Иди на:  
търсене   регистрация   чат   помощ   правила   влизане в сайта

За кого ще гласувате на предстоящите президентски избори?


 Меглена Кунева (Инициативен комитет)    12%  12%  [ 10 ]
 Росен Плевненлиев (ГЕРБ)    19%  19%  [ 16 ]
 Сали Шабан Ибрям (Национално движение "Единство")    2%  2%  [ 2 ]
 Румен Христов (СДС)    4%  4%  [ 3 ]
 Мария Капон (ЕНП)    2%  2%  [ 2 ]
 Стефан Солаков (Национален фронт за спасение на Б-я)    1%  1%  [ 1 ]
 Ивайло Калфин (БСП)    13%  13%  [ 11 ]
 Волен Сидеров (Атака)    20%  20%  [ 17 ]
 Алексей Петров (инициативен комитет)    1%  1%  [ 1 ]
 Николай Ненчев (БЗНС)    0%  0%  [ 0 ]
 Атанас Семов (РЗС)    1%  1%  [ 1 ]
 Павел Чернев (Партия за хората от народа)    0%  0%  [ 0 ]
 Димитар Куцаров (Инициативен комитет)    0%  0%  [ 0 ]
 Красимир Каракачанов (ВМРО)    0%  0%  [ 0 ]
 Андрей Чобанов (Българска демократична общност)    0%  0%  [ 0 ]
 Николай Василев (Инициативен комитет)    0%  0%  [ 0 ]
 Светослав Витков (Инициативен комитет)    23%  23%  [ 19 ]
 Венцислав Йосифов (Инициативен комитет)    0%  0%  [ 0 ]
Общо гласове : 83
Автор Съобщение

Аватар
Регистриран на:
01 Окт 2005 20:03
Мнения: 6129
Местоположение: Sofia/Bulgaria/EU
В момента играе: League of Legends
Заглавие: Re: За кого ще гласувате?
Публикувано на: 13 Окт 2011 14:04


Aбе тука някакъв сериозен дебат се заформя, момчета бива ли така, само три гласа за Румен Христов (СДС)??? И единия глас е моя демек има още само двама дето мислят като мен. :shock: Даже за Ивайло Калфин от БСП има повече гласове и това в нашия форум, не във форума на "Трета възраст". Момчета осъзнайте се, сините не са перфектни но са най-доброто което България някога е имала. Ако ги изхвърлим на политическото бунище изхвърляме и бъдещето и надеждата да бъдем нормална Европейска страна са развита пазарна икономика. Съвсем просто е!

___________________________________
http://www.divinitas-crew.com
Ghost reporting!


Профил ICQ

Аватар
Регистриран на:
17 Май 2008 21:00
Мнения: 1306
В момента играе: dota 3
Заглавие: Re: За кого ще гласувате?
Публикувано на: 13 Окт 2011 14:27


До колкото съм разбрал, президентът има само представителни функции и е главнокомандващ на военните сили, които в България вече почти ги няма. Изборите за кмет касаят простия човек повече, от колкото тези за президент. Така че, Андрей, няма смисъл да правиш от мухата слон. За кмет ще гласувам за сегашния, който, въпреки че е гербаджия, свърши за един мандат повече от Костадинов в трите си мандата.

___________________________________
LA COKA


Профил WWW

Заглавие: Re: За кого ще гласувате?
Публикувано на: 13 Окт 2011 15:23


Диджея верно да мисли не му се отдава толкоз колко да псува - ще го вземат у српскио парламент :!:

___________________________________
Нещо остроумно

Sturm написа:
къв ханс бе...


Профил

Заглавие: Re: За кого ще гласувате?
Публикувано на: 13 Окт 2011 17:00


Витков си е същинско олицетворение на типичната простотия която определя българина; прилагам: http://www.svetlio.bg/книга/кратка-българска-история.html

Ако предвид горното все още имате намерение да гласувате за него, значи сте също толкова заслепени от българския псевдо-национализъм, зареден основно с аграрни пре-индустриални идеали, които не съм решил дали са едно стъпало по-нагоре или по-надолу от комунистическия идеал на пенсионерите съвестно гласуващи червено година подир година, напълно независимо от реалността.

___________________________________
"A fool sees not the same tree a wise man sees"
--William Blake


Профил

Аватар
Регистриран на:
07 Дек 2009 21:41
Мнения: 1801
Заглавие: Re: За кого ще гласувате?
Публикувано на: 13 Окт 2011 17:05


phr34k написа:
Витков си е същинско олицетворение на типичната простотия която определя българина; прилагам: http://www.svetlio.bg/книга/кратка-българска-история.html

Ако предвид горното все още имате намерение да гласувате за него, значи сте също толкова заслепени от българския псевдо-национализъм, зареден основно с аграрни пре-индустриални идеали, които не съм решил дали са едно стъпало по-нагоре или по-надолу от комунистическия идеал на пенсионерите съвестно гласуващи червено година подир година, напълно независимо от реалността.

бива ли да си толкова прост?

___________________________________
Пени написа:
ma nikoi ne ti chete na teb postovete be


Профил

Заглавие: Re: За кого ще гласувате?
Публикувано на: 13 Окт 2011 17:07


Витков е простак, да. Може и да не е лицемер като другите, но не може да се отрече.
Иначе не е съвсем по темата, но на когото му е интересно, да хвърли око върху поредицата "Война Срещу Демокрацията" на журналиста Джон Пилгър. Обяснено е много добро и се връзва перфектно с българската действителност.


Профил

Аватар
Регистриран на:
09 Авг 2005 20:59
Мнения: 11346
Местоположение: Rousse
В момента играе: опаааааа
Заглавие: Re: За кого ще гласувате?
Публикувано на: 13 Окт 2011 17:38


Роденият в Пловдив Жорж Ганчев навъртя 72 години. Не му личат. Георги Петрушев, както е истинското му име, е в състояние над половин час да плува във всички възможни стилове. Дори младежите на плажа край морската му къща в Резово не успяват да смогнат на темпото му в стиловете бътерфлай, брус, кроул и се дивят на завидните за напредналата му възраст форма и умения. Филибелията с политика не се занимава, но още се помни с прословутия му размахан пръст тв екрана: „Не ме гледай тъпо, българино!”
Светломира ДИМИТРОВА
- Идват президентски избори. Не те ли съблазни мисълта отново да се кандидатираш?
- Не, аз грациозно съм се отказал от политиката още през 2001 г. Народът щом си иска сега Батюшка, да си го носи на рамо. Искат да има полицейска държава – окей, глас народен, глас божи. Щом искат тук вечни политици да има в България, значи искат обратно при чичко Сталин. Майната им.
- Меглена Кунева се опитва да направи всенародно движение. Дали ще успее?
- Говориш ми за друга лига. Това са някакви чиновници, пратени от Иван Пръмов, вторият човек след Тодор Живков при Кобурга, дето няма нито един работен ден в живота си. Кобурга , както знаете, е честен и почтен, от самото начало е бил издържан от съучениците си в Александрия. Майка му си е продала всички ценности, а после момченцето е проиграло половината от имотите на жена си – доня Маргарита, която е един сладур, наша приятелка. Тогава семейството й му запрещава да ги „мениджира” повече. И тогава той идва на заслон от комунистическата партия с генерала от ДС Любен Гоцев
Та когато СИК и ВИС си издигат хора, подкрепени от Кобурга, взимат пост, за който не само не са учили, не само не са с опит и знания, тогава този народ играе назад.
- Ти ще гласуваш ли на тези избори?
- Да, разбира се. Всеки трябва да гласува заради нашите деца и внуци.
- Ако не е тайна, за кого, след като разбрахме, че няма да е за Кунева?
- Още не знам. Трябва да видя. Баща й беше мой приятел, един от „Буфосинхронистите” и актьор от Младежкия театър. Тя си е чиновниче. Да, с 20 000 евро заплата, разглези се, както и Ивайло Калфин. Те са среден политически ешелон бюрократи. Тя първо трябва да влезе в моята лига – на ренесансовия човек, на малкото останали ренесансови мъже на тая малка планетка, признат в Лондон и Лос Анджелис. Тогава да става президент. Е, извинявай, лигата е друга.
- А Синята коалиция ще я бъде ли?
- Костов е най-пропадналият политик в историята на България. Той имаше много шансове. Него никакъв го нямаше, когато ние бяхме с Любо Собаджиев, който е лежал по затворите, образувахме в Софийския университет гражданска инициатива.
- А Георги Първанов?
- Георги Първанов въобще го нямаше – даже в списъците на младежкия съюз. Беше някаква писарушка там.
- Да, но той изкара два мандата. Как стана това?
- Нищо против. Аз му дадох 100 000 гласа. През 2001 г. излязох от военна болница и му помогнах. Помогнах да махнем момчето, което искаше да въведе латиницата в България, даде „История славянобългарская” на Гърция и позволи да нарежат ракетите за 2.5 млрд. Долара, вместо американците да ни дадат техните стари ракети срещу нашите – танто за танто, а не танто за кукуригу. Не взехме и един долар за технологията за нарязването им край Стара Загора. Това са национални престъпления. Говоря за лицето Петър Стоянов.
Баща му, бранникът, продаваше по пет лева един трактор в Цалапица,
когато говорих в читалището по същото време. И му казах: „Стефане, това е престъпление – има една механизирана собственост. Дайте им ценни книжа на тия хора като собственици. Как може да ликвидираш вместо да съзидаваш, ликвидатор, нещастник./Блиц, със съкращение, заглавието на “Plovdivmedia”

___________________________________
Where The Eagles Fly I Will Soon Be There


Профил Skype

Заглавие: Re: За кого ще гласувате?
Публикувано на: 13 Окт 2011 18:04


->Изход<- написа:
phr34k написа:
Витков си е същинско олицетворение на типичната простотия която определя българина; прилагам: http://www.svetlio.bg/книга/кратка-българска-история.html

Ако предвид горното все още имате намерение да гласувате за него, значи сте също толкова заслепени от българския псевдо-национализъм, зареден основно с аграрни пре-индустриални идеали, които не съм решил дали са едно стъпало по-нагоре или по-надолу от комунистическия идеал на пенсионерите съвестно гласуващи червено година подир година, напълно независимо от реалността.

бива ли да си толкова прост?


мисловна дейност беше ли осъществена преди да се обрищиш така, или просто си сереш на инат?

___________________________________
"A fool sees not the same tree a wise man sees"
--William Blake


Профил

Аватар
Регистриран на:
10 Май 2004 11:40
Мнения: 5115
Заглавие: Re: За кого ще гласувате?
Публикувано на: 13 Окт 2011 18:32


http://www.youtube.com/watch?v=MvVEoCDuBII
http://www.youtube.com/watch?v=gDQz9bhTR0A
Светлио президент Оле оле
http://www.youtube.com/watch?v=tBLZOgCquyk&NR=1

___________________________________
Птеродактили пред него летят. И колесница им е луната червена.


Профил

Аватар
Регистриран на:
30 Юли 2005 19:49
Мнения: 6073
Заглавие: Re: За кого ще гласувате?
Публикувано на: 13 Окт 2011 18:36


DJ Cat написа:
Отивай при ония очилататия да си бъркате в дупетата.


ей тъпак насран, мери си приказките бе, знаеш ли колко здраво ми минава през кура дали е форум или кочината на село; първо си извоювай правото да приказваш за хората какво да е и чак тогава си го ПОЗВОЛЯВАЙ, ма така и така вече си се изцепил, и не ти е за пръв път, ти казвам че си ОБИКНОВЕН ТРОТОАРЕН ПЕДЕРАСТ и че можеш да си изядеш боя от произволен очилатко. ти го турим в селската уста, дърт бастун, ще ми се прайш на неприкосновен и с имунитет като станеш нещо повече от лижещ гъзове червей и шпакла, когато някой искрено те гледа с уважение в очите. лайно и половина си ти, честно ти заявявам, ДАНО ДА НЕ ТИ ПУСНЕ НИКОЯ В БЛИЗКИТЕ 6 МЕСЕЦА :D


Профил

Аватар
Регистриран на:
28 Яну 2011 10:53
Мнения: 37
Заглавие: Re: За кого ще гласувате?
Публикувано на: 13 Окт 2011 19:12


Ще гласувам за себе си. А за президентските избори - и папата да стане, файдЪ нема...

П.П.: всъщност г-жа Капон е земна жена, но файдЪ никва...


Профил

Заглавие: Re: За кого ще гласувате?
Публикувано на: 13 Окт 2011 19:17


Капон е земна жена, тоест нищо човешко не й е чуждо?


Профил

Аватар
Регистриран на:
28 Яну 2011 10:53
Мнения: 37
Заглавие: Re: За кого ще гласувате?
Публикувано на: 13 Окт 2011 19:20


Просто е добра.


Профил

Заглавие: Re: За кого ще гласувате?
Публикувано на: 13 Окт 2011 19:22


Не ме разсмивай.


Профил

Аватар
Регистриран на:
28 Яну 2011 10:53
Мнения: 37
Заглавие: Re: За кого ще гласувате?
Публикувано на: 13 Окт 2011 19:25


Преценявам хората за минути, както прецених и теб преди години. С едната идея обаче че аз я познавам лично - зад вестниците, зад сцените.

И цялата тема смърди. А пък колко ме мързи да чета - ужас. Но ще го направя просто за да се изсмея ако има някой за РЗС.


Профил

Заглавие: Re: За кого ще гласувате?
Публикувано на: 13 Окт 2011 19:30


Аз пък не разполагам с умението да да преценявам "за минути" и не обичам да избързвам, но имам трезва преценка. Или кажи в какво е толкова добра?


Профил

Заглавие: Re: За кого ще гласувате?
Публикувано на: 13 Окт 2011 19:32


Абе таз кифлъ Капонката не ли една другарка която само гледа пара да прави и сменя яко партии :?:

___________________________________
Нещо остроумно

Sturm написа:
къв ханс бе...


Профил

Заглавие: Re: За кого ще гласувате?
Публикувано на: 13 Окт 2011 19:37


То самата Капон беше със РЗС. Жив зян си, пич.


Профил

Аватар
Регистриран на:
28 Яну 2011 10:53
Мнения: 37
Заглавие: Re: За кого ще гласувате?
Публикувано на: 13 Окт 2011 19:43


Не ми се мрънка популизъм. 1000 неща ще кажа, още 100 ще запея. Когато си готов да влезеш в спор за политика, бъди готов да загубиш. Аз не губя. Все ми е едно, както написах по-горе - файдЪ от президент няма..

П.П.: Добре го каза - беше.


Профил

Заглавие: Re: За кого ще гласувате?
Публикувано на: 13 Окт 2011 19:45


За политика не споря и не ми се спори, това го правят димките, на които се кланяш. Просто ми се стори наивно мнението ти, което ти не защити. Както си решиш.


Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  

Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
 
Иди на:  
© 2009 PC Mania | Реклама | Контакти web by: ilyan.com