Иди на:  
търсене   регистрация   чат   помощ   правила   влизане в сайта
Автор Съобщение

Аватар
Регистриран на:
10 Май 2004 11:40
Мнения: 5115
Заглавие: Re: Струва ли си Х360
Публикувано на: 21 Юли 2011 22:58


Оказва влияние на някви скапани машини като твоята. При мен 2600к с откючен множител си клоквам отделно всичко по дъното. Мога да си настроя всеки от процесорите на каква скорост да работи и приемрно ако са не активни 2 процесора другите 2 да се пържат повече и тн. Рамта изобщо не ми засяга процесора при мен, ама на тебе сигорно ти е некв скапан компа и за тва така си мислиш.

___________________________________
Птеродактили пред него летят. И колесница им е луната червена.


Профил

Аватар
Регистриран на:
16 Фев 2009 13:57
Мнения: 1007
Заглавие: Re: Струва ли си Х360
Публикувано на: 21 Юли 2011 23:12


Отново говориш глупсоти. Аз ще ти кажа 2 факта. Колкото по висока ти е честотата на рамта, толкова по малко потенциял имаш за клокване. Колкото повече плочки имаш, толкова по малко можеш да клокваш. Не случайно на овърклокърските машини им слагат само 2/3 плочки рам. Абе тея работи са за кора които разбират от тея неща, а не са селски тапири като теб. Ходи си дой кравата на село и недей се впрягай да мислиш, че ще получиш херния.


Профил

Аватар
Регистриран на:
10 Май 2004 11:40
Мнения: 5115
Заглавие: Re: Струва ли си Х360
Публикувано на: 21 Юли 2011 23:19


Казвам ти при мен няма никакво значение колко ми е клокната рамта, процесора си се клоква отделно. Мога да си пусна приемрно рамта да ми е на 1000 ако искам а процесорите да са ми на по 4.8 всеки. Ти просто живееш наад в развитието и не си видял такова нещо, е споко един ден и ти ще разбереш какъв е днешния хардуер. Приемрно след 10 години, но до тогава си клоквай кочината и аз да бях с такъв кенеф и аз щях да се опитам да го клокна.

___________________________________
Птеродактили пред него летят. И колесница им е луната червена.


Профил

Аватар
Регистриран на:
16 Фев 2009 13:57
Мнения: 1007
Заглавие: Re: Струва ли си Х360
Публикувано на: 21 Юли 2011 23:26


WOW mate, you're so ignorant. Ходи разучи малко, изгради си обща предтава за това как стоят нещата при овърклокинга и защо стоят така, и тогава ми спори че при теб тея неща нямали значение.


Профил

Аватар
Регистриран на:
10 Май 2004 11:40
Мнения: 5115
Заглавие: Re: Струва ли си Х360
Публикувано на: 21 Юли 2011 23:37


Ми не просто си задавам множителя и след това за всеки турбо бууст му давам множите и това е. Демек 5 множителя за овърклок, а просто твоят процесор не е отключен и за това не може да си го пържиш както аз мога моя. Това е предимството на и7-2600к пред и7-2600. Ти си с неква скапана барака и изобщо дума не може да сатва за тая екстра за това ти казвам не познаваш моята технология, тя е много нарпеднала в сравнение с твоята и ти дори не може да си представиш че съществува нещо подобно. Сигорно и скоро няма да разбереш де, но просто ти го казвам понеже нали това е процесор спецялно за овърклок и разгледах обстойно всичко четох мануали гледах в нета, а не съм некв като теб дето да казвам на другите от какво им зависел клока на техния компютър. Мисля че съм по наясно от теб от какво зависи клока на моя компютър и съм си играл повече с дъното му, така че може да сперш да ми обясняваш от какво завси клока на твоят кенеф. Просто си клокваи кенефа и рамта както колкото можеш и не си мисли, че си наясно с чуждите компютри понеже съвсем си нямаш на идея моя комп.

___________________________________
Птеродактили пред него летят. И колесница им е луната червена.


Профил

Аватар
Регистриран на:
16 Фев 2009 13:57
Мнения: 1007
Заглавие: Re: Струва ли си Х360
Публикувано на: 21 Юли 2011 23:45


iddqd написа:
Мисля че съм по наясно от теб от какво зависи клока


Obviously you aren't. Отключените процесори се пържат много повече от останалите, тва не го отричам, а и никъде не съм говорил за това, но не се опитвай да ми спориш, че рамта няма значение. Има голямо значение, независимо от това дали процесора ти е с отключен множител, с турбо екстри, или със каквито и да било други шукариики. Аз ти казвам кое как е, пък това че ти си знаеш твоето си е твой проблем. Тея глупсоти ги говори на някой друг, не на мене.


Профил

Аватар
Регистриран на:
10 Май 2004 11:40
Мнения: 5115
Заглавие: Re: Струва ли си Х360
Публикувано на: 21 Юли 2011 23:52


Абе ти малоумен ли си бе? Нали ти казвам, че съм си пържил прцесора без рамта да ми сменя честота си бе. Как да ти го обясни за да го разбереш? Или ти си толкоз тъп че не разбираш от дума. Мога да си пусна ако исма процесор на 4800 а рамта да и намаля клока на 1000 ако искам. При мен съвсем отделно се нагласява честота на рам и рпоцесор. Просто явно си прекалено тъп и не може да сханеш какво ти пиша. И изобщо не се опитваи да ми обяснаваш каквото и да е щом това не може да разбереш което ти пиша. За кво ми е да ми обяснява некв олигофрен глупости без да зане изобщо как стоят нещата при мен. Аз си знам моето дъно моят клок аз си го правя. Ти си занаеш твоя праси си твоя. Не ми дреме твоя клок, така че не ми обясняваи за него.

___________________________________
Птеродактили пред него летят. И колесница им е луната червена.


Профил

Аватар
Регистриран на:
16 Фев 2009 13:57
Мнения: 1007
Заглавие: Re: Струва ли си Х360
Публикувано на: 22 Юли 2011 00:05


Олеле за теб май няма надежда ? Къде ме видя да съм казъл че при клок рамта ти се качва заедно с честотата на процесора бе малоумник ? Тъп си като гъз и не четеш и не разбираш щото си селски бек. Това което ти повтарям цяла вечер е че ако рамта ти е на 2133mhz ще можеш да клокнеш процесора по малко от колкото когато рамта ти е на 1333mhz. Колкото по висока честота имаш на рамта, толкова повече спъва процесора. Ама неандерталци като тебе които сега откриват колелото и огъня за такива неща не са и чували, и не очаквам и недоразвития ти мозък да може да осмисли тази толкова малка информация. Бегай че ми писна от теб.


Профил

Аватар
Регистриран на:
10 Май 2004 11:40
Мнения: 5115
Заглавие: Re: Струва ли си Х360
Публикувано на: 22 Юли 2011 00:17


И на кой му е притябвала тая безмислена информация. Че съм можел да клоквам по-малко с рам на 2300. За кво пишеш никого ненужна информация и ме занимаваш с простотии цяла нощ бе педал. Рам на 2133 тцтц по-голяма глупост не бях чувал

___________________________________
Птеродактили пред него летят. И колесница им е луната червена.


Профил

Аватар
Регистриран на:
16 Фев 2009 13:57
Мнения: 1007
Заглавие: Re: Струва ли си Х360
Публикувано на: 22 Юли 2011 01:10


Напротив, не разнасям ненужна инофрмация. Просто ти си сляп и неграмотен и четеш през ред и пропусна да прочетеш това
thewhitestig написа:
Рамта също е от голямо значение.
И оттам почна да ми обясняваш някви глупости за ПЦ-то ти които въобще не ме интересуват.
А колкото до скоростта на рамта, това к'во е бе травестит ? http://www.newegg.com/Product/ProductList.aspx?Submit=ENE&N=100007611%20600006142&IsNodeId=1&name=DDR3%202133%20%28PC3%2017000%29

Токова си тъп че не се траеш. То бива бива простотия, ама то тва твойто на нищо не прилича. :arsehle: :stooped: :lol:


Профил

Аватар
Регистриран на:
10 Май 2004 11:40
Мнения: 5115
Заглавие: Re: Струва ли си Х360
Публикувано на: 22 Юли 2011 01:13


Абе глупако тъп ние говорехме за видеокарти. След тва ми викаш че рамта имала значение за еди кво си дето няма връзка, накрая се оказва че няма никво значение понеже няма олигофрни тук които да клокват до колкото им позволява рамта. Кой му пука тъпия ти овърклок, само тъпаците овърклокват като луди, камоли до някви граници на рамта. Тва е инфо за олигофрни и е напълно безмислено. Е сега ще си клокна процесора до дупка понеже рамта ми не е на 2680 мхз мерси за полезното инфо сега ще извада 1000 мхз повече добре че ме свтна.
Значи да обобщиме какво научихме до сега. Ще послушам гипо и ще си взема много охладители и вентилатори и ще послушам теб и ще си взема най-бавната рам за да изкарам повече кадри на кризиса. Значи много бавна рам+много вентилатори, ама после ако не изкарам 180 кадара на кризис много ще ви псувам.

___________________________________
Птеродактили пред него летят. И колесница им е луната червена.


Профил

Аватар
Регистриран на:
16 Фев 2009 13:57
Мнения: 1007
Заглавие: Re: Струва ли си Х360
Публикувано на: 22 Юли 2011 01:20


iddqd написа:
ние говорехме за видеокарти.


Говорете си за каквото искате, ставаше въпрос и за овърклокинг. Ти казваш че т'ва е тъпо нещо попринцип. Така че мога да внеса и CPU overclocking-а в разговора. Нещо проблем ли имаш с т'ва ?


Профил

Аватар
Регистриран на:
10 Май 2004 11:40
Мнения: 5115
Заглавие: Re: Струва ли си Х360
Публикувано на: 22 Юли 2011 01:25


Ми внасяй си квото искаш просто никой не му пука за глупостите ти. Мислиш че са като дрънка толкоз глупости и фрейма ще ми се дигне ли. По-скоро ще ми се вдигне ако се рова в такива сайтове каквито постнах и казах че има смисъл да се четът те, а не да се слушат какво говорат селяни като теб. Ти си супер неориентиран за видеокарта изведнъж нашиа за процесор говрил, няма конзола и яко анти конзолите говри, а аватара му е конзолен. Абе ти да не се окажеш момиче накрая?

___________________________________
Птеродактили пред него летят. И колесница им е луната червена.


Профил

Аватар
Регистриран на:
16 Фев 2009 13:57
Мнения: 1007
Заглавие: Re: Струва ли си Х360
Публикувано на: 22 Юли 2011 01:33


Хахах това за аватара за 2-ри път го повтаряш ама не ми пука. Все едно няма такъв филм... въобще... А и тва че говоря против конзолите незначи че няма някой наистина уникални игри за тях. А и като темата е за ексбокс кфо ми говориш за видеокарти бе клошар ? Не си мисли че ще ме обвиниш че говоря офтопик, като и ти правиш същото. Слушай който искаш, едно е сигурно, невежеството ти надминава всякакви граници.


Профил

Аватар
Регистриран на:
10 Май 2004 11:40
Мнения: 5115
Заглавие: Re: Струва ли си Х360
Публикувано на: 22 Юли 2011 01:36


Защото някви таквиа като тебе дето завиждат на хората с конзоли и имат конзолни автарчета и ги е яд че не могат да играят любимите си игри обясняват как вадили мега по-яката графика на кочина за 700 лв. И просто имам такъв хардуер за сравнение и казвам че завиждат и за това пишат такива коментари и те се палят. Такива като теб

___________________________________
Птеродактили пред него летят. И колесница им е луната червена.


Профил

Аватар
Регистриран на:
16 Фев 2009 13:57
Мнения: 1007
Заглавие: Re: Струва ли си Х360
Публикувано на: 22 Юли 2011 01:45


iddqd написа:
любимите си игри


Не че има филм.. неее хич няма такова нещо. Само игра съществува, и ако си фен на MK значи си фен само и единствено на играта. Йей, ти си гей.

iddqd написа:
мега по-яката графика на кочина за 700 лв.


Never said that.

iddqd написа:
завиждат


O да ти си велик, и имаш най-добрия хардуер, и целия на форум на PCM ти се кланя....

Я се осъзнай бе, не ми пука къф хардуер имаш. Още по малко ми пука че имаш някакво нереално силното желание да се хвалиш и да показваш на другите колко си повече едва ли не. Истината е че на никой не му пука, че искаш да намериш задоволение от вниманието което исаш да ти бъде обърнато в самотния ти живот.


Профил

Аватар
Регистриран на:
10 Май 2004 11:40
Мнения: 5115
Заглавие: Re: Струва ли си Х360
Публикувано на: 22 Юли 2011 01:49


Завиждаш, че нямаш конзола на която да си играеш игрта бе прост. А щом се запали на тема пц значи и за него завиждаш. Ако не завиждаше за конзолите нямаше да говориш против тях.

___________________________________
Птеродактили пред него летят. И колесница им е луната червена.


Профил

Аватар
Регистриран на:
16 Фев 2009 13:57
Мнения: 1007
Заглавие: Re: Струва ли си Х360
Публикувано на: 22 Юли 2011 01:54


Nope, you're far from the truth. Имам конзола, PS2 infact. Замислял съм се в/у покупката на PS3, но реших че е по добре да си вложа парите в ъпгрейдове на ПЦ-то. А това че се опитваш да ме изкараш завидлив, говори повече лошо за теб.


Профил

Аватар
Регистриран на:
10 Май 2004 11:40
Мнения: 5115
Заглавие: Re: Струва ли си Х360
Публикувано на: 22 Юли 2011 02:04


Ти си супер завидлив бе, ако не беше нямаше да хейтиш. Хейта ти по конзолите се дължи на засистта си и на факта, че не може да играеш мортал комбат докато хората които са дали по 400 лв за конзола си я цъкат без проблем а ти с твоя ъпгрейд за повече пари си с пръст в гъз и сега завиждаш на печелифшите и хейтваш като лузер.

___________________________________
Птеродактили пред него летят. И колесница им е луната червена.


Профил

Аватар
Регистриран на:
16 Фев 2009 13:57
Мнения: 1007
Заглавие: Re: Струва ли си Х360
Публикувано на: 22 Юли 2011 02:07


LMFAO Ама ти наистина си знаеш само твоето ? Смешен си направо с опитите да ме убедиш мене в неща който не са така. Абе кфо въобще говоря с мишки като тебе. Играй си там на бокса и им лижи пишките на MS.


Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  

Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
 
Иди на:  
© 2009 PC Mania | Реклама | Контакти web by: ilyan.com