Иди на:  
търсене   регистрация   чат   помощ   правила   влизане в сайта

За кого ще гласувате на предстоящите президентски избори?


 Меглена Кунева (Инициативен комитет)    12%  12%  [ 10 ]
 Росен Плевненлиев (ГЕРБ)    19%  19%  [ 16 ]
 Сали Шабан Ибрям (Национално движение "Единство")    2%  2%  [ 2 ]
 Румен Христов (СДС)    4%  4%  [ 3 ]
 Мария Капон (ЕНП)    2%  2%  [ 2 ]
 Стефан Солаков (Национален фронт за спасение на Б-я)    1%  1%  [ 1 ]
 Ивайло Калфин (БСП)    13%  13%  [ 11 ]
 Волен Сидеров (Атака)    20%  20%  [ 17 ]
 Алексей Петров (инициативен комитет)    1%  1%  [ 1 ]
 Николай Ненчев (БЗНС)    0%  0%  [ 0 ]
 Атанас Семов (РЗС)    1%  1%  [ 1 ]
 Павел Чернев (Партия за хората от народа)    0%  0%  [ 0 ]
 Димитар Куцаров (Инициативен комитет)    0%  0%  [ 0 ]
 Красимир Каракачанов (ВМРО)    0%  0%  [ 0 ]
 Андрей Чобанов (Българска демократична общност)    0%  0%  [ 0 ]
 Николай Василев (Инициативен комитет)    0%  0%  [ 0 ]
 Светослав Витков (Инициативен комитет)    23%  23%  [ 19 ]
 Венцислав Йосифов (Инициативен комитет)    0%  0%  [ 0 ]
Общо гласове : 83
Автор Съобщение

Аватар
Регистриран на:
07 Дек 2009 21:41
Мнения: 1801
Заглавие: Re: За кого ще гласувате?
Публикувано на: 02 Ное 2011 11:38


MetalGearRex написа:
нов национален месия, който веднага ще бъде избран от народа. Последните ни три парламентарни избори го доказват красноречиво!

А бе не баш. Забелязал съм, че ги редуват. Изори с месия->избори без.
Кобурга->няма месия->Боко->няма да има месия->час след 6 години ще се появи новия, при това само ако популярността на Герб спадне и има условия за нова сила, която да не е създадена задкулисно.
Естествено, най-"добрият" вариант е двупартийна ситема м/у Герб и БСП, БСП имат твърд електорат, а Пеевски в момента подкрепя Герб. Доган също допринесе като подкрепи Герб, защото загубата на президентските избори щеше да бъде тежък удар щото електората на Герб се води предимно по стадното чувство,

___________________________________
Пени написа:
ma nikoi ne ti chete na teb postovete be


Профил

Аватар
Регистриран на:
30 Ное 2003 00:24
Мнения: 2086
Местоположение: Alaska secret underground military base
В момента играе: GTA IV, Heroes 6
Заглавие: Re: За кого ще гласувате?
Публикувано на: 02 Ное 2011 11:45


След Царчето, следващият месия, който се появи, беше Сидеров! Да, не спечели изборите, но забележи колко маса народ лудна по него, без преди това реално да е бил някаква личност. И най-вече мисълта ми е, че сред привържениците на Атака също се забелязва характерния култ към личността, характерен за НДСВ и ГЕРБ.

___________________________________
Never save anything for the swim back!


Профил ICQ Skype

Аватар
Регистриран на:
07 Дек 2009 21:41
Мнения: 1801
Заглавие: Re: За кого ще гласувате?
Публикувано на: 02 Ное 2011 12:12


MetalGearRex написа:
След Царчето, следващият месия, който се появи, беше Сидеров! Да, не спечели изборите, но забележи колко маса народ лудна по него, без преди това реално да е бил някаква личност. И най-вече мисълта ми е, че сред привържениците на Атака също се забелязва характерния култ към личността, характерен за НДСВ и ГЕРБ.

Ебаси, прав си. Сидеров тотално го забравих. Явно пускат и някой да пообере протестния вот, както е и с Кунева :D

___________________________________
Пени написа:
ma nikoi ne ti chete na teb postovete be


Профил

Заглавие: Re: За кого ще гласувате?
Публикувано на: 02 Ное 2011 17:41


Баси, човек, на тебе от ПЦМ трябва да ти платят хонорар, направо беше като някакъв политолог/сциолог тия две седмици... :lol:


Профил

Аватар
Регистриран на:
30 Ное 2003 00:24
Мнения: 2086
Местоположение: Alaska secret underground military base
В момента играе: GTA IV, Heroes 6
Заглавие: Re: За кого ще гласувате?
Публикувано на: 02 Ное 2011 18:14


За анти-вота на тези избори си напълно прав. Струва ми се, че основното количество хора гласуваха "за да не е пак Борисовче", "да не е комуняга" или "да не е някой от тия двамата". Което е доста тъжно. От една страна може да свидетелства за обществено недоволство към установеното политическо статукво, но предвид нрава ни да се надяваме някой друг да свърши работата вместо нас, ставаме много склонни именно към пагубното тласкане към политическото месийство. Дано на следващите избори имаме реални алтернативи, които да ни спечелват с това "коя е по-добра", а не с това "коя е по-лоша".
Атака действително имат програма и някои от идеите им не са лоши. Но въпреки това според мен са си напълно водени от една личност, а не от обща идея, макар и това да е в по-малка степен, отколкото е положението при ГЕРБ с Борисов.
Колкото до Светльо Витков, ако създаде истинска партия със специалисти от различни области и реално предложи нещо, да, бих бил склонен да го подкрепя. Ако продължи просто с насмешка да се представя като някаква алтернатива, ще продължи да си бъде просто поредния водач на личностен култ. Съгласен съм, че президентските избори не са сцената, на която е необходимо той да се показва в първата роля, така че не бързам да го маркирам като такъв, но за момента не ми вдъхва доверие.

___________________________________
Never save anything for the swim back!


Профил ICQ Skype

Аватар
Регистриран на:
30 Юли 2005 19:49
Мнения: 6073
Заглавие: Re: За кого ще гласувате?
Публикувано на: 02 Ное 2011 21:33


ОТИВАЙ В ШОТЛАНДИЯ ПЕДАЛ ГЪРБАВ


Профил

Аватар
Регистриран на:
05 Юли 2004 14:47
Мнения: 1233
Местоположение: София
Заглавие: Re: За кого ще гласувате?
Публикувано на: 02 Ное 2011 21:47


Ахахахахахах тая курва Нокти трябва да си гетне а лайф.

___________________________________
Do you know what "nemesis" means? A righteous infliction of retribution manifested by an appropriate agent. Personified in this case by an 'orrible cunt... me.


Профил

Аватар
Регистриран на:
08 Фев 2008 21:42
Мнения: 8549
В момента играе: Російський військовий корабель? Іди нахуй!
Заглавие: Re: За кого ще гласувате?
Публикувано на: 02 Ное 2011 21:51


А ти намери ли си кой да ти го путне садънли в дупеца?

___________________________________
"Моридина, който по принцип е човек интелигентен с богата обща култура,
но в същността си е комплексиран простак..."

- Алминатора


"напарфюмиран печен ебач"
- кримсънчето


Профил

Eroguro Lolies FTW!
Аватар
Регистриран на:
18 Апр 2004 19:14
Мнения: 16351
Местоположение: くそくらえ、やりまんめ!~
В момента играе: しんじまえ、でぶぶす!~
Заглавие: Re: За кого ще гласувате?
Публикувано на: 02 Ное 2011 21:52


а искаш ли да ми лигавиш бабаняка :?:

___________________________________
天皇陛下万歳。。!

Serious Sam написа:
Бих ебал японка с кеф... Но с къса подстрижка... Нито дибидюс, нито джунглясала...


Цитат:
iskam nqkoq bipolqrna s koqto da ne znam dali 6te se sybudq 6toto mi duha ili mi e otrqzala huq


Профил WWW

Заглавие: Re: За кого ще гласувате?
Публикувано на: 02 Ное 2011 22:14


Имаш ли парички - даваш ги на всички!

Имаш ли парички - ходиш по женички!

Хайде бе, отворко, хайде!


Профил

Eroguro Lolies FTW!
Аватар
Регистриран на:
18 Апр 2004 19:14
Мнения: 16351
Местоположение: くそくらえ、やりまんめ!~
В момента играе: しんじまえ、でぶぶす!~
Заглавие: Re: За кого ще гласувате?
Публикувано на: 02 Ное 2011 22:16


еее какъв беше този комбо брейкър

___________________________________
天皇陛下万歳。。!

Serious Sam написа:
Бих ебал японка с кеф... Но с къса подстрижка... Нито дибидюс, нито джунглясала...


Цитат:
iskam nqkoq bipolqrna s koqto da ne znam dali 6te se sybudq 6toto mi duha ili mi e otrqzala huq


Профил WWW

Аватар
Регистриран на:
27 Ное 2008 22:38
Мнения: 1472
Заглавие: Re: За кого ще гласувате?
Публикувано на: 03 Ное 2011 14:28


Збогом, Ламбо. :( :cry:

Майко, като гледам в моя град какви пачи са в общинския съвет...не ми се мисли какви общински сАвети ще дават. :? :lol:


Профил

Аватар
Регистриран на:
01 Окт 2005 20:03
Мнения: 6129
Местоположение: Sofia/Bulgaria/EU
В момента играе: League of Legends
Заглавие: Re: За кого ще гласувате?
Публикувано на: 03 Ное 2011 15:40


Рекс, вместо да ме наричаш "фанатик", което е абсурдно, можеше да изтъкнеш с кое точно не си съгласен. Май ако не се лъжа ти беше казал че ще гласуваш за Калфин. Демек за БСП. Това не бих го нарекъл фанатизъм, но е безмерна тъпота. Не толкова безмерна колкото на Волтажния разбира се, който пише пише, глупости и накрая излиза че трябва да гласуваме за Хиподил. Браво, направо нямам думи! За това не'а се оправим.

___________________________________
http://www.divinitas-crew.com
Ghost reporting!


Профил ICQ

Аватар
Регистриран на:
30 Ное 2003 00:24
Мнения: 2086
Местоположение: Alaska secret underground military base
В момента играе: GTA IV, Heroes 6
Заглавие: Re: За кого ще гласувате?
Публикувано на: 03 Ное 2011 17:20


Andrey358 написа:
Няма го автентичното дясно. Няма ги истинските радетели за демокрация и Евро-Атлантическа интеграция. Добрите момчета, които единствени в целия парламент не бяха изловени да приемат нерегламентирани подаръци, ги няма никакви на изборните резултати. Ето тук Народа греши и сам се прецаква.

Това обръщенията към десницата във вечерните ти молитви ли е? Извинявай, но това деление на "добри/лоши момчета" звучи твърде простичко, за да мога да го възприема на сериозно. Мислиш, че десницата не е взимала "нерегламентирани" подаръци? Аз бих нарекъл поголовната и в голямата си част неизгодна за държавата приватизация, която се осъществи при управлението на Костов, доста "нерегламентирани подаръци". Колкото до твоята "Евро-Атлантическа интеграция", бих казал "Евро добре, ама Атлантическа - не мерси!" До момента не виждам с какво ни помага тази твоя Атлантическа интеграция, освен че ни натискат да пращаме военни контингенти в чужди страни, срещу които нямаме никаква вражда, карат ни да им купуваме скъпото и ненужно оръжие, да разполагат у нас свои военни бази и като цяло да ни превръщат във възможни цели на ответни удари в резултат на незаконните си войни.

Сега ще те помоля ти да ми обясниш, защо гласуването за БСП е "безмерна тъпота"? Повярвай ми, аз не ги имам за някакъв свещен орден от слезли на земята ангели, както очевидно ти виждаш полу-умрялата ни десница, така че с голям интерес ще прочета реалните ти аргументи. Всъщност дори на тези избори гласувах за Калфин, понеже Плевнелиев въобще не им допада, най-вече като послушното кученце на Борисов. Иначе Данаилов като вице не ми се нрави, но както се каза и тук, след изборите направо забравяме кой реално е вицепрезидентът.

___________________________________
Never save anything for the swim back!


Профил ICQ Skype

Аватар
Регистриран на:
01 Окт 2005 20:03
Мнения: 6129
Местоположение: Sofia/Bulgaria/EU
В момента играе: League of Legends
Заглавие: Re: За кого ще гласувате?
Публикувано на: 03 Ное 2011 18:47


Нека отговоря така: по отношение на "умрялата десница", и аз не ги смятам за кацнали на земята Ангели и в много постове съм го споменавал. Както беше казано и от други участници в дискусията, обективно погледнато обликът на Иван Костов, като на едва ли не най-големия злудей на нашето време е натрапен от платените медии и е крайно несправедлив. Не, че Костов е ангел небесен, но обективните исторически факти, показват, че определено неговото единствено правителство на СДС е много по-добро от всичко което държавата ни е имала преди или след това в последните 22 години. От тази гледна точка, мисля че е напълно логично това което казах още в самото начало на темата, намирам за крайно несправедлив факта че сегашната автентична десница (не включвам ГЕРБ) е на някакви си пикливи 3-4% докато БСП, партията столетница, която е възможно най-омърсена както в историята си след 89-та, така и преди това, в момента се очертава за пореден път като пряк кандидат за властта. Просто за мен това е някакъв невероятен абсурд, и излиза че реално 3-4% от населението са хора които милсят трезво. Аз лично на балотажа не гласувах, въпреки че ако трябва да избирам, не бих дал гласа си за БСП. Какви реални аргументи искаш да ти дам? Достатъчно е да си спомниш предишното правителство на Сергей Станишев. Нима е възможно хората да са толкова късопаметни. И преди да ми кажеш, че в случая не гласуваме за правителство и че вота е мажоритарен, ще спомена че по принцип за вота за президент не е нищо друго освен мерене на пишки, на основните играчи преди парламентарните избори които са след две години. Самата личност на президента е почти без значение. Поради преобладаващото стадно чувство при избирателите, хората се ориентират и гласуват по тенденции. Така например ти сега като пълниш урничката на БСП, мислейки си че Калфин те кефи повече от Плевнелиев, реално създаваш тенденция, която ще се запази и за парламентарните избори, дори може да се увеличи. Така БСП се представя в очите на стадото, като една жизнена партия, която е в подем и е пряк претендент за властта. А това излишно е да го казвам, може да има катастрофални последици. По същия начин, много хора не гласуват за кандидата на сините, защото смятат че той няма шанс да спечели. Очевидно аз също никога не съм смятал, че той може да спечели, когато гласувах за него. За мен обаче е важна тенденцията и да може да се покаже увеличение на подкрепата за сините. Това за съжаление не стана и е ужасно притеснително, тъй като реално те са единствените ( с всичките си недостатъци) които могат да ни измъкнат от тресавището. Сега надявам се с тези уточнения, мотивите ми да са по-ясни.

П.П.
За Атлантическата интеграция не искам да зачеквам темата защото е доста обширна, вече многократно коментирана и ще се отклоним твърде много от темата. Ще кажа само, че има неща които са много по-важни от контингента ни в Афганистан и една база.

___________________________________
http://www.divinitas-crew.com
Ghost reporting!


Профил ICQ

Аватар
Регистриран на:
06 Апр 2006 10:18
Мнения: 1168
Заглавие: Re: За кого ще гласувате?
Публикувано на: 09 Ное 2011 10:21


Пичове, според Вас ще има ли оспорване на изборите, което би могло да ги обезсмисли? Имам предвид президентския вот.

___________________________________
Нема таа, нема онаа.


Профил

Заглавие: Re: За кого ще гласувате?
Публикувано на: 09 Ное 2011 14:13


Да, административския върховистски съд на РБ няма да скучае :!:

___________________________________
Нещо остроумно

Sturm написа:
къв ханс бе...


Профил

Eroguro Lolies FTW!
Аватар
Регистриран на:
18 Апр 2004 19:14
Мнения: 16351
Местоположение: くそくらえ、やりまんめ!~
В момента играе: しんじまえ、でぶぶす!~
Заглавие: Re: За кого ще гласувате?
Публикувано на: 12 Ное 2011 15:09


БИГ БРАДАР СА СЛУЧВА, САБРАТЯ :!:

___________________________________
天皇陛下万歳。。!

Serious Sam написа:
Бих ебал японка с кеф... Но с къса подстрижка... Нито дибидюс, нито джунглясала...


Цитат:
iskam nqkoq bipolqrna s koqto da ne znam dali 6te se sybudq 6toto mi duha ili mi e otrqzala huq


Профил WWW

Заглавие: Re: За кого ще гласувате?
Публикувано на: 12 Ное 2011 21:09


Anyway, how is your sex life?


Профил

Цар
Аватар
Регистриран на:
15 Юли 2001 07:03
Мнения: 1613
В момента играе: с чурка
Заглавие: Re: За кого ще гласувате?
Публикувано на: 13 Ное 2011 03:45


Аз лично имах секси тайм.

___________________________________
Коя си ти и какво ти е специалното? Хубава си. Но красотата е често срещана в природата.
Нека с наивната надменност на деца гледаме лицата на другите.
Когато съзнанието стигне своя край, когато мисленето спре, идва творчеството. А то носи щастие.


Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  

Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
 
Иди на:  
© 2009 PC Mania | Реклама | Контакти web by: ilyan.com