Иди на:  
търсене   регистрация   чат   помощ   правила   влизане в сайта
Автор Съобщение

Аватар
Регистриран на:
28 Юли 2001 17:23
Мнения: 4390
Местоположение: Sofia
Заглавие: Young Justice (анимация)
Публикувано на: 31 Яну 2011 10:55


http://www.imdb.com/title/tt1641384/

Young Justice е нещо като Teen Titans, но с графиката и бойните сцени на Justice League.

Ще си призная, че страшно обичам аниме-образното Teen Titans (което за съжаление нe получи повече от 5 сезона) и ненавиждам правилинейността и псевдо епичността на Justice League.
За съжаление Young Justice прилича повече на Justice League, но има и забавни моменти.
Абе нищо революционно от анимацинния отдел на WB, но засега ме кефи и смятам да го следя.

___________________________________
Stop the bats! Stop the bats!
Make them go and not come back!


Профил

Аватар
Регистриран на:
28 Авг 2009 17:26
Мнения: 225
Местоположение: Варна
В момента играе: Мнооооого неща
Заглавие: Re: Young Justice (анимация)
Публикувано на: 31 Яну 2011 18:34


Мен много ме кефи сериалчето. Тийн тайтънс беше твърде детско но това е досто по добре

___________________________________
I reject you reality and substitude my one


Профил

Аватар
Регистриран на:
29 Авг 2004 21:17
Мнения: 713
Местоположение: Dantooine
В момента играе: League of Legends
Mass Effect
Заглавие: Re: Young Justice (анимация)
Публикувано на: 01 Фев 2011 04:34


Това съм го пропуснал :)
Иначе съм голям фен на цялата DCAU, без изключение :)
edit: Изгледах първите 4 епизода, засега е доста доволно :)
Постоянно правя неволни сравнения с Teen Titans, но предполагам няма как.
Единственото, което ме дразни, е че са сложили Дик Грейсън в униформата на Джейсън Тод. Have some respect for continuity, damnit...

___________________________________
Sirius написа:
п.с. Котаракът вкъщи, бидейки гаден езичник, нагъва шунка за 22 лв килото като невидял и се е охранил до внушителните 8 килограма.

Z-Rock


Профил Skype WWW

Аватар
Регистриран на:
28 Юли 2001 17:23
Мнения: 4390
Местоположение: Sofia
Заглавие: Re: Young Justice (анимация)
Публикувано на: 01 Фев 2011 12:39


Jedi Knight
Цитат:
Have some respect for continuity, damnit...


ъъъ...като знаем колко много алтернативни канони имат DC (да не говорим пък за MARVEL), не мисля, че можем да имаме надежди за каквато и да е последователност :lol: :lol: :lol: .
Аз всеки нов продукт по комикс си го водя по подразбиране за нов канон/алтернативен свят...същото важи и за Star Wars... :lol: .

___________________________________
Stop the bats! Stop the bats!
Make them go and not come back!


Профил

Заглавие: Re: Young Justice (анимация)
Публикувано на: 01 Фев 2011 23:35


AlShu написа:
Jedi Knight
Цитат:
Have some respect for continuity, damnit...


ъъъ...като знаем колко много алтернативни канони имат DC (да не говорим пък за MARVEL), не мисля, че можем да имаме надежди за каквато и да е последователност :lol: :lol: :lol: .
Аз всеки нов продукт по комикс си го водя по подразбиране за нов канон/алтернативен свят...същото важи и за Star Wars... :lol: .

Поне кажи, че те боли глава и в мозъкът ти е каша, тогава е по-правдоподобно :lol:

___________________________________
Стилян.

http://en.wikipedia.org/wiki/Autism


Профил Skype

Аватар
Регистриран на:
28 Юли 2001 17:23
Мнения: 4390
Местоположение: Sofia
Заглавие: Re: Young Justice (анимация)
Публикувано на: 02 Фев 2011 09:59


Everlast, добре де, какво грешно съм казал?
Комиксите на DC (а и на конкуренцията им) са фрашкани с алтернативи светове, различни канони и reboot-тове...същото важи за филмите, анимациите и ТВ сериите по тях.
Примерно анимацията Teen Titans е алтернативна версия, на алтернативна история в света на оригиналния комикс Teen Titans...който от своя страна също е алтернатива на историите за Батман, Аквамен и пр. и пр.
(Доколкото знам има планиран анимационен филм, който ще е в оригиналния свят на комикса Teen Titans, но го моткат от години...)

Същото важи и за света на Star Wars - игралните филми се водят един канон, книгите и комиксите друг (между тях също има паралелни канони), анимация Clone Wars (2D) от 2003 е трети канон, а Clone Wars (3D) която започна през 2008-а (и продължава в момента) е четвърти канон.
За игрите да не споменавам.

Щом ти си такъв нърд и се оправяш добре във всички тези неща ходи и се оплачи за continuity проблемите на създателите на Young Justice.

___________________________________
Stop the bats! Stop the bats!
Make them go and not come back!


Профил

Заглавие: Re: Young Justice (анимация)
Публикувано на: 02 Фев 2011 11:02


Изобщо нещо друго имах предвид - със всичките некачествени книги по Star Wars + игрите (примерно The Force Unleashed 2, където главния герои размахваше стар дестройъри наляво-надясно със силата и сам изтреби около 10 батальона щурмоваци) , в главата ти трябва да е егати кашата, ако смяташ всичко това за канон :D

___________________________________
Стилян.

http://en.wikipedia.org/wiki/Autism


Профил Skype

Аватар
Регистриран на:
28 Юли 2001 17:23
Мнения: 4390
Местоположение: Sofia
Заглавие: Re: Young Justice (анимация)
Публикувано на: 29 Мар 2011 12:02


Мамка му!
Паузата между 9-ти и 10-ти (май до 8-ми април) ми скъса нервичките...за да попълня празнината изгледах целите Justice League, Justice League Unlimited и Batman Beyound.
Сега гледам The Avengers: Earth's Mightiest Heroes...оказа се по-добро отколкото очаквах...
Пак няма да е достатъчно.

___________________________________
Stop the bats! Stop the bats!
Make them go and not come back!


Профил

Аватар
Регистриран на:
29 Авг 2004 21:17
Мнения: 713
Местоположение: Dantooine
В момента играе: League of Legends
Mass Effect
Заглавие: Re: Young Justice (анимация)
Публикувано на: 15 Юни 2011 12:57


Излезе 10ти епизод :)
Аз харесвах Cheshire отпреди, но интерпретацията й в тази анимация ме кефи извънредно много :)
Лекс е животно, та нищо ново там, видяхме обаче малко развитие на Red Arrow, и последната сцена беше доста интересна.

___________________________________
Sirius написа:
п.с. Котаракът вкъщи, бидейки гаден езичник, нагъва шунка за 22 лв килото като невидял и се е охранил до внушителните 8 килограма.

Z-Rock


Профил Skype WWW

Аватар
Регистриран на:
28 Юли 2001 17:23
Мнения: 4390
Местоположение: Sofia
Заглавие: Re: Young Justice (анимация)
Публикувано на: 15 Юни 2011 16:12


Като e webrip не е ли с гадно качество...аз ще го избягвам засега, защото шоуто си е добрe нарисувано и ще е жалко, да си проваля кефа.
Уж обещават, че епизодите ще тръгнат по CN някъде през Юли...а и в момента имат готови само 2 серии.
Ако ще вървят успоредно с новите Thundercats ще е супер.
През ноември се очаква и CGI сериал с Green Lantern.

ПП
Като съм тръгнал да изреждам, другото интересно нещо през есента по CN ще е 4-ти сезон на Clone Wars, а по Disney XD - 2-ри сезон на The Avengers EMH.

От DC ще има още Batman The Brave And The Bold, а от Marvel още Sipderman-щини, ама тези са ми противни и не ги следя. :lol:

Т.е. пред есента-зимата се очертава CN да въртят цели четири интересни шоута: Young Justice, Green Lantern, Thundercats и Star Wars Clone Wars...направо да не повярва човек.

___________________________________
Stop the bats! Stop the bats!
Make them go and not come back!


Профил

Аватар
Регистриран на:
29 Авг 2004 21:17
Мнения: 713
Местоположение: Dantooine
В момента играе: League of Legends
Mass Effect
Заглавие: Re: Young Justice (анимация)
Публикувано на: 15 Юни 2011 18:53


Бе, гледаемо е :P

___________________________________
Sirius написа:
п.с. Котаракът вкъщи, бидейки гаден езичник, нагъва шунка за 22 лв килото като невидял и се е охранил до внушителните 8 килограма.

Z-Rock


Профил Skype WWW

Аватар
Регистриран на:
28 Юли 2001 17:23
Мнения: 4390
Местоположение: Sofia
Заглавие: Re: Young Justice (анимация)
Публикувано на: 08 Сеп 2011 14:02


Според последната информация новите серии трябва да тръгнат от 16.09 с 10-та серия "Targets". Разчитам на по-добро качество от web версията :D .
Но пък има дати само до 12-та серия :shock: .

___________________________________
Stop the bats! Stop the bats!
Make them go and not come back!


Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  

Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
 
Иди на:  
cron
© 2009 PC Mania | Реклама | Контакти web by: ilyan.com