? Іди нахуй!
Заглавие: Re: [2013, краят отмина] 1000 СТРАНИЦИ И'АМЕ ДА ПРАВИМ, АЛОО
Публикувано на: 11 Яну 2013 02:47


Gipo написа:
Наркоманите си се разбират на някакъв зомби език май :lol:.


********


Истината, момчета е, че махнеш ли Влад и Стефан + Дидо и Боби, Гипакиса, тука редовни сте само спрелите мозъци. Най-тъжната част от форума. Аз му викам - стига с тая трева, никой не го интересува, той пак ми се напъва да не кажа нещо против свещения му козец. Пафкай си го бе, аз също си го пафкам, не ми пречи на ученето и не смятам за нужно да го споделям на форума. Кво ти бърка в анала правото, като дума не съм отворил за тва?

Единственото, което реално казах на предната страница беше - стига се занимавахте с глупости, стига правихте форума на лайна и т.н. Едно време ми беше кеф да влезна батенце и да си изпростеем, ма някакси по-така. Бавните като тебе ясно как го тълкувате - да не ви спре някой да ебете и да палите. Бе еби и пали колкото искаш бе, ебал съм те, виждам, че изобщо не вдяваш за кво ти говоря, щото явно форума е под нивото ти - в смисъл губиш си времето да пишеш, ма е под нивото ти да напишеш нещо, на което си заслужава някой да отвърне.

Е тва ви питам - за кво пишете, като реално засегне ли някой нещо по-сериозно и ви е през кура. Тва е Дистче, не ти се възмущавам от козчето. Аз съм седял по-малко тука и не ми е писнало толкова, такива са ми част от интересите, че ше ми е кеф да си лафя некви работи с некви хора. И шокиращо - смених форума с форплей и батенце, там става раздумка с пичове, дето са ти двойно на годините. Примерно. Бачкат, ебат, пият, пушат. Ма тва е част от ежедневието им, с която не се гордеят и знаят защо влизат в интернет. С такива като тебе е го ква приказка може да стане - да се запсуваме, щото съм ти казал нещо напряко за тва, че някси може да си мине и без да знам подробности от керливия ти лайфстайл. Верно ли е нужно тва, честно те питам. Реално винаги съм бил от хората, дето почти нищо не са казали за живота, който водят, само некви догадки си вадите а ти ще ми се хванеш за тва какво уча и ще ми се правиш на интересен. Недей прекрачва границата. Щото винаги като съм мрънкал кви сте тъпаци, никога не съм го проектирал до истинските ви личности, а е било форумно, сам знаеш за кво става дума. Аре не ме карай да ти казвам извън форума и извън университета в живота реално къде стоиш.

Оня път като си тръгнах написах нещо колкото да се посмеете, да се вживеете малко в няква тъпотийка, примерно некой можеше да напише ода за лайна тогава, ма не, друго си е да решим, че Моридина си верва като пише епики.

Ако най-интересното, което се случва в живота ви е как момиче ви е направило свирка или как сте пили снощи, после сте палнали един масур и той не ви е попречил на ученето, щото реално само тва виждам тука - и аз ги правя тия работи. С вас ми се щеше за друго да си говорим, ма явно съм некъв много пропаднал ли, де да знам. Ма верно нещо ми минава толеранса и не ми се занимава с глупости. Услуга си направи на тебе си и не ми отговаряй, щото не ми се обменят реплики. Исках по човешки ви кажа, че ми е сдух как тука вече не е същото - щото в рамките на интернета ми липсвате всички, като общност, и ти, и ония другите педали, дето ги няма вече. Ма ме ядоса, дееба копелето тъпо. Две нормални приказки не можеш да си кажеш с никой. Накрая и последните, дето още виреят тука ще си идат и ще си останете само жалкарите.

Жив и здрав да си и дано тая глава не ти докара нещо повече от смлян крак.

___________________________________
"Моридина, който по принцип е човек интелигентен с богата обща култура,
но в същността си е комплексиран простак..."

- Алминатора


"напарфюмиран печен ебач"
- кримсънчето


Профил

Аватар
Регистриран на:
12 Окт 2005 13:50
Мнения: 1676
Заглавие: Re: [2013, краят отмина] 1000 СТРАНИЦИ И'АМЕ ДА ПРАВИМ, АЛОО
Публикувано на: 11 Яну 2013 04:56


Аз ще ви се похваля, че свалям Les Miserables 2012 и съм се надъхал толкова много. О, дано да е готин :!: :D

___________________________________
МИНИМУМ, примерно, сешсе, а у?


Профил Skype

Аватар
Регистриран на:
01 Авг 2008 21:21
Мнения: 3766
Местоположение: Чупим кръста ти.
В момента играе: На стражари и апаши. И покер.
Заглавие: Re: [2013, краят отмина] 1000 СТРАНИЦИ И'АМЕ ДА ПРАВИМ, АЛОО
Публикувано на: 11 Яну 2013 08:24


Абе, момче, фани се осъзнай бе. Говориш гаче ли си хванал господ за ташаците и си ги засмукал до кривото чирво. Форума тва, форума онова... Абе срал съм ти на форума и на възвишената интелигенция, де от гъза си я вадиш. И аз съм минавал през тая фаза, ясно ми е, че от това, дето ти се оттеглят хормоните от тялото, те пере яко сачмата, ама кротни се. Пийни една вода, запали една цигара, качи малко краката на масата, поеми въздух ако трябва.
Сменяй форумите, сменяй интернета ако щеш, ако щеш стани мюсулманин. Нас кво ни брига бе, майка? Аз лафа отдавна си го правя невиртуално, а тука, че идвам колко да изсера едно виртуално лайно - спор няма. И кво? Виртуалната комуникация отдавна съм я отписал. Сори, маме.

___________________________________
a.k.a. Disturbed

These words I write keep me from total madness.

How many of you people know you're REALLY alive ?!


Профил

Футболен разбирач
Аватар
Регистриран на:
25 Дек 2008 19:14
Мнения: 4510
В момента играе: Football Manager 2007
Pro Evolution Soccer 2013
Заглавие: Re: [2013, краят отмина] 1000 СТРАНИЦИ И'АМЕ ДА ПРАВИМ, АЛОО
Публикувано на: 11 Яну 2013 08:37


@Морко, никви анални изнасилвания за тебе тая година, дано, що ме заклеймяваш като спрял мозък :x
@Дисте, тука идваш да си споделяш творенията, тва не го пропускай с лека ръка :!:

___________________________________
WeAreGettingClose


Профил

Аватар
Регистриран на:
21 Мар 2002 19:51
Мнения: 10923
Местоположение: София
Заглавие: Re: [2013, краят отмина] 1000 СТРАНИЦИ И'АМЕ ДА ПРАВИМ, АЛОО
Публикувано на: 11 Яну 2013 09:11


Ми Морко си го каза много правилно :)
Тва да разбереш, че някой снощи се е напил и се е размазал си е в реда на нещата.
Но да го прочетеш от самия него под формата на хвалене... знам ли, създаваш си мнението, че човека има адски беден живот в емоционално, морално и в какво ли не друго отношение. И както тоя човек си мисли - "еей, баси яката работа, как се смазах, я да го постна!", така другите си мислим - "ебаси смешника, щом това му е достойно за хвалба, какво ли ще е, ако се случи нещо интересно в живота му..."
Та няма какво да се пънете и да пишете по 20 реда как ви е през кура за форума и за всичко, щото ако беше така, нямаше да си правите труда да пишете тук как си изкарвате много добре и сте се напили и сте се напушили и ви ебат негри...

п.п. ти па Декстъре какво се мъчиш да пишеш по тая тема, сякаш някой някога го е интересувало съдържанието на постовете ти... :lol: :lol: :lol:

___________________________________
Гипчо ( ◕ Y ◕ )


Профил

Супер Марио или Смърт
Аватар
Регистриран на:
01 Фев 2002 23:43
Мнения: 4867
Местоположение: Demented Mind
Заглавие: Re: [2013, краят отмина] 1000 СТРАНИЦИ И'АМЕ ДА ПРАВИМ, АЛОО
Публикувано на: 11 Яну 2013 11:18


Некви супер бътхъртнати постове, майка. И двамата пишете колко да не заспите, ама Морко и на сериозно се взима малко.

___________________________________
<3Bandaids don't fix bullet holes<3
Taytay.


Профил

Цар
Аватар
Регистриран на:
18 Ное 2001 08:24
Мнения: 8446
Местоположение: Амстердам, Нидерландия
Заглавие: Re: [2013, краят отмина] 1000 СТРАНИЦИ И'АМЕ ДА ПРАВИМ, АЛОО
Публикувано на: 11 Яну 2013 13:47


Казах му да не ми говори и най-добре да си излезе, той гле кво направи. Ебати ръба. :lol: :arrow:

___________________________________
QVOD·EST·SVPERIVS
EST
·SICVT
QVOD
·EST·INFERIVS


Профил WWW

Аватар
Регистриран на:
05 Юли 2006 13:52
Мнения: 8122
Заглавие: Re: [2013, краят отмина] 1000 СТРАНИЦИ И'АМЕ ДА ПРАВИМ, АЛОО
Публикувано на: 11 Яну 2013 15:07


e ся

аз поне не мога ли, при условие, че не мога да си вдигна главата от четене последните няколко месеца, че и сесията като свърши сега имам поправки на колоквиуми, да се похваля, че излязох с колегите на които им е минал изпита снощи и се опуках като свиня(нищо, че изпита ми е в понеделник), видях двама от охраната, с които тренирахме навремето и сигурно половин час си говорихме не спрях да се смея, и накрая се прибрах у нас с едната колежка и някакво рандъм момиче, на което подарих роза от салфетка, да ме учат да играя белот, че накрая тая заспа, с другата гледахме футурама и накрая докато им дойде таксито ми направила леглото да спя, щот съм ебати шибания големец :?:

:lol:

морко, не разбра ли вече, че с тия опити за сериозни разговори не се получава нищо? единствено стефан понякога като рейджне им идва акъл в главата, ама като цяло няма много смисъл. пък и форума не ми се вижда кой знае колко пропаднало място, имало е и по-зле моменти. може би защото нямам време да влизам редовно затова

Цитат:
Аз ще ви се похваля, че свалям Les Miserables 2012 и съм се надъхал толкова много. О, дано да е готин


:rockon:


Профил

Дидко Бандитко
Аватар
Регистриран на:
28 Сеп 2002 08:47
Мнения: 16966
В момента играе: No man's sky
Заглавие: Re: [2013, краят отмина] 1000 СТРАНИЦИ И'АМЕ ДА ПРАВИМ, АЛОО
Публикувано на: 11 Яну 2013 15:28


Момчета, стига сте се пънали в глупотевини - то е ясно, че всичко отива към пълен крах :)

Гледайте си кефеца и да не ви пука!

___________________________________
[02:11:17] Алминатора: mejdu drugoto sym si mislel
[02:11:19] Алминатора: che imam leka forma
[02:11:22] Алминатора: na auizym ponqkoga :D


Профил

Аватар
Регистриран на:
01 Авг 2008 21:21
Мнения: 3766
Местоположение: Чупим кръста ти.
В момента играе: На стражари и апаши. И покер.
Заглавие: Re: [2013, краят отмина] 1000 СТРАНИЦИ И'АМЕ ДА ПРАВИМ, АЛОО
Публикувано на: 11 Яну 2013 16:10


Я събота не моем, щото съм на упражнение от 7 сутринта, а после неделя ПАК съм на упражнение (ама от 9), а понеделник на лекция... Малко тая седмица ми се такова фамилията, д'ебеш...

___________________________________
a.k.a. Disturbed

These words I write keep me from total madness.

How many of you people know you're REALLY alive ?!


Профил

Аватар
Регистриран на:
15 Ное 2007 18:16
Мнения: 3215
Местоположение: Aruba, Jamaica, Bermuda, Bahama, a place called Kokomo
Заглавие: Re: [2013, краят отмина] 1000 СТРАНИЦИ И'АМЕ ДА ПРАВИМ, АЛОО
Публикувано на: 11 Яну 2013 16:52


Тре'а си намеря от някъде 60 лева, да я оправя тая сесия

___________________________________
Я тибя МУСТАК
Warbringer » 16:12 » написа:
и една малка таблетчица може да те прати на марс, синко


Профил

Аватар
Регистриран на:
30 Юли 2005 19:49
Мнения: 6073
Заглавие: Re: [2013, краят отмина] 1000 СТРАНИЦИ И'АМЕ ДА ПРАВИМ, АЛОО
Публикувано на: 11 Яну 2013 20:44


моа ти намеря сесия за да си опрайш 60-те лева :D


Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  

Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
 
Иди на:  
cron
© 2009 PC Mania | Реклама | Контакти web by: ilyan.com