Иди на:  
търсене   регистрация   чат   помощ   правила   влизане в сайта
Автор Съобщение

Аватар
Регистриран на:
05 Юли 2006 13:52
Мнения: 8122
Заглавие: Чужденецът
Публикувано на: 22 Мар 2012 21:51


вчера го гледах. доста по-добър от излезлите наскоро бг филми. http://www.imdb.com/title/tt2170623/


Профил

Аватар
Регистриран на:
21 Мар 2002 19:51
Мнения: 10923
Местоположение: София
Заглавие: Re: Чужденецът
Публикувано на: 23 Мар 2012 14:23


Уф, много ще ми е трудно да се навия :?
След Мисия Лондон и Шменти капели, за които много хора твърдяха, че са яки филми, а всъщност се оказаха ебаси малоумните бози и тотална загуба на пари и време... просто не знам какво да мисля за съвременното бг кино :(

Единствено Дзифт гооооооооре-долу не беше зле.

___________________________________
Гипчо ( ◕ Y ◕ )


Профил

Аватар
Регистриран на:
05 Юли 2006 13:52
Мнения: 8122
Заглавие: Re: Чужденецът
Публикувано на: 23 Мар 2012 16:47


и аз бях така гипо, ама после си промених мнението. има чара на едновремешните комедии, където дори само появяването на сцената с конкретен образ те кара да почнеш да се хилиш като малоумен. и не само аз, цялата зала накъдето да се обърнеш, всички се гърчеха. след филма също на излизане хората бяха доволни. не блести с нещо особено, няма накви велики фрази, историята е ясна, обаче доставя удоволствие филма. нямам търпение да излезе по торентите за да го пусна на баба ми.


Профил

Аватар
Регистриран на:
26 Мар 2010 19:41
Мнения: 40
Местоположение: Софията
В момента играе: Slacker-ски игри.
Заглавие: Re: Чужденецът
Публикувано на: 29 Мар 2012 20:33


Till Lindémann написа:
и аз бях така гипо, ама после си промених мнението. има чара на едновремешните комедии, където дори само появяването на сцената с конкретен образ те кара да почнеш да се хилиш като малоумен. и не само аз, цялата зала накъдето да се обърнеш, всички се гърчеха. след филма също на излизане хората бяха доволни. не блести с нещо особено, няма накви велики фрази, историята е ясна, обаче доставя удоволствие филма. нямам търпение да излезе по торентите за да го пусна на баба ми.

Българското кино трябва да се подкрепя и да се гледа. Да има приходи и т.н. Разбира се има много още какво да се желае ,но нищо не става изведнъж. Втория, дай боже третия филм на режисьора ще са на по-добро ниво. Време трябва и подкрепа, а и 100 пъти по-добре от някоя чужда боза (сериал).. :idea:

___________________________________
От кой отбор си.....


Профил WWW

Заглавие: Re: Чужденецът
Публикувано на: 01 Апр 2012 17:33


Филмчето е готино, разпускащо е. :)


Профил

Аватар
Регистриран на:
21 Мар 2002 19:51
Мнения: 10923
Местоположение: София
Заглавие: Re: Чужденецът
Публикувано на: 01 Апр 2012 19:31


slackslack написа:
Българското кино трябва да се подкрепя и да се гледа. Да има приходи и т.н. Разбира се има много още какво да се желае ,но нищо не става изведнъж. Втория, дай боже третия филм на режисьора ще са на по-добро ниво. Време трябва и подкрепа, а и 100 пъти по-добре от някоя чужда боза (сериал).. :idea:

Не, трябва да се подкрепя качественото, без значение от къде е дошло. На теб никой няма да ти даде пари, задето си мега посредствен, но пък си българин, нали?

___________________________________
Гипчо ( ◕ Y ◕ )


Профил

Аватар
Регистриран на:
05 Юли 2004 14:47
Мнения: 1233
Местоположение: София
Заглавие: Re: Чужденецът
Публикувано на: 05 Апр 2012 23:36


Ама то това е до можене. Не е баскет, че да го потренираш малко и да започнеш да играеш добре. Колкото и шанс да му давам, колкото и пари да наливаме ние като зрители, ако филмите се правят от същите дебили - картинката ще е същата.

___________________________________
Do you know what "nemesis" means? A righteous infliction of retribution manifested by an appropriate agent. Personified in this case by an 'orrible cunt... me.


Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  

Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
 
Иди на:  
© 2009 PC Mania | Реклама | Контакти web by: ilyan.com