Иди на:  
търсене   регистрация   чат   помощ   правила   влизане в сайта
Автор Съобщение

Аватар
Регистриран на:
08 Фев 2008 21:42
Мнения: 8550
В момента играе: Російський військовий корабель? Іди нахуй!
Заглавие: Re: Мацка, която ви харесва
Публикувано на: 14 Авг 2012 20:18


ЕЙ

Пичове, плс, не в тая тема, дееба. Тука трябваше да има мадами, не да ви гледам хранежите, те така или иначе са навсякъде из форума.

Хайде да опитаме пак:



___________________________________
"Моридина, който по принцип е човек интелигентен с богата обща култура,
но в същността си е комплексиран простак..."

- Алминатора


"напарфюмиран печен ебач"
- кримсънчето


Профил

Заглавие: Re: Мацка, която ви харесва
Публикувано на: 14 Авг 2012 21:45


Dj cat, ДЕГЕНЕРАТ, чети :rockon:


Шматка, да почвам да те гавря изречение по изречение ли искаш ? :D

Говориш ми, че използвам думата дегенерат, но в същото време ми го пишеш това същото 3 пъти в 5 изречения, нямаш какво да кажеш или ? И да - пълен ДЕГЕРАТ СИ, затова ще го повторя още няколко десетки пъти, не че не мога да си те обиждам и забивам както искам с думи в които ще се припознаеш, но тази, най-много ми харесва за теб защото важи с пълна сила - юдеолиберален, ДЕГЕНЕРАТ, масторбиращ на маймуни и надъхващ се на животни от джунглата :)

"интелектуалния форумен мухльо, който избива комплекси." Ами ДЕГЕНЕРАТ, аз имам 5 мнения на кръст и влязох съвсем случайно, влязох да видя какво става във форума, но мистър 2500 мнения спам, реши на мен да ми каже форумен мухлю :D Дебил, виждаш ли се колко си нищожен :) ?

За да не ти падам на нивото, ще ти кажа няколко факта, върху които можещ да помислиш отностно маймуните.

1. Кажи ми гении, учени, художници, НЕГРИ от ранга на - Макевели, Ницше, Мозарт, Гобино, Чайковски?!?!? :D Опс, няма :D ?
2. Какво са правили негрите, когато например в Европа е била строена катедрaта в Нюрнберг ? (яли са СЕБЕПОДОБНИ:D )
3. Защо днес, негрите са едни от главните инициатори на убийства и изнасилвания в Сащ и Западна Европа :D :D ?? ( ЗНАЕШ ЛИ КАКВО Е ЕВГЕНИКА, И ЧЕ Е ЗАБРАНЕН ДЯЛ ОТ БИОЛОГИЯТА ПО ПОЛИТИЧЕСКИ ПРИЧИНИ, КАТО ЗА МАЛОУМНИК ДА ТИ ОБЕСНЯ, КУЧЕШКИТЕ ПОРОДИ ЕДНАКВИ ЛИ СА БЕ ЦЪРВУЛ ?!?!)

Мога да ти задавам риторични въпроси колкото си искам още, но за банда комплексирани пуберчета, които сте на все още на ниво, пс игри и затруднения със заговор с момиче, няма смисъл :)

Нито си ми на книгите, нито си ми на годинитe, нито на знанията, хайде със здраве ДЕГЕНЕРАТ :)

п.п. И все пак, за тези които искат да се образоват, пак казвам, нека гледат Сбогом Африка, а за тези които искат повече информация, нека да ми пишат на лично да им дам научни статии и още филми


Профил

Заглавие: Re: Мацка, която ви харесва
Публикувано на: 14 Авг 2012 21:54


Пени написа:
mi dai telefon neshto za vryzka ko mi sa obqsnqvash samo

първо сълзичките и тогава :wink: абе кой превърна яката тема в flame war? :x

___________________________________
Dalinda mi alma te llama, Ven a mi cama, Quiero amarte dulce niña, Dame tus besos, Mirame a los ojos, Jurame tu amor...
a.k.a Alcatraz


Профил

Latinica
Аватар
Регистриран на:
26 Авг 2010 01:01
Мнения: 2904
Заглавие: Re: Мацка, която ви харесва
Публикувано на: 14 Авг 2012 22:03


rara88 написа:
Чейковси




kk

___________________________________
Симо написа:
снощи
пиян
без книжка
съм карал без колан
чужда кола
пълна с крадена царевица
облечен като полицай


Профил

Аватар
Регистриран на:
29 Юли 2012 23:42
Мнения: 761
В момента играе: с кьорави катерички
Заглавие: Re: Мацка, която ви харесва
Публикувано на: 14 Авг 2012 22:13


mn ste umni be pedali

continue

___________________________________
кьорави катерички


Профил

Аватар
Регистриран на:
30 Юли 2005 19:49
Мнения: 6073
Заглавие: Re: Мацка, която ви харесва
Публикувано на: 14 Авг 2012 22:26


rara88 написа:
да не мислиш, че ще си играя да пиша правилно на някакви които не знаят какво е слънце ве :D


за втори път подминаваш обелката от банана

ма лъзнеш ли са на нея сигурен бъди ше има къде да СЕДНЕШ

следя те


Профил

Аватар
Регистриран на:
21 Мар 2002 19:51
Мнения: 10929
Местоположение: София
Заглавие: Re: Мацка, която ви харесва
Публикувано на: 14 Авг 2012 22:39


DJ Cat написа:
Малоумнииик. В Черният Рицар: Възраждане никъде няма жена котка. Галош.

Аууууу колко си тъп :lol: :nuts: :disbelf: :psycho: :doh: фафафафафафафафафафа

EDIT:
http://www.imdb.com/character/ch0000184/

EDIT2:
http://www.imdb.com/title/tt0103776/

EDIT3: Хемороид на стар педераст такъв :lol:

___________________________________
Гипчо ( ◕ Y ◕ )


Профил

Аватар
Регистриран на:
08 Фев 2008 21:42
Мнения: 8550
В момента играе: Російський військовий корабель? Іди нахуй!
Заглавие: Re: Мацка, която ви харесва
Публикувано на: 15 Авг 2012 00:04




Що не ударите една чекия и не спрете да се занимавате с глупости.

___________________________________
"Моридина, който по принцип е човек интелигентен с богата обща култура,
но в същността си е комплексиран простак..."

- Алминатора


"напарфюмиран печен ебач"
- кримсънчето


Профил

Eroguro Lolies FTW!
Аватар
Регистриран на:
18 Апр 2004 19:14
Мнения: 16351
Местоположение: くそくらえ、やりまんめ!~
В момента играе: しんじまえ、でぶぶす!~
Заглавие: Re: Мацка, която ви харесва
Публикувано на: 15 Авг 2012 00:44


морко си скуби косите отчаяно :D аз само като видях 1 хейтърски коментар и че има още 2 страници до края на темата ми стана ясно кво следва :lol: :lol:

___________________________________
天皇陛下万歳。。!

Serious Sam написа:
Бих ебал японка с кеф... Но с къса подстрижка... Нито дибидюс, нито джунглясала...


Цитат:
iskam nqkoq bipolqrna s koqto da ne znam dali 6te se sybudq 6toto mi duha ili mi e otrqzala huq


Профил WWW

Заглавие: Re: Мацка, която ви харесва
Публикувано на: 15 Авг 2012 09:50


Spoiler for :

> Anne Hathaway. мой тип жена.

___________________________________
Dalinda mi alma te llama, Ven a mi cama, Quiero amarte dulce niña, Dame tus besos, Mirame a los ojos, Jurame tu amor...
a.k.a Alcatraz


Профил

Аватар
Регистриран на:
01 Авг 2007 17:53
Мнения: 2686
Местоположение: Дискотека
Заглавие: Re: Мацка, която ви харесва
Публикувано на: 15 Авг 2012 10:07


Гипо грозно хомо такова. СРЕЩУ ХАТАУЕЙ В ИМДБ, защо пише Селина И В ЦЕЛИЯ ФИЛМ НЕ СЕ СПОМЕНАВА ЖЕНА и КОТКА В ЕДНО ИЗРЕЧЕНИЕ БЕ ЦИГАНИН ВМИРИСАН. Да еба гнусния ти плебей. Абсолютен демент, не ме ебе че имаш алцхаймер кавалче, ще ти надробя грозния фейс.

И ми дал някакъв стар батман, абе ало малоумника, кво общо има последния филм на Нолън с детските ти мечти, бе чикиджия смешен. Ай ходи си тикай някое дилдо в косматия анал и не ми се пъни тука, палячо. Да еба смешния ти гей да еба.


Профил

Заглавие: Re: Мацка, която ви харесва
Публикувано на: 15 Авг 2012 10:09


ей, ще ви репортвам вече бе, анални вандали :!:

___________________________________
Dalinda mi alma te llama, Ven a mi cama, Quiero amarte dulce niña, Dame tus besos, Mirame a los ojos, Jurame tu amor...
a.k.a Alcatraz


Профил

Аватар
Регистриран на:
01 Авг 2007 17:53
Мнения: 2686
Местоположение: Дискотека
Заглавие: Re: Мацка, която ви харесва
Публикувано на: 15 Авг 2012 10:12


rara88 написа:
Dj cat, ДЕГЕНЕРАТ, чети :rockon:


Шматка, да почвам да те гавря изречение по изречение ли искаш ? :D

Говориш ми, че използвам думата дегенерат, но в същото време ми го пишеш това същото 3 пъти в 5 изречения, нямаш какво да кажеш или ? И да - пълен ДЕГЕРАТ СИ, затова ще го повторя още няколко десетки пъти, не че не мога да си те обиждам и забивам както искам с думи в които ще се припознаеш, но тази, най-много ми харесва за теб защото важи с пълна сила - юдеолиберален, ДЕГЕНЕРАТ, масторбиращ на маймуни и надъхващ се на животни от джунглата :)

"интелектуалния форумен мухльо, който избива комплекси." Ами ДЕГЕНЕРАТ, аз имам 5 мнения на кръст и влязох съвсем случайно, влязох да видя какво става във форума, но мистър 2500 мнения спам, реши на мен да ми каже форумен мухлю :D Дебил, виждаш ли се колко си нищожен :) ?

За да не ти падам на нивото, ще ти кажа няколко факта, върху които можещ да помислиш отностно маймуните.

1. Кажи ми гении, учени, художници, НЕГРИ от ранга на - Макевели, Ницше, Мозарт, Гобино, Чайковски?!?!? :D Опс, няма :D ?
2. Какво са правили негрите, когато например в Европа е била строена катедрaта в Нюрнберг ? (яли са СЕБЕПОДОБНИ:D )
3. Защо днес, негрите са едни от главните инициатори на убийства и изнасилвания в Сащ и Западна Европа :D :D ?? ( ЗНАЕШ ЛИ КАКВО Е ЕВГЕНИКА, И ЧЕ Е ЗАБРАНЕН ДЯЛ ОТ БИОЛОГИЯТА ПО ПОЛИТИЧЕСКИ ПРИЧИНИ, КАТО ЗА МАЛОУМНИК ДА ТИ ОБЕСНЯ, КУЧЕШКИТЕ ПОРОДИ ЕДНАКВИ ЛИ СА БЕ ЦЪРВУЛ ?!?!)

Мога да ти задавам риторични въпроси колкото си искам още, но за банда комплексирани пуберчета, които сте на все още на ниво, пс игри и затруднения със заговор с момиче, няма смисъл :)

Нито си ми на книгите, нито си ми на годинитe, нито на знанията, хайде със здраве ДЕГЕНЕРАТ :)

п.п. И все пак, за тези които искат да се образоват, пак казвам, нека гледат Сбогом Африка, а за тези които искат повече информация, нека да ми пишат на лично да им дам научни статии и още филми


Не няма да ти пиша на лично искам на живо да седнем и да ми обясняваш на ботуша всичките тея работи. Като те ебат в гъза, започвай да дишаш правилно, защото като има човек стъпил на жалкото ти вратле, ще ти се наложи да го обясняваш целия този пост пумия. И от 2500 поста съм ги написал за 5-6 години и винаги съм влизал да се гавря с утайката на човешката раса ( не негрите, а жалки нищожества като теб). Като ти направят операцията за присаждане на мозъчни клетки, тогава ще ти обърна внимание. На гроба ти да танцуват негри, жабок.


Профил

Аватар
Регистриран на:
01 Авг 2007 17:53
Мнения: 2686
Местоположение: Дискотека
Заглавие: Re: Мацка, която ви харесва
Публикувано на: 15 Авг 2012 10:12


rara88 написа:
Dj cat, ДЕГЕНЕРАТ, чети :rockon:


Шматка, да почвам да те гавря изречение по изречение ли искаш ? :D

Говориш ми, че използвам думата дегенерат, но в същото време ми го пишеш това същото 3 пъти в 5 изречения, нямаш какво да кажеш или ? И да - пълен ДЕГЕРАТ СИ, затова ще го повторя още няколко десетки пъти, не че не мога да си те обиждам и забивам както искам с думи в които ще се припознаеш, но тази, най-много ми харесва за теб защото важи с пълна сила - юдеолиберален, ДЕГЕНЕРАТ, масторбиращ на маймуни и надъхващ се на животни от джунглата :)

"интелектуалния форумен мухльо, който избива комплекси." Ами ДЕГЕНЕРАТ, аз имам 5 мнения на кръст и влязох съвсем случайно, влязох да видя какво става във форума, но мистър 2500 мнения спам, реши на мен да ми каже форумен мухлю :D Дебил, виждаш ли се колко си нищожен :) ?

За да не ти падам на нивото, ще ти кажа няколко факта, върху които можещ да помислиш отностно маймуните.

1. Кажи ми гении, учени, художници, НЕГРИ от ранга на - Макевели, Ницше, Мозарт, Гобино, Чайковски?!?!? :D Опс, няма :D ?
2. Какво са правили негрите, когато например в Европа е била строена катедрaта в Нюрнберг ? (яли са СЕБЕПОДОБНИ:D )
3. Защо днес, негрите са едни от главните инициатори на убийства и изнасилвания в Сащ и Западна Европа :D :D ?? ( ЗНАЕШ ЛИ КАКВО Е ЕВГЕНИКА, И ЧЕ Е ЗАБРАНЕН ДЯЛ ОТ БИОЛОГИЯТА ПО ПОЛИТИЧЕСКИ ПРИЧИНИ, КАТО ЗА МАЛОУМНИК ДА ТИ ОБЕСНЯ, КУЧЕШКИТЕ ПОРОДИ ЕДНАКВИ ЛИ СА БЕ ЦЪРВУЛ ?!?!)

Мога да ти задавам риторични въпроси колкото си искам още, но за банда комплексирани пуберчета, които сте на все още на ниво, пс игри и затруднения със заговор с момиче, няма смисъл :)

Нито си ми на книгите, нито си ми на годинитe, нито на знанията, хайде със здраве ДЕГЕНЕРАТ :)

п.п. И все пак, за тези които искат да се образоват, пак казвам, нека гледат Сбогом Африка, а за тези които искат повече информация, нека да ми пишат на лично да им дам научни статии и още филми


Не няма да ти пиша на лично искам на живо да седнем и да ми обясняваш на ботуша всичките тея работи. Като те ебат в гъза, започвай да дишаш правилно, защото като има човек стъпил на жалкото ти вратле, ще ти се наложи да го обясняваш целия този пост пумия. И от 2500 поста съм ги написал за 5-6 години и винаги съм влизал да се гавря с утайката на човешката раса ( не негрите, а жалки нищожества като теб). Като ти направят операцията за присаждане на мозъчни клетки, тогава ще ти обърна внимание. На гроба ти да танцуват негри, жабок.


Профил

Аватар
Регистриран на:
21 Мар 2002 19:51
Мнения: 10929
Местоположение: София
Заглавие: Re: Мацка, която ви харесва
Публикувано на: 15 Авг 2012 10:42


DJ Cat написа:
Ма много съм тъп, верно!

Ей мозъчен инвалид :lol:
Пратил съм ти линк от стария батман, защото там героинята пак се казва Селина Кайл и тя е жената котка. В новия филм даже самия Брус Уейн чете статии за жена котка и след това и подмята, че това е тя. Или пак си правил анална шпакла на някой пич на съседната седалка и си изпуснал тия моменти :lol:

Или може би трябваше накрая и Блейк да дойде и да ти вкара фигурка на Робин в гъза, за да разбереш, че един вид той е Робин и че Нолан ни остави възможност да си доразвием историята сами в главите.

Трябва да направят специална версия за теб, на която хората се разхождат с табели кой-кой е (вкл. и Брус Уейн, че може и за него да не си разбрал кой е).

Сега, хемороиде, спри да спамиш :D

___________________________________
Гипчо ( ◕ Y ◕ )


Профил

Eroguro Lolies FTW!
Аватар
Регистриран на:
18 Апр 2004 19:14
Мнения: 16351
Местоположение: くそくらえ、やりまんめ!~
В момента играе: しんじまえ、でぶぶす!~
Заглавие: Re: Мацка, която ви харесва
Публикувано на: 15 Авг 2012 11:04


DJ Cat написа:
не ме ебе че имаш алцхаймер кавалче, ще ти надробя грозния фейс.


ахаха това си го записвам в хейт тефтерчето честно, разби ме :lol: :!:

___________________________________
天皇陛下万歳。。!

Serious Sam написа:
Бих ебал японка с кеф... Но с къса подстрижка... Нито дибидюс, нито джунглясала...


Цитат:
iskam nqkoq bipolqrna s koqto da ne znam dali 6te se sybudq 6toto mi duha ili mi e otrqzala huq


Профил WWW

Аватар
Регистриран на:
10 Май 2012 21:35
Мнения: 358
В момента играе: истласкване на штанга от лек сас тесен хват
Заглавие: Re: Мацка, която ви харесва
Публикувано на: 15 Авг 2012 11:18


котката е толкова побесниала че направила петорен постинг барже аналгин :D

___________________________________
0887152992 - званете тука за персонален фитнес инструктор 5 години опит имам работиа нежно тарифа на тренирофка - 25 лева с ддс


Профил

Заглавие: Re: Мацка, която ви харесва
Публикувано на: 15 Авг 2012 11:21


Мноу неуравновесена котка - сигур у даскало редовно са го дробили, та са помпа мускули в нета :arrow:

___________________________________
Нещо остроумно

Sturm написа:
къв ханс бе...


Профил

Заглавие: Re: Мацка, която ви харесва
Публикувано на: 15 Авг 2012 11:24


само да поясня- темата е за пущане на мадами в .jpeg формат моля пренесете хранежите из другите теми.

___________________________________
Dalinda mi alma te llama, Ven a mi cama, Quiero amarte dulce niña, Dame tus besos, Mirame a los ojos, Jurame tu amor...
a.k.a Alcatraz


Профил

Аватар
Регистриран на:
01 Авг 2007 17:53
Мнения: 2686
Местоположение: Дискотека
Заглавие: Re: Мацка, която ви харесва
Публикувано на: 15 Авг 2012 11:28


Симпатяга, Орхид Хилс, давай другите подробности на ЛС. Няма какво да ти оябснявам повече, минаваме лайв, ти си първия късметлия от форума, който се случи да ми е съгражданин. Даже ако искаш, ела на покрива в мола, пиши кога ти е удобно, така ще си по-близо до господ, въпреки че и той не мож те спаси. Айде дегенерате, давай майка ти селска, давай да видиме кво що. Неска съм свободен от 18-21. Избирай, идвам и ти троша мутрата.


Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  

Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
 
Иди на:  
cron
© 2009 PC Mania | Реклама | Контакти web by: ilyan.com