Иди на:  
търсене   регистрация   чат   помощ   правила   влизане в сайта

Искате ли да има коледен бонус пакет с нови списания?


 ДА    93%  93%  [ 54 ]
 Не    7%  7%  [ 4 ]
Общо гласове : 58
Автор Съобщение

Заглавие: Нови коледни списания
Публикувано на: 09 Юли 2009 14:27


В последния бонус пакет имаше едно списание от 2008 където пишеше че е имало специален коледен бонус пакет.И понеже вече pc мания е online ви предлагам да направите тази година един коледен бонус пакет (за коледа) където списанията да са чисто нови а не стари като сегашните бонус пакети.Моля който пише отговори на темата ми да казва и да гласува за или против идеята е. Ако екипа на pc мания направи това ще бъде голям подарък за мен.


Профил

Аватар
Регистриран на:
20 Апр 2009 16:37
Мнения: 825
Заглавие: Re: Нови коледни списания
Публикувано на: 09 Юли 2009 15:36


Ами звучи добре дано стане идеята :)

___________________________________
rome will burn when it's time has come
ottoman tribes fate away
the social cults empower puppet men
leaving me to pull the strings


Профил

Заглавие: Re: Нови коледни списания
Публикувано на: 09 Юли 2009 21:11


hris96 написа:
...да са чисто нови а не стари...

Какво разбираш под "стари" и "нови" ? Старите ( като дата на издаване ) са омачкани, със заоблени ръбчета на страниците/кориците ? Новите ( т.е. пак стари като дата на издаване ) не са омачкани, имат ръбове под 90° :shock: ? К'ва е разликата, нали все е СТАРО, отделно пък и *някой ден* ще се появи всичкото това ONLINE тук в сайта. Някой ден, понеже до тогава ще пускат бонус ли бонус пакети, щото е ясно, че като дойде всичко online ( макар че може и да е готово, т.е. сканирани по-голямата част от списанията, но нарочно да не се пускат в сайта ), кой ще ти ги купува ? Лазерни принтери има отдавна, а и поевтиняха също. Отделно пък, кой вече ти "лепи плакати" по стените/шкафовете ( освен старомодните фенове ), като има фоторамки ( динамични/статични ) също отдавна, в различен формат. А пък на LCD тел'визорите ( с които вече са се снабдили значителна част от населението, но не масова ест. ) СЪЩО има опция за поставяне на картина или картинки, които да се сменят на определено време. Т.е. телевизорът да играе ролята на... голяма картина.

Използвайте малко тези глави, утре 2010г. ставаме...



Аватар
Регистриран на:
05 Юли 2009 18:54
Мнения: 323
Заглавие: Re: Нови коледни списания
Публикувано на: 09 Юли 2009 21:23


Абе Шерифе чудя ти се на акъла... Толкоз ли не можеш да схванеш, че момчето иска да каже, че очаква списания с НОВ материал-сиреч-непопълван на сайта.И под "стари" списания вероятно има предвид тези, които вече за излезли...
Да не говорим, че наприказва сума глупости (поднасям ти извиненията си-все пак не ща бан, просто излагам мнение)
Откъде знаеш, че всеки един "читател" иска да чете пц манията на тъпия сайт?
Откъде накъде ще си го насосваш това? Трябва да ти кажа, по-точно припомня, че много малко хора бяха очаровани от идеята списанието да бъде онлайн...
И освен това, колкото и да са евтини принтерите, не всеки има пари, желание иии...хартия за да си печата всичко, което си хареса...Ще кажеш-ми купете си лаптоп четете си го у кенефа като толко искате-да, ама не-аз например не съм фен на лаптопите!
Да не говорим, че тъпата принтерна хартия не мирише както мириШЕШЕ списанието!
Така че, моля те, не ни давай съвети какво да правим!!!
Нали, без да се засягаш и без да си ползваш властта като модератор :oops: :lol:
Едно наказание в замундата ми стига за днес...
Да не говорим, че е съвсем друго нещо да си гледаш плаката в стаята-най-малкото не си ебаваш майката на очите!!!


Профил

Заглавие: Re: Нови коледни списания
Публикувано на: 09 Юли 2009 21:52


Enemy написа:
Абе Шерифе чудя ти се на акъла... Толкоз ли не можеш да схванеш, че момчето иска да каже, че очаква списания с НОВ материал-сиреч-непопълван на сайта.И под "стари" списания вероятно има предвид тези, които вече за излезли...
Да не говорим, че наприказва сума глупости (поднасям ти извиненията си-все пак не ща бан, просто излагам мнение)
Откъде знаеш, че всеки един "читател" иска да чете пц манията на тъпия сайт?
Откъде накъде ще си го насосваш това? Трябва да ти кажа, по-точно припомня, че много малко хора бяха очаровани от идеята списанието да бъде онлайн...
И освен това, колкото и да са евтини принтерите, не всеки има пари, желание иии...хартия за да си печата всичко, което си хареса...Ще кажеш-ми купете си лаптоп четете си го у кенефа като толко искате-да, ама не-аз например не съм фен на лаптопите!
Да не говорим, че тъпата принтерна хартия не мирише както мириШЕШЕ списанието!
Така че, моля те, не ни давай съвети какво да правим!!!
Нали, без да се засягаш и без да си ползваш властта като модератор :oops: :lol:
Едно наказание в замундата ми стига за днес...
Да не говорим, че е съвсем друго нещо да си гледаш плаката в стаята-най-малкото не си ебаваш майката на очите!!!





Точно така enemy е прав/а под стари имам предвид вече издадени броеве а под нови такива които никога не са били издавани.И понеже вече се издават само бонус пакети със стари броеве идеята ми е да бъде издаден специялен коледен бонус пакет (чак към коледа разбира се) с нови списания.А това с ъгълчетата въобще не го разбрах


Профил

Аватар
Регистриран на:
08 Фев 2008 21:42
Мнения: 8550
В момента играе: Російський військовий корабель? Іди нахуй!
Заглавие: Re: Нови коледни списания
Публикувано на: 09 Юли 2009 22:48


Dante написа:
Шерифе доста правилно си си направил профила. Гледам навсякъде раздаваш акъл, мислейки се за _нещо_ и за големия бос (тм). :)


Лапай конски пишки бе, колорадски бръмбар такъв.
Точно ти ли си тръгнал да говориш на някого, че се надувал?!

Колкото до темата - ясно е, че това искането няма да се изпълни. Какво значи цял бонус пак с нови броеве, за бога? Това са месеци работа, да не говорим, че тия неща не влизат в печатницата ей така, от нищото. Сключват се договори, срокове, етц.

С други думи - абсолютно невъзможно.

___________________________________
"Моридина, който по принцип е човек интелигентен с богата обща култура,
но в същността си е комплексиран простак..."

- Алминатора


"напарфюмиран печен ебач"
- кримсънчето


Профил

Заглавие: Re: Нови коледни списания
Публикувано на: 09 Юли 2009 23:45


hris96 написа:
...а под нови такива които никога не са били издавани...

Дай пример за брой, който "никога" не е бил издаван, че не мога да се сетя. Току-виж може да го имам 8).

Такива обяснения пишете, че... Колкото до другото - достатъчно достоверна е Рекламата. Долу се мъдрят едни хилки... А "нов мат'риал, който не е попълван на сайта" - няма какво друго да значи, ОСВЕН започване отново на издаване на списанието във вида, какъвто беше до март месец ( съответно писане на нови статии за нови игри, които ще излизат или излезли по времето на писане на статията/месеца, продукти, @pisma, etc. ). А в сайта пак по старому - 1/4 от статията публикувана и "Пълната статия четете в брой ...". Е, как да стане, като ... няма да стане, тъй като ВЕЧЕ сайта мина "online", независимо дали на Пенчо и баба Вуна им харесва или на Иванчо и Марийка им харесва.

Някои вестници дори ( един от които в. "Компютри" ) също почна да се издава на по-голям период от време - 2 седмици, сайта му беше обновен преди месеци изцяло, а статиите и новините също отиват на сайта. Тиражът също намалява. Там пък друга политика са предприели. Няма лошо.

"Разни хора, разни идеали."



Аватар
Регистриран на:
20 Апр 2009 16:37
Мнения: 825
Заглавие: Re: Нови коледни списания
Публикувано на: 10 Юли 2009 08:23


Шерифа понякога е пълен идиот,ама тва е друга тема на разговор

Мисля,че момичето имаше предвид по-нови броеве бе гусин шериф

___________________________________
rome will burn when it's time has come
ottoman tribes fate away
the social cults empower puppet men
leaving me to pull the strings


Профил

Заглавие: Re: Нови коледни списания
Публикувано на: 10 Юли 2009 08:47


Всъщност съм момче


Профил

Аватар
Регистриран на:
20 Апр 2009 16:37
Мнения: 825
Заглавие: Re: Нови коледни списания
Публикувано на: 10 Юли 2009 09:19


hris96 написа:
Всъщност съм момче



Все ти чета ника hrisi96 :lol:

___________________________________
rome will burn when it's time has come
ottoman tribes fate away
the social cults empower puppet men
leaving me to pull the strings


Профил

Аватар
Регистриран на:
05 Юли 2009 18:54
Мнения: 323
Заглавие: Re: Нови коледни списания
Публикувано на: 10 Юли 2009 09:39


Охх, абе Шерифе я иди се прегледай, че май мозъка ти е блокирал нещо!
Момчето има предвид следното-ДА СЕ НАПИШАТ НОВИ БРОЕВЕ!!!
Толкоз ли е трудното на главата ти да го схване?
Вече имам чувството, че нарочно се правиш на идиот!
И Моридине-Данте е прав-забелязал съм, че Шерифа наистина се прави на лидер...прекалено често...


Профил

Аватар
Регистриран на:
08 Фев 2008 21:42
Мнения: 8550
В момента играе: Російський військовий корабель? Іди нахуй!
Заглавие: Re: Нови коледни списания
Публикувано на: 10 Юли 2009 12:34


Шерифа не се прави на шеф, а просто иронизира създателя на темата, който не може да се изрази както трябва.

Колкото до това дали Данте е прав, мене изобщо не ме чеше. Факт е, че го раздава много тежко, но без покритие.

Едит: Тоест, когато започне да прави постове с коефициент на полезно действие поне малко доближаващ се до този, едва тогава ще има правото да си отваря устата против някого.

___________________________________
"Моридина, който по принцип е човек интелигентен с богата обща култура,
но в същността си е комплексиран простак..."

- Алминатора


"напарфюмиран печен ебач"
- кримсънчето


Профил

Аватар
Регистриран на:
05 Юли 2009 18:54
Мнения: 323
Заглавие: Re: Нови коледни списания
Публикувано на: 10 Юли 2009 13:02


Добре де, прав си-признавам!
Ама не ми се вярва Шерифа да надрънка толкова много глупости в 2 поста само и само за да иронизира автора...просто той винаги ми се е струвал един от нормалните тук...


Профил

Заглавие: Re: Нови коледни списания
Публикувано на: 10 Юли 2009 16:14


Enemy написа:
...винаги ми се е струвал един от нормалните тук...

Винаги ? Кога "винаги" ? От 5 дни имате регистрация и имате 1/3 на моите постове ( като бройка само ), които аз ги имам за 7 години регистрация. Как става това ?

¦•••SHERIFA•••¦ написа:
...А "нов мат'риал, който не е попълван на сайта" - няма какво друго да значи, ОСВЕН започване отново на издаване на списанието във вида, какъвто беше до март месец...
Enemy написа:
Момчето има предвид следното-ДА СЕ НАПИШАТ НОВИ БРОЕВЕ!!!

Аз какво по-различно съм написал ?

Leviathan написа:
... предвид по-нови броеве...

"По-нови" - от кой брой ? Напиши точно по-нови от еди си кой брой ( точен номер ) и тогава ще стане ясно дали:

  • По-нов от - 03 (131) март 2009 ( a.k.a. това, до което сме писали до сега - започване ОТНОВО да се преиздава самото списание );
  • По-нов от <еди си кой, примерно 03 (121) март 2008> ( a.k.a. стари броеве, но по-нови като тираж и година ).

А това, че някои не могат да се изразяват, отсъствали/бягали са от някои часове и т.н., не съм виновен аз ( или някой друг съответно ).



Аватар
Регистриран на:
20 Апр 2009 16:37
Мнения: 825
Заглавие: Re: Нови коледни списания
Публикувано на: 10 Юли 2009 16:46


Момче да те попитам ти идиот ли си или да?

Момчето има предвид броеве към период 2007,2008 г. бе.не към 2004,2002.Кви глупости,ми приказваш бе. :roll:

___________________________________
rome will burn when it's time has come
ottoman tribes fate away
the social cults empower puppet men
leaving me to pull the strings


Профил

Заглавие: Re: Нови коледни списания
Публикувано на: 10 Юли 2009 17:28


Е, ако е така ( дотук нищо ново ), то значи ще има такива... ако се залежали в складовете на PC Mania и не са продадени вече. Ако карат на принципа - на 2-3 месеца "Bonus Pack" с броеве от поред на годините, след година може и да стигнат до 2007/08. Ако карат на random / произволен принцип да слагат в Packs какви да е списания, независимо от годината, то все тая. Whatever общо взето, много шум за нищо ( или - от мухата слон - който както иска да си го интерпретира, нали сме демократи :P ).



Аватар
Регистриран на:
05 Юли 2009 18:54
Мнения: 323
Заглавие: Re: Нови коледни списания
Публикувано на: 10 Юли 2009 20:29


Тъй, дрънканиците ти не ми се слушат, само ще кажа, че следя форума отдавна, просто скоро ми се прииска да почна да пиша!
И освен това пиша много за кратък период от време, а след това ми писва, прекъсвам малко и после пак...


Профил

Заглавие: Re: Нови коледни списания
Публикувано на: 11 Юли 2009 09:29


Идеята ми е да бъде издаден коледен бонус пакет с нови списания(нови статии игри даджи и т.н.).И също така пакета да съдържа като последния коледен бонус пакет,мисля че имаше две списания,два диска със софтуер и 2 игри за 6лв.И стига сте се карали ако може кажете и гласувайте за или против сте и ако е възможно кажете защо


Профил

Аватар
Регистриран на:
16 Дек 2007 17:46
Мнения: 680
В момента играе: Със самолетчета :)
Заглавие: Re: Нови коледни списания
Публикувано на: 12 Юли 2009 06:38


Абе шерифа, кротни се малко, бе, лапе!

А за идеята, добра е, ама както Миродин написа, напълно е невъзможно да се напишат нови броеве... Плюс че няма никаква полза от такъв брой... Култово ще е да се направи огромен брой само със писмата от всичките години, за да могат младите читатели да се ограмотят и да видят как хората пишещи писма са еволюирали... Или друго култово издание ще е сборка от стари броеве - от първите, защото те бяха особено култови...

п.с. мамка му :notfair: като се върна в българия ще трябва да разровя кашоните и да изкопам "древните"

___________________________________
I'm far too busy... being delicious.

Ph'nglui mglw'nafh Cthulhu R'lyeh wgah'nagl fhtagn

а.к.а. Багериста


Профил

Заглавие: Re: Нови коледни списания
Публикувано на: 12 Юли 2009 14:13


Не знаех, че съм пИшлИме, мерси :lol:.

Та така де... ясно е, че няма да стане с "напълно НОВИ броеве", освен с пробутване на старите такива в редовните "Bonus Packs" ( "пак" няма нищо общо с "pack" ).

П.С.: България .


Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  

Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
 
Иди на:  
cron
© 2009 PC Mania | Реклама | Контакти web by: ilyan.com