Иди на:  
търсене   регистрация   чат   помощ   правила   влизане в сайта
Автор Съобщение

Заглавие: Re: Относно Quantum Theory и Sniper: Ghost Warrior за XBOX 3
Публикувано на: 12 Сеп 2010 10:10


DEMO_DICK написа:
Радостин Стефанов написа:
Има си специален кабел за тази цел който завършва с VGA и два чинча за звук които може да поставиш във външна звукова уредба или тонколони.
Решиш ли да ползваш HDMI кабела - само по него се предава сигнал което го прави смислен единствено и само за голям LCD телевизор.


Добре колега Радостин Стефанов, а този вариант с USB-то, който аз обмислях невъзможен ли е?

Невъзможен е - предаваш ли по HDMI само HDMI каналите действат за аудио видео.


Профил

Аватар
Регистриран на:
26 Фев 2010 22:41
Мнения: 144
Местоположение: Пловдив
В момента играе: ALAN WAKE
Заглавие: Re: Относно Quantum Theory и Sniper: Ghost Warrior за XBOX 3
Публикувано на: 12 Сеп 2010 15:28


Е сега тогава ти ще ми кажеш и, че при HDMI връзката е невъзможно да използвом специалния VGA кабел със стерео чинджовете за аудио звук, които се свързват към стерео уредба. Така ли?

___________________________________
PLAY TO WIN


Профил

Заглавие: Re: Относно Quantum Theory и Sniper: Ghost Warrior за XBOX 3
Публикувано на: 12 Сеп 2010 17:14


Очевидно.
Остава въпроса за чии чеп ти е да ползваш HDMI едновременно с VGA кабела като предават едно и също качество за монитора ти.


Профил

Аватар
Регистриран на:
31 Яну 2010 23:23
Мнения: 456
В момента играе: с майка ти!
Заглавие: Re: Относно Quantum Theory и Sniper: Ghost Warrior за XBOX 3
Публикувано на: 12 Сеп 2010 17:29


Бахти ..все едно ми приказват на китайски...като бъдещ собственик на xbox360 трябва и аз да ги науча тея работи :)

___________________________________
Цитат:
Погледнал с отегчение,и небрежно разровил жарта с кура си.


Цитат:
а не някой чекиджия като тебе, който намира повод да се заяжда и да покемонства в нета


Профил Skype

Заглавие: Re: Относно Quantum Theory и Sniper: Ghost Warrior за XBOX 3
Публикувано на: 13 Сеп 2010 17:57


HDMI
кабел който предава едновременно звук и картина като може да предава Full HD графика


VGA
кабел който предава аналогова графика. предава по скапан сигнал от HDMI но това няма значение за екрани по малки от 32 инча, защото практическата разлика от HD и Full HD окото я вижда над този размер. VGA предава само графика а модела за бокса има и изходи за звук


Профил

Аватар
Регистриран на:
26 Фев 2010 22:41
Мнения: 144
Местоположение: Пловдив
В момента играе: ALAN WAKE
Заглавие: Re: Относно Quantum Theory и Sniper: Ghost Warrior за XBOX 3
Публикувано на: 14 Сеп 2010 05:22


Господин Радостин Стефанов в моя комплект XBOX 360 JASPER, същия кабел го има показан от вас на втората по - голяма снимка със същия голям накрайник единия, който влиза в конзолата само, че от другата страна не излизат VGA кабел за картина и два стерео чинджа за звук, а направо три чинджа и за картина и за стерео звук! Този кабел на XBOX 360 не го бях виждал досега.

___________________________________
PLAY TO WIN


Профил

Заглавие: Re: Относно Quantum Theory и Sniper: Ghost Warrior за XBOX 3
Публикувано на: 14 Сеп 2010 10:40


Естесествено че го няма този кабел - купува се отделно, специално за монитори. Този който го има в кутията е възможно най-скапания с най-гадната графика който са го сложили да отбият номера.


Профил

Аватар
Регистриран на:
26 Фев 2010 22:41
Мнения: 144
Местоположение: Пловдив
В момента играе: ALAN WAKE
Заглавие: Re: Относно Quantum Theory и Sniper: Ghost Warrior за XBOX 3
Публикувано на: 14 Сеп 2010 19:03


Радостин Стефанов написа:
Естесествено че го няма този кабел - купува се отделно, специално за монитори. Този който го има в кутията е възможно най-скапания с най-гадната графика който са го сложили да отбият номера.


Добре ясно, а за стерео чинджвете само към буксите на стерео уредба ли могат да се слагат? Някакъв друг вариант няма ли относно тях?

___________________________________
PLAY TO WIN


Профил

Аватар
Регистриран на:
26 Фев 2010 22:41
Мнения: 144
Местоположение: Пловдив
В момента играе: ALAN WAKE
Заглавие: Re: Относно Quantum Theory и Sniper: Ghost Warrior за XBOX 3
Публикувано на: 15 Сеп 2010 07:21


Радостин Стефанов написа:
Точките които се купуват са отделни за всеки от трите региона - Европа, Америка, Азия.
Съответно ако си си регистрирал Американски акаунт а си си купил Европейски точки - прецакал си се . Допълнителни - в зависимост от кой регион си се пуснал има значение какви демота, игри за сваляне и екстри имаш като в някои случаи няма да имаш достъп до някоя игра която официално не е излизала в региона дори и да си сложил диска. Спасение има - просто си правиш нов акаунт с местоположение Великобритания и няма да имаш никакви проблеми.
Повечето хора имаме по 3 акаунта - по един за всеки регион за всеки случай за да имаме достъп до всички екстри.





Цитат:
Обаче не мога да разбера, защо в крайна сметка след като вече отдавна е излезнала тази игра е няма изобщо на Българския пазар за XBOX 360?

На Българския пазар много неща няма. Наивно е да се надяваш на него.



Пак към тебе се обръшам Радостин Стефанов. Имам кофти проблем с направата на нов Акаунт подчертавам Акаунт, а не профил, защото има разлика. И немога да си направя нов Акаунт. Някой може ли да ми обясни как става това от Дашборда на конзолата на Майкрософт? Първо къде се отива, после какво се прави и т.н. При мен не се получава, обаче Вие как имате по три Акаунта незнам?

___________________________________
PLAY TO WIN


Профил

Аватар
Регистриран на:
26 Фев 2010 22:41
Мнения: 144
Местоположение: Пловдив
В момента играе: ALAN WAKE
Заглавие: Re: Относно Quantum Theory и Sniper: Ghost Warrior за XBOX 3
Публикувано на: 16 Сеп 2010 05:07


Няма ли кой да ми отговори на последните два постинга!? И особено на втория, при който проблема е сериозен. Какво става с вас, какво е това мълчание. И ти Nathane Drake обеще, че ще пишеш по въпроса за Дебитните карти, обаче никакъв те няма. И като питах за CV2 какво е добре, че ми отговори колегата joar или иначе и по този въпрос щях да си остана с празни ръце! Изобщо немога да разбера какво става последните 2 - 3 дена. Да не сте пред конзолите постояно!?

___________________________________
PLAY TO WIN


Профил

Аватар
Регистриран на:
18 Авг 2009 14:48
Мнения: 544
Заглавие: Re: Относно Quantum Theory и Sniper: Ghost Warrior за XBOX 3
Публикувано на: 16 Сеп 2010 12:41


Правиш live.com акаунт през компютъра и гледаш това.


Профил

Аватар
Регистриран на:
26 Фев 2010 22:41
Мнения: 144
Местоположение: Пловдив
В момента играе: ALAN WAKE
Заглавие: Re: Относно Quantum Theory и Sniper: Ghost Warrior за XBOX 3
Публикувано на: 16 Сеп 2010 13:59


joar написа:
Правиш live.com акаунт през компютъра и гледаш това.


Аз се оправих колега макар и доста трудно но се оправих. Направих един трик, който ми позволи да си направя нов Акаунт. Казвам трик, защото не ми се обяснявя с подробности точно какво съм направил. Общо взето проблема беше при написването на мейла и параолата на Windows Live ID! Сега съм с два Акаунта един Американски и един Европеиски на United Kingdom. Но общо не виждам никаква разлика нито в сайта на XBOX нито в XBOX LIVE от конзолата. Играта Sniper: Ghost Warrior и при двата Акаунта е има. Обаче в Marketplace само се вижда. А колкото до Quantum Theory която е нямаше никаква и заради, която трябваше да правя нов Акаунт в Европа, за да бъде Европейски се оказа, че от 12-ти този месец е адната в сайта на XBOX, а от там и в XBOX LIVE на конзолата. Обаче най - изненадващото беше, че е има и при двата Акаунта и при Американския и при Европейския. Чудно ми е след като Quantum Theory ще излиза само за Европа и Япония какво прави в Амареканския Акаунт на Xbox 360!?

___________________________________
PLAY TO WIN


Профил

Аватар
Регистриран на:
26 Фев 2010 22:41
Мнения: 144
Местоположение: Пловдив
В момента играе: ALAN WAKE
Заглавие: Re: Относно Quantum Theory и Sniper: Ghost Warrior за XBOX 3
Публикувано на: 16 Сеп 2010 22:10


На Quantum Theory са пуснали Демо версия и сега смятам да е дръпна от MARKETPLACE и да е поджъткам малко та да видим за какво става въпрос!

___________________________________
PLAY TO WIN


Профил

Аватар
Регистриран на:
26 Фев 2010 22:41
Мнения: 144
Местоположение: Пловдив
В момента играе: ALAN WAKE
Заглавие: Re: Относно Quantum Theory и Sniper: Ghost Warrior за XBOX 3
Публикувано на: 17 Сеп 2010 01:35


Малеееееееее! Преди малко дръпнах Демото на Quantum Theory и го изиграх. Е такъв сапунен буламач не бях виждал досега, нито пък играл. Направо лошо ми стана и щях да заспя. Даже не виждам да има нещо общо и с Gears of War. И като гледам резултатите дадени от Геймърите, които са свалили и изиграли Демото са слаби, само 3 звезди от 5! Изобщо за мен това е голямо разочарование. Така, че 43 евро не ми се дават за тази сапунена игра! Добре, че тея от TECMO - KOEI пуснаха Демо на играта щото щях яко да си го набутам с тая сапунена опера на име Quantum Theory!

___________________________________
PLAY TO WIN


Профил

Заглавие: Re: Относно Quantum Theory и Sniper: Ghost Warrior за XBOX 3
Публикувано на: 17 Сеп 2010 09:59


Откри Америка май.


Профил

Аватар
Регистриран на:
26 Фев 2010 22:41
Мнения: 144
Местоположение: Пловдив
В момента играе: ALAN WAKE
Заглавие: Re: Относно Quantum Theory и Sniper: Ghost Warrior за XBOX 3
Публикувано на: 17 Сеп 2010 10:58


Радостин Стефанов написа:
Откри Америка май.


Надявам се Sniper: Ghost Warrior да се окаже доста по - добър вариант! И при това, че играта няма Демо версия. Понеже ще се бръкна тук със сигурност 35 Евро!

___________________________________
PLAY TO WIN


Профил

Аватар
Регистриран на:
29 Апр 2002 18:52
Мнения: 424
Местоположение: Sofia
Заглавие: Re: Относно Quantum Theory и Sniper: Ghost Warrior за XBOX 3
Публикувано на: 17 Сеп 2010 11:13


PoPa78 трябва да те разочеровам но snipera.... е уникално слаба игра... няма нищо общо с това което е описваха преди да излезе предвид че съм фен на такива игри това нещо го изиграх с големи мъки до последното ниво и там го зарязах уникални бъгове в играта я развалят тотоално засичат те от почти невъзможна дистанция което е абсурдно със костюма стрелят в една посока а куршумите се самонасочват в друга и тнт.... физиката на стребла също не е тази която обещаха.... трагедията с тая игра е пълна...

___________________________________
it's never easy....


Профил WWW

Аватар
Регистриран на:
26 Фев 2010 22:41
Мнения: 144
Местоположение: Пловдив
В момента играе: ALAN WAKE
Заглавие: Re: Относно Quantum Theory и Sniper: Ghost Warrior за XBOX 3
Публикувано на: 17 Сеп 2010 11:32


dx4 написа:
PoPa78 трябва да те разочеровам но snipera.... е уникално слаба игра... няма нищо общо с това което е описваха преди да излезе предвид че съм фен на такива игри това нещо го изиграх с големи мъки до последното ниво и там го зарязах уникални бъгове в играта я развалят тотоално засичат те от почти невъзможна дистанция което е абсурдно със костюма стрелят в една посока а куршумите се самонасочват в друга и тнт.... физиката на стребла също не е тази която обещаха.... трагедията с тая игра е пълна...


Значи да разбирам, ча става въпрос за нещо от рода на Rogue Warrior и Richard Marcinko в нея от Rebellion?

___________________________________
PLAY TO WIN


Профил

Аватар
Регистриран на:
06 Фев 2009 21:49
Мнения: 2677
Местоположение: Стара Загора
В момента играе: CSS, SW: Empire at War, Legacy of Kain
Заглавие: Re: Относно Quantum Theory и Sniper: Ghost Warrior за XBOX 3
Публикувано на: 17 Сеп 2010 12:58


Човек аз изобщо не знам защо беше толкова луднал по тези игри :lol: Всички игри за James Bond са тъпи без изключения (същото важи и за повечето игри правени по филми), а този Sniper: Ghost Warrior си е fail отвсякъде. Идеята е добра, пък и няма много игри за снайперисти, но реализацията е ужасна.
Няма да е зле да започнеш да се интересуваш малко повече за игрите, които ще купуваш.
За мен е най-лесно да гледам от www.gametrailers.com , или от http://www.ign.com/

___________________________________
TheChosen1 написа:
даджайците


Профил Skype

Аватар
Регистриран на:
26 Фев 2010 22:41
Мнения: 144
Местоположение: Пловдив
В момента играе: ALAN WAKE
Заглавие: Re: Относно Quantum Theory и Sniper: Ghost Warrior за XBOX 3
Публикувано на: 17 Сеп 2010 13:15


the_presator написа:
Човек аз изобщо не знам защо беше толкова луднал по тези игри :lol: Всички игри за James Bond са тъпи без изключения (същото важи и за повечето игри правени по филми), а този Sniper: Ghost Warrior си е fail отвсякъде. Идеята е добра, пък и няма много игри за снайперисти, но реализацията е ужасна.
Няма да е зле да започнеш да се интересуваш малко повече за игрите, които ще купуваш.
За мен е най-лесно да гледам от http://www.gametrailers.com , или от http://www.ign.com/


Мерси за отговора, в момента съм на темата HALO! Да видим там какво ще стане!?

___________________________________
PLAY TO WIN


Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  

Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
 
Иди на:  
© 2009 PC Mania | Реклама | Контакти web by: ilyan.com