Иди на:  
търсене   регистрация   чат   помощ   правила   влизане в сайта
Автор Съобщение

Аватар
Регистриран на:
19 Дек 2011 05:46
Мнения: 1329
Местоположение: фитенс клуб STRONG
В момента играе: истласкване с пудовки
Заглавие: Каква е най-неловката ситуация, в която сте изпадали?
Публикувано на: 04 Фев 2012 03:03


[02:51:01] Антилектуалец: това беше на изпита по английски в СелУ
[02:51:39] Антилектуалец: причинено от дълъг път и начеващ гастрит в комбинация с пица и лют сос от предишната вечер брутално разстройство
[02:51:44] Антилектуалец: което ме хвана точно в средата на изпита
[02:52:27] Антилектуалец: по едно време просто разбрах, че смъртта приближава
[02:52:57] Антилектуалец: и вместо да се посера пред всички, постъпих като цивилизован човек и помолих да ме пуснат до съотв. помещение да направя съотв. сране
[02:53:06] ***: мхм
[02:53:12] ***: ан тъй
[02:53:20] Антилектуалец: да, обаче нямаше тоалетна хартия
[02:53:31] Антилектуалец: и въобще никаква хартия
[02:53:34] ***: пък изпита майната му в крайна сметка
[02:53:34] ***: аа....
[02:53:37] ***: лошо
[02:53:42] ***: е........ има мивки
[02:53:42] Антилектуалец: i got fucked.
[02:53:53] Антилектуалец: представяш ли си
[02:53:56] Антилектуалец: влиза квестора
[02:54:00] Антилектуалец: а аз съм се огъзил на мивката
[02:54:07] ***: :D
[02:54:11] Антилектуалец: и къпя насрания гъз
[02:54:31] ***: единственото практикъл солюшанз
[02:54:31] Антилектуалец: и квестора си извръща главата и вика "давай, давай момче"
[02:54:43] ***: е да пратиш следващия който влезе да ти вземе кърпички
[02:54:44] Антилектуалец: е, не стана точно така
[02:54:49] Антилектуалец: но пак поизнервих господина
[02:54:58] Антилектуалец: щото се борих 15 минути за живота си
[02:55:12] ***: аха
[02:55:14] Антилектуалец: и за тва време се предполага, че съм научил за изпита явно
[02:55:32] Антилектуалец: иначе гъза го мих с течащата вода от казана
[02:55:57] ***: майкоооу...
[02:56:09] Антилектуалец: беар грилс ми стана духовно близък
[02:56:14] ***: if there ever was a time when tmi was an appropriate abbreviation
[02:56:17] ***: let it be now
[02:56:24] ***: :D
[02:56:43] Антилектуалец: това положително е най-неловката ситуация, в която съм изпадал в съзнателния ми живот
[02:56:49] Антилектуалец: нямам търпение да я разкажа на Гала
[02:56:58] ***: аз като се знам как съм винаги бягам първо до кафето долу, взимам едно-две пакетчета кърпички
[02:57:01] ***: и тичам към кенефа
[02:57:08] Антилектуалец: нее човек положението беше code red
[02:57:12] ***: аха
[02:57:13] Антилектуалец: code brown
[02:57:33] Антилектуалец: просто с последни сили на волята и правото черво го задържах в себе си докато се добера до тойлета
[02:57:50] ***: бе пак като не си се върнал с посран гъз
[02:58:08] Антилектуалец: цяло чудо че ме пуснаха да се върна

Докато насирах кенефа в СУ, си мислех как ще бъде престъпление, ако отнеса легендата за този инцидент с мен в гроба. Сега, 3 години по-късно, тя видя бял свят.

И вие имате подобни случки. Всички ги имат. Не се крийте. Какви са те?

___________________________________
бес ваглехидрати ниама резолтати!!!


Профил

Аватар
Регистриран на:
04 Яну 2012 17:32
Мнения: 595
Заглавие: Re: Каква е най-неловката ситуация, в която сте изпадали?
Публикувано на: 04 Фев 2012 03:24


Когато преди години стана 1 часа през ноща и си свалих дрехите, прзвих секс с възгланицата си, като аз се преставях за жената, слд което заспах и на сутринта майка ми ме пита, защо съм гол. След което и обясних, че жълтите петна по възглавницата са слюнките ми, докато спя.


Профил

стига спамил
Аватар
Регистриран на:
03 Ное 2002 21:39
Мнения: 589
Местоположение: пред лаптопа
В момента играе: real_life.exe
Заглавие: Re: Каква е най-неловката ситуация, в която сте изпадали?
Публикувано на: 04 Фев 2012 09:40


Преди 10 години попаднах във форума на PCMania.

___________________________________
Dante написа:
Курво, ако щеш ми вярвай, ама в момента имам най-бруталната комбинация от разстройство и запек...............


Профил

Заглавие: Re: Каква е най-неловката ситуация, в която сте изпадали?
Публикувано на: 04 Фев 2012 10:05


При мен когато в различни периоди един път майка ми ме завари да лъскам, втори - когато баба ми ме завари да лъскам и трети - когато баща ми ме завари да лъскам. Това са най-ясните, което не е толкоз ужасно, още повече, че не са ми видели директно оная работа :arrow:

___________________________________
Нещо остроумно

Sturm написа:
къв ханс бе...


Профил

Аватар
Регистриран на:
26 Яну 2010 17:14
Мнения: 357
Заглавие: Re: Каква е най-неловката ситуация, в която сте изпадали?
Публикувано на: 04 Фев 2012 12:26


MOAR!!!!!11

Аз в момента не се сещам за нищо, но ако се сетя ще се включа. :lol:


Профил

Аватар
Регистриран на:
05 Юли 2006 13:52
Мнения: 8122
Заглавие: Re: Каква е най-неловката ситуация, в която сте изпадали?
Публикувано на: 04 Фев 2012 12:54


мене никога не са ме хващали да лъскам :)
били са сууупер близо, ама в акция не са ме засичали никога :D

сега вече, с напредване на възраста, се натрупва и опит, та усвоил съм някои навици, с което евентуалното ми бъдещо залавяна на местопрестъплението става почти невъзможно. 8)

кофти ситуации, имал съм, ама коя е най-не се сещам. ше почета кво ще пишат тия след мен и, ако се сетя нещо подобно, ще споделя. имам да пускам прахосмукачка сега


Профил

Заглавие: Re: Каква е най-неловката ситуация, в която сте изпадали?
Публикувано на: 04 Фев 2012 13:03


Me написа:
MOAR!!!!!11

Аз в момента не се сещам за нищо, но ако се сетя ще се включа. :lol:


+1, никога не съм изпадал в такива ситуации, и едва ли ще попадна някога.. много съм предвидлив, не правя нищо без да съм предвидил поне 10 възможни резултата..


Профил Skype

Аватар
Регистриран на:
16 Фев 2009 13:57
Мнения: 1007
Заглавие: Re: Каква е най-неловката ситуация, в която сте изпадали?
Публикувано на: 04 Фев 2012 13:35


Опитах се да заговоря една русокоска във фантастико след което бях излъган от нея, погледнат накриво и избегнат. За миналата година е това, за тази още нищо неловко не се е случвало.


Профил

Аватар
Регистриран на:
21 Май 2004 09:20
Мнения: 828
Местоположение: Starship Enterprise_____ Професия: Starfleet Lieutenant Commander
Заглавие: Re: Каква е най-неловката ситуация, в която сте изпадали?
Публикувано на: 04 Фев 2012 14:08


Най-ранната и една от най-неловките ситуации, в която съм изпадал, се случи преди около 20 години. Бях в първи клас.

Една от моите съученички беше Японка (дейвствието се развива в англо-американското училище, където имаше деца от цял свят). Та таз японка си я бях харесал (каквото и да означаваше това за един първокласник). Мисля, че и тя ме бе харесала, защото веднъж я чух да казва на своя приятелка, че мисли, че съм "сладък".

Много скоро след това, обаче, тя си замина обратно за Япония. Въпреки, че бях разочарован, бързо насочих вниманието си към една китайка (не знам дали това се счита за расизъм, но мисълта ми тогава следваше следната логика - Японка, Китайка, все тая, нали е с очи дрънати). Та този път бях решен да предприема нещо преди и таз азиатка да ми се изплъзне, за това реших да и напиша писмо, и да го пъхна в чина и (там имахме чинове с повдигащи се капаци, където всеки ученик държеше свойте учебни пособия, за да не се налага ди ги носи всеки ден от вкъщи до училището и обратно). Истината е, че не помня какво бях написал, но дори и да помнех се съмнявам, че бих го споделил с вас. Както и да е, написах писмото, пъхнах го в чина и, и чаках да видя каква ще е реакцията и.

След 2-3 дена китайката ме доближи по време на голямото междучасие, подаде ми листче хартия, и се отдалечи без да ми каже нищо. Развълнуван, прочтох писмото.

За съжаление то не беше от нея, ами от баща и (който, по-късно разбрах, бе Китайски дипломат). В него, той ми бе написал, че дъщеря му е прекалено малка да си има приятел и да не съм и писал повече писма. Може би си мислите, че това бе неловката ситуация но не, най-лошото предстои.

Като едно малко идиотче, взех че прибрах писмото от бащата в чантата си, вместо да го унищожа. След няколко дена, по време на клас, започнах да ровичкам в чантата за острилка за моливи. Тогава писмото изпадна от мястото си. Не знам защо, но това малко парче хартия заинтругва учителката, и тя взе, че ме накара да и го дам. След като го прочете, тя ме накара да направя едно от най-неловките неща, които съм правил - да прочета писмото пред целия клас и да обясня защо се е наложило бащата на момичето да го напише.

Представете си тази случка. А сега си я представете през очите на един свенлив и изключително срамежлив първокласник. Имах чувството, че лицето ми може да възпламени учебник от разстояние.

Та така. Може би заради тази травмираща случка от тогава намирам азиатките за изключително непривлекателни жени. Като видя дръпнати очи изпитвам необяснимото желание да се скрия в миша дупка.

___________________________________


Не съм се покатерил на върха на ...аната хранителната верига за да ям ...ани моркови.

27B-6


Профил ICQ Skype

Аватар
Регистриран на:
07 Дек 2009 21:41
Мнения: 1801
Заглавие: Re: Каква е най-неловката ситуация, в която сте изпадали?
Публикувано на: 04 Фев 2012 15:05


Xayzer написа:
Най-ранната и една от най-неловките ситуации, в която съм изпадал, се случи преди около 20 години. Бях в първи клас.

Една от моите съученички беше Японка (дейвствието се развива в англо-американското училище, където имаше деца от цял свят). Та таз японка си я бях харесал (каквото и да означаваше това за един първокласник). Мисля, че и тя ме бе харесала, защото веднъж я чух да казва на своя приятелка, че мисли, че съм "сладък".

Много скоро след това, обаче, тя си замина обратно за Япония. Въпреки, че бях разочарован, бързо насочих вниманието си към една китайка (не знам дали това се счита за расизъм, но мисълта ми тогава следваше следната логика - Японка, Китайка, все тая, нали е с очи дрънати). Та този път бях решен да предприема нещо преди и таз азиатка да ми се изплъзне, за това реших да и напиша писмо, и да го пъхна в чина и (там имахме чинове с повдигащи се капаци, където всеки ученик държеше свойте учебни пособия, за да не се налага ди ги носи всеки ден от вкъщи до училището и обратно). Истината е, че не помня какво бях написал, но дори и да помнех се съмнявам, че бих го споделил с вас. Както и да е, написах писмото, пъхнах го в чина и, и чаках да видя каква ще е реакцията и.

След 2-3 дена китайката ме доближи по време на голямото междучасие, подаде ми листче хартия, и се отдалечи без да ми каже нищо. Развълнуван, прочтох писмото.

За съжаление то не беше от нея, ами от баща и (който, по-късно разбрах, бе Китайски дипломат). В него, той ми бе написал, че дъщеря му е прекалено малка да си има приятел и да не съм и писал повече писма. Може би си мислите, че това бе неловката ситуация но не, най-лошото предстои.

Като едно малко идиотче, взех че прибрах писмото от бащата в чантата си, вместо да го унищожа. След няколко дена, по време на клас, започнах да ровичкам в чантата за острилка за моливи. Тогава писмото изпадна от мястото си. Не знам защо, но това малко парче хартия заинтругва учителката, и тя взе, че ме накара да и го дам. След като го прочете, тя ме накара да направя едно от най-неловките неща, които съм правил - да прочета писмото пред целия клас и да обясня защо се е наложило бащата на момичето да го напише.

Представете си тази случка. А сега си я представете през очите на един свенлив и изключително срамежлив първокласник. Имах чувството, че лицето ми може да възпламени учебник от разстояние.

Та така. Може би заради тази травмираща случка от тогава намирам азиатките за изключително непривлекателни жени. Като видя дръпнати очи изпитвам необяснимото желание да се скрия в миша дупка.

учителката ти е била неземно дебилна курва, дано е мъртва вече.

___________________________________
Пени написа:
ma nikoi ne ti chete na teb postovete be


Профил

Аватар
Регистриран на:
05 Юли 2006 13:52
Мнения: 8122
Заглавие: Re: Каква е най-неловката ситуация, в която сте изпадали?
Публикувано на: 04 Фев 2012 16:00


м-у другото не е имала право да те унижи по тоя начин. направила го е съвсем съзнателно, като е знаела много добре в ква деликатна възрат сте. сигурно мъжа й не й го е слагал от години, затва те е изработила така.


Профил

Аватар
Регистриран на:
08 Фев 2008 21:42
Мнения: 8550
В момента играе: Російський військовий корабель? Іди нахуй!
Заглавие: Re: Каква е най-неловката ситуация, в която сте изпадали?
Публикувано на: 04 Фев 2012 16:05


Ама верно учителката е била женица с некъв проблем. :?

Аз си казвам честно - бая тъпотии съм правил и бая неловки моменти съм имал, ма май никой не е бил достатъчно запомнящ се, щото сега за нищо не мога да се сетя. И без това повечето съм ги вършил като твърде малък, за да мога да ги чувствам още неловки - примерно, бил съм към шест-седем годишен, докато почивахме на Слънчев бряг следобеда бях излязъл сам из двора на почивната станция с една от ония колички, дето се движат с педали и завиват като дърпаш разни ръчки (луноходки май им викаха), ма така се бях отвлякъл, че забих в един парк в другия край на комплекса и там ми се присра на змей. И кво да правя, викам - аре ше стискам. Е стискам, стискам, ма си се насрах като копеле и не можах да остискам. Заебавам количката и бия отстъпление. Насран, тръгвам обратно към хотела с бодра походка, молейки се лайното ми да не потече отнякъде, щото бях с къси панталонки. И таман влизам с мощен поукърфейс и леко окуърд походка, и лелката на рецепцията впива орлов поглед в мене, обаче аз съм КОПЕЛЕ и продължавам да си щъкам бавничко и хладнокръвно през антрето към асансьора с твърдото убеждение, че всичко е под контрол и за нищо на света няма да се спра.

Стигнах си до стаята и влетях веднага в банята, където изучавайки пораженията погледа ми се спира на МАЗНАТА ДИАРИЯ, РАЗТЕКЛА СЕ ПО ЦЯЛОТО ПРОТЕЖЕНИЕ НА ЗАДНАТА ЧАСТ НА ДЕСНИЯ МИ КРАК. От горе до долу, батко, гадно, кафево, смърдело стомашно разстройство, което не съм усетил в опитите си да запазя спокойствие как се е стекло в маратонката ми. И така съм обходил целия комплекс и хотела, братче.
Такива истории допреди да тръгна на училище - бая имам всъщност, ма то си е и нормално. Надявам се Пламена все пак да не чете темата де :oops: :D
Помня и как като бях на 10, братовчед ми, който е 2-3 години по-голям от мене тъкмо беше открил чудото на чекията и се бараше абсолютно безсрамно и неприкрито пред мен и по-малкия му брат, който беше на мойта възраст. Седим - играем Монополи: тоя си го вади и се почва; строим някакви замъци, обръщаме се, тоя ми ти крийп зад нас седи и си бара пишката и се кефи; караме колела - пичът спира за почивка и една чекия на пътя - тогава даже не ми се е струвало толко странно, ма са докато го пиша тва ше почина от смях :D :D

Секви простотии от детството, ма за нещо актуално наистина не мога да се сетя.

___________________________________
"Моридина, който по принцип е човек интелигентен с богата обща култура,
но в същността си е комплексиран простак..."

- Алминатора


"напарфюмиран печен ебач"
- кримсънчето


Профил

Аватар
Регистриран на:
21 Май 2004 09:20
Мнения: 828
Местоположение: Starship Enterprise_____ Професия: Starfleet Lieutenant Commander
Заглавие: Re: Каква е най-неловката ситуация, в която сте изпадали?
Публикувано на: 04 Фев 2012 16:19


->Изход<- написа:
учителката ти е била неземно дебилна курва, дано е мъртва вече.


High_voltage написа:
Съгласен, ебати нищожеството... За китайския дипломат също кур.


Till Lindémann написа:
...сигурно мъжа й не й го е слагал от години, затва те е изработила така.



Благодаря ви за моралната подкрепа :)

Истината е (колкото и странно да ви звучи след написаното), че тази жена бе и все още е любимата ми учителка от цялото ми средно образование. Никога преди или след това не бе правила нещо подобно, напротив, винаги е била много мила и сърдечна и все още се чудя, когато се сетя за тази случка, защо реши да ме накаже така.

Till Lindémann може би е близо до истината. Тя беше над средната възраст, а си нямаше нито съпруг, нито приятел, доколкото знаехме.

А за Китайския дипломат, въпреки че не бих изпозвал точно този израз, съм съгласен :P

___________________________________


Не съм се покатерил на върха на ...аната хранителната верига за да ям ...ани моркови.

27B-6


Профил ICQ Skype

Аватар
Регистриран на:
05 Юли 2006 13:52
Мнения: 8122
Заглавие: Re: Каква е най-неловката ситуация, в която сте изпадали?
Публикувано на: 04 Фев 2012 16:32


коя е Пламена бе :?:
нали Елеонора се казваше


Профил

Аватар
Регистриран на:
08 Фев 2008 21:42
Мнения: 8550
В момента играе: Російський військовий корабель? Іди нахуй!
Заглавие: Re: Каква е най-неловката ситуация, в която сте изпадали?
Публикувано на: 04 Фев 2012 16:37


Всъщност е Гичка :!:

___________________________________
"Моридина, който по принцип е човек интелигентен с богата обща култура,
но в същността си е комплексиран простак..."

- Алминатора


"напарфюмиран печен ебач"
- кримсънчето


Профил

Аватар
Регистриран на:
19 Дек 2011 05:46
Мнения: 1329
Местоположение: фитенс клуб STRONG
В момента играе: истласкване с пудовки
Заглавие: Re: Каква е най-неловката ситуация, в която сте изпадали?
Публикувано на: 04 Фев 2012 17:17


Изводите от темата дотук са, че китайските бащи са си ебали веко, и насирането е най-смешното нещо на света. SHIT, YOU SO FUNNY!

Баче Цеко, тя и Пламена се е насирала като малка, не са бой :D

___________________________________
бес ваглехидрати ниама резолтати!!!


Профил

Аватар
Регистриран на:
08 Фев 2008 21:42
Мнения: 8550
В момента играе: Російський військовий корабель? Іди нахуй!
Заглавие: Re: Каква е най-неловката ситуация, в която сте изпадали?
Публикувано на: 04 Фев 2012 17:42


А, да. Чувствам се безкрайно неловко и още по-безкрайно засрамен от чуждата тъпня, когато гледам това видео:

http://www.youtube.com/watch?v=_mWtWz_aGyk&feature=player_embedded

___________________________________
"Моридина, който по принцип е човек интелигентен с богата обща култура,
но в същността си е комплексиран простак..."

- Алминатора


"напарфюмиран печен ебач"
- кримсънчето


Профил

Аватар
Регистриран на:
06 Яну 2012 22:48
Мнения: 81
В момента играе: league of lamers, the incredible machine, h3, MTG, шах... и тетрис.
Заглавие: Re: Каква е най-неловката ситуация, в която сте изпадали?
Публикувано на: 04 Фев 2012 20:39


Много фарсове стават, като играем някакви отборни игри и си говорим по skype/vent/raidcall/whatever, защото обикновено точно тогава семейството ми решава да се материализира до главата ми и да вика като за световно.
Най-скорошният случай е как сестрите и майка ми си обсъждаха женските неразположения в продължение на около 10 минути, а точно тогава не можех да дам alt+tab, за да заглуша микрофона (от старите е, няма си копче и подобни гъзарии). Като цяло по този начин научавам неща, които хич не ща да знам за приятелите си и съжителите им, както и те за мен. Разбира се, на фона на това, което прочетох, моите са бели кахъри :D

Друг неловък момент беше епопеята ми със закупуване на суши от Happy за вкъщи. Понеже все не разбирах какво ми казваха, питах сервитьорките три пъти подред и четвърти път, защото ми бяха дали грешното меню. Поръчах каквото там трябваше и до последно не знаех какво да правя, накрая платих на човек, който се оказа нещо като чистач, и без да искам щях да си отмъкна чужда поръчка. Когато най-сетне ми връчиха моето собствено ядене, придружено с 3 малки пакетчета с логото на Happy, аз далеч не разбрах, че това са най-прости бонбонки, които по принцип дават, и тотално изнасилих достойнството си, като попитах "Това разхлабителни ли са?" Тръгнах си с пламтящи от срам бузи, а барманът не спираше да се смее.


Профил

Дидко Бандитко
Аватар
Регистриран на:
28 Сеп 2002 08:47
Мнения: 16967
В момента играе: No man's sky
Заглавие: Re: Каква е най-неловката ситуация, в която сте изпадали?
Публикувано на: 04 Фев 2012 20:43


такива лични драми съм имал много, но сега не мога да се сетя конкретно за някое насиране

обаче докато бачках в хотела, бсп имаха коктейл в ресторанта на 20-тия етаж, обаче асансьроа с бат Серго заседна точно преди да стигне 20-тия етаж и аз и охраната трябваше да го измъкваме на ръце оттам
беше доста конфузно

___________________________________
[02:11:17] Алминатора: mejdu drugoto sym si mislel
[02:11:19] Алминатора: che imam leka forma
[02:11:22] Алминатора: na auizym ponqkoga :D


Профил

Аватар
Регистриран на:
08 Фев 2008 21:42
Мнения: 8550
В момента играе: Російський військовий корабель? Іди нахуй!
Заглавие: Re: Каква е най-неловката ситуация, в която сте изпадали?
Публикувано на: 04 Фев 2012 20:48


Барал си гъза на Станишев, тва ли искаш да ни кажеш? :shock:

:D :D

___________________________________
"Моридина, който по принцип е човек интелигентен с богата обща култура,
но в същността си е комплексиран простак..."

- Алминатора


"напарфюмиран печен ебач"
- кримсънчето


Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  

Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
 
Иди на:  
cron
© 2009 PC Mania | Реклама | Контакти web by: ilyan.com