Иди на:  
търсене   регистрация   чат   помощ   правила   влизане в сайта
Автор Съобщение

Аватар
Регистриран на:
05 Юли 2009 18:54
Мнения: 323
Заглавие: Re: Някой чийтва здраво анкетата...
Публикувано на: 04 Авг 2009 14:09


Да бе Шерифе, не се кахъри толкоз.Вярно чара на форума е точно в свободното изразяване на мнение, макар и някой път някои да прекрачват границата на нормалното...
Бтв, някой може ли да даде няколко значения на думата abuse, че ми трябва пък сега нямам речник :x


Профил

Заглавие: Re: Някой чийтва здраво анкетата...
Публикувано на: 04 Авг 2009 17:24


:OffTopic:

Като е така, да махат правилата и няма да се "кахъря". Поне да си е ясно и официално.

:OffTopic:



Аватар
Регистриран на:
20 Апр 2009 05:24
Мнения: 25
Местоположение: България (за сега).
В момента играе: DotA?
Заглавие: Re: Някой чийтва здраво анкетата...
Публикувано на: 08 Авг 2009 09:16


Wannabe написа:
Оф кво ви пука бе ебаси хората,мое ли за тва цяла тема да напраиш

Има какви ли не глупави теми, а не е хубаво да губим интерес към анкетата при положение, че статистиките в нея не са верни (по-точно няма да знаем за кое всъшност колко души са гласували).
Мисля, че може да се хаква от БТК потребител, понеже IP се променя с всяко рескане на модема и е възможно да се гласува отново, а може и да е някакъв спам бот със селф IP ченджър.

___________________________________
I'm 2 Cool.


Профил Skype WWW

Заглавие: Re: Някой чийтва здраво анкетата...
Публикувано на: 12 Сеп 2009 12:41


Кой е любимият ви жанр игри?

Всякакви стратегии - всички други отговори няма "всякакви", само този... защо ? Аз сега не мога да гласувам, понеже Total War поредицата и някои други не играя, но доста по-известни пък - съм играл здраво или играя. К'во прайм ?

Иначе "Куестове" и "Шутъри" няма какво да се коментират - думи, които никога не са съществували в българският език.



Аватар
Регистриран на:
10 Юли 2004 06:39
Мнения: 6843
Местоположение: София
Заглавие: Re: Някой чийтва здраво анкетата...
Публикувано на: 12 Сеп 2009 14:31


Предполагам, че под всякакви имат предвид, че става въпрос и за RTS-и, и за походови стратегии :)


Профил Skype

Аватар
Регистриран на:
02 Фев 2006 23:15
Мнения: 1436
Заглавие: Re: Някой чийтва здраво анкетата...
Публикувано на: 12 Сеп 2009 22:32


¦•••SHERIFA•••¦ написа:
Кой е любимият ви жанр игри?

Всякакви стратегии - всички други отговори няма "всякакви", само този... защо ? Аз сега не мога да гласувам, понеже Total War поредицата и някои други не играя, но доста по-известни пък - съм играл здраво или играя. К'во прайм ?

Иначе "Куестове" и "Шутъри" няма какво да се коментират - думи, които никога не са съществували в българският език.



:icq20:

Стига с тия глупости, моля те.

___________________________________
.


Профил

Аватар
Регистриран на:
03 Сеп 2009 16:45
Мнения: 57
Заглавие: Re: Някой чийтва здраво анкетата...
Публикувано на: 13 Сеп 2009 23:30


Мен си ме кефят Age of Mytholohy и тия стратегий от тоя сорт ... Тия по-новите са "наакани" **меко казано** :D

- Мен не ме кефят де ... Другите да не го приемат толкова на вътре :D


Профил Skype WWW

Аватар
Регистриран на:
10 Сеп 2007 08:03
Мнения: 1767
Местоположение: Under the clouded sky...
В момента играе: квото тръгва на лаптопа
Заглавие: Re: Някой чийтва здраво анкетата...
Публикувано на: 14 Сеп 2009 11:35


¦•••SHERIFA•••¦ написа:
Иначе "Куестове" и "Шутъри" няма какво да се коментират - думи, които никога не са съществували в българският език.

И какво от това? Английски думи написани на кирилица - какъв ти е проблема? По никакъв начин не се опетнява родния ни език, ако искаш така да го извъртиш.

___________________________________
The Past is like a broken mirror - you try to put it back together, cut yourslef with a piece. Your reflection changes. And you change with it.


Профил Skype

Заглавие: Re: Някой чийтва здраво анкетата...
Публикувано на: 14 Сеп 2009 14:54


Там е работата, че нищо не "извъртам", а просто посочвам, че такива думи НИКОГА не са съществували в българският език. Нито в средното образувания някъде се учи за такива "побългарявания", НО има за чуждиците, което е нещо СЪВСЕМ ДРУГО. Личи си кой е бягал от часовете...

Утре някой ще побългари някаква друга нова "модна" новоизмислена дума и айде пак да я напишем на кирилица с транскрипцията ( а на доста места ДОРИ и това не се спазва ).

Да отворим някой китайски сайт за хардуерни новини примерно и к'во ? Ще видим изписано "Intel", "AMD", "NVIDIA", "ATI" на китайски ли :shock: !?



Дидко Бандитко
Аватар
Регистриран на:
28 Сеп 2002 08:47
Мнения: 16967
В момента играе: No man's sky
Заглавие: Re: Някой чийтва здраво анкетата...
Публикувано на: 14 Сеп 2009 18:23


dude...

___________________________________
[02:11:17] Алминатора: mejdu drugoto sym si mislel
[02:11:19] Алминатора: che imam leka forma
[02:11:22] Алминатора: na auizym ponqkoga :D


Профил

Аватар
Регистриран на:
14 Май 2004 18:33
Мнения: 2965
Местоположение: Лолиландия
В момента играе: Рефреш на PCM форума (epik high score!)
Заглавие: Re: Някой чийтва здраво анкетата...
Публикувано на: 14 Сеп 2009 19:30


Шерифе, дразниш. Половината думи в речника ти са с гръцки, турски и латински произход, ама не си тръгнал да ги пишеш на гръцки, турски или латински, нали? Спри се.

___________________________________
"Properly read, the Bible is the most potent force for atheism ever conceived." — Isaac Asimov.


Профил WWW

Заглавие: Re: Някой чийтва здраво анкетата...
Публикувано на: 14 Сеп 2009 20:08


Постовете ми са малко над 300, имаш време да ги извадиш с точните връзки до тези мнения с удебелени думи разбира се :).



Аватар
Регистриран на:
10 Сеп 2007 08:03
Мнения: 1767
Местоположение: Under the clouded sky...
В момента играе: квото тръгва на лаптопа
Заглавие: Re: Някой чийтва здраво анкетата...
Публикувано на: 14 Сеп 2009 20:32


Ти не ме разбра. Няма значение, че не са съществували, няма значение, че не се учи, побългаряването пак се прави. От удобство ли, от мързел ли, ама се прави. И няма нищо нередно в това. :)
Цитат:
Утре някой ще побългари някаква друга нова "модна" новоизмислена дума и айде пак да я напишем на кирилица с транскрипцията.

Защо не? Сериозно, шерифе, издребняваш. :roll:

___________________________________
The Past is like a broken mirror - you try to put it back together, cut yourslef with a piece. Your reflection changes. And you change with it.


Профил Skype

Аватар
Регистриран на:
14 Май 2004 18:33
Мнения: 2965
Местоположение: Лолиландия
В момента играе: Рефреш на PCM форума (epik high score!)
Заглавие: Re: Някой чийтва здраво анкетата...
Публикувано на: 14 Сеп 2009 21:37


¦•••SHERIFA•••¦ написа:
Постовете ми са малко над 300, имаш време да ги извадиш с точните връзки до тези мнения с удебелени думи разбира се :).

Никът си виждал ли си го? "Шериф" к'ва дума е според теб? Да не говорим, че сам трябваше да го напишеш ¦•••"Sheriff"-a•••¦, за да си спазваш сам "мъдрите" си думи.

Профилът ти - на професия си писал "геймърски", "хардуерни", "софтуерни", "професия", "сайтове".

От поленцето долье, дека дава постове от темата - "Постовете", "транскрипцията", "сайт", "хардуерни", "коментират", "официално", "базата", "адрес", "проблемът", "форума", "портала", "е-мейл", "реакция", "нулирани", "репутация", "авторитет" и т.н.

Bored guy is bored :icq20: Ако утре ми се занимава мо'е ти врътна един пост, та да ти обясня що си сбръцкал толкоз' много в отношението си към езика, но засега - толкоз'

___________________________________
"Properly read, the Bible is the most potent force for atheism ever conceived." — Isaac Asimov.


Профил WWW

Заглавие: Re: Някой чийтва здраво анкетата...
Публикувано на: 15 Сеп 2009 00:07





Заглавие: Re: Някой чийтва здраво анкетата...
Публикувано на: 19 Сеп 2009 00:55


Btw, добавете и новите игри, Shift, туй-онуй. Знаете, че тея месеци БАШ най-много, а и качествени заглавия излиза, през къси периоди от време, няма кога... нов месец да се чака, тъй като... геймъра инсталира едната, айде да пробва другата, третата и така и чааак новият месец да гласува за някоя, тъй като не е добавена.



Аватар
Регистриран на:
20 Апр 2009 16:37
Мнения: 825
Заглавие: Re: Някой чийтва здраво анкетата...
Публикувано на: 28 Сеп 2009 21:18


-

___________________________________
rome will burn when it's time has come
ottoman tribes fate away
the social cults empower puppet men
leaving me to pull the strings


Профил

Заглавие: Re: Някой чийтва здраво анкетата...
Публикувано на: 28 Сеп 2009 22:10


Шерифа модератор :shock: :shock: :shock:
То съвсем без живот ще остане човека :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  

Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
 
Иди на:  
cron
© 2009 PC Mania | Реклама | Контакти web by: ilyan.com