Иди на:  
търсене   регистрация   чат   помощ   правила   влизане в сайта
Автор Съобщение

Аватар
Регистриран на:
08 Фев 2008 21:42
Мнения: 8546
В момента играе: Російський військовий корабель? Іди нахуй!
Заглавие: Re: Купувам Колелото на времето
Публикувано на: 15 Авг 2012 14:48


За мен разговорът е приключен още от момента, в който AlShu направи гениалното умозаключение, че електронните четци се ползват предимно като секънд хенд устройства от хората, които имат вече таблети, най-вече с една цел - за да се правят на гъзари. И която мисъл реално се е родила в главата му, защото не е бил наясно с всичките характеристики на електронния четец, плюсовете му пред таблетите и съответно това какви хора с какви нужди могат да го ползват. Откъдето тръгна да се прави на интересен и да раздава квалификации. Нещо невярно в това?

Няма. Оттук насетне, колкото и да философства и да прави опити да остроумничи, сам се забива в кучи гъз, а аз вече наистина спирам да пиша.

___________________________________
"Моридина, който по принцип е човек интелигентен с богата обща култура,
но в същността си е комплексиран простак..."

- Алминатора


"напарфюмиран печен ебач"
- кримсънчето


Профил

Аватар
Регистриран на:
28 Юли 2001 17:23
Мнения: 4390
Местоположение: Sofia
Заглавие: Re: Купувам Колелото на времето
Публикувано на: 15 Авг 2012 16:40


Моридин
Цитат:
За мен разговорът е приключен още от момента, в който AlShu направи гениалното умозаключение, че електронните четци се ползват предимно като секънд хенд устройства от хората, които имат вече таблети, най-вече с една цел - за да се правят на гъзари. И която мисъл реално се е родила в главата му, защото не е бил наясно с всичките характеристики на електронния четец, плюсовете му пред таблетите и съответно това какви хора с какви нужди могат да го ползват. Откъдето тръгна да се прави на интересен и да раздава квалификации. Нещо невярно в това?


Да има нещо невярно, аз продължавам да смятам "че електронните четци се ползват предимно като секънд хенд устройства от хората, които имат вече таблети, най-вече с една цел - за да се правят на гъзари" (или ще се ползват по този начин от тези, които смятат да си купят и двете).
А за плюсовете - да има един плюс, който не го бях съобразил. Но това не променя нищо.

Цитат:
а аз вече наистина спирам да пиша


Разчитам на това.


->Изход<-
Цитат:
дай да те чуем за какви възвишени цели може да се ползва таблет

Нещо не ти върви този инверс...защото аз не казвам, че с което и от двете устройства могат да се вършат такива неща. Но пък най-малкото и с двете могат да се вършат по-интересни неща от това да де заяждаш с мен. :lol:
А с таблета мога да се свършат малко повече отколкото с четеца.

___________________________________
Stop the bats! Stop the bats!
Make them go and not come back!


Профил

Аватар
Регистриран на:
07 Дек 2009 21:41
Мнения: 1801
Заглавие: Re: Купувам Колелото на времето
Публикувано на: 15 Авг 2012 17:08


ЕПОХАЛНО ТЪП СИ

И аз спирам с този спор. Очевидно имаш напълно сбъркана представа за света. Продължавай да пиратиш по 10000 анимета на ден, сигурен съм, че това ще ти помогне :lol:

___________________________________
Пени написа:
ma nikoi ne ti chete na teb postovete be


Профил

Аватар
Регистриран на:
28 Юли 2001 17:23
Мнения: 4390
Местоположение: Sofia
Заглавие: Re: Купувам Колелото на времето
Публикувано на: 15 Авг 2012 17:17


А ти продължавай да четеш по 10000 книги на ден...може след година-две да почнеш да стигаш по очевидни изводи, като горния още от първото ми изречение.

Всъщност ти вече си знаеше, че съм тъп.
Колко...ъъъ...нерационално (отказах се от комплексарско) от твоя страна, да се опитваш да го изразиш в толкова много думи.

___________________________________
Stop the bats! Stop the bats!
Make them go and not come back!


Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  

Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
 
Иди на:  
cron
© 2009 PC Mania | Реклама | Контакти web by: ilyan.com