Иди на:  
търсене   регистрация   чат   помощ   правила   влизане в сайта

Тъп ли е Минотавъра


 да.    7%  7%  [ 3 ]
 много е тъп    10%  10%  [ 4 ]
 не ми се говори за тоз идиот    10%  10%  [ 4 ]
 сигурно    26%  26%  [ 11 ]
 гавра на майката природата    21%  21%  [ 9 ]
 той е грешка на баща си (който и да е)    5%  5%  [ 2 ]
 той е плод на спукан ефтин презерватив    21%  21%  [ 9 ]
Общо гласове : 42
Автор Съобщение

Eroguro Lolies FTW!
Аватар
Регистриран на:
18 Апр 2004 19:14
Мнения: 16351
Местоположение: くそくらえ、やりまんめ!~
В момента играе: しんじまえ、でぶぶす!~
Заглавие: Re: До Минотавъра...
Публикувано на: 01 Авг 2011 00:12


Леле, леле... ебаси цирка! :lol: Чудя се да се смея ли или да плача? Някви келеши от компютърния раздел май се обаждат, педалчета, накъде сте тръгнали да изразявате мнение? :lol: Сега нека да внеса малко разум и светлина в темата, че ви е тъмна Индия. Тука стана впечатление, че едва ли не Минотавъра е изнасилил момичето. Не, не я е зарибявал нон-стоп, нито й е налитал непрестанно. Но все пак тя не пада от Луната, нито пък аз съм невменяем, за да не видя кви простотии прави Минотавъра от време на време. Когато се стигна до опити за прегръщане или шляпване по задника, му се направиха предупреждения, които не знам колко е взел насериозно. Ако не се беше спрял наистина щеше да си изядеш пердаха, Минотавъре. Знам, че си асоциален некадърник зажаднял за женска плът, ама моето момче всичко си има граници. Много добре ни е известно какви лъжи въртиш и как изопачаваш събития и думи. Мен ще ме изкараш неадекватен, момичето лъжкиня, а ти видиш ли - света вода ненапита. Нито гей дружинката ти от компютърния подфорум, нито наглото ти държание променят фактите. Съмняваме да си чаак такъв безживотник, че да не знаеш какво са норми и морал. Бил съм се покрил... най-много за хуя да ме хванеш и ще ти покажа едни клевети. И как изобщо си си въобразил, че ще ходиш на плаж с нас? :lol: Това е поредното доказателство колко си неадекватен. ЕДИТ : ахахаха много нагъл тъпак си, човек. Срамно е да си на 27 години, а все още да си такъв асоциален льохман. Разправяш ми как от година и половина не си излизал с приятели ( трудно ми е да повярвам, че имаш такива предвид неадекватното ти държание изпълнено със злоба и завист наживо ), а ще разправяш за моята неопитност в изкуството на социалната интеракция, ВИДИШ ЛИ. Отново ще повторя, ти от 99 кладенеца ще извадиш вода, за да заблудиш незапознатите форумци с преиначената информация, която решаваш да им предоставиш. Бил съм сгрешил ( щото съм тъп и грозен педофил!1!1 ) и съм портил на Тедо на какви невероятни събития съм присъствал! Изпускаш факта, че все пак приятелката му си свалял, не мен ( изключваме ебати и безживотната сцена на края на морската градина където пред тълпа хора ме прегръщаш и заявяваш, че всъщност си гей влюбен в мен; жал ми стана, че ще си forever alone ) , та както казах момичето не пада от Луната и няма нужда аз да тръбя кой-какво-що направил. Да и МОЛЯ ТЕ, постни своя снимка, за да добие форума представа що за нърдско мекотело си. Ама дай достоверна снимка, ей така вземай апаратурката и направи една тип фейсбук, с наболата брада/цайсите/кретенската прическа. Ако можеше да добавиш и вонята на пот, дето се носеше от теб по време на събирането ни би било перфектно завършване на картинката.

Асансьора избива комплекси, булшита е олигофрен както винаги; Моридине, позволявам ти да си пръснеш мозъка, щото след всичките тъпотии дето изписа най-малкото дължиш едно извинение на човека, за да не се докажеш като пълно лайно; Ерик, стига се излага, че ми падаш в очите;

п.п. Тил, за жалост бях само уикенда из Варна, ще се опитам да се върна през август месец;

___________________________________
天皇陛下万歳。。!

Serious Sam написа:
Бих ебал японка с кеф... Но с къса подстрижка... Нито дибидюс, нито джунглясала...


Цитат:
iskam nqkoq bipolqrna s koqto da ne znam dali 6te se sybudq 6toto mi duha ili mi e otrqzala huq


Профил WWW

Аватар
Регистриран на:
17 Май 2008 21:00
Мнения: 1306
В момента играе: dota 3
Заглавие: Re: До Минотавъра...
Публикувано на: 01 Авг 2011 00:21


Цитат:
булшита е олигофрен както винаги

В крайна сметка ти си виновен за случилото се, с твоята "неопитност в изкуството на социалната интеракция", така че недей знай много и когато си в близост до момиче - не говори.

___________________________________
LA COKA


Профил WWW

Eroguro Lolies FTW!
Аватар
Регистриран на:
18 Апр 2004 19:14
Мнения: 16351
Местоположение: くそくらえ、やりまんめ!~
В момента играе: しんじまえ、でぶぶす!~
Заглавие: Re: До Минотавъра...
Публикувано на: 01 Авг 2011 00:24


bulLshi7 написа:
Цитат:
булшита е олигофрен както винаги

В крайна сметка ти си виновен за случилото се, с твоята "неопитност в изкуството на социалната интеракция", така че недей знай много и когато си в близост до момиче - не говори.


Господи, спри да се опитваш да мислиш, че ме садваш като ти чета постовете. :cry: тръгнал да ми гледа АКИРА ох лелеееее :lol: :lol: :lol: къде бееее, Ю Ги О е за теб, че може и то да те позатруднява на моменти :roll:

едит : добре де, не беше ти кретена с темата за АКИРА, ама всичките дебили сте ми еднакви :)

___________________________________
天皇陛下万歳。。!

Serious Sam написа:
Бих ебал японка с кеф... Но с къса подстрижка... Нито дибидюс, нито джунглясала...


Цитат:
iskam nqkoq bipolqrna s koqto da ne znam dali 6te se sybudq 6toto mi duha ili mi e otrqzala huq


Профил WWW

Футболен разбирач
Аватар
Регистриран на:
25 Дек 2008 19:14
Мнения: 4510
В момента играе: Football Manager 2007
Pro Evolution Soccer 2013
Заглавие: Re: До Минотавъра...
Публикувано на: 01 Авг 2011 00:28


Хами, пропуснал си ме, социално копеле :(

___________________________________
WeAreGettingClose


Профил

Аватар
Регистриран на:
17 Май 2008 21:00
Мнения: 1306
В момента играе: dota 3
Заглавие: Re: До Минотавъра...
Публикувано на: 01 Авг 2011 00:31


Кви Акири, кви югиота та гонят е. Да не си са напил от толкова много саднес в един ден?

___________________________________
LA COKA


Профил WWW

Аватар
Регистриран на:
08 Фев 2008 21:42
Мнения: 8550
В момента играе: Російський військовий корабель? Іди нахуй!
Заглавие: Re: До Минотавъра...
Публикувано на: 01 Авг 2011 00:46


The Chameleon написа:
Леле, леле... ебаси цирка! :lol: Чудя се да се смея ли или да плача? Някви келеши от компютърния раздел май се обаждат, педалчета, накъде сте тръгнали да изразявате мнение? :lol: Сега нека да внеса малко разум и светлина в темата, че ви е тъмна Индия. Тука стана впечатление, че едва ли не Минотавъра е изнасилил момичето. Не, не я е зарибявал нон-стоп, нито й е налитал непрестанно. Но все пак тя не пада от Луната, нито пък аз съм невменяем, за да не видя кви простотии прави Минотавъра от време на време. Когато се стигна до опити за прегръщане или шляпване по задника, му се направиха предупреждения, които не знам колко е взел насериозно. Ако не се беше спрял наистина щеше да си изядеш пердаха, Минотавъре. Знам, че си асоциален некадърник зажаднял за женска плът, ама моето момче всичко си има граници. Много добре ни е известно какви лъжи въртиш и как изопачаваш събития и думи. Мен ще ме изкараш неадекватен, момичето лъжкиня, а ти видиш ли - света вода ненапита. Нито гей дружинката ти от компютърния подфорум, нито наглото ти държание променят фактите. Съмняваме да си чаак такъв безживотник, че да не знаеш какво са норми и морал. Бил съм се покрил... най-много за хуя да ме хванеш и ще ти покажа едни клевети. И как изобщо си си въобразил, че ще ходиш на плаж с нас? :lol: Това е поредното доказателство колко си неадекватен. ЕДИТ : ахахаха много нагъл тъпак си, човек. Срамно е да си на 27 години, а все още да си такъв асоциален льохман. Разправяш ми как от година и половина не си излизал с приятели ( трудно ми е да повярвам, че имаш такива предвид неадекватното ти държание изпълнено със злоба и завист наживо ), а ще разправяш за моята неопитност в изкуството на социалната интеракция, ВИДИШ ЛИ. Отново ще повторя, ти от 99 кладенеца ще извадиш вода, за да заблудиш незапознатите форумци с преиначената информация, която решаваш да им предоставиш. Бил съм сгрешил ( щото съм тъп и грозен педофил!1!1 ) и съм портил на Тедо на какви невероятни събития съм присъствал! Изпускаш факта, че все пак приятелката му си свалял, не мен ( изключваме ебати и безживотната сцена на края на морската градина където пред тълпа хора ме прегръщаш и заявяваш, че всъщност си гей влюбен в мен; жал ми стана, че ще си forever alone ) , та както казах момичето не пада от Луната и няма нужда аз да тръбя кой-какво-що направил. Да и МОЛЯ ТЕ, постни своя снимка, за да добие форума представа що за нърдско мекотело си. Ама дай достоверна снимка, ей така вземай апаратурката и направи една тип фейсбук, с наболата брада/цайсите/кретенската прическа. Ако можеше да добавиш и вонята на пот, дето се носеше от теб по време на събирането ни би било перфектно завършване на картинката.

Асансьора избива комплекси, булшита е олигофрен както винаги; Моридине, позволявам ти да си пръснеш мозъка, щото след всичките тъпотии дето изписа най-малкото дължиш едно извинение на човека, за да не се докажеш като пълно лайно; Ерик, стига се излага, че ми падаш в очите;

п.п. Тил, за жалост бях само уикенда из Варна, ще се опитам да се върна през август месец;


Бих се извинил само и единствено на майка ти, че те направих такъв тъп.

___________________________________
"Моридина, който по принцип е човек интелигентен с богата обща култура,
но в същността си е комплексиран простак..."

- Алминатора


"напарфюмиран печен ебач"
- кримсънчето


Профил

Шефа на Кенефа
Аватар
Регистриран на:
30 Ное 2003 14:14
Мнения: 7901
Местоположение: Троянски манастир
В момента играе: на троянска чушка
Заглавие: Re: До Минотавъра...
Публикувано на: 01 Авг 2011 00:47


Гошо pwnage :!:

Ама:
The Chameleon написа:
Ерик, стига се излага, че ми падаш в очите

Аз пък що ма? Не гледаш ли че същото кат тебе съм написал, момичето не е малоумно та само да не си каже ако Минотавъра й е налитал, ПРОЧЕТИ МИ ПОСЛЕДНИЯ ШИБАН ПОСТ, УРУСПИО :!: :!: :lol:

Или за шегата че не разбирам как Теди Педи си е пуснал приятелката да пътува с теб щото аз моята не бих я пуснал щото си рейп монстър се хвана? :D

Ндей така Гошка, верно ме тресе лигнята, ма лоша дума не съм казал :!:

За тебе де
Минотавъре, тъп си и ме дразниш :!:
И искам Теди Педи да те набие. :oops:

___________________________________
a.k.a. ЧУПЕН ЧАЙНИК


Профил ICQ

Заглавие: Re: До Минотавъра...
Публикувано на: 01 Авг 2011 00:48


Dexter написа:
Хами, пропуснал си ме, социално копеле :(


И мене! Малолетна плът да не видиш дано! :x

___________________________________
Трева в котенцата...


Профил

Eroguro Lolies FTW!
Аватар
Регистриран на:
18 Апр 2004 19:14
Мнения: 16351
Местоположение: くそくらえ、やりまんめ!~
В момента играе: しんじまえ、でぶぶす!~
Заглавие: Re: До Минотавъра...
Публикувано на: 01 Авг 2011 00:48


Брех, Морко, ама ти верно си станал мега смешното лайно. :lol: Язък, имаше потенциал да станеш човек. :roll:

___________________________________
天皇陛下万歳。。!

Serious Sam написа:
Бих ебал японка с кеф... Но с къса подстрижка... Нито дибидюс, нито джунглясала...


Цитат:
iskam nqkoq bipolqrna s koqto da ne znam dali 6te se sybudq 6toto mi duha ili mi e otrqzala huq


Профил WWW

Аватар
Регистриран на:
08 Фев 2004 14:09
Мнения: 1732
Местоположение: Гори тилилейски
В момента играе: Mozilla Firefox
Заглавие:
Публикувано на: 01 Авг 2011 00:50


Хамелеоне, няма да се заяждам с теб - отчасти защото си прав и отчасти защото не искам да се карам повече с никого. Каквото било, било - всичко вече свърши.

Извинявам се, ако съм те нагрубил по време на срещата - не е било с умисъл. Понякога може да съм неволно груб, но никога не го правя целенасочено, от злоба или за да унижа някого. Човешко е да се греши. Няма нужда да ме псуваш - винаги съм готов да се извиня, ако ми посочат къде съм сгафил.

Моля ви, оставете темата да потъне. Стига толкова простотия за един ден.

___________________________________
Remember when you could play multiplayer without 15-year-olds insulting your mother or questioning your sexuality? Good times...

Алкохола - враг на пола, с плодов сок - към полов скок!


Профил Skype WWW

Шефа на Кенефа
Аватар
Регистриран на:
30 Ное 2003 14:14
Мнения: 7901
Местоположение: Троянски манастир
В момента играе: на троянска чушка
Заглавие: Re:
Публикувано на: 01 Авг 2011 00:53


Минотавъра написа:
Хамелеоне, няма да се заяждам с теб - отчасти защото си прав и отчасти защото не искам да се карам повече с никого. Каквото било, било - всичко вече свърши.

Извинявам се, ако съм те нагрубил по време на срещата - не е било с умисъл. Понякога може да съм неволно груб, но никога не го правя целенасочено, от злоба или за да унижа някого. Човешко е да се греши. Няма нужда да ме псуваш - винаги съм готов да се извиня, ако ми посочат къде съм сгафил.

Моля ви, оставете темата да потъне. Стига толкова простотия за един ден.


Мълчи, курво девствена, Гошо дето всички му викат че е асоциален те определи като асоциален. That's a double :!:

Не мрънкай, Теди Педи ше ти изкърти зъбите, изгуби ги с достойнство вместо с цикяне. НАБИЙ ГО ТЕДИ ПЕДИ!!!!!!!!!!!!
И дай снимка да те видим, казваш че си давал ма аз не съм виждал. Цепката на гъза ми очаква да се запознае с лицето ти :!:

Да потъва темата? Аз пък ше предложа да стане важна и да седи най-отгоре :!:

___________________________________
a.k.a. ЧУПЕН ЧАЙНИК


Профил ICQ

Eroguro Lolies FTW!
Аватар
Регистриран на:
18 Апр 2004 19:14
Мнения: 16351
Местоположение: くそくらえ、やりまんめ!~
В момента играе: しんじまえ、でぶぶす!~
Заглавие: Re: До Минотавъра...
Публикувано на: 01 Авг 2011 00:55


приемам извинението :roll:

___________________________________
天皇陛下万歳。。!

Serious Sam написа:
Бих ебал японка с кеф... Но с къса подстрижка... Нито дибидюс, нито джунглясала...


Цитат:
iskam nqkoq bipolqrna s koqto da ne znam dali 6te se sybudq 6toto mi duha ili mi e otrqzala huq


Профил WWW

Шефа на Кенефа
Аватар
Регистриран на:
30 Ное 2003 14:14
Мнения: 7901
Местоположение: Троянски манастир
В момента играе: на троянска чушка
Заглавие: Re: До Минотавъра...
Публикувано на: 01 Авг 2011 00:58


Аз като прочетох тази част и ми стана малко гадно за Минотавъра чак... :cry:
The Chameleon написа:
И как изобщо си си въобразил, че ще ходиш на плаж с нас? :lol:

Ма после ми мина. 8)

___________________________________
a.k.a. ЧУПЕН ЧАЙНИК


Профил ICQ

Аватар
Регистриран на:
07 Дек 2009 21:41
Мнения: 1801
Заглавие: Re: До Минотавъра...
Публикувано на: 01 Авг 2011 01:03


Нека всеки, който подкрепя Теди Педи и иска човекът да изкърти зъбките на Минотавъра да сложи това в подписа си
Цитат:
ДАВАЙ ТЕДИ ПЕДИ



Хахахахахахахахха, хора. Ебаси майката. Тъжно е колко е жалък минотавъра. Между това и плагиаството му навремето не се сещам за по-звършен и жалък безживотник,
Човек, един съвет. ЗАРЕЖИ ЖЕНИТЕ В РИЪЛ ЛАЙФА, ЕБИ ТАЛИ В МАС ЕФЕКТ! Поне в това истинско РПГ трябва да цъкваш най-горното или средното, че да ебеш.

Теди Педи ще си му викам така щото е инфантилно, тъпо копеленце, което слага интервалите на грешно място. В първия момент си помислих, че е fear4 от творческия,дето искаше да е килър :lol:

Е, Теди Педи, докажи, че не си тъп комплексар и направи едно клипче как риташ минотавъра. Така хем грозната му мутра ще видим, хем ще се разбере, че не си ЧАК толкова жалък.
ДАВАЙ, ТЕДИ ПЕДИ

___________________________________
Пени написа:
ma nikoi ne ti chete na teb postovete be


Профил

Аватар
Регистриран на:
21 Юли 2009 19:43
Мнения: 831
Местоположение: Бургас
В момента играе: Red alert 3
Заглавие: Re: До Минотавъра...
Публикувано на: 01 Авг 2011 01:06


Ако и Уидоуа постне тука, идилията ще е пълна ....

___________________________________
ЩАСТИЕ= А.П.Е.Л. 96
Апнем, Пийнем, Ебнем, Легнем и така до 96. Апелът към който се коренят идеологичните основи на партийното движение "Коалиция за Успешно Развитие и Европейски Ценности" съкратено К.У.Р.Е.Ц ..


Профил

Заглавие: Re: До Минотавъра...
Публикувано на: 01 Авг 2011 01:12


blackmaster написа:
Ако и Уидоуа постне тука, идилията ще е пълна ....

in other words:

Spoiler for :

___________________________________
Трева в котенцата...


Профил

Аватар
Регистриран на:
08 Фев 2004 14:09
Мнения: 1732
Местоположение: Гори тилилейски
В момента играе: Mozilla Firefox
Заглавие:
Публикувано на: 01 Авг 2011 01:21


Ериксоне, млъкни. Обикновено не ти правя забележка, защото ми е ясно, че просто си изливаш лигнята, ама тук вече прекаляваш.

Не знам защо си толкова зажаднял за снимки, но ще те удовлетворя - http://dox.bg/files/dw?a=b2241b0af1. Тези са отпреди 7-8 години, но по-нови нямам.

Това е последният ми пост в тая тема. Разбрах се с Тедо, разбрах се с Хамелеона, темата е приключена. Поне за мен. Ако искате да стоите и да се надплювате - моля.

___________________________________
Remember when you could play multiplayer without 15-year-olds insulting your mother or questioning your sexuality? Good times...

Алкохола - враг на пола, с плодов сок - към полов скок!


Профил Skype WWW

Шефа на Кенефа
Аватар
Регистриран на:
30 Ное 2003 14:14
Мнения: 7901
Местоположение: Троянски манастир
В момента играе: на троянска чушка
Заглавие: Re: До Минотавъра...
Публикувано на: 01 Авг 2011 01:28


Ама забележете как първо беше НЕ Е ТАКА ГОШО Е ВИНОВЕН ЗА ВСИЧКО ТОЙ ТИ Е ГОВОРИЛ ГЛУПОСТИ НЕ Е ВЯРНО, а после
ПРАВ СИ, НЯМА ДА СЕ ЗАЯЖДАМ С ТЕБ, ИЗВИНЯВАЙ, ЧОВЕШКО Е ДА СЕ ГРЕШИ

И сега ми прави забележка.
Като соц учителка. :lol:

С кое прекалих? Като казах колко си асоциален?
А това, че нямаш снимки от последните 7-8 години нещо друго ли означава?
Или че нямаш приятели и няма с кого да отидеш на плаж. :(

Разбрал си се с Теди Педи, ама той дали се е разбрал че си тръгнал да пляскаш пирятелката му по дупето? Ще ядеш бой, ей, шушумиго :!: :lol:

___________________________________
a.k.a. ЧУПЕН ЧАЙНИК


Профил ICQ

Аватар
Регистриран на:
07 Дек 2009 21:41
Мнения: 1801
Заглавие: Re: До Минотавъра...
Публикувано на: 01 Авг 2011 01:38


:lol: :lol: :lol: :lol: @ снимките
Човек, толкова си тъп, грозен и жалък, че си е ебало майката. Ако не беше толкова нагло лайно може би бих те съжалил леко.
Язък, сигурно се разревал по телефона, иначе много щях да се изкефя като те пребият, кретенче нещастно.
Ей, Минотавъра, какво ще кажеш за това?
KillingCore » 18:25 » убийте tedo_rs

Минотавъра » 18:29 » Абе защо ти е да си цапаш ръцете с такъв дебил...


Язък, че Тедо е такъв педераст, на негово място щях да ти счупя краката.

___________________________________
Пени написа:
ma nikoi ne ti chete na teb postovete be


Профил

Аватар
Регистриран на:
08 Фев 2004 14:09
Мнения: 1732
Местоположение: Гори тилилейски
В момента играе: Mozilla Firefox
Заглавие:
Публикувано на: 01 Авг 2011 01:51


@Ериксон: На Хамелеона се извиних задето съм го бил обидил по време на срещата. Казусът с мацката няма нищо общо. Дефакто, Гошо ме обвини, че съм бил твърде груб и съм го злепоставил пред момичето, а аз му обясних, че е било неволно.

Няма да се карам кой крив, кой прав. Всичко свърши. Разбрахме се с Хамелеона, с Тедо и с мацката. Всякакви по-нататъшни ровичкания на проблема само ще стартират всичко отначало.

Имам снимки, но са на хартия. Това са единствените които имам на компютъра. Проблемът не е, че нямам приятели, а че нямам пари - с 5-членно семейство никога не мога да заделя нищо и ме е срам да ходя на плажа без пукната пара.

Сега погледнах по-внимателно и се оказа, че Изход ме е плюл, не ти. Извинявам се за избухването. Просто съм толкова ядосан вече, че не гледам кой ми пише даже.

@Изход: Лайно, я покажи някакви твои снимки, да те видим какъв секс-символ си. Или просто си търсиш повод да се заяждаш?

Минотавъра » 22:47 » Тедо, ако четеш това, бих се радвал да се разберем като цивилизовани хора. Но недей да псуваш и да се правиш на Отело.
Минотавъра » 22:49 » Набарах Хамелеона онлайн, ако искаш се включи да направим един конферентен разговор и да се разберем.
Минотавъра » 22:49 » Обещавам, че ако наистина съм сгафил нещо неволно, ще се извиня публично.
Минотавъра » 22:50 » Обаче ако искаш да се псуваме и/или да се бием, не ме търси. Нито съм простак, нито съм побойник. Дай да се разберем като хора.

___________________________________
Remember when you could play multiplayer without 15-year-olds insulting your mother or questioning your sexuality? Good times...

Алкохола - враг на пола, с плодов сок - към полов скок!


Профил Skype WWW
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  

Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
 
Иди на:  
cron
© 2009 PC Mania | Реклама | Контакти web by: ilyan.com