Иди на:  
търсене   регистрация   чат   помощ   правила   влизане в сайта
Автор Съобщение

Цар
Аватар
Регистриран на:
18 Ное 2001 08:24
Мнения: 8446
Местоположение: Амстердам, Нидерландия
Заглавие: Re: За сефтетата и форумо.
Публикувано на: 06 Яну 2012 18:09


Firzen написа:
EDIT: Аре някакъв #pcm revival...?

Под каква форма? :D

___________________________________
QVOD·EST·SVPERIVS
EST
·SICVT
QVOD
·EST·INFERIVS


Профил WWW

Аватар
Регистриран на:
11 Окт 2001 20:18
Мнения: 1117
Заглавие: Re: За сефтетата и форумо.
Публикувано на: 06 Яну 2012 18:16


Във форума за първи път влезнах сигурно като съм бил на 11, 12, мързи ме да смятам но сигурно карам 11 година тука ако не и повече. Имам го списанието от първи брой, баща ми си го купи всъщност и в последствие ми го подари на мен и почнах да си го колекционирам. Може би имам почти всички броеве освен някакви спорадични дупки поради липса на финанси или нещо друго.

Естествено бях детенце тролче и веднага се сдърпах с една от какичките по онова време на име Xena. Доста спамих и Сандро направи анкета дали да не ме кикнат, съответно аз си мислех че съм супер умен щото си направих 50 акаунта и гласувах Не :lol: като детската ми главица изобщо не побираше какво е IP.

Иначе форума играе косвено или не огромна част от живота ми всъщност за последните 5, 6 години поради факта, че се запознах с Диста, Ерик, Нлайт, Ice Queen, Хермс, Нежи и в последствие чрез тях с още n-пъти още хора които играят и до днес огромна роля в живота ми. Общо взето доста незабравими моменти и още доста тепърва които ще идват.

Иначе трябва да си направим неква форумна след сесията, постоянно ви срещам на някои муцуните случайно и нема време за по една бира поне.

___________________________________
Though they sink through the sea they shall rise again; Though lovers be lost love shall not; And death shall have no dominion.


Профил

Цар
Аватар
Регистриран на:
31 Яну 2003 12:18
Мнения: 1408
Местоположение: София
Заглавие: Re: За сефтетата и форумо.
Публикувано на: 07 Яну 2012 02:55


Frater VLM написа:
Firzen написа:
EDIT: Аре някакъв #pcm revival...?

Под каква форма? :D


Каналче в IRC, разбира се... Друго не върви

___________________________________
Come, my raven, it could be a lark.


Профил

Аватар
Регистриран на:
18 Ное 2004 22:57
Мнения: 1353
Местоположение: Някъде там в неизследваните райони!!!
В момента играе: Knight online
Заглавие: Re: За сефтетата и форумо.
Публикувано на: 08 Яну 2012 02:08


Не мислех, че скоро ще пиша тука, ама хайде да засилим параноята на Ерик.

Списанието никога не съм го купувала, ако трябва да съм честна.

Във форума ме излъга да се регна HellWind, който ме заплаши, че ще ме запознае с EviL, ако не го направя. В крайна сметка ме запозна, въпреки рега, но това е друга история.
Всъщност се регнах заради Творческият форум и в частност да редактирам на Адският Вятър частите в ЕДВА 2, та EviL да не му се кара за правопис.
Съответно и първата ми тема беше там, едно разказче. За щастие мен поне не ме псувахте, но аз и избягвах да пиша кой знае колко много.
В последствие се запознах с Хънтър, Гипо, РИП, Попа, Омегата, Ерик, ТУО и нещата тръгнаха на зле :D

Помня че дълги години ме беше страх да пиша да не би Нокти и Кирето да ме сдъвчат. Нещо ми бяха взели страха. Но за сметка на това бях супер учудена и изненадана, когато в една тема за РД-то ми нахапаха някакъв, защото ме беше заял.

Бях и супер щастлива, когато се запознах с Хами и Деник. Струваше ми се ужасно невероятно, че са се дигнали от Русе до София, само за да ни видят и го бях приела на въпрос на чест да ги видя. Общо взето всяко едно посещение го приемах, като някакво Знаменито събитие. Няма да забравя как единият път накарах Хами да ходи пеша от Петте кюшета през НДК та до Централна гара :D Хамо, наистина не знам къде ти е бил акъла да ме слушаш, дано да си пораснал.

Колкото до предложението за събиране.
Мале, хора...одъртяхме. Времето минава и заминава ....все същите кретени си седим тука.
Може след сесиите ви наистина да измислим някоя кръчма, че си изпозабравихме физиономиите, или поне аз - вашите.

___________________________________
Крещя, следователно съществувам!


Профил

Аватар
Регистриран на:
06 Яну 2012 22:48
Мнения: 81
В момента играе: league of lamers, the incredible machine, h3, MTG, шах... и тетрис.
Заглавие: Re: За сефтетата и форумо.
Публикувано на: 08 Яну 2012 16:52


Списанието си го купувах преди, от 2001-ва ми е първият брой, още си го пазя. После откато стана online, следя сайта и гледам нещо, че във форума става веселба и си викам, 'айде и аз в кюпа.

Това е съвсем безинтересно де, исках да споделя как един приятел като споменал нещо за списание PC Mania пред свой колега и въпросният тип, явно непросветен, най-невинно отвърнал: "Писи Мания? Туй за котки некое списание ли е?" :D


Профил

Аватар
Регистриран на:
17 Окт 2010 16:44
Мнения: 168
Заглавие: Re: За сефтетата и форумо.
Публикувано на: 08 Яну 2012 17:35


Статия за Quest for Glory 5 помна, трябва да е било 99-та, но не съм имал пенсионерски абонамент за списанието. У форума влезнах 2005-та като Куц Пръч защото Бял Негър ме referr-на


Профил

Аватар
Регистриран на:
18 Май 2004 21:32
Мнения: 667
Местоположение: Dark pits of darkness and despair descending down decaying decrypted doom-damned dungeons
Заглавие: Re: За сефтетата и форумо.
Публикувано на: 08 Яну 2012 18:38


Нямам Ябълка написа:
У форума влезнах 2005-та като Куц Пръч


Излез - Не...сериозно - Излез и скочи от някоя панелка...

___________________________________
Lets have a black celebration

I see the stars come out tonight
I see the bright and hollow sky
Over the city's ripped backsides

I look to you
How you carry on
When all hope is gone
Can't you see

PS: Misery Loves Company - I AM NOT A GOTH!


Профил

Аватар
Регистриран на:
28 Дек 2011 19:49
Мнения: 225
В момента играе: call of duty 4, skyrim, worms, sims, psp3, frogger, wow and nfs
Заглавие: Re: За сефтетата и форумо.
Публикувано на: 08 Яну 2012 21:38


Нямам Ябълка написа:
У форума влезнах 2005-та като Куц Пръч


:*

___________________________________
hep sonunda kendimi vurdum.


Профил

Аватар
Регистриран на:
17 Окт 2010 16:44
Мнения: 168
Заглавие: Re: За сефтетата и форумо.
Публикувано на: 08 Яну 2012 21:56


Майната ви що помните уе :x


Профил

Аватар
Регистриран на:
28 Дек 2011 19:49
Мнения: 225
В момента играе: call of duty 4, skyrim, worms, sims, psp3, frogger, wow and nfs
Заглавие: Re: За сефтетата и форумо.
Публикувано на: 08 Яну 2012 22:08


бахти колко беше як..

___________________________________
hep sonunda kendimi vurdum.


Профил

Аватар
Регистриран на:
17 Окт 2010 16:44
Мнения: 168
Заглавие: Re: За сефтетата и форумо.
Публикувано на: 08 Яну 2012 22:18


Обърнах лесбийка! Т'ва са 7 години щастие, копеле :lol:


Профил

Аватар
Регистриран на:
08 Яну 2012 17:13
Мнения: 45
Заглавие: Re: За сефтетата и форумо.
Публикувано на: 08 Яну 2012 22:45


Аз от доста време си влизам във форума, но това е нормално, защото съм си гадно столкарче. Не съм си правила регистрация (до днес), поради обяснимита причина, че когато се регистрирам в подобни форуми, мъжката аудитория не могат да повярват колко съм оусъм и рейджа е на ниво. Но аз съм едно изключително културно и либерално момиче и това не ми пречи. Пък и аз обичам хората. И мъжете също ( :
Иначе първата ми среща със списанието бе през далечната зима на 2001 година, когато като добра сестра се съгласих да отида до близката бутка, и да купя заръчаното списание на брат ми.

___________________________________
I love a Scotch that’s old enough to order its own Scotch.


Профил

Аватар
Регистриран на:
16 Авг 2010 21:30
Мнения: 966
Заглавие: Re: За сефтетата и форумо.
Публикувано на: 08 Яну 2012 22:46


бисквитка написа:
Аз от доста време си влизам във форума, но това е нормално, защото съм си гадно столкарче. Не съм си правила регистрация (до днес), поради обяснимита причина, че когато се регистрирам в подобни форуми, мъжката аудитория не могат да повярват колко съм оусъм и рейджа е на ниво. Но аз съм едно изключително културно и либерално момиче и това не ми пречи. Пък и аз обичам хората. И мъжете също ( :
Иначе първата ми среща със списанието бе през далечната зима на 2001 година, когато като добра сестра се съгласих да отида до близката бутка, и да купя заръчаното списание на брат ми.


махай се ма курво

___________________________________
САМО АЗ СЪМ ОТ КЪРДЖАЛИ ПУТКИ

Все аркадаши сме...!


Профил

Аватар
Регистриран на:
08 Яну 2012 17:13
Мнения: 45
Заглавие: Re: За сефтетата и форумо.
Публикувано на: 08 Яну 2012 22:48


Обичам и спагети.

___________________________________
I love a Scotch that’s old enough to order its own Scotch.


Профил

Аватар
Регистриран на:
16 Авг 2010 21:30
Мнения: 966
Заглавие: Re: За сефтетата и форумо.
Публикувано на: 08 Яну 2012 22:50


бисквитка написа:
Обичам и спагети.


изчезвай

___________________________________
САМО АЗ СЪМ ОТ КЪРДЖАЛИ ПУТКИ

Все аркадаши сме...!


Профил

Дидко Бандитко
Аватар
Регистриран на:
28 Сеп 2002 08:47
Мнения: 16966
В момента играе: No man's sky
Заглавие: Re: За сефтетата и форумо.
Публикувано на: 08 Яну 2012 23:17


Алмито завижда колко много тролове се появиха и му отнемат от славата.

___________________________________
[02:11:17] Алминатора: mejdu drugoto sym si mislel
[02:11:19] Алминатора: che imam leka forma
[02:11:22] Алминатора: na auizym ponqkoga :D


Профил

Аватар
Регистриран на:
16 Мар 2008 11:50
Мнения: 907
Местоположение: на изток
Заглавие: Re: За сефтетата и форумо.
Публикувано на: 08 Яну 2012 23:28


Бек ин дъ дейс.... 2004 започнах да си го взимам и много се кефих. Нали картинки шарено-ау. И реших да се регна във форума и в началото го мислих за гига интелигентно място, където пишат ебати печените хора и дори смятах, че в творческия форум има конкурс с награди. После имах някаква пауза, ама 2006 като имах нет пак се вкарах в секстата и до 2009 някъде съм бил редовен, въпреки че оригиналия Били акаунт беше баннат някъде 2008, когато админът банваше наред. 2007 пък бяхме партизани си спомням някакви хора и правяхме чатове в скайп, като от тия хора съм виждал Наз 2-3-4 пъти из Софията. Някакво много уважавах Ледника и Кирето и още хиляда човека сигурно. Абе форевър алоун съм бил кат тийнеджър аз, ой сте ми били утехата. Кат си говорим за сефтета и аз съм правил секс и кво? Айде, уважение.

___________________________________
Цитат:
чукам, влизам, гледам заключено


Профил

Аватар
Регистриран на:
17 Окт 2010 16:44
Мнения: 168
Заглавие: Re: За сефтетата и форумо.
Публикувано на: 08 Яну 2012 23:34


Ти ли си тоо Били партизанина дето заекваше в скайп чатовете с Назуля, Hangwire и Bator Zong :lol:


Профил

Аватар
Регистриран на:
16 Мар 2008 11:50
Мнения: 907
Местоположение: на изток
Заглавие: Re: За сефтетата и форумо.
Публикувано на: 08 Яну 2012 23:36


Аз съм пръчо, аз съм.

___________________________________
Цитат:
чукам, влизам, гледам заключено


Профил

Заглавие: Re: За сефтетата и форумо.
Публикувано на: 08 Яну 2012 23:46


Синьеееееее

___________________________________
тюлен ли съм, или не съм? въй въй въй


Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  

Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
 
Иди на:  
© 2009 PC Mania | Реклама | Контакти web by: ilyan.com